Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vélemény?

Don't Tread On Me

(#6202) dragonfx válasza Vangelis (#6200) üzenetére


dragonfx
veterán

olasszz ej azok pedig nagyon tolják törik szét az autokat.

BMW001>>kell a hakáélnak a W12 6.0....ennyiből már egy pöpec e46 m3 van.vagy 330ci bőven.

Aza fentebbi 318is erősen ajánlott kategória megnézni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6203) SpeedR válasza MPowerPH (#6201) üzenetére


SpeedR
őstag

Szép és jó, de ebből a kategóriából százszor inkább egy 7er kéne.

(#6204) Vangelis válasza dragonfx (#6202) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát lehet de ez akkor is megkímélt verda, nem látszik, hogy le lakták volna vagy széthajtsák, lehet hogy második autó volt valakinél, vagy valami maffia vezér fiáé vagy csajáé volt :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6205) Gebriel válasza Vangelis (#6204) üzenetére


Gebriel
veterán

(#6206) keIdor válasza MPowerPH (#6201) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj a Phaeton-okkal, hogy kurva drágák... én szeretem a VW-t, de inkább Audi A8, vagy BMW7 lenne ennyi pénzért... mindenesetre nagyon korrekt "kis" autó, jó állapotban van így képek alapján. El tudnám fogadni, csak a fenntartással lenne gond itt is...:(
Nekem egyébként ugyanez a bajom a Touareg-el is, baszott drága, drágább, mint a Q7, X5 és nincs is annyira jó.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6207) Gézengúz válasza Vandit. (#6191) üzenetére


Gézengúz
addikt

E36-ban multikormány, jó vicc..... :))

[ Szerkesztve ]

(#6208) MPowerPH válasza Gézengúz (#6207) üzenetére


MPowerPH
félisten

Utólagos beépítés... :) Nem lehetetlen, csak kis pénzt kell rá áldozni. De amint nézem, full gyári alkatrészek, nem valami gányolás.

Holnap újra vezethetem az 540i -t, amit anno meg akartam venni. :DD Már alig várom, nem is nagyon tudok aludni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6209) tibi666


tibi666
senior tag

hazaért a barátom, ma lefoglalózta ezt: [link]

lefújják a csomagtérajtó alját, mert néhol kezd rozsdálni.
olaj- és szűrőcsere (váltóban is) meglesz.
egy szilent csere lesz.
valszeg kap új lámpabúrát, darabja valami 12k a gyárinak, mert ezek mattulnak már.
meg előre kell két új gumi, nem egyformák a hátsókkal, mi meg ilyen cigánymegoldást nem akarunk.
illetve első fékbetétcsere lesz még.

hétvégén már el is hozzuk.
azt nem tudom, hogy ebben a dvd, vagy a cd-s navi van. majd kell hozzá vadásznom minél frissebb lemezt. van hozzá valami, de biztos nem a legújabb. azt nem figyeltem, hogy dvd-s, vagy cd-s.

(#6210) lorcsi válasza MPowerPH (#6201) üzenetére


lorcsi
veterán

be.arás 40 milla egy iylen :Y
itt aztán van érték csökkenés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6211) MPowerPH válasza tibi666 (#6209) üzenetére


MPowerPH
félisten

CD -s.... Ez MK3 -as Navi.

lorcsi: Jah, biztos megérte így utólag megvenni egy vagon pénzért. Most meg nem tudja eladni, pedig fél éve hirdeti.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6212) tibi666 válasza MPowerPH (#6211) üzenetére


tibi666
senior tag

Jó kör lesz hozzá cd-t találni, valami e39-es oldalt kellene keresnem, hátha ott tudnak segíteni. Nagy külföldi/magyar torrent oldalakon szinte csak dvd-s térképek vannak.

(#6213) MPowerPH válasza tibi666 (#6212) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sőt, évjáratot nézve ez még csak MK2, ami végül is nem nagy probléma.
E39.hu -n nézz körül, biztos tudnak segíteni. Sok ott az ilyenben járatos ember. :)

Vagy nézzétek meg, hogy bele lehet -e tolni DVD -s MK4 -es olvasót. Elvileg kompatibilisnek kellene lennie a régebbi MK2/3 -as Navival.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6214) dragonfx válasza Gézengúz (#6207) üzenetére


dragonfx
veterán

utolagos beépítés.
de igényes.az egy e46 gyári M.es bőrkormáány és tényleg multi ahogy írja.aki ért hozzá meg lehet csinálni simán.

Ejj ez az 530d szép.mondjuk én kombit soha.meg dízel 260 km.mel soha de sok sikert hozzá. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6215) tibi666 válasza MPowerPH (#6213) üzenetére


tibi666
senior tag

köszi a tippet, mondjuk a navi annyira nem lényeg, hogy ezért még dvd lejátszót vadásszunk bele. :)

dragonfx, neked is köszi! reméljük beválik. :R

(#6216) MPowerPH válasza dragonfx (#6214) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bazz Dragon... :((( Itt kardoskodok egyedül a sok km -es dieselek ellen, Te vagy a 2. aki belém kötsz, most meg mondod a frankót. :(( Néha nem értelek... :(

tibi666: Jah, egy MK4 -es fejegység 50k-60k körül van...Szal nem olcsó. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6217) dragonfx válasza MPowerPH (#6216) üzenetére


dragonfx
veterán

állj nyugi van.

én nem kötöttem beléd, csak amikor annyira lehuzod a 3.0d.s mocit.530d pesten annyi van mint a franc szerintme nem hiába.és valszeg van köztük amit üzleti célra használnak és 150k van benne.DE!!!!!!...150k és 260k között elég nagy a különbség...egy 260k.s régebbi szériás dízelre azt mondom az már nem fain mert 250k körül behalós a dízel bármelyika márkából.persze lehet az új is lehalhat 150k.nál de jóval kisebb az esély. 260k.nál már elég nagy .érted???
Sok km.s dízelről nem votl szó, te alapjába véve a 3.0d.s ízelt szittad ha új ha régi, sokat futott.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6218) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Na úgy néz ki rendesek a szervízben azt mondta a srác a hangszórókra vegyek helyette másikat és vigyem a számlát.... :C

Ki is néztem ugyanolyat.... Csak egy kicsit újabb gyártás mert az enyém már kifutott....

[link]

Ma néztem a cuccaimat minden darabokban van ma és holnap jönnek hazafelé...
Én meg melóból hozom haza a nagy papírdobozokat és csomizom be amit el akarok rakni...

Rendes a csóka Up neki :)

(#6219) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6220) Vandit. válasza Vandit. (#6219) üzenetére


Vandit.
addikt

Vagy ez. Ezt megnézem a héten. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6221) tibi666 válasza Vandit. (#6220) üzenetére


tibi666
senior tag

én spec egyikben sem égetném magam, egy szép, gyárival jobban járnál.

(#6222) Vandit. válasza tibi666 (#6221) üzenetére


Vandit.
addikt

Égetés vagy sem, attól még megnézem. :) És teszek rá, hogy gyári vagy sem úgyis újjá lesz építve fokozatosan.
Ja és nem kellenek a lehúzó kommentek köszi. :))

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6223) Eagl3 válasza Vandit. (#6222) üzenetére


Eagl3
veterán

Te kérted ki mások véleményét, miért ne írhatná le az igazat. Arról nem is beszélve, hogy hihetnél neki mivel éppen most esett át az autóvásárlós tortúrán. :)
Amúgy persze, meg kell nézni. Csak nehogy rád tukmáljanak valami szart.

(#6224) tibi666 válasza Vandit. (#6222) üzenetére


tibi666
senior tag

véleményt kértél gondolom.
én megmondtam a véleményem.
de ha neked csak az számít, aki mosolyogva helyesel, hogy ügyes vagy vandit, ez dögös autó, akkor megígérem, többet nem írok.

amúgy egy jó alapot könnyebb rendberakni, mint ezeket. de a te időd, a te pénzed, a te autód. :)

(#6225) Vandit. válasza Eagl3 (#6223) üzenetére


Vandit.
addikt

Attól még megnézhetem, az nem kerül semmibe. :) Tukmálás meg nem lesz, mert elviszem szervízbe, ha nem mennek bele az átvizsgálásba, akor meg annyi. :)
Szerk: Amúgy meg linkeljetek már ennyi pénzért jobbat légyszíves. Kíváncsi lennék. Ja és coupe legyen. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6226) Eagl3 válasza Vandit. (#6225) üzenetére


Eagl3
veterán

Ennyi pénzért nem kapsz jó BMW-t. Ezért is nem kéne megvenni.

(#6227) God Vazzeg válasza Vandit. (#6222) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha van elképzelésem, hogy milyet akarok, vagy tetszik, akkor megveszem. Ennyi. Ha már meg van csinálva olyanra, ami nekem tetszik, az miért hátrány nem? Legalább nem kell vele opni :U

Ez az én véleményem :R

(#6228) Vandit. válasza Eagl3 (#6226) üzenetére


Vandit.
addikt

Ennyiért Alfát kéne venni, mi? :)
Ez sajna olyan dolog, hogy én coupe bmw-t akarok ennyi pénzért, mert más autót meg nem vennék, úh meg kell oldanom sajna. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6229) Eagl3 válasza Vandit. (#6225) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez megnézős szerintem, bár kicsit öreg ennyi pénzért véleményem szerint... de ezt most hagyjuk. :) Felni csere, amúgy egész pöpecnek tűnik.

Talán ez, persze ez már drágább mivel 96 -os. Ennek kb. 800-900 lenne a reális ára...

(#6230) Eagl3 válasza Vandit. (#6228) üzenetére


Eagl3
veterán

Vehettem volna ilyet is, csak éppen próbáltam reálisan nézni a dolgokat és nem egy 15 éves romot venni. Arról nem beszélve, hogy kétszer körbeautózom ezeket :D
Amúgy nekem az E36 nem is tetszik, egy 328 -ast elfogatam volna, de inkább az E46 320i -ket nézegettem, de azok még elég drágák voltak.

Amúgy kérdésedre válaszolva igen, ennyiért inkább Alfát kell venni, mert fiatalabb, takarékosabb, sportosabb, és az E36 -nál szebb (persze ez szubjektív). :)

(#6231) Vandit. válasza Eagl3 (#6229) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezek tűrhetőek. :)
És ez?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6232) Eagl3 válasza Vandit. (#6231) üzenetére


Eagl3
veterán

Meg lehet nézni, de szerintem ez már túl van mókolva.

(#6233) Vangelis válasza Eagl3 (#6232) üzenetére


Vangelis
nagyúr

felni jó rajta:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6234) Eagl3 válasza Vangelis (#6233) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, talán E46 -ra lehetett ilyet kérni?

MOD: Most nézem, hogy a kerekeket nem is adja hozzá. Elmehet a picsába akkor... :) Remélem az ilyenre rárohad az autója.

[ Szerkesztve ]

(#6235) Vangelis válasza Eagl3 (#6234) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is egyszer veszek az enyémre hasonlót, ha nyerek a lottón:)

Mondjuk nekem az enyém is tetszik, sőtt, nem is rossz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6236) Gebriel válasza tibi666 (#6224) üzenetére


Gebriel
veterán

"amúgy egy jó alapot könnyebb rendberakni" :K

(#6238) SpeedR válasza Eagl3 (#6229) üzenetére


SpeedR
őstag

Az összes linkelt autó közül én ezt a bordót venném a lista első helyére. 25i motor, jó felszereltség, korrekt tuning mentes állapot... Az orra kicsit égnek áll, lehet hogy a hátsó lengéscsillapítók cserések, de még így is ezt mennék el először megnézni. Másodiknak pedig a korábban linkelt M3 Packetes kék 20i limot. Igaz az nem olcsó, majdnem 2x annyi mint a bordó coupe.

(#6239) Eagl3 válasza SpeedR (#6238) üzenetére


Eagl3
veterán

Ahogy hirtelen ránéztem a használt autóra, csak ezt a bordót találtam, amit megnéznék...

(#6240) MADV12


MADV12
csendes tag

Jön valaki Sortvadkertre (a legnagyobb BMW találkozóra) ???

E31 850CSi M-Tech Motorsport Individual /6 speed manual-S70-5.6L-470 LE

(#6241) SpeedR válasza Eagl3 (#6239) üzenetére


SpeedR
őstag

Egy igényesen tuningolt bordó E36 Coupe. Szerintem nagyon jó ez a szín.

(#6240) MADV12
Én sajnos nem tudok menni. :(

[ Szerkesztve ]

(#6242) Vandit. válasza SpeedR (#6241) üzenetére


Vandit.
addikt

Ezt a színt én is bírom, de a felni ocsmány. :(
Nálam ez az igényes. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6243) Gebriel válasza Gebriel (#6237) üzenetére


Gebriel
veterán

Az én linkjeim ennyire szóra sem érdemesek? :DDD :B

(#6244) Gebriel válasza Vandit. (#6242) üzenetére


Gebriel
veterán

:R :C :K

(#6245) SpeedR válasza Gebriel (#6243) üzenetére


SpeedR
őstag

Hát most őszintén...? : :DD
Az elsőről csak 1 kis kép van amin csak annyi látszik, hogy a küszöb elüt a többi elemtől.
A második tuti nem 93-as, mert ezt a fajta kormányt csak a gyártása legelején pakolták E36-ba, szóval 600k-t biztos nem ér. A harmadik lehet, hogy jó. Érdekes, hogy G2-re akarja lecserélni.

Vandit:
Ha a felnire érted, akkor ez a fajta nekem is bejön. Bár sima ezüst színűben jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6246) Gebriel válasza SpeedR (#6245) üzenetére


Gebriel
veterán

Ejj tényleg :DDD :B

[ Szerkesztve ]

(#6247) MPowerPH válasza dragonfx (#6217) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dragon, én majdnem ugyan erről beszéltem. :U Annyit mondtam, hogy ezek az E39 dieselek 150k km -ig voltak jók, utána már kuka, hiába fut annyi az utakon, sokat kell rá költeni. Az új E60 -qas dieselek is jók nagyon, 150k -ig megint csak. Utána jönnek a gondok. Kevés ember vigyáz rá, és míg egy benzinest ha valaki annyira nem becsül meg, nem lesz nagyobb baja, addig egy diesel autó nagyon megszenvedi. Sokkal kényesebbek. Ha a kezdetektől kezdve normálisan van használva, és rendesen van szervizelve, akkor talán még 250k km -el is jók. De az ilyen olyan ritka mint a fehér holló. A diesel autó az nem benyás, hogy addig nyomhatod neki, amíg kedved tartja. Nem versenyzésre, nem driftelgetésre való. Sok kipörgetés nem jó neki, tartósan magas fordulat se ideális, és persze kerülni kell a túl alacsony fordulatot is.
Én erről beszélek. A diesel autót akarsz venni, akkor vegyél újonnan, vagy vegyél olyat ami még kötelező szervizes korát éli. Mert utána már ki tudja, hogy becsülik. Pl. mikor elhozod, és bejáratási fázis van....Ha ott azt kihagyod, pont az van, hogy 150k km körül kakukk a motornak.
Én mindig sok km -es dieselkről beszéltem, és az öreg dieselkről. E60 -asokat azért nem szidom, mert még viszonylag fiatalok, a többségben nincs annyi km. És azért az a diesel már sokkal megbízhatóbb mint az E39. Lerobbanni nem fogsz vele, esetleg nagyobbak lesznek a szervízszámlák. De 160k fölött már nem kellene. 80k -nál még megvenném. :)

Más: Nem rég értem haza Bp. -ről. Mondtam, hogy haver 540i -jével mentünk. Persze oda-vissza én vezettem, még jó hogy kihasználom az ilyen alkalmakat. :))
Hát, egy álom az az autó, úgy ahogy van. Ritka 6 gangos, imádom azt a váltót. És a motort is...Eszméletlen hangja van, mondjuk ez az M -es kipuffrendszernek is köszönhető. Odafelé nem siettünk, autópályán 130 tempomattal,+ kis város, bár forgalom kicsi volt. 11,2 lett az átlagom, ami azért nem rossz. Simán 10l alatt lehet vele maradni, csak városba ne menj. Város előtt 10l alatt is voltam. :)
Nah, aztán hazafelé megkergettem. Chippelt az autó, szóval még jobban megy a maga 300 lovacskájával. De valami eszméletlen. Jött két sporttárs...Az egyik egy új A6 2.7T, a másik egy újabb E350 -es merci. Versenyeztek, de az Audi nem bírt a Mercivel, nagyon kergette. Nálunk 540i felirat természetesen nincs kirakva, csak egy szép M logo. ;]
Nah, persze hogy levillantott. Lehúzódtam, elengedtem, akkor nézem hogy jó gépek. 28i -vel nem is erőltettem volna, na de ezzel. Szépen utánuk, még csak 5. -ben nyomatékból. ;] Megvártam míg pálya üres villantottam, Audi félre is állt. ;] Szépen beálltam a Merci mögé. ;] Előzte a sort, de azért arra is rávillantottam. Az meg szépen lassított 140 -re, gondolom meg akart szívatni, hogy majd alacsony fokozatból kezd kigyorsítani. Ahogy elhagytuk a sort toltam egy 3. -at, aztán egy 4. -et és már 200 on is voltam. :DD A csávó a Merciben csak bambult, pedig ő is tolta, mert jött azért vagy 10m -el lemaradva. :DD Mondtam, hogy nem játszok tovább, mert elveszik a jogsimat. Erre 210 -nél elkezd a Merga villogni. :)) Onnan húztam egy 5. -et, és szépen eltoltam ameddig el nem tűnt a tükörben. Sajna óra csak 250 -ig mért, természetesen tiltás nincs az autóban. GPS szerint 278km/h -al mentünk, klímával persze, és még nem volt vége. ;] Brutális hangja van mikor pörög a V8, valami utánozhatatlan.
Egyszer ha lesz lehetőségetek próbáljátok ki. :K Jobb mint egy hullámvasút. :DDD
Automata nem tud ennyit, 6 gang nagy előny.

Don't Tread On Me

(#6248) Gebriel válasza MPowerPH (#6247) üzenetére


Gebriel
veterán

Magyar autópályán 278km :F :Y

(#6249) SpeedR válasza MPowerPH (#6247) üzenetére


SpeedR
őstag

Te ááállat.... :C

(#6250) MPowerPH válasza Gebriel (#6248) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah. :DD M6 -oson lehet veretni. De tovább nem mertem. :( Jött egy pihenő, az előtt mindig elveszem, ott szoktak állni mérőautóval.
Az autó viszont tényleg egy állat. :D

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.