Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116853) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Érdeklődnék, hogy BPn mely mozik az ajánlottak?
Nemrég költöztünk fel, azt hittem a CinemaPink majd valami csodálatos dolog lesz, de kb csak a körítés ami jó, a Mamutban a Venomot néztük, a MOMban tegnap az Aquamant néztük meg, az utóbbiban hatalmasat csalódtam hangkeverés szempontjából... Már az ATMOS Demonál hallottam, hogy itt valami nem lesz rendben, sokkal hangosabb a front a centerekkel együtt, mint kellene, ezt a film is megerősítette, semmi hatás nem jött fentről... Azt már nem is mondom, hogy nagyon középnehéz volt az egész, mégis alig hallhatóak voltak a beszélgetések... Kifelejövet tényleg azon gondolkoztam, hogy pont most tényleg mindent meg kéne tenniük azért, hogy visszahozzák a mozizást a szakadék széléről, és ezt az ennyire botrányos terembeállítással elég nehéz megtenni... Arról, hogy mély mennyire nem volt, pedig a vízalatti robbanásokkal gondoltam, hogy na majd itt, de semmi...
A Venomnál is hasonló érzésekkel jöttem ki, de az annyira nem volt "fülsértő" mint itt...

Szóval, hova érdemes menni, ha szeretnék egy kis minőséget hallani/látni?
Sajnos asszonypajtás miatt csak szinkronosan nézhetünk filmet, bár annak se kellene ennyire elrontania...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.