Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) mayerlaci válasza Integra (#7943) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Így van:). Írtam, hogy 6+2 az összesen 8.Aux csati az a könyöklő alatt van jó kis cucc azon hallgatom telefonról a zenét én is.

(#7952) Integra válasza mayerlaci (#7951) üzenetére


Integra
titán

az sima 3.5-es jack vagy netán usb?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7953) Vandit.


Vandit.
addikt

Videón a BMW M3 GT4
Aki még nem látta volna. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7954) mayerlaci válasza Integra (#7952) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Sima.Tecsóba vettem hozzá kábelt.

(#7955) MPowerPH válasza Integra (#7948) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, nem volt még kemény sportautó az állandó használatomban. :) Ahol kipróbáltam, az meg nem Bp. -i utak voltak. :N
Miért? :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7956) Integra válasza MPowerPH (#7955) üzenetére


Integra
titán

mert budapesten megfogod útálni...
ezt komolyan mondom. először élvezed, de napi használat mellett a beton futómű, a peres gumik.. aztán egyre inkább rájössz, hogy kezd zavarni a pocsék minőségű út, hogy nem tudsz 1 km-t se úgy menni, hogy ne kerülgesd a kátyúkat, csatorna fedeleket, a keresztbordák felütnek, a vasúti átjárok is agyrém..
sajnálod már az autót, mert érzed, nem oda való, neked meg már mindened tele, hogy 2 métert se tudsz úgy menni, hogy ne szakadjon le a veseköved..
szomorú, de sajnos ez van. csak azért mondom, mert úgyis ez lesz, ha ilyen autóra adod a fejed. sajnos (vagy sem) egy idő után a józan paraszti ész felül kerekedik az érzelmeken.
és nem biztos, hogy ez az érzelmi döntésed a pénztárcádra nézve előnyös döntés lesz. persze, ha megengedheted, hajrá, mert jó dolog egy sportgép.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7957) Integra válasza mayerlaci (#7954) üzenetére


Integra
titán

és nem túl zajos? mert audio jack-en keresztül rendesen felerősödik a zaj.
mondjuk ha a fej mp3 kompatibilis, akkor végülis nagy gond nincsen:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7958) dragonfx válasza tibi666 (#7949) üzenetére


dragonfx
veterán

ja gondolom 15 liter környékén mozognak... :B

Vandit>>ez egy sima m3.a fekete carbontető kérhető extra most is ha jól tudom, a szárny az tény új dolog és gyárinak látszik, lehet modellfrissis verzió jön.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7959) Vandit. válasza dragonfx (#7958) üzenetére


Vandit.
addikt

Aham, de ettől még dög. ;]
Ezzel kiegyeznék :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7960) dragonfx válasza Vandit. (#7959) üzenetére


dragonfx
veterán

igen bőven elég.M.es jóval drágább minden szempontból. csak ne lenne auto váltós.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7961) Vandit. válasza dragonfx (#7960) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem pont, hogy autováltós kéne inkább. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7962) MPowerPH válasza Vandit. (#7961) üzenetére


MPowerPH
félisten

Auto váltóval kényelmesebb lesz, de a 28i -s többet fog enni(2l is), és piszok lomha lesz tőle. :U Ergo, egy 170 lovas manuál E46 is "bealázna." :U

Don't Tread On Me

(#7963) Vandit. válasza MPowerPH (#7962) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez oké, de én nem alázási szempontokat venném figyelembe, hanem a kényelmit. :K
Nálam ez előbbre van, minthogy "streetracerkedjek", mint a sok vérpistike szervdonor jelölt. :U
Amúgy a 170 lovas E92-höz sem éreztem annyira lomhának az autováltót, persze ez nézőpont kérdése.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7964) MPowerPH válasza Vandit. (#7963) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért mondtam, az csak egy szempont. :) És a fogyi? :U 10l -ből talán kijössz. :U

Don't Tread On Me

(#7965) Vandit. válasza MPowerPH (#7964) üzenetére


Vandit.
addikt

Jó a fogyiban igazad van, viszont a kényelem megér ennyit, persze szigorúan szvsz. :)
Gyorsulgatásra E36 M3-at vennék inkább. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7966) tibi666 válasza Vandit. (#7965) üzenetére


tibi666
senior tag

én is csak automatával vennék már autót.

(#7967) MPowerPH válasza Vandit. (#7965) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bocsásd meg nekem, tudod én fiatal vok, és egy szenvedés még az automata. :) 10 év múlva már valszeg nekem se kell majd manuál. :)
A fogyit meg azért mondtam, hogy nehogy utána majd mond, hogy kamuzok itt a 8 literekkel. :DDD
De pl. dieselhez én is csak automata váltót vennék. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7968) Integra válasza tibi666 (#7966) üzenetére


Integra
titán

vaze, 30 elején járunk már és így gondolkodunk.. :DDD
ok, mondjuk ehhez az is kell, hogy a sok köcsög politikus meg rendőr meg balfasz részeg autós, meg juppiköcsög hazavágta a közlekedési morált, megölték az autózás örömét.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7969) fekeandras válasza MPowerPH (#7967) üzenetére


fekeandras
őstag

,,De pl. dieselhez én is csak automata váltót vennék"

Én meg nem. :) (Persze egy komolyabb utazóautó az más) Van egy rakás sportosra szabott dízel autó ami elég suta lenne automatával. Meg amúgy sem szeretem az automatát bár kétségtelen, hogy egy dugóban araszolva aranyat ér.

(#7970) tibi666 válasza Integra (#7968) üzenetére


tibi666
senior tag

na ez az. ma is levezettem 200km-t, a legnagyobb élmény egy kis kergetőzés volt egy szőkével. már amennyire egy 1.4-es twinport astra tud velem kergetőzni, de a csajszi nyomta neki rendesen. :DDD

hagytam nyerni, visszaálltam 100as tempóra, de 30km múlva utolértem, felakadt egy jókora soron egy teherautó mögött. villantottam neki egyet, átmosolyogtam, aztán 3 előzésből letudtam, amivel ő nem boldogult.

de hogy őszinte legyek, én is jobban szeretem már a nyugodt cirkálást, mint a rohanást.

[ Szerkesztve ]

(#7971) Mr. Maffia


Mr. Maffia
tag

Hello BMW-sek!:)
15000€-ert autot szeretnek venni, hasznaltat termetesen! HUF-ba atszamitva kb. 4.200.000Ft lenne erre. Hasznalat: 30% varos - autopalya 70% lenne.
Foleg Ausztria es Nemetorszag, evente 1-1 Svajc, Olaszorszag, Franciaorszag is be-be szokott csuszni, neha tavolibb orszag is.
Magyarorszagra nem jarok mar, tehat a magyar utak most nem fontosak.
Nem csak BMW johet szoba, akar Audi, Mercedes is. Fontos lenne a kenyelem, es a sportossag egyszerre! Nagyon 200 lo ala nem adnam, es inkabb legyen kozelebb a 300 lovacskahoz, hozzaszoktam az erohoz. :B
Nagy tavolsag miatt johet Diesel is! Nagysag annyira nem fontos, tehat 7-es, A8-as, S balna nem kell, 3, 5-ben gondolkozom, vagy A6, E, egyeb mercikben... A4 is johet. Fogyasztas annyira nem erdekel lehet 15 liter felett is boven....
kb. 2-3 evre lenne csak, utana mar lesz penz ujra is, remelhetoleg.

Sok autot neztem mar nemet hasznaltauto oldalakon, nagy sok gyonyoruseg van, nehez donteni, Ti merre indulnatok el? Tudom ez BMW topic, de latom van itt azert sok fuggetlen joember is. :R Merci, Audi is johet bosegesen! Vagyam Porsche Panamera lenne, de mire olyat kapok 20.000€ alatt.... :O

(#7972) dragonfx válasza Mr. Maffia (#7971) üzenetére


dragonfx
veterán

e46 330i?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7973) Voyage válasza dragonfx (#7972) üzenetére


Voyage
aktív tag

Ennyi pénzért bűn E46-ot venni...
Szvsz új generációs A6 3.2 V6 Quattro, vagy egy E60 mondjuk 30i motorral.
Esetleg egy Merci E500... :DDD ;]

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7974) Vandit.


Vandit.
addikt

Ezért nem sok az 5.5? :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7975) Mr. Maffia


Mr. Maffia
tag

Mivel ennyi penzert, mar boven kapni E60-at, igy annak nagyobb eselye van. 530i/d-k igen-igen eselyesek..... 120.000km-esekbol van nagyon sok, errefele nem szokas visszatekerni az orakat, igy ettol nem felek, hala istennek itt masok az emberek.
Hetvegen megyek at Nemetorszagba Landshutba megnezni egy nagyon igeretes Mercedes E320 Full Extra Avantgarde-t. :K Meg az is lehet, hogy a vegen o lesz a nyertes...... 125.000km, de megy majd atvizsgalasra....

(#7976) Voyage válasza Mr. Maffia (#7975) üzenetére


Voyage
aktív tag

E320 az jó kis motor, ha benzines... :) Fullos az meg csodásan felszerelt, szívesen lecserélném rá az astrát... :B :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7977) Mr. Maffia válasza Voyage (#7976) üzenetére


Mr. Maffia
tag

Benyas... :K vasarnap okosabb leszek. Full extras gep, minden van benne.

[ Szerkesztve ]

(#7978) fekeandras válasza Mr. Maffia (#7971) üzenetére


fekeandras
őstag

Mivel csak ideiglenes autó lenne én inkább maradnék a realitások talaján.A jó értéktartás miatt inkább a távol keleti típusok között szemezgetnék például: Subaru Legacy, Mazda 6, Toyota Camry, vagy ha sportosabb kell egy Nissan 350Z, Mitsubishi Eclipse GSX ilyesmik.Európaiból Merci E320, BMW 530i, A6 de mindenképpen benyásat. Az ciki mikor eladás előtt jön ki valami több százezres hiba. A dízelnél nagyobb a valószínűsége. Én annyiért egy 4,2 S6-ot vennék de ez csak az én személyes perverzióm (egy régi S8 -al már megfertőztem magam).Ugyanez a V8 motor fogyasztott kézi váltós S8-ban 100% városi használatban 18litert ha nagyon áll a gázon az ember akkor max. 20at.

(#7979) Mr. Maffia válasza fekeandras (#7978) üzenetére


Mr. Maffia
tag

Ekkora gepeket, majd kesobb akarok. Addigra el tudom donteni, hogy ujat vegyek, vagy ilyen nagy gepeket megint hasznaltan.. ezert kell csak ennyi idore, nem fogom megvarni a tipushibakat..... en annyira nem vagyok oda a Japan gepekert, vannak szep darabok, de maradok az Europai gepeknel.
Kenyelem azert fontos, mert a fel eletemet az autoban toltom. Fogyasztas nem erdekes, 70%-at a ceg fogja allni ugyis, akarhova megyek.

(#7980) dragonfx


dragonfx
veterán

e60 530i 5 milkából nem hiszem kijön.....

az az 5.5es e46 piszok drága..mondjuk mihez képest ujonnan 15 fölött volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7981) Voyage válasza dragonfx (#7980) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nem magyarországon, németországban akar venni autót... :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7982) Integra válasza Vandit. (#7974) üzenetére


Integra
titán

szerzett rá m-es felniket meg hátulra matricát.
csak kicsit ciki..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7983) Integra válasza Mr. Maffia (#7971) üzenetére


Integra
titán

3 literes dízelt vegyél, jól felszereltet. régebbi típusokból valszeg van.
bár az ár necces. még németországban is. igaz, itt most sok minden jó áron megy a globális recesszió miatt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7984) Eagl3 válasza Integra (#7982) üzenetére


Eagl3
veterán

És bőrkesztyűbe vezet mint a szállítóba... :DDD

(#7985) Voyage válasza Integra (#7983) üzenetére


Voyage
aktív tag

Minek venne dízelt, ha nem ő fizeti bele a naftát, és szeret erősen autózni, pláne hogy 300 lóhoz közelit akar? Azaz nem az a takarékos, 90-el autókázó fajta lehet... :) Németországba meg ugye nincsen mindenhol sebességkorlát, adja neki az ívet minél erősebb autóval, ott még meg lehet tenni... :)

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7986) Integra válasza Mr. Maffia (#7975) üzenetére


Integra
titán

hát az órát itt is visszatekerik sok helyen, csodák nincsenek. vertrauen is gut, kontrolle is besser. :)
a 120ezer km azért jön ki az autókra sokszor, mert céges aussendienst wagenek és ilyenkor lesznek csereérettek, 3-4 év között. ha bmw premium selection-ös autókat nézel, akkor van esély, hogy az az autó frankó. én is első sorban ilyeneket nézek. vagy kiismerem pontosan a selection-ös autókat, miknek kell megfelelni és ha magánszemélynél látok hasonlóan jó autót, akkor megkérdezem, hogy ha beadná selection-be, szerinte bevennék e. valszeg tudják mi az.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7987) dragonfx válasza Integra (#7982) üzenetére


dragonfx
veterán

az nem matrica gyári embléma :))
M felnit akárki kérhet bármilyen típusra ha van rá pénze akár 16osra is.
De aki kicsit ért hozzá egyből levágja egyoldali dupla kipufogó az nem m3 mert annak kicsit középfele van 2x dupla, ja és a kopoltyú is elárúlja...
ha már felnire futotta vehetett volna rá tuningshopban valami beömlöt a villogó helyére oldalra.

hehh azt hittem a bmw PS csak nálunk mo.n van..... :)) ...kinnt megérné? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7988) Integra válasza Voyage (#7985) üzenetére


Integra
titán

megsúgom, hogy szinte mindenhol van már sebességkorlát, 100 és 120, hiába nincsen default sebességkorlátozás. a korlátos szakaszok között van néha hosszabb-rövidebb ideig korlátlan szakasz. ha pedig éppen nincsen korlátozás, akkor elterelés van építkezések miatt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7989) Integra válasza dragonfx (#7987) üzenetére


Integra
titán

magyarországon egy fillért sem adnék a premium selection-re, itt még akár el is hiszem, hogy frankó, komoly biznisz és megéri az eladónak, mert tutira eladja az autót a kereskedés, a kereskedésnek is megéri, mert olyan autót kap, ami az utolsó csavarig ismert és a rendszerben van, mindene megvan és biztos az autó, és a vevőnek is nagy biztonságot jelent, meg a plusz egy év garancia minden elektromos és mechnaikus alkatrészre.
megy is szerintem rendesen, amit kinéztem, azt hétvégén el is vitték azonnal, 1 napot volt kb fent. pörögnek a jó gépek itt is. főleg ha jó áron vannak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7990) Voyage válasza Integra (#7988) üzenetére


Voyage
aktív tag

Jó, de nem b@sznak rád 130-as tábla mellett 140-nél 30 vagy 60.000-et, vagy 200-al 300.000-et... :) Meg jobb az utak minősége is... :P Talán autópályák-é nem, de máshol...

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7991) Integra válasza Voyage (#7990) üzenetére


Integra
titán

ezt se mondanám. kegyetlen nagyokat büntetnek és a jogsi is lazán tud ugrani hónapokra.
ami az utak minőségét illeti, elképesztően sok az autópálya, de sok a régi és nem jó minőségűek.. olyan építkezések vannak, mintha vh után újra építenék az egészet. 70-80 km hosszan, 3-5 km-es megszakításokkal
idegtépő tud lenni. sportautóban meg pláne. tapasztalat:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7992) Voyage válasza Integra (#7991) üzenetére


Voyage
aktív tag

Én is voltam utóbbi időben párszor, de csak rövid részen, mentünk vagy 300km-et pályán... :(
Ahogy tudom, városban, meg főúton komolyan veszik, pályán pedig csak ajánlott sebesség van. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7993) dragonfx válasza Integra (#7989) üzenetére


dragonfx
veterán

hát simán elképzelem főlega dízeleknél hogy a wallis a PS.es bömiket visszatekeri.és gondolom nekik van olyna szoftjuk amivle megoldják hogy rákötés után se lássál semmi nyomot.

a 6os váltós x3at??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7994) Integra válasza dragonfx (#7993) üzenetére


Integra
titán

elmondom, hogy mit kaptam az utolsó x3-ra ami után érdeklődtem:
24 fotó!!! teljesen lemosott, kitakarított autó minden szögből, kívül belül, csak az alap benyomás miatt.
forgalmi bescannelve, eredeti szervízkönyv, minden dátum pecsét km állással bescannelve, teljes gyári felszereltségi kereskedői lista plusz extra felszereltség lista bescannelve.
sérülés mentes, első tulajdonos, bármikor készséggel segít és mehetünk is a bmw szervízbe premium selection ellenőrzésre.
más világ ez.
itt is sok a kókler, de talán még lehet nagyobb biztonsággal jókat kifogni.
és persze itt is vannak olyanok, akik nem válaszolnak.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7995) dragonfx válasza Integra (#7994) üzenetére


dragonfx
veterán

jó hát egy PS.es értékesítő nem válaszolna a bmw hazájában az durva lenne.ő érdekük.

Más:

Kicsit besasoltam a gyári magyar oldalra van egy összesített új árlista ami szeptembertől érvényes hát kb minden bömi árára rávertek +1.5 milliót :Y
11.8ért egy 130i.t??..ugyanmááááár.....
volt régen az a reklám 200 fölött 6.6 alatt tán valaki emlékszik rá 316i.re...most 8 milla a 316...de mire fel emelkedett ennyit....
amik pesten tapossák az utat 5ösök dupla kipufogosok mind 6 hengeres ugye mind 15 milla vagy felette.....ha jól tudom nemrég volt totalcaron teszt hogy a beugró 5ös (520i) 10 alatt van na erre is rányomtak 1.5et most....
egy xaros 320d is 10 guriga.
Az M.es bmw.k árára meg kb 3-4 millió ráment pluszba..érthetetlen. az új 7es 25-30 milliótól kapható.régen már 20 alatt is bőven volt.
de a leggázabb m6 kabrio 38 guriga...hülyék ezek???..annyiért már ferrari meg lamborghini van.és hiába szeretem a bmw.t azért egy ferrari csak 1 ferrari.

Ja ma láttm a körúton egy x6 M.et :Y ..brutálisan néz ki. 555 ló a hivatalos oldal szerint. 34 milla. nem is tudom milyen moci van benne.tán az m3as V8asát fújták meg turbóval.

A 2 új jövevény 5ös GT és az új z4nek van tán a legtűrhetőbb ára.

nem tud mire fel emeltek ennyit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7996) mayerlaci válasza Integra (#7957) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Ja neeem :)

(#7997) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez bejön csak túl sokta tartja szvsz.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7998) dragonfx válasza Vandit. (#7997) üzenetére


dragonfx
veterán

annyira nem 2.5ös lefojtott motor M felni. kevés km.coupé.az hogy egyetlen fehér azt hagyjuk.tudatlan. irányár.szóval olyan 2.6ért elhozod az okés. majdnem 2000res.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7999) aphra2


aphra2
aktív tag

Úgy általában írom, hogy aki bömös ültetésben , és kemény rugó+gátló párosításban gondolkodik, fűszerezve egy kis lóerő növeléssel, az előbb-utóbb hasonló műtéteknek néz elébe mint a képeken látható.
A mutatvány nem egyedi, 3-as, és 5-ös szériánál is előjön, (előbb-utóbb) ....konkrétan kiszakadt, vagy kiszakadni készülő hátsó futómű, ( bölcső).
1 kép az autóról, és a javítás alatti bölcső betétről.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#8000) Vandit. válasza dragonfx (#7998) üzenetére


Vandit.
addikt

Hát figyi. 1 éve kb pont néztem egy fehér 323 E46 coupe-t kevesebb kilóméterrel és már akkor olcsóbb volt ennél. Úh ez sok, hiába van válság. 2.5-nél többet nem ér szvsz. :( Nagyon el vannak szállva mostanság és az újaknál is, ahogy mondtad, pont ma néztem én is. Egy 116i alapára 6.5 ? :U Mire fel? 320 coupe 10.7? Normálisak ezek?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.