Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160693) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Movie 43 - 7.6/10
Az vitt rá, hogy megnézzem, hogy rengeteg színész/nő listáján láttam már. Az tartott vissza, hogy IMDB-n csak 4.3 az értékelése.
Az első szegmens kicsit béna (talán nem nagy spoiler, hogy több mini-filmből áll az egész - innen jön az, hogy egy tucat ember neve alatt szerepel, mert mindben mások játszanak), de a második már tetszett (ötletesebb, humorosabb), és utána még bizarrabb, de jobb (valamint egyre inkább 18+ és enyhén horrisztikus) és komplexebb (általános 'mozivilág lore' ismeretet és intelligenciát igénylő), illetve "csavarosabb"lesz (beleértve a szegmenseket összekötő jeleneteket is).
Összességében jó cucc, sok jó színésszel/nővel, kreatív humorral (bár lesz, aki utálja).
Néha hangosan felvettem rajta, amin nálam már extrém dolog (általában csak nyugtázom, ha valami vicces, de még csak nem is mosolygok rajta.). Szeretem, ha egy film felfelé épít, és nem magasan kezd, aztán zuhan és a "sz@rban hagy". MASTERPIECE. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.