Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) szandro válasza MPowerPH (#6247) üzenetére


szandro
aktív tag

Ezt még olvasni is jó volt! :DD :C
Nincs kép a tütüről? :U

(#6252) Gebriel válasza SpeedR (#6249) üzenetére


Gebriel
veterán

BMW001
Akkor tényleg az vagy...
Egy ekkora közösségi portálon nem igazán dicsekednék, hogy szabálysértést követem el... :(

Ettől függetlenül:
Komoly lehetett, tényleg olvasni is jó volt ;]
Szívesen ültem volna abba az 5be :B :K

[ Szerkesztve ]

(#6253) MPowerPH válasza szandro (#6251) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kép anno volt felrakva ide, mikor meg akartam venni. Nem tom meg van -e még a linkje. :(

Gebriel: Nálam az ilyen nem számít szabálysértésnek. :) Én betartom a kresz minden pontját, amit ép ésszel be lehet. Nem előzők állat módra másokat veszélyeztetve. Nem előzök tilosban, mindig megállok a stop -nál és a zebránál ha áll ott valaki. Indexelek a körforgóból kijövet, megadom a jobb kezet, nem megyek pirosba. Minden szarságot. Még akkor is indexelek, ha csak egy biciklist vagy álló autót kerülök. Pedig az nem divat nálunk, a körforgóval együtt. Ott van az autópályán a leállósáv meg a buszsáv... Nekem szembe se jutna ott előzni, nem így lettem nevelve. És lakott településen mindig betartom az előírt 50 -et, zebrák előtt 30, ami miatt már párszor le is dudáltak.
De azt nekem nem fogják megmondani, hogy üres autópályán hogy nyomom a pedált. Már vagy 800* aláírtam a "Töröljük el a 130 -at ", sajnos eddig nem sikerült. Addig is, nem érdekel. Ha nincs senki az úton, jók a körülmények, nem veszélyeztetek másokat, engem ez az egy szabály nem érdekel. Akkor minek a V8 -as dög??? ;]

Ha egyszer beleülhetek egy M5 -be, és talán tulaja is lehetek, az első az az lesz, hogy kimegyek a pályára és csinálok egy videót, hogy gyorsul 300 -ig. ;]

Jobb az a sok fasz, akik buszsávot használnak, zebrán nem adnak elsőbbséget, tolakodnak, avagy másokat veszélyeztetve előzgetnek? :U És még van ezer cig@nykodás, amit elkövetnek, és ami veszélyes... Nem beszélve azokról, akik az 1.4 -es szutykokkal faluban a kis utakon 100 -al veretnek el, mert az a menő. Az szerintem ezerszer rosszabb és veszélyesebb is, mintha autópályán mennél 300 -al. :((

Én ezt az egy dolgot nem szégyenlem. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6254) szandro válasza MPowerPH (#6253) üzenetére


szandro
aktív tag

Egyetértek veled.

Rendőrtopicból ezt meglátná valaki, megmagyaráznák, hogy nekik van igazuk... :DDD

(#6255) Tomics válasza MPowerPH (#6253) üzenetére


Tomics
addikt

szerintem töröld a valódi neved az adatlapodról ;] :DDD

amúgymeg :R

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#6256) MPowerPH válasza szandro (#6254) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, mert azok rendőrök. :( Az egyik haverom rendőr, nagy autós volt mindig, már nyomozó lett, nem járőr. Múltkor mentem vele föl Paksra, végig telefonált, 70 -nél 100 -al, 30- nál 60 -al ment. Utána meg át a zebrán lassítás nélkül... Akkor kinek is kellene példát mutatnia? :U

Tomics: Nevem ott van, és? ;] Mit tudnak csinálni? :DDD Semmit... :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6257) Gebriel válasza MPowerPH (#6253) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem, nem nem jobbak, de hogy.
Félre ne értsd.
Nagyon nem is akarok bele menni, de 278km/h nem példa mutató "kiírva".
Nem miattad..minden tiszteletem a tied.
DE..
Vannak userek akiknek csak az "jön le" , hogy ettől lesz fasza gyerek illetve elismerést kaphat ha hasonló szituációba keveredik.
Érted remélem mire akarok kilyukadni ;)

(#6258) MPowerPH válasza Gebriel (#6257) üzenetére


MPowerPH
félisten

Értem. :) Én nem azért írtam le ezt, hogy faszának nézzetek. :) Sokat nem kellet csinálnom, csak nyomni a pedált. Ahhoz nem kell nagy tudomány, csak felelősségérzet.
Ezt csakis azért írtam le, hogy az autót jellemezzem, mert nagyon megfogott megint. :B
Én ezzel nem vághatok fel, mert nem az enyém, csak megosztottam veletek.

Az biztos, hogy a "Miért vezet mindenki úgy mint egy állat" topicba ezt nem írnám le, mert ott annyi az okos és szent ember, hogy csak na. ;] Egyik se ment még életében se 90 -nél gyorsabban...hahaha... :DDD Ezek az ilyen álszentek, akik itt játsszák magukat, de annyira fostosok, hogy csak záróvonalon tudnak előzni, meg buszsávból betolakodni, azt hogy index vagy stop, nem is ismerik.

Jah, és igen, ettől a középsőm se lett nagyobb, meg a csajok se buknak rám jobban. :DDD Imádom a sebességet, erről nem tehetek. De vissza tudom magam fogni, és csak akkor megyek, ha tényleg van rá lehetőség.
A sebességőrület sajnos ezzel jár, betegség... :( Azért gokartozok elég gyakran, hogy addig is kiélhessem magam. Nyáron úgy néz ki megint mehetek amatőr Astra kupára. Azt is nagyon várom már, ott úgy mész, ahogy akarsz. :)) Nincs trafi a visszafordító után. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6259) keIdor válasza MPowerPH (#6250) üzenetére


keIdor
titán

Melyik pihenőnél szoktak mérni? Jobb lesz akkor, ha én is figyelek rá, nehogy seggbeb*sszanak... jó neked chippelt 540i-vel rohangálni. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6260) keIdor válasza MPowerPH (#6253) üzenetére


keIdor
titán

Egyformák vagyunk akkor. :K Jó látni, hogy vannak még értelmes magyar autóvezetők... :C Nálam néha előfordul, hogy lakott területen a mutató felmegy 60-ig, de mást én se szoktam csinálni...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6261) zack válasza Gebriel (#6248) üzenetére


zack
nagyúr

Én nem autózom, bár tudom mi az amiről BMW001 ír. Ez a sebesség megszállotja sztori...én 1000-es sportmotorral tolom, ami meg van piszkálva. Autókhoz mérve kb. Lambo Murcielago szint 200-220ig, bár ez csak 185LE/180kg. De a súly-lóerő aránya olyan mint egy Bugatti Veyron-nak. ;] Ha egyszer ehhez hozzászokik valaki, úgy hogy nem megy el tőle az esze, akkor örökre a rabja lesz a sebességnek, mint egy jótékony "kábítószer". :K Legyen az BMW 540i vagy akár egy sportmotor.
Én is megnéztem már a végét a motoromnak, bár sok lehetőségem nem volt rá...szélcsend kell, a külső sávban ne legyen forgalom, ne legyen szembe nap...stb. A digitális órám 299km/h mért, majd onnantól már csak a fordulat emelkedett 500 fordulatot talán, ami 310 környéke lehetett...de nem nagyon volt időm odanézni. :DDD Autóban biztos kényelmesebb ez a tempó, mert motoron 250 felett jó fizikum kell hosszútávon a légellenálás miatt.
Persze ritkán van erre lehetőség, de ésszel, és rutinnal lehet tempósan közlekedni...főleg hogy az a fránya rendszám táblám mindig tiszta sár... :DDD :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6262) Vangelis válasza zack (#6261) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen, m6 oson stb.... elég nagy a sár, hamar rákeni a rendszámra.

Soha nem takarítják az utakat :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6263) Eagl3 válasza zack (#6261) üzenetére


Eagl3
veterán

Kend be csokival. :)

(#6264) MPowerPH válasza keIdor (#6259) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szentmihályi pihenő -nél már nagyon sokszor kellett fékeznem. Mindig elbújnak a kihajtó mögé, így csak ha nagyon odafigyelsz, akkor látod meg. Nem is kockáztatok, mert ha ott nem látom meg, már filmezik is a seggem. :U Ott ezért már akármi is van, lassítok. Meg mostanában még jobban patkányok, sokat mérnek az M6 -os Dunaújvárosi végén a felüljárón és a rávezetőn is.
De tapasztalat sajnos, hogy a felüljárókat mindig nézni kell, mert a törvény emberei törvénytelenül elbújnak, és úgy mérnek. Egyszer látnám meg... :((( Visszagurulnék, és csinálnék egy szép fotót.

zack: Igen, mocival megint más. Tudom hogy az az igazi, de én őszintén megmondva félek motoron. :DDD Lehet csak azért mert még soha sem próbáltam, meg sok rémhírt hallottam.
Ha motorost látok, főúton vagy pályán, az az első hogy lehúzódok, amennyire csak lehet. És úgy vettem észre, hogy értékelik, mert mindig kapok egy köszönömöt.
Meg motornál gondolom sokat van tényleg olyan, hogy elveszik a rendszám, avagy tényleg csúnyán sáros lesz. ;] És motorossal mit tudnak csinálni? ;] Utána mennek? :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6265) MPowerPH válasza keIdor (#6260) üzenetére


MPowerPH
félisten

Amúgy a 60 még nem is sok... :N Bőven belefér. Én azokra az álszentekre gondolok, akik csak lakott településen tudnak menni. Ha megyünk a Balcsira, Simontornya felől, vagy Kaposvárra a Szekszárd felől, mindig nagyon vicces utunk van. Lakott településen kívül megelőzöm az autókat, utána jön egy lakott település, és szépen mindenki elmegy mellettem, még a kamion is. :DDD De nem ám 60 -al, hanem 80 -al. :Y A sok okostojás, utána meg azzal vág fel, hogy ő 90 -nél nem megy gyorsabban. No mind1, utána mindig előzgethetek újra. A már említett topic is ilyen emberekkel van tele...

Más: Aki nem hiszi az általam említett diesel teóriát, menjen föl E39.hu -ra. ;) Alaposan ki van tárgyalva. 525D -k nagyon jók, E39 530D és E60 530D -t mindenki ócsárolja a magas szervízköltségek miatt. Érdekes, hogy az 535D -vel nincsenek problémák, de ugye az már nem is mezei diesel, meg is kell fizetni a felárat érte.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6266) Vangelis válasza MPowerPH (#6264) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vegyél detektort, megéri!

Eladtam már pár darabot, legjobb!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6267) MPowerPH válasza Vangelis (#6266) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen, már gondolkoztam rajta. A céges Audiban 100 ezerekért van blokkoló és detektor, előző tulajnak köszönhetően. Az ilyen olcsóbbakról felemás a véleményem, vegyesek a tapasztalatok.

Don't Tread On Me

(#6268) Vangelis válasza MPowerPH (#6267) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hidd el hogy működnek, detektor bolttal vagyok partneri kapcsolatban.

Beválnak, sok kamionos ismerősömnek is van, és sokat spóroltak :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6269) MPowerPH válasza Vangelis (#6268) üzenetére


MPowerPH
félisten

És mi az amit Te ajánlanál, ami már megbízhatónak számít? És ami csak detektor, nem blokkoló.

Don't Tread On Me

(#6270) Vangelis válasza MPowerPH (#6269) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A sima 14e ft os is megbizható.

www.brandpc.hu

csemegézz

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6271) MPowerPH válasza Vangelis (#6270) üzenetére


MPowerPH
félisten

Saját bolt? :) Mintha mondtad is volna... :) Körbenézek. :K

Don't Tread On Me

(#6272) Vangelis válasza MPowerPH (#6271) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Honlap elég xar....

Nincs vele fogalakozva, ugyse vesz senki semmit:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6273) MPowerPH válasza Vangelis (#6272) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez aztán a pozitív hozzáállás. :DD

Don't Tread On Me

(#6274) zack válasza MPowerPH (#6264) üzenetére


zack
nagyúr

Nem igazibb motorral...sőt. A nagy nyomaték kocsiban 200 felett nagyon érezhető, a fékerőről nem is beszélve. Csak hát fizesd meg. :F Egy ilyen autó árából ami legalább egy M5, M6...veszel 10db új 1000-es sportmotort. Más érzés egy M5 V10-es 507LE / 520Nm erőforrása, mint egy sportmotoré. Csak ugye ezt kevesen tehetik meg. ;)
Ha valaki cserélni szeretne egy E60-as M5-öt...szívesen odaadom érte a mocimat 1 az 1-ben. :DDD :DDD Bár a fenntartási költségeivel lehet lennének gondjaim... :U :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6275) Vandit. válasza Eagl3 (#6229) üzenetére


Vandit.
addikt

Azt a pirosat is megnézem. Ha találnánk vmi bibit egyszerűbb lenne alkudni is belőle. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6276) SpeedR válasza Vandit. (#6275) üzenetére


SpeedR
őstag

Azt felvetheted pl. , hogy már csak 4 hónap műszaki van rá.

(#6277) Vangelis válasza Vandit. (#6275) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ültetve van egyébként?
Vagy csak xar a lengéscsillapító:D?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6278) SpeedR válasza Vangelis (#6277) üzenetére


SpeedR
őstag

A hátsó leng. csillapító fáradt vszinű. Nem egy nagy összes, csak kicsit macerás kicserélni.

(#6279) Vandit. válasza SpeedR (#6276) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja meg, hogy a lengéscsillapító is cserére szorul. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6280) Gebriel válasza MPowerPH (#6258) üzenetére


Gebriel
veterán

Tudom, hogy nem azért írtad le. Én sem úgy gondoltam. Azért annál komolyabbnak tűnsz... ;)

(#6281) MPowerPH válasza Gebriel (#6280) üzenetére


MPowerPH
félisten

Köszi szépen. :R

Don't Tread On Me

(#6282) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Akkor a Phaeton -al szemben ez? :U Motorja ennek jobb, jobban is néz ki, talán annyira nem jól felszerelt, persze ha ilyen szinten lehet ilyet mondani. :DDD

Don't Tread On Me

(#6283) Vandit.


Vandit.
addikt

Szerintetek?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6284) keIdor válasza MPowerPH (#6282) üzenetére


keIdor
titán

Ennyiért inkább Audi. Szerintem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6285) MPowerPH válasza Vandit. (#6283) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem nagyon szép. :K Ez még külföldön van? Mert ha nem, akkor erősen megnézős fajta. :)

Don't Tread On Me

(#6286) Vandit. válasza MPowerPH (#6285) üzenetére


Vandit.
addikt

Sajnos igen. :( És nem tom, hogy kimenjünk megnézni és mi hozzuk be v. behozassuk, de az meg feláras ugye. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6287) God Vazzeg válasza Vandit. (#6286) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Klímát nem látok benne. Vagy vak vagyok? Leírásnál nincs.. :U

(#6288) Gebriel válasza MPowerPH (#6285) üzenetére


Gebriel
veterán

EURO 1 motor :F :F
Nem Euro 2 van bennük :F

God Vazzeg
De van tető ablak :))

[ Szerkesztve ]

(#6289) Gebriel válasza Vandit. (#6286) üzenetére


Gebriel
veterán

Többet kinézni.Le kell telefonálni. Autóba ülni legalább egy német nyelvet ismerővel, vagy angolt és kimenni. ;)
Ne hogy, velük hozasd be. :( +450k-t :W :W

ment pü

[ Szerkesztve ]

(#6290) God Vazzeg válasza Gebriel (#6288) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor ez egy pompás gép :D

Nem értem miért kell sz*pkodni külföldi autókkal, mikor itthon is ki lehet fogni jót, csak utána kell menni. A külföldi autót mire lepapírozod, beleőszülsz. Már ha még mindig úgy van mint pár éve, rengeteg papírral kellett kóricálni, mire minden ok volt, most meg már regadó is van pluszba, szóval teljesen felesleges, szerintem :U

(#6291) tibi666 válasza God Vazzeg (#6287) üzenetére


tibi666
senior tag

klíma nélkül autót venni butaság, az biztos.
én nem bírom a klímát, mindig fáj tőle a torkom, ha csak azt használom hűtésre. a tetőablak önmagában nem elég, nagy tempónál pedig az is zajossá válik.
tetőablak+klíma gyengén ideális.

(#6292) Eagl3 válasza tibi666 (#6291) üzenetére


Eagl3
veterán

A jó klímát igazából meg sem érzed... én is most jöttem rá erre. :)

(#6293) tibi666 válasza Eagl3 (#6292) üzenetére


tibi666
senior tag

a merciben jó klíma van. nekem mindegy milyen, nagyon érzékeny vagyok rá.
évente tisztíttatom is.

(#6294) Vangelis válasza tibi666 (#6293) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én még nem is tisztittam, mennyi kb egy tisztítás?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6295) keIdor válasza Vangelis (#6294) üzenetére


keIdor
titán

Nálam kötelezőnél megcsinálták... +pollenszűrő csere. Max pár ezres lehet szvsz...
Én ma már élni nem tudok klíma nélkül, ez lakásra is érvényes... meg az én kocsim fekete, Pesten egy dugóban a napon elég szar lenne nélküle.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6296) Vangelis válasza keIdor (#6295) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah én is lefertőtlenitem majd.

Jah klima az alap.. igaz a faxa Opel Combo 1.7D villámban sajnos nincs:_(... és azzal flangálok legtöbbet a városban.

de majd teszek bele mobil klimát :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6297) tibi666 válasza Vangelis (#6294) üzenetére


tibi666
senior tag

pár ezer forint. 5-6 körül munkadíjjal.

(#6298) Vangelis válasza tibi666 (#6297) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Öntök bele 2 doboz domestost :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6299) MPowerPH válasza Vangelis (#6294) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, 5 -6k -ból megvan. Nekem most nagyon jó illatos. :K Jah, klíma nélkül felejtős szerintem is, bár néha én is kikapcsolom, főleg városban ha nincs dugó, és lehet szépen menni. Auto -n soha nem hagyom, leveszem a fordulatot a legkisebbre, és úgy pörög. Így nem fúj olyan veszettül, és kellemes is. :K De vannak sokan, akik nem bírják a klímát.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6300) God Vazzeg válasza tibi666 (#6291) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én se bírom a klímát, és nem is szeretem, ennek ellenére szeretnék már klímás autót, de egyikben sincs jelenleg :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.