Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) dragonfx


dragonfx
veterán

tud ez az e36...

megnézős kategória lenne ha nemennyi lenne a km Vanditnak....tudomelfogult vagyok piros irámyba. :B

Vandit:
[link] ??
[link]. ..ha a km valós megéri.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6352) MPowerPH válasza dragonfx (#6351) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az első 2 -ben legalább tuti nincs visszatekerve az óra. Ezek az E36 -ok már mind bőven 200k km -en túl vannak. :)

Don't Tread On Me

(#6353) dragonfx válasza MPowerPH (#6352) üzenetére


dragonfx
veterán

nem feltétlen..ha apu fia használta a 12ből mondjuk 8 évet, hétvégére..igaz akkor mega motor tropa....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6354) tibi666


tibi666
senior tag

elhoztuk az 530d-t, fasza. :)

(#6355) Vangelis válasza tibi666 (#6354) üzenetére


Vangelis
nagyúr

képeket
kijöhettek volna tegnap a corához.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6356) tibi666 válasza Vangelis (#6355) üzenetére


tibi666
senior tag

nagyon lassú most a netem, nem tudok képet feltenni.
hétvégente mindig rosszalkodik.
majd holnap, vagy kedden készítek párat, egyelőre bent áll a teremgarázsban, amíg el nem készül az építkezéssel a barátom.

későn értünk vissza, meg utána még elmentünk vacsizni egyet, megünnepelni az új autóját. :)

szép, m5 kék 530d touring, 5 küllős 17"os felnivel (szerintem ez is valami m-es móka lehet).

(#6357) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Szevasztok...

Na bennt a sperr...Kipróbálni még nem tudtam...Vélemények ezzel kapcsolatban?
Ezzel egyidejűleg a a normál diffi eladóvá válik ha bárkit érdekel...kisházas (316,318,320-as mocikhoz) 3,45:1 az áttétele... Teljesen normál állapot, tiszta olajjal ....
A kinézete senkit ne rettentsen el... :) a sperr sem nézett ki jobban... :)

[link]

(#6358) SpeedR válasza Gézengúz (#6357) üzenetére


SpeedR
őstag

Sperr az jó dolog. :K
A másikat rakd fel bmwpowerre vagy duenre, úgy gyorsabban elmegy.

(#6359) 1face


1face
aktív tag

[link]

Egy új álom!

A rossz tetteimet nem bánom, inkább a jókat bánom, amit rossz emberekkel tettem!

(#6360) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Felraktam YouTube-ra még egy 2006-os Hungaroring nyílt napon készült film részletét. Egy kör csak, nem hosszú. Imádtam annak a kocsinak a hangját. :D Legjobb időm 2:29 volt.
http://www.youtube.com/watch?v=jrjClWPUmVM

A haverom meg én is nagyon élveztük, úgyhogy előre elnézést kérek a b*megek miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6361) dragonfx válasza Gézengúz (#6357) üzenetére


dragonfx
veterán

heheh lehala netem mekkora eza kép:DDDD

1face>>jösz vadkertre?mizujs a verdával?

blogyesz24>>mekkora moci van ebbe az e30ba?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6362) szandro válasza dragonfx (#6361) üzenetére


szandro
aktív tag

BMW E30, 2.0l 24V, 151LE/214Nm

(#6363) Gebriel


Gebriel
veterán

Ennél a típusnál milyen széria hibák fordulnak elő mire érdemes oda figyelni?

(#6364) tibi666 válasza Gebriel (#6363) üzenetére


tibi666
senior tag

5 milláért itthon hasonló évjáratú 530d-ket, sőt 545i-t is dobnak utánad. vettem egy autóbazár újságot, tele van ilyen hirdetésekkel.
4.6-ért ez az autó nem éri meg.

(#6365) Gebriel válasza tibi666 (#6364) üzenetére


Gebriel
veterán

És 4millárt?
Mert 4.6 milla akkor ha mobile24-el hozatom haza, de nem velük akarom.
Sőt senkivel nem akarom mert nincs mit, miből :DDD jelenleg ;]

Milyen típus hibák lehetnek ezeknél a gépeknél?
545i nem fogyaszt egy kicsit sokat :F
4-5 éves gépek mennyire vannak jó állapotba?
Mennyire szerviz igényes?

[ Szerkesztve ]

(#6366) tibi666 válasza Gebriel (#6365) üzenetére


tibi666
senior tag

a 4-5 éves autók annyira vannak jó állapotban, amennyire vigyáztak rájuk. biztos van okádék is, de szerintem a legtöbb szép lehet. általában ezek első tulajról levedlett gépek, aki 20 millás autót vesz, az gondolom nem veri szét nagyon.

biztos fogyaszt rendesen a 45i, de cserébe megy is.
ha meg a fogyasztás érdekel, akkor 30d-t vegyél. :)

ezek pont új modellek, 2003. végi, 2004esek, szóval ha vannak konstrukciós gyermekbetegségei az e60-nak, akkor ezekkel azokat még nyelni fogod. érdemes mindig inkább a generáció közepéről, vagy végéről autót venni, addigra még a renault is rendberakja a hibákat, nemhogy a bmw. :)

(#6367) Gebriel válasza tibi666 (#6366) üzenetére


Gebriel
veterán

Oké értem köszi.
Nem is most tervezem az autó vásárlást hanem kb 1 év múlva. :B Addigra kell egy jó manager autó. :D :D :D
Ez a típus nagyon tetszik
.
Majd meglátjuk kicsit odébb van. :D

[ Szerkesztve ]

(#6368) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Kicsit érdekesen áll az a fordulatszám-mérő.

Tiszta Windows rendes ház

(#6369) Gebriel válasza Gyok2 (#6368) üzenetére


Gebriel
veterán

Hmmm :F

(#6370) dragonfx válasza Gebriel (#6367) üzenetére


dragonfx
veterán

elég neked az e36 :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6371) Gézengúz válasza szandro (#6362) üzenetére


Gézengúz
addikt

214Nm???

Chip?

(#6372) Gebriel válasza dragonfx (#6370) üzenetére


Gebriel
veterán

Egy ideig biztos :K
Bár ha hálás kis gép lesz, marad :))

(#6373) szandro válasza Gézengúz (#6371) üzenetére


szandro
aktív tag

Én is csak a video infojában láttam, lehet. =)

apropó, nem tudjátok véletlenül hogy Horvátországban a pályán mennyitől büntetnek?

(#6374) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Gebriel, Bogyesz videójára gondoltam.

Tiszta Windows rendes ház

(#6375) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Vanditnak: [link]

Tiszta Windows rendes ház

(#6376) Paarthurnax válasza Gyok2 (#6368) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Igen, a ford.szám mérő az nem volt jó. Volt egy ember, aki a motor össze építésén dolgozott, de csúnyán átvert és ezért voltak sajnos nem megoldott dolgok. Ezért is kevesebb a lóerő és a nyomaték mint kellene. Eredetileg 200LE körül lett volna, de csúnyán átvertek és ezért lett csak 151LE/214Nm. Mind1, régi story.
Az autó nagyon fasza volt, imádtam, de ez olyan játszó autó volt a hétvégére, mert városban meg autópályán sem volt túl használható. :D Hobby versenyzésre építettük. Le volt ültetve, a futómű ki volt cserélve állítható sárga KONI gátlókra meg rövid rugókra, tömör szilentekre, elől-hátul torony merevítő, volt benne sperr, olyan rövid váltó, hogy a harmadikat 80-nál kapcsoltam és a max sebesség 200km/ó volt, mert ott letiltott ötödikben. :) Aztán amit nagyon imádtam az az USA-ból rendelt short shifter volt. A sebesség váltás kb. egy csukló mozdulat volt. Volt benne még verseny ülés hat pontos öv is meg az a kormány amit láttok. A kipuf rendszer tkp. leömlőtől a végéig üres volt, igaz volt benne egy dob, de nem sokat csillapított a hangján.
Néha nagyon hiányzik, nagyon jó volt vele szórakozni. Télen mindig mentünk fel Visegrádra amikor havas volt az erdei út.
Aztán amikor eladtam egy pécsi ember vette meg és ő ralliban indult vele és egész jó eredeményeket ért el, de nem emlékszem már a nevére.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6377) dragonfx válasza Gyok2 (#6375) üzenetére


dragonfx
veterán

1.9é??soha!!!

Bogyesz 24>>a vicc az e30ban sosem volt 24V.s motor szal épített autó....valszeg 6hengeres m50 vagy m52 va benne.ezek még nem dual vanosak, csak sima.ha dual akkor m54 van benne.e46 32i mocija pl :Y
el is hiszem húz vele a gép:DDD

mér adtátok el milyne építés lett volna eredetileg?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6378) Paarthurnax válasza dragonfx (#6377) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Tudom nagyon jól, hogy milyen motor van benne. :DDD M50-es. 25ös motor ment volna bele egy E36ból, de ahelyett 20-as blokk 25ös hengerfej került bele. :O Borzasztó történet...csúnya átverés...
Azért adtam el, mert külföldön élek jelenleg és minek rohadjon otthon az udvaron. Ha egyszer haza megyek, nehogy újra kezdjem... ;]

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6379) dragonfx válasza Paarthurnax (#6378) üzenetére


dragonfx
veterán

20as blokk 25ös hengerfej az meg hogy???
ekkorát elnézni durva...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6380) Paarthurnax válasza dragonfx (#6379) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Na erre csak az a f***fej tudja a választ, aki belerakta volna a 25ös motort, de helyette inkább ügyeskedett. Aztán lett kellemetlenség... nem is írok többet, mert megint felidegelem magam.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#6381) MPowerPH válasza Gyok2 (#6375) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szép, de az árral nagyon el van szállva. :( Nem tom mit is gondolt... :U

Don't Tread On Me

(#6382) Vandit. válasza Gyok2 (#6375) üzenetére


Vandit.
addikt

Kissé drága. :( Ennyiért már bőven 2.0-ok vannak.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6383) MPowerPH válasza Vandit. (#6382) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, E46 -ban. :DDD Ez egy E36, 15 éves autó...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6384) rien


rien
senior tag

Óva intenék mindenkit aki bmw-t keresgél mint én ettől az autótól. Ezt szerettem volna megvenni, de szerintem ez az autó nem hirdetőnél van és soha nem is látta csak weben (kaptam több képet a kocsiról ami gyönyörű szép, de a képek mérete max. 11 kb na most ilyen verdám lenne :U nem 11 kb méretű képeim lennének róla, ezek szerintem weblapról printscreennel gyártott képek, javítsatok ki ha tévedek).
Láttam én is a hibákat, ellentmondásokat a hirdetésben, de mondom rákérdezek, telefonszám nem létezik, oké e-mail..... jött az angol válasz....egy londoni úr szlovák névvel.....na mondom így akár érthető, hogy össze-vissza írt minden hülyeséget. Bár nagyon kétkedő voltam, de mondom fussunk egy kört.
Ha érdekel titeket szívesen leírom az egész sztorit, de a lényeg felajánlottam elmegyek Londonba az autóért mert kell, fizetek kézbe, akkor is előleget akar egy ingyens tárhelyszolgáltatónál elhelyezett oldalra :F
Bár még nem jött meg a válasza, amikor konkrétan leírtam nálam ez az út nem járható, de szerintem nem is fog :N de a lényeg addig míg nem mondtam elmegyek az atuóért a szállító cégre fogta, hogy mindenképp fizetnem kell 300 ezer előleget, addig nem indítják az autót, de így hogy elmennék érte így is kellene fizetnem - bár már csak - 800 juró foglalót :DDD merthogy sokan érdeklődnek az autó iránt.
Szóval szerintem csak beakar szedni x embertől előleget és eltűnik mint a kámfor.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6385) tibi666 válasza rien (#6384) üzenetére


tibi666
senior tag

ez szinte biztosan átverés, 980ért e36os coupét nem kapsz szép állapotút, nemhogy e46ost.

(#6386) SpeedR válasza rien (#6384) üzenetére


SpeedR
őstag

Ez a fajta csalás 2-3 éve élte virágkorát a nagy nyugati hirdetőoldalakon. Úgy látszik most ért Mo-ra. Mindig gyanúsan jó autót gyanúsan olcsón hirdetnek, és előleget kérnek. Általában Western Unionon keresztül kérik, hogy adj fel saját magadnak x összeget, és küldd el neki a scannelt képet, hiszen csak te tudod felvenni a pénzt. A valóság azonban az, hogy elég tudnod azokat a dolgokat, amiket a bizonylatra rányomtatnak, és ezen információk birtokában bárki bárhol felveheti a pénzt.

De ha józan paraszti ésszel gondolkozol kicsit, akkor rájössz, hogy egy ilyen autót nem lehet megkapni 1 milláért. Meg majd pont Magyarországon hirdetné, amikor ennyiért az első kereskedő örömmel bevenné...

(#6387) rien válasza tibi666 (#6385) üzenetére


rien
senior tag

Igen, tudom mi a valós ára de néztem ezt az autót, tudom jobb kormányos meg minden de itthon van 520-ért 500-ért tuti odaadja...és haszna is van rajta...azt írta ő pirvat seller végülis ez alapján akár nem elképzelhetetlen. Amíg volt lehetséges racionális magyarázat nem adtam fel, bár mint írtam nagyon kétkedő voltam, de mondom hátha. A világ legboldogabb embere lettem volna......gyönyörű, pedig igazából az ötösért vagyok oda, de ez a belső :U részemről full szerelem :)
Egyetlenegy konkrét kérdésemre nem válaszolt :( bármit kérdeztem. Mindig terelt, azt írta ne aggódjak vissza kapom a pénzt ha valami nem stimmel, az autó balesetet nem szenvedett, kívül-belül gyári állapotban van.

SpeedR: a fizető eszköz stimmel :)

Amúgy tudjátok mennyi a kormány átszerelés? 300 kb? vagy mennyi lehet?

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6388) tibi666 válasza rien (#6387) üzenetére


tibi666
senior tag

azért az sem véletlen, hogy ideszivárognak bagóért jobbkormányos autók.
ezek meg valószínűleg törve voltak. ennyiért kint bármikor elviszik. erre még regadó is jön.
nem tudom mennyire egyszerű lepapíroztatni egy jobbkormányost.

átszerelni meg nagyon nagy szopás, 300ból biztos nem csinálják meg neked.
gondolj bele, futómű, pedálok, elektronika, légzsákok, komplett műszerfal, stb. sose lesz olyan, mint egy rendes balkormányos. felesleges ezzel szopni.

ja és ne egy 16i-t nézegessél már. :)
inkább keress e39est, azokból szépeket lehet kifogni, jól felszerelve.

(#6389) SpeedR válasza rien (#6387) üzenetére


SpeedR
őstag

Attól függ, hogy mennyiért tudod beszerezni hozzá a cuccokat. 300 nem biztos hogy kifutja. Mire átszereled és lepapírozod kb. annyiban áll meg, mintha itthon vennél egy ugyanilyet. Kár vele vesződni.
Ez annak éri meg akinek alkatrésznek kell.

[ Szerkesztve ]

(#6390) rien válasza tibi666 (#6388) üzenetére


rien
senior tag

Azt én se tudom mennyire egyszerű lepapíroztatni, de nem lehetetlen... egyik kollégám így vezet/ és használja elég régen a verdáját, nem bömös és nem is faggattam róla, csak mindig vigyorgok mikor látom a másik oldalon :)
De belegondoltam abba is, hogy előzénk? Egy évig tuti jobb kormányos verzióban kellene kinemhasználnom sajnos, mert több zsé nincs perpill.
16: oké csak az árakat kerestem, hogy nem kizárt, az is 2000-es, mínusz egy év

SpeedR: igen tudom, de nem találok olyat :( hirdetik ezerrel tökéletes állapot, felhívom előtte messziről megyek ne basszon át, azt sírni tudnék mikor meglátom mer az én szar japánom sokkal jobb állapotban van
első japán autóm volt és utolsó, lehet beleválasztottam, de ezen az érzésen már semmi nem változtat, amikor vettem a japót, akkor is bömit akartam de az még a mostani áresés előtt volt és nem volt elég zsé rá, legalábbis a mostani árakhoz képest a fejem verem a falba miért nem vártam egy kicsit :W

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6391) SpeedR válasza rien (#6390) üzenetére


SpeedR
őstag

2 milla alatt nem nagyon fogsz normális E46-ot találni. Szerintem nézz szét az E39-ek, vagy méginkább az E36-ok között.

(#6392) rien válasza SpeedR (#6391) üzenetére


rien
senior tag

Nem ragaszkodom én semmihez már azon kívül, hogy bmw legyen és jó állapotú. Azt is hányszor megbántam, hogy a 79-es évjáratúmat eladtam. A mai napig az a tulaj használja, városon belül maradt, jaj de sajnálom, főleg ha hallom :U az maga volt a csoda.

Erre az autóra nem emlékeztek véletlenül? Nekem úgy dereng kb. fél éve is hirdették csak akkor még Pesten volt :F ugyanígy az elején a jel nélkül.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6393) Vangelis


Vangelis
nagyúr

óó csemege:)

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6394) Bubu79 válasza tibi666 (#6385) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez egy E46 kupé.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6395) dragonfx válasza Bubu79 (#6394) üzenetére


dragonfx
veterán

az de furán olcsó, és gyanús is.

e36 1.9é...LOLLLL.....
annyiért e46 van.
igaz e46 320 inkább 2 fölött.

1.5et tán még eg pöpec fullos e36megér.
inkább guriga környéke.

tegnap pont láttam egy m-packos e46 318ci cabriot...szép az. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6396) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nagyon durva. :)

Szerintem ezt darabokban szedték ki... Mennyivel csaphatta oda, 200km/h? :U Ez egy 540i vagy 535i...volt...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6397) Eagl3 válasza rien (#6392) üzenetére


Eagl3
veterán

Székesfehérváron volt az autó... miért?

(#6398) dragonfx válasza MPowerPH (#6396) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme leugratott szakadékba, és beleállt egy sziklába más nem cisnál ilyet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6399) MPowerPH válasza dragonfx (#6398) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát nem tom, de rendesen megcsavarta. Nah, ebből csinálj 100% -os autót. ;]

Don't Tread On Me

(#6400) Vangelis válasza MPowerPH (#6399) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akár kettőt is :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.