Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136) And válasza Shape (#135) üzenetére


And
veterán

''Vett már valaki nagyobb összegű terméket e-bayen? Tuti megjön a termék???''
Vettem, megjött ;). Igaz, én nem magánszemélytől vettem (mod: mármint fényképezőt) és nem használtan, de normál licites vásárlás volt. Online átutalási megbízás (OTP) adásától számítva 1 hét után itt volt az áru, ez volt eddig a leggyorsabb. De vettem már több használt cuccot is, eddig mind ideért. Legutóbb épp tegnap jött meg egy alig használt, nem épp olcsó objektív.
''Milyen fizetés a legjobb???''
Általában nem sok választásod van. Utánvét külföldre igen ritka lehetőség - ahogy én látom -, de egyébként is úgy drágább a posta. A személyes átvétel ugye majdnem nonszensz, a PayPal meg nem elérhető. Így marad az átutalás, az szinte úgyis mindig ottvan.
''Próbáltam levelet irni az egyik seller-nek, de nem engedte mert nem adtam meg a bankkártyám adatait. Azt meg igy most nem igazán van kedvem megadni, mert én is a hitetlen részébe tartozom a magyar társadalomnak, amik miatt nem terjed az e-kereskedelem.''
Konkrétan az üzenetküldéshez miért kellene bankkártya? Talán nem vagy regisztrálva? Ahhoz esetleg kellhet, már ha van Neked valamilyen dombornyomott példányod. Utána attól kérdezel bármit, akitől akarsz. A kártyaszámmal történő regisztráció nekem kereken 1 forintomba került :D, azóta meg nem vettek le róla semmilyen költséget, mivel csak vásároltam (mindig átutalással), eladó még nem voltam.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.