Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) tonyo2 válasza fekeandras (#7099) üzenetére


tonyo2
tag

Azért sok olyan ember van aki nem tudja eladni, vagy nem bírja fenntartani 750-esét pl.
Azért bizakodó vagyok, nem olyan rossz autó ez a pözső. Az sem utolsó szempont hogy nem kell rá költeni, végig vezetett szervizkönyves, és csak 100.000km van benne, és nem 400.000 mint a hasonló áron futó BMW.kben.
Persze sok ember elhiszi hogy ha csak 250.000-re van visszatekerve, akkor az valós. Pedig nem.
sosem értettem, hogy egy ilyen kategóriás autókban 6 évesen is 200e km van, és 16 évesen is :Y :Y .
Amúgy ha nem jön össze az sem baj, megmarad az asszonynak, nekem van egy 318 asom, csak szeretnék mellé egy nagyvérű dörmögőt.
Egy 750 vagy 540 est el tudnék képzelni a 3as mellé :DD

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#7102) tonyo2 válasza Bubu79 (#7100) üzenetére


tonyo2
tag

Nem tudom mi az az Anti Pollution Fault.... :F

[ Szerkesztve ]

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#7103) fekeandras válasza Bubu79 (#7100) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem :N :DDD

Ez nem beszólás volt.A beszólás az lett volna ha lefikázom valakinek az autóját.De nem ez történt.Annyit mondtam, hogy bmw után nem fog senki pugba ülni.Kb mint ha merci után ülne valaki vw-be...

(#7104) Bubu79 válasza tonyo2 (#7102) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor Te egy mázlista vagy - sok 307 tulaj ismeri közelről a fedélzeti számítógép eme kedves üzenetét ;)

Benzineseknél még nem is olyan nagy baj, de dízeleknél a hibajelzés mellé érkezik némi erővesztés is. Ahogy olvasgattam a szakszervizek is jobbára találgatnak, hogy mi okozza a hibát igazából...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7105) Bubu79 válasza tonyo2 (#7102) üzenetére


Bubu79
addikt

fekeandras: A dragonos szösszenetre írtam - kicsit unalmas itt is folyton hasonlóakat olvasni és a "mér' vezet mindenki úgy, mint állat" topikban is - egy helyen bőven elég lenne...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7106) keIdor


keIdor
titán

Mekkora! :C
Hogy villogtat. :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7107) fekeandras válasza Bubu79 (#7105) üzenetére


fekeandras
őstag

Miért nem ez szokott lenni?Ha valaki betéved a topikba akinek nam bmw je van egy idő után megjelenik dragon és közli vele, hogy takarodjon ki innen.Nem egyszer előfordult már.
Én persze ilyenkor mindíg szívom a vérét egy kicsit ő meg az enyémet, de nem kell ezt túl komolyan venni.Ez csak poén... :P

(#7108) fekeandras


fekeandras
őstag

#7084 és #7086: Javítva.

(#7109) Bubu79 válasza fekeandras (#7107) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy rakat off után persze... Az Opel topikban is ezt csináljátok? Esetleg a Suzukiban, Volvo-ban? :P

Hót felesleges a zrikálás - esetenként simán elmenne flame-nek is, amit időnként összehoztok...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7110) fekeandras válasza Bubu79 (#7109) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha lenne ott dragonfx kaliberű user akkor simán.De ő "egyedi és pótolhatatlan". :DDD
Néha valóban beszólogatásnak tűnhet de amúgy bírom a fejét.Megy az adok - kapok.Flame?Odáig azért nem merészkedek el, mindennek meg van a határa.A poénkodásnak is.

[ Szerkesztve ]

(#7111) tibi666


tibi666
senior tag

holnaptól szerelik az autómat.
olajcsere, futóműállítás, centírozás, stb.

de addig nálam lesz egy w211 220cdi. lomha, meg fapados az enyémhez képest. vasárnaptól viszont nyaralás. jeeeee. az 530dénessel utazok, én fogok vezetni. kikormoljuk a hengereket. :DDD

(#7112) dragonfx válasza MPowerPH (#7079) üzenetére


dragonfx
veterán

:O :(
vélemény??e36 m3.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7113) fekeandras válasza MPowerPH (#7079) üzenetére


fekeandras
őstag

E30 325 IX ? Ha nagyon hiányzik a turbó : [link]

(#7114) dragonfx válasza fekeandras (#7113) üzenetére


dragonfx
veterán

e30 m5....van alternatíva de ő áruló akar lenni. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7115) Gézengúz válasza dragonfx (#7114) üzenetére


Gézengúz
addikt

térítsük meg............

emlékezz BMW001 emlékezz.........aztán eredj ha tudsz......

(#7116) dragonfx válasza Gézengúz (#7115) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja leütjük beültetjk egy e36 m3ba és utána megkérdezzük mit érzett.... :DD ..... :))

egy xaros calibra mégha menetdinamikában gyorsulásban jobb is mint egy ilyne szívó motorsportos verda..igaz ez sem biztos...akkor sme adja soha vissza a bmw érzést.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7117) Bubu79 válasza dragonfx (#7116) üzenetére


Bubu79
addikt

A Calibra egy gyönyörű formájú autó, dinamikát sugall az alakja, eszméletlenül jól néznek ki a keret nélküli ablakai ( amivel nincs egyedül, mert a hármas kupénak is van ilyenje ;] ), de kicsit kiábrándító az átlag Opel műszerfalat látni benne - valamint 180cm felett kicsit klausztrofóbiás lehet benne az ember, mert lapos építésű...

De a Calibra egy különlegesség - korának egyik legszebb autója, ez tény :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7118) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Azért egy 280 km/h-ig skálázott műszerfal nem minden Opelben van :)

Tiszta Windows rendes ház

(#7119) dragonfx


dragonfx
veterán

egész aranyos :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7120) tibi666 válasza dragonfx (#7119) üzenetére


tibi666
senior tag

csak a lambo ajtókat, a kazánlemez "szőnyeget", a pedálokat, a váltógombot, és a szemöldököket a lámpákról cserélném le, és egész korrekt lenne. :DDD

(#7121) Eagl3 válasza tibi666 (#7120) üzenetére


Eagl3
veterán

Én az M jelet is lekaparnám... :)

(#7122) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Izzé....... Borsod....

[ Szerkesztve ]

(#7123) keIdor válasza Gézengúz (#7122) üzenetére


keIdor
titán

Mire gondolsz? ;] :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7124) tibi666 válasza keIdor (#7123) üzenetére


tibi666
senior tag

kétlem, hogy cigány tulaj lenne. ahhoz túl jó állapotban van. inkább valami falusi raccsingos srácé.

(#7125) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Egyébként a képek ALAPJÁN én sem tudok belekötni... Jó autó jó áron.......

(#7126) dragonfx válasza tibi666 (#7120) üzenetére


dragonfx
veterán

a lambo ajtó bejön, milyen gizda már? :DDD
a szőnyeg tényleg gáz varratok M.eset.vagy van flameses. :C
pedálváltógomb, kézifékkar egyértelmű menne bele M.es.
a szemöldök nem tetszik enyémre is felraktam de xarult állt, ezen se áll túl jól.Viszont fekete hátteres AE.s lámpa befigyelne hátúlra, fekete ledes lámpion..Kis spiler, diffuzor, M tükör.A M jel így már aktuális lenne..amugy meg jó mert feldobja hátúl.

u.i.:én mndtam amelyik bömibe akár 1 M.es cucc van az emblémát ki lehet rakni!!!..az nem egyenlő m-packkal és M.es bmw.vel ami ugye motorikusan is az.

nem hinném brazílé ahhoz túl jól néz ki meg akkro lambo ajtó nem lenne rajta meg diszkrét kipuf sem.Tán Vangelis tud róla valamit lehet ismeri is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7127) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Múltkor szóltam, hogy lesz tali....Jöhettetek volna innen is... Bence hegy Velencei tó...

[link]

Igaz főleg E36 volt.... :)

(#7128) Gebriel válasza Gézengúz (#7127) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik a tied? :)

(#7129) Gézengúz válasza Gebriel (#7128) üzenetére


Gézengúz
addikt

[link]

kcz

(#7130) Gebriel válasza Gézengúz (#7129) üzenetére


Gebriel
veterán

Mind az 5? :DDD

(#7131) szandro válasza Gebriel (#7130) üzenetére


szandro
aktív tag

a kcz rendszámos gondolom :)

btw szépek! :R

[ Szerkesztve ]

(#7132) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Kis sajnálattal jelentem be, hogy kiléptem a BMW-sek táborából, tegnap elvitték a djágaszágom :O Természetesen ez átmeneti dolog, pár éven belül jövök vissza, addig gyüjtögetek.. ;] Aztán majd meglátjuk, annyi biztos hogy BMW lesz mindenképp :R

Üdv (volt) márkatársak :R :R

(#7133) Sipi16 válasza fekeandras (#7113) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nagyon szépen előz a záróvonalon 5:38-nál... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7134) Eagl3 válasza God Vazzeg (#7132) üzenetére


Eagl3
veterán

pöjóval' mi van?

(#7135) God Vazzeg válasza Eagl3 (#7134) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Megvan, tökéletesen üzemel. Fogyasztása qrva jó, segít nekem spórolni, hogy legyen komoly BMW-m :K :D

(#7136) fekeandras válasza Sipi16 (#7133) üzenetére


fekeandras
őstag

Igen... :(((
Nem szeretem az ilyen fasza csávókat akik a forgalomban mutogatják, milyen autójuk van.

Lásd.: 2:46

Ráadásul 4000 ember röhögte ki nyerítve a srácot tavaly a ringen mert mikor be stage-elt egyes helyett tolt egy rükit.Volt meglepi mikor el akart rajtolni.Láma user. :W

(#7137) Eagl3 válasza God Vazzeg (#7135) üzenetére


Eagl3
veterán

Ilyen? :)

(#7138) Sipi16 válasza fekeandras (#7136) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mondjuk még a tulajdonos beszéde is kicsit mókás. Nagyon hallani az előre betanult kifejezéseket. :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7139) God Vazzeg válasza Eagl3 (#7137) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Milyen? :D

(#7140) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#7141) Vandit.


Vandit.
addikt

Valaki megy?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7142) keIdor válasza Vandit. (#7141) üzenetére


keIdor
titán

Jól hangzik... csak pont nem leszek akkor se az országban, pedig engem érdekelne... a Hungexposon is voltam.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7143) rootkiller válasza Vandit. (#7141) üzenetére


rootkiller
őstag

Én maj' lekközelebb soproni bimmertalira megyek, kinézünk ismerőssel meg az E92 335xi-vel ha minden igaz.

Artengo TR 990 Pro

(#7144) Bubu79 válasza rootkiller (#7143) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érzed derogálónak elmenni valahová, ahol egy darab Seat sincs? :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7145) rootkiller válasza Bubu79 (#7144) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem. Bírom a bömösöket, ha pénzem lenne, akkor annak ellenére, hogy konszern környezetben nőttem fel, valószínűleg BMW-t vennék, de kizárólag 3ast.

Bár ha úgy gondoljátok, viszek SEATot. :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#7146) Bubu79 válasza rootkiller (#7145) üzenetére


Bubu79
addikt

A Lövér kemping előtt mindig akad parkolóhely - de hogy be nem kell menned vele, az tuti ;]

Bár ahogy elnézem nem nagyon kell utaznod oda, akár gyalog is mehetnél, ha már egyszer környékbeli vagy :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7147) rootkiller válasza Bubu79 (#7146) üzenetére


rootkiller
őstag

E92 335xi-vel megyek. :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#7148) VR6-Fan válasza Bubu79 (#7146) üzenetére


VR6-Fan
veterán

inkább buszozik, VW talira is azzal jött ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7149) rootkiller válasza VR6-Fan (#7148) üzenetére


rootkiller
őstag

Mutti vitt, de mint1.

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#7150) VR6-Fan válasza rootkiller (#7149) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nekem buszról motyorogtál, meg a buszjegy is ott volt nálad :P

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.