Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6585) cannyon válasza neverless (#6583) üzenetére


cannyon
aktív tag

1.A digi nem azt nézi hogy téged hol lehet áttejteni a palánkon(korlátozás stb)
2.Ha egy normális üzletpolitikát nézel akkor az a cél hogy azt adjam amire elöfizetsz és te egy boldog ügyfél vagy!
3.Az elégedett ügyfél ingyen reklámol adja tovább hogy mien jo szolgáltatott talált és végre azt kapja amiért fizet
4.Akiknek tovább adta az utánna jár hogy neki is lehetséges e a szolgáltatást igénybe vennie, ha nem elérhetö még akkor várja hogy legyen ezzel jelezte is a diginek hogy érdekelné, igy piackutatást se kell végezniük mert az emberek jelzik nekik folyamatosan az igényeket.(pénzt sporolnak meg vele)

Más szolgáltatok azért csinálják ezt mert megtehetik de természetesen ennek igen nagy böjtje lesz pl upc kijelentedte hogy nem támogatja a letöltögetést és ezért a letöltöket korlátozza is ezzel alá is irta a halálos itéletét mert hát kinek kell olyan szolgáltatás amit nem használhatok arra a célra ami nekem jolesik,mit tesz ilyenkor az elöfizetö hát megszabadul a ups töl és keres mást, hopp itt a digi elérhetö olcso teszteljük le huu ez tök jo nem szivat na én nekem ez kell nem is fogok elmenni innen mert jo itt. ez már egy fix ember aki nem megy máshova és erre az ügyfélre alapozhatok is bevétel formájában és minél több ilyen ügyfelet tud magáévá annál jobban tud fejlödni terjeszkedni és igy tud egyeduralkodo lenni és hozzáteszem nem gusztustalan modon csinálja amit csinál, ész kell és pénz és aztán beindul a szekér mostanra már milliárdos lett az emberke és a digi müködik és szépen terjeszkedik igaz terjeszkedhetne gyorsabban is de minek kapkodni lassu viz partott mos tartja is a mondás ennyi

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.