Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Vandit.


Vandit.
addikt

Na találtam mégegyet bár ez nem coupe, viszont szépnek tűnik.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6302) keIdor


keIdor
titán

Gyerekek a faszom kivan az egész magyar autóstársadalommal! :W
Tegnap volt fizunap, mondom ma lemegyek kocsival a mekibe, mert éhen halok, 1 órája már tombol egy durva vihar és inkább nem akartam elmenni a boltba meg a henteshez is... jól van kocsiba ülök, amikor már beindítottam a motort akkor látom, hogy hopp szemüveg fent maradt, de csak 5km oda, szóval mindegy, hiába szakad ez a szar, most már elindulok. Útközben látom 1-2 faszkalapnak nincs világítása, pedig akkora pára volt, mintha esőerdőben jártam volna, páran még ködlámpát is kapcsoltak, de 1-2 majomnak lámpája se volt, nem győztem villogni nekik... :W
Elértem a parkolóba, látok egy jó helyet egy VW Golf V és egy Chevrolet Epica mellet. Beparkolók, veszem ki a pénzt a tárcámból erre látom egy 40 körüli nő rohan a Golfjához a szakadó eső miatt. Kinyitja az ajtót majd jó izomból neki a jobb tükrömnek... az autók között volt bő 1m, szerintem sokkal több is, de őneki izomból kellett jó nagyra kinyitni az ajtót.
Kiszállok tiszta ideg vagyok, üvöltözök vele, hogy a faszért kell ilyen figyelmetlennek lenni, érdekes én tudok figyelni... mondom addig innen el nem megy, amíg ki nem találunk valamit. Volt nála 30.000Ft azt oda is adta... a tükrömön egy jó nagy fehér csík volt. Lehet még én jártam jól, majd meglátjuk mennyi lesz a javítás!
A csaj elment én meg bementem kaját kérni (McDrive-t utálom, pedig most jobb lett volna, ha inkább oda megyek, na mindegy, utólag könnyű okosnak lenni...)
Kijövök, visszaszállok a kocsiba és elkezdek enni (bent tömegnyomor volt az eső miatt, gondolom oda menekültek sokan előle) majd olyan 3 perc után látom 30-as éveiben járó faszi beül a fehér Q7-esébe, majd kitolat. Hát ez is egy nagy ügyes ember, mert jól meghúzta egy zöld Ford Focus seggét. A Q7-esen alig lehetett látni, hogy nekiment, a Ford-on azért volt egy kisebb horpadás. Az Audis úgy elhúzott, mintha egy ágyúból lőtték volna ki. :W Bazdmeg egy ilyen drága kocsival ha valaki kárt okoz legalább fizessen is azért, amit okozott, 15-20 millió között van a terepjáró, de max 100k-s csekk fájna neki. :W Egyszerűen undorító ami ebben az országban megy! A tököm kivan már, hogy minden majom kap jogsit! :W Én 21 évesen kb. 100.000 levezetett km-el, és szemüveg nélkül jobban parkolok, mint sok más 25-60 éves ember a baszott nagy dögükkel, vagy éppen a kis Swift-ükkel... érdekes én még nem okoztam kárt...
Meg ahogy egymáshoz hozzáállnak ezek a magyar emberek... miért van az, hogy akárhol járok az Európai Unióban mindenhol normálisabban vezetnek az emberek, meg sokkal emberibb módon állnak egymáshoz? És akkor kérdezi egy nagy Magyar ismerősöm, hogy miért utálok itt élni, meg miért utálom ennyire a magyarságot... hát ezért... patkány egy nép... :(

MOD: Ezt azért írtam ide, mert itt vannak a legnormálisabb autósok a PH!-n. :R

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6303) Vangelis válasza keIdor (#6302) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is fosva hagyom ott az autómat a parkolóba, ezé is intéztem magamnak egy xar opel combót Dieselt városban szaladgálni, mert már párszor majdnem lezúztak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6304) SpeedR válasza keIdor (#6302) üzenetére


SpeedR
őstag

Menj el Olaszo-ba, Görögo-ba,Spanyolo-ba és nézz szét. Ott az ilyen kis koccanásokat szinte természetesnek veszik, a mindennapi élet velejárójaként.
De egyébként teljes mértékben igazad van. Nem kellene ennyire közömbösnek lenni, nem szép dolog figyelmetlenül kárt okozni egy olyan értékes tárgyban mint egy autó. BTW szerintem azzal a 30k-val jól jártál ha nem valami iszonyat ritka autód van.

[ Szerkesztve ]

(#6305) keIdor válasza SpeedR (#6304) üzenetére


keIdor
titán

Olaszországban már vezettem sokat. Tény, hogy rohannak, meg egyáltalán nem tartják be a kreszt, főleg délen, de azok tudnak is vezetni, nem úgy, mint a magyarok... még nem történt ott velem semmi ilyen incidens, persze ami késik nem múlik...
Görögországban is voltam, igaz még nem vezettem ott, de állítólag olyanok azok is, mint az Olaszok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6306) tibi666 válasza SpeedR (#6304) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, ez igaz, de akármennyire temperamentumosak az olaszok, meg a koccanások gyakran előfordulnak, százszor segítőkészebbek az utakon, mint nálunk.

(#6307) Gebriel válasza keIdor (#6302) üzenetére


Gebriel
veterán

"meg miért utálom ennyire a magyarságot... hát ezért... patkány egy nép.." :U :(
"Volt nála 30.000Ft azt oda is adta... a tükrömön egy jó nagy fehér csík volt. Lehet még én jártam jól...!"
No comment... ;]

(#6308) keIdor válasza Gebriel (#6307) üzenetére


keIdor
titán

Hehe, végül is... igazad van. :DDD Bár ha azt nézzük, hogy nekem ez idő is lesz megcsináltatni... a kis meg valójában "kis".

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6309) Vangelis válasza keIdor (#6308) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért nagyítóval csak látszik nem:)?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6310) tibi666


tibi666
senior tag

na, mindjárt viszem le a barátomat nyíregyházára az 530d-ért. :)

(#6311) God Vazzeg válasza tibi666 (#6310) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Képeket kérünk majd :K

(#6312) Vangelis


Vangelis
nagyúr

hamarosan itt a lóereő adó....

remek, még jó hogy 151LE csak az enyém.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6313) tibi666 válasza Vangelis (#6312) üzenetére


tibi666
senior tag

egy ideje már teljesítményadó van súlyadó helyett.
most annyi lesz a váltózás, hogy a 125 kw-os és afeletti autókra duplaannyi lesz az adó.

(#6314) Vangelis válasza tibi666 (#6313) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De mégiscsak több lesz :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6315) Eagl3 válasza Vangelis (#6314) üzenetére


Eagl3
veterán

Neked nem változik semmi. Csak 125kw felett duplázódik mint ahogy tibi is írta,

(#6316) Vangelis válasza Eagl3 (#6315) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tudom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6317) Vandit.


Vandit.
addikt

Ehhez mit szóltok?
vagy még ez. bár ez már sokba lenne.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6318) dragonfx válasza tibi666 (#6313) üzenetére


dragonfx
veterán

ez kajakra?..mekkora 1 gecik... az 1.0ás suzukit akarják mindenkire rányomni :O

Vandit>>nagyon szép..de az pepe annyira nem kéne rá..elúrl sokat...amugy irtó rég fenn van már.
inkább a privis szürkére szavaznék.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6319) tibi666


tibi666
senior tag

úgy alakult, hogy csak holnap hozzuk el.
építkezik és elhúzódtak a tárgyalásai, ma már nem tudnánk elszaladni érte.

(#6320) tibi666 válasza dragonfx (#6318) üzenetére


tibi666
senior tag

engem az zavar, hogy a mostani autóm papíron 125kw (valójában 150, mert chippelt), és érhet 2-2.5 milliót. nekem kell fizetni dupla teljesítményadót. aki meg vesz tegyük fel egy 100kw körüli 8 millás dízelt (passatot, avensist, bármi hasonlót), neki nem kell duplát fizetni. pedig ez egy úgymond luxusadó.

(#6321) God Vazzeg válasza tibi666 (#6320) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Eurotax alapján kellene inkább.. :K

(#6322) adi mester


adi mester
tag

Üdv mindenki.
Egyik ismerősömnek lenne eladó Tuning and Stereo magazinjai.
2005.08-2009.04-ik számig mind megvan kivéve a 2005.09-ikei száma.
Akit érdekel a dolog az keressen meg PÜ-ben vagy esetleg telefonáljon.
Képeket tudok készíteni kérés esetén.
A magazinok jó állapotban vannak.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#6323) Gebriel válasza tibi666 (#6320) üzenetére


Gebriel
veterán

"mostani autóm papíron 125kw (valójában 150, mert chippelt),"
Akkor Te adócsaló vagy ;]

Vicc ez az egész... :U

(#6324) Vangelis válasza Gebriel (#6323) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Majd jól beméretik mindet, a tulaj költségén :)

Milyen kocsid is van Tibor?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6325) dragonfx válasza Vangelis (#6324) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor én is megchippeltetem hagy legyen plusz munkájuk.
7500nál tiltson :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6326) Vangelis válasza dragonfx (#6325) üzenetére


Vangelis
nagyúr

+nitro!
Anélkül xart se ér.

Még jó hogy nincs 1000le -ős teherautóm :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6327) MPowerPH válasza keIdor (#6302) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szvsz, felháborító... :( Sajnos, szarnak bele, nem érdekli őket senki. Aki az én autómat is lebontotta 3 hete... :W Nem érdekelte, ott hagyta, se egy papír, se semmi. Javítás 45k volt. :(((
Ezt kell az ilyenekkel csinálni. Ha valaki ilyet művelne a szemem láttára, én lehet agyon is vágnám.

Vagyonadó.. Basszák meg a büdös kurva anyjukat.. :(( Hát hogy lehet ilyet csinálni??? Papíron 143kw -os az autóm, fél év múlva lesz 10 éves. És baszod, luxusadó. :DD Hát megáll az eszem. :W Mióta luxus egy 2 millió forintot se érő autó?! Akik meg megveszik az új 8-10 millás autókat, de akár az 5 millás autót is, azoknak meg nem kell fizetni, mert kis motorral vették, de azért volt rá sok millájuk. :((( Nekem nincs annyi pénzem...diák vagyok, vettem egy régebbi olcsó, de minőségi autót. Mi jogon kérnek tőlem is pénzt pluszban, és még külön a teljesítmény adót is??? Hol itt az igazság, meg a szakmai hozzáértés? Legalább egy évjárat korlátot kitűzhettek volna, hogy azokat a csórókat, akiknek csak 10 éves autóra telik, ne szívassák meg még jobban, elég a gond így is. Nem 1 év alatt kellene rendbe hozni azt, amit a rendszerváltás óta eltoltak.
Én értem milyen az országban a helyzet, de nem értem, hogy megint miért a kis emberek szívnak a legnagyobbat. :(((

Bocs a trágár kifejezésekért, de ez már nekem is sok... :(

Az a poén, hogy az összes új fejlesztésű 2.0 -ás és 2.2 -es diesel autó 170Le -s, vagy a fölött van. Ezt hogy nyelik majd le a gyárak, arra kíváncsi leszek. Mert a kereslet ezek iránt a népszerű modellek iránt visszaesik, gyengül a piacuk, ezzel gyengül a gazdaság is, ha jobban belegondolsz. Ezt nem ússzák meg ilyen könnyen...Saját maguk alatt vágják a fát.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6328) Vangelis válasza MPowerPH (#6327) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak nálunk vezetik be most, le se xarjá, hogy nálunk mi lesz.. sem az audi sem a bmw se a skoda Rs :)..stb ...stb.

De beleirtatták olna legalább, hogy max 5-6 éves korig, emg mondjuk tax ár alapján!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6329) keIdor válasza MPowerPH (#6327) üzenetére


keIdor
titán

Most olvastam el ezt. Meg ez az új adó... megint kellemeseket gondolok erről az országról, meg a lakosságról... tisztelet a kivétel persze... mondjuk ez az adó épp, hogy nem fog érinteni. Leteszem a C-t és az E-t, meg ami kell a kamionozáshoz, PAV1, PAV2 stb. és lelépek innen örökre, mert nekem már nagyon elegem van sok mindenből, ami itt van. :W Mivel szeretek vezetni, rájöttem már pár éve, hogy én ezzel akarom keresni a kenyerem, szóval ezt akarom csinálni, ha nem is életem végéig, de jó sokáig az biztos, úgy, hogy külföldön vállalok munkát és elmegyek nemzetközire. Magyarországra meg többet nem jövök vissza... esetleg csak a rokonság, barátok miatt néha, de nekem elegem van ebből.
Most volt a híradóban is, hogy 3 héttel korábban kezdődik az allergia szezon, de sehol se irtják a parlagfüvet. Szépen mindenki az országban megvárja, míg bokor lesz belőle aztán had szenvedjen az a sok allergiás... papíron meg büntetik már állítólag 5 millió ft-ig, de csak papíron. :W Rosszul érzem én magam itt, normális helyen szeretnék élni, de ebben az országban ez nem fog menni... természetesen tudom, külföldön sincs kolbászból a kerítés, meg ott is vannak hülyék, de sokkal kevesebb, és sokkal könnyebb ott az élet, persze most a válság miatt ez nem teljesen igaz, de mire kimegyek (1-2 év) remélem rendbe jönnek a dolgok... :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6330) tibi666 válasza Vangelis (#6324) üzenetére


tibi666
senior tag

egy mercedes w210 e270 cdi, közeledik a 10 éves korhoz.

(#6331) Eagl3 válasza MPowerPH (#6327) üzenetére


Eagl3
veterán

A felháborodás jogos.
De ha belegondolsz(tok), az éremnek van másik oldala is, mégpedig az új törvény szemszögéből.
Ugye írtad, hogy diák vagy. Írtad, hogy "csak" erre telik.
A kormány csak annyit lát, hogy a te birtokodban egy magas fenntartási költségű autó van.
Ez a törvény csak az emberek nagyon kis részét érinti. A 2000cm3 autók simán alatta vannak ugye a 125kw -nak, pedig azok is viszonylag ritkák az utakon.

Ne értsetek félre, nem kötekedésből írom és szerintem sem ez alapján kéne megítélni a "luxus" kategóriát, de minden nézőpont kérdése.

(#6332) Gebriel válasza keIdor (#6329) üzenetére


Gebriel
veterán

külföldön sincs kolbászból a kerítés, meg ott is vannak hülyék, de sokkal kevesebb, és sokkal könnyebb ott az élet, persze most a válság miatt ez nem teljesen igaz, de mire kimegyek (1-2 év) remélem rendbe jönnek a dolgok... :(

Miért lenne könnyebb az élet :F Meg miféle válságról beszélsz :F
Allergiásoknak ajánlok egy jó légtisztítót. (privibe a hozzá jutásról :DDD )
Fel a fejel. ;)
Próbálj mosolyogni :) :) :) :) :) :)

(#6333) MPowerPH válasza Eagl3 (#6331) üzenetére


MPowerPH
félisten

Öhm... Attól hogy magas a teljesítmény mitől magasak a fenntartási költségek? :U Ezt nem nagyon lehet látni, nem is értek vele egyet. Hol vagyok én egy olyan emberhez képest, aki bemegy a szalonba, és vesz egy A6 2.0FSi -t? :U Nézd meg mennyibe kerül... És ugyan annyit kell nekem is fizetnem.

"A 2000cm3 autók simán alatta vannak ugye a 125kw -nak"

Ez azért nem így van. Ma már egy korszerűbb 2.0 -ás szívó benzines is 170 lovas. :) És az messze nem luxus autó, mert 6 milla körül már megvan. Nem egy felső kategóriás autó, ami majdnem ugyan annyi lovas, de dupla annyiba kerül.

Céges autók valszeg meg lesznek oldva, megkapják a Lengyel vagy Orosz rendszámot, majd még elválik. Én sajnos nem tok mit tenni... :(
És a nagyon gazdag emberek is ezt fogják csinálni, mert nekik könnyű kibújni ez alól is egy ilyen manőverrel. És akkor megint ki marad? Na ki? :) Hát az olyanok mint pl. én. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6334) tibi666


tibi666
senior tag

a bmw-nek van valami oldala amúgy, ami az alvázszámból, vagy valamilyen egyéb adatból megmondja, hogy gyárilag milyen extrákkal szerelték az autót?
mert ez az 530d individual, szóval egyéni összeállítású, és ki tudja milyen extrák vannak benne, amikről nem is tudunk.

(#6335) MPowerPH válasza tibi666 (#6334) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nézzetek szét benne. :DDD

Don't Tread On Me

(#6336) keIdor válasza Gebriel (#6332) üzenetére


keIdor
titán

Mindjárt linkelek egy cikket, hogy a válság miatt hány magyar hazajött külföldről, ha megtalálom, aztán folytassuk máshol, mert ez nem az a topic, OFF-ot be is fejezem! :B :R De...
Szerinted véletlen az, hogy a magyarok átlagéletkora a legkisebb Európában? Itt mindenki stresszes, mert vagy nem tudja időben befizetni a csekkeket és "viszik" a lakást a feje fölül, vagy éppen fél a kisebbségi szomszédtól, hogy mikor rabolják ki, verik meg, szúrják le 100Ft-ért. :U Nekem hála istennek egyiktől se kell félnem, de el tudom képzelni milyen szar lehet ez, főleg az utóbbi... és ha még Te jelented fel őket, lehet Te fogsz rosszúl járni, mert itt Neked lesz utoljára igazad magyarként... :( én nem csak a magasabb fizetés miatt akarok innen elmenni, hanem a tisztaság miatt is, meg a légkör változás miatt is! Egyszer tölts el egy napot Budapesten, majd utána Bécsben és hasonlítsd össze a légkört. Mások az emberek, máshogy néznek rád... amikor Párizsban jártam nagyon meglepődtem, hogy ott a metrón beszélgetnek egymással az emberek, mosolyognak, valamelyiken még zenélnek is, tök jó a légkör, itthon utaztál már metróban? Biztos, hiszen látom pesti vagy... akkor gondolom tudod miről beszélek...
De vidékről is tudnék mesélni, de szerintem nem kell, hiszen biztosan Te is hallgatod a híreket és tudod, hogy 2009-ben Magyarországon milyen a közbiztonság a falukban, kisvárosokban... én azért (is) akarok elmenni, békés légkörben szeretnék élni, normális emberek között...

De itt egy másik érdekes cikk is. Mindig is tudtam, hogy Ausztria egy "mini" Kanada, de hogy ennyire! :Y Egyébként Budapest is egész jó helyen végzett, bár Prága azt hittem élhetőbb...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6337) rien


rien
senior tag

Sziasztok!

Segítenétek nekem, hogy Pesten hol tudnék átnézetni egy autót elfogadható áron ? Meg úgy kb. mennyire számítsak?
Nem tudom, hogy működik az ilyen, hogy időpontot kell kérni minden esetben? Mert az nem igazán megoldható. Tehát az is jó lenne ha nem húzná a száját, hogy na itt egy autó ezt most gyorsba bekéne szorítani.

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6338) SpeedR válasza MPowerPH (#6333) üzenetére


SpeedR
őstag

És akkor én mit szóljak a lassan 20 éves E34-gyel? Erre is képesek luxusadót fizettetni...

(#6334) tibi666
Wallis elvileg le tudja kérni a pontos listát.

(#6337) rien
5er, Ntauto. Sztem kb 5e Ft.
Előtte azért érdemes rájuk csörögni, hogy ne legyen foglalt az összes kocsiállás.

(#6339) rien válasza SpeedR (#6338) üzenetére


rien
senior tag

Köszönöm! :R
5 ezer? :Y sokkal többre gondoltam :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6340) MPowerPH válasza rien (#6339) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én Wallisnál úgy tudom, hogy 15k az alapdíj átvizsgálásoknál. 5er a legjobb választás, a többség oda hordja az autóját, nagyon nagy megelégedéssel. Lelkiismeretesen dolgoznak. :K

SpeedR: Jah, nem gyenge. :( Azért beállnék a pénzügyminiszterünk elé, hogy ez mikor is volt luxus autó. 10 éve biztos az enyém is az volt, sajnos annak már vége.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6341) rien válasza MPowerPH (#6340) üzenetére


rien
senior tag

Köszi :R
Mindegyik elérhetőségét felírom, térképet nyomtatok :) valahol csak összejön, de akkor az 5er-t próbálom majd kicsikarni, hogy fogadjanak.

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6342) Gebriel válasza rien (#6337) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi amikor a sógorom A3-t vettük a Weltautónál nézetük át. Bejelentkeztünk előre természetesen.
Szerelő kb 30-40perc után kihozta a munkafelvételisnek a állapotfelmérő lapot, és ő közölte, hogy mi a hibái a kocsinak.
Kérdeztük mennyi lesz?
Azt mondta ha kell az állapot felmérőlap akkor 15.000+áfa
Ha nem akkor a szerelőnek adjunk annyit amennyit gondolunk :Y
5000ft-ból megúsztuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#6343) rien válasza Gebriel (#6342) üzenetére


rien
senior tag

Az igen, jól jártatok :K hát nekem se kell semmilyen papíros csak a vélemény :D :))

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6344) rien


rien
senior tag

Nem tudom volt-e már, keresgélés közben találtam rá :) Ha kisfiú van a családban kötelező darab:

A Baby Racer II lábbalhajtós bmw valódi peresgumival :D :DD

22,5 ezer

forrás

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6345) MPowerPH válasza rien (#6344) üzenetére


MPowerPH
félisten

Áh, brutál. :DDD

Don't Tread On Me

(#6346) Vandit. válasza SpeedR (#6338) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja, a 6-7 millás dízel passat tulajok meg jót röhögnek. :( Ez sem véletlenül van így kitalálva.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6347) rien válasza MPowerPH (#6345) üzenetére


rien
senior tag

nagyon komoly :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#6348) MPowerPH válasza Vandit. (#6346) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem röhögnek azok se. ;] Csak azok, akik a szarabbat vették. A 2.0TDi az 170 lovas verzióban is létezik, és elég elterjedt. Ők már perkálnak. ;] De az az autó még bőven 2 milla fölött van...

Don't Tread On Me

(#6349) dragonfx válasza MPowerPH (#6348) üzenetére


dragonfx
veterán

2.0 tdi passat??..az inkább olyan 6-7 guriga nemde...
jah szívás nekik 127kw :C :C

de ne aggódjatok lebutítják majd majd azt is 165re :DD ... a nép kedvéért...de mondjuk aki megvesz egy ilyet ne húzza már a száját pár 10e miatt....

Vangelis>>meg is érdemlik kellett nekik füstölős vw dízel.
te jössz talira?látom írtál odaát fórumba :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6350) Vangelis válasza dragonfx (#6349) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pedig fogják, azoknak fáj a legjobban!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.