Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) dragonfx válasza Gézengúz (#6048) üzenetére


dragonfx
veterán

még ha úgy állnék el is gondolkodnék ezen az is motron ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6052) Gézengúz válasza dragonfx (#6051) üzenetére


Gézengúz
addikt

Utánna érdeklődök mennyiért mennek, lehúzunk vagy 20%-ot és viheted :)

De még nincs itthon, ergo kiszedve sem, valamikor jövő hét vége környékén várom haza a darabokat...De ez még nem tutti... Az autónak megvoltak a német papírjai (minden) de csak ennyi...

(#6053) tibi666


tibi666
senior tag

most vezettem egy a6-os audit.
3 literes tdi, bőr, navi, automata, quattro.
a quattro hajtás állat, vizes úton is hiába padlóztam sport módban, nem dolgozott az esp.
és nagyon megy. 200nál csend van bent, mondjuk ezt a sajátomban már megszoktam, de ez még beletapaszt az ülésbe, ha odalépsz neki, az enyém már nem.
fasza. ezt mondjuk tudta a c320cdi is, csak ott az esp küzdött azért alacsonyabb fokozatokban.

eddig nem nagyon hittem el, hogy az audi utólérte a mercit és a bmw-t, de most már kezdem. mindenesetre én azért cls-t fogok venni, ha úgy haladnak a dolgaim, mint most. de kevés lesz a 320cdi bele. :F

(#6054) SpeedR válasza Gézengúz (#6046) üzenetére


SpeedR
őstag

Szép lett a vas, gratu hozzá. A sok kis hiba bosszantó lehet, de a lényeg hogy kívülről rendben van. A belsejét majd apránként rendbe teszed. Az viszont nem semmi, hogy csak így lenyúlták az akksidat, ami ráadásul elég márkás is volt...

(#6055) God Vazzeg válasza tibi666 (#6053) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A6-ost én is vezettem, és nagyon jó! :K

(#6056) Vandit.


Vandit.
addikt

Ehhez mit szóltok? Megnézős? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6057) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Szépnek szép, kérdés mennyit akarsz költeni és milyenre.

Tiszta Windows rendes ház

(#6058) dragonfx válasza Vandit. (#6056) üzenetére


dragonfx
veterán

eléggé.
bár a regdíj sok lenne....
de a felni ütős.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6059) Vandit. válasza dragonfx (#6058) üzenetére


Vandit.
addikt

Mennyi lenne a regdíj kb?

Gyok2: Nekem ez megfelelne, ha rendben lenne. Aztán fokozatosan költenék rá. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6060) SpeedR válasza Vandit. (#6059) üzenetére


SpeedR
őstag

Kb 230e Ft. a regdíj és még egy százas elmegy az egyéb kiadásokra. (műszaki, eredetvizsga, eredet megállapítás, zöldkártya, forgalmi, rendszám)

(#6061) Vandit. válasza SpeedR (#6060) üzenetére


Vandit.
addikt

Értem köszi. Akkor már inkább ez.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6062) Eagl3 válasza Vandit. (#6061) üzenetére


Eagl3
veterán

lol...

(#6063) Vandit. válasza Eagl3 (#6062) üzenetére


Vandit.
addikt

Mi a baj ezzel? Az árán kívül?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6064) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Belülről elég hervadt.

Ha már E30 318is akkor: [link] + regadó kb. 400000 Ft

vagy ez: [link]

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows rendes ház

(#6065) Eagl3 válasza Vandit. (#6063) üzenetére


Eagl3
veterán

Te komolyan szívesen beleülnél egy ilyen autóba? :F

Amit Gyok2 linkelt az első nagyon szép. De én ennyit nem adnék érte, még ha patent állapotú is.

Szerk.: Jah, most nézem + regadó... hol él ez?

[ Szerkesztve ]

(#6066) SpeedR válasza Eagl3 (#6065) üzenetére


SpeedR
őstag

A szép E30-ak ára már felfelé megy.

(#6067) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Mindig elmondom, a szép E30-ak ennyit érnek.

Tiszta Windows rendes ház

(#6068) tibi666


tibi666
senior tag

hmmm, van egy fincsi 528as kombi, gyönyörű bőrrel, motoros ülésekkel, állítólag garantált 143 ezer km-el.
kedden-szerdán megnézi a barátom, fent lesz megint pesten.
ez most nagyon ígéretes.

(#6069) Vangelis válasza tibi666 (#6068) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha szép vegyétek.... még ha költeni is kell rá olcsóbb mint a traktorok .....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6070) SpeedR válasza tibi666 (#6068) üzenetére


SpeedR
őstag

"garantált 143 ezer km-el."
Elég hihetetlenül hangzik, de ha igaz akkor kötelező vétel.

(#6071) Eagl3


Eagl3
veterán

Múltkor kértetek képeket az autómról.

Oldalról
Bozótban
Hátsó1
Hátsó2
Másik olasszal :)

(#6072) tibi666 válasza SpeedR (#6070) üzenetére


tibi666
senior tag

[link] ez lenne az.
a felni szvsz okádék, barátomnak sem tetszik, de az a legkevesebb, hogy vesz rá 4 gyári bmw felnit, ezeket meg elpasszolja a francba, vagy megtartja télre.

Eagl3: szép az autód!!!

(#6073) God Vazzeg válasza tibi666 (#6072) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem tetszenek a kerekek is :K

(#6074) Gebriel válasza Eagl3 (#6071) üzenetére


Gebriel
veterán

Kollégámnak ugyan ilyen vasa van csak kékben 2.0 JTS
Érdekes. Mellette ülve tapasztaltam, hogy az alfások ugyan úgy intenek egymásnak mint a motorosok. :))
Más autó típusnál ezt nem tapasztaltam :N

[ Szerkesztve ]

(#6075) Eagl3 válasza Gebriel (#6074) üzenetére


Eagl3
veterán

Igen, meg is lepődtem az első 1000km -en. :)

(#6076) God Vazzeg válasza Gebriel (#6074) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az összes E30-as BMW szokott villantani :K (Kivéve a papák/mamák.. :D)

(#6077) SpeedR válasza tibi666 (#6072) üzenetére


SpeedR
őstag

Képről szép, és elég extrás is. A leírással ellentétben nem faceliftes lámpa van rajta, hanem sima fehér indexes.

(#6078) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Vezessük be hogy a BMw sek is intsenek egymásnak :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6079) God Vazzeg válasza Vangelis (#6078) üzenetére


God Vazzeg
veterán

E36/34-től felfele nem villantanak :U

(#6080) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Jajj ma mekkora volt. :DD Jöttünk barátnőmmel Pécsről hazafelé nyugisan. Belenézek a tükörbe, nagy xenon fényszórós autó jön mint az állat, előzgeti a többit. Nah, mondom kicsit gyorsítok.(oda végig 90 -el mentem) 130 -ra fellőttem, de már ott volt a nyakamban. Látom ám, egy E90 -es, fiatal faszi, szőke cicával. :DD Nah, gondoltam rálépek kicsit, kíváncsi voltam milyen is, meg ne már hogy szőke nővel az oldalán tologasson.(barátnőm fekete. :DDD ) Előzgettem, ő szépen jött utánam. Aztán záróvonalhoz értünk, előttem 100 -al mentek, persze kis köcsög egyből előzött. :((( Utálom az ilyet... Nah mondom utána megyek. Rá volt írva, 325i. :DD Mögé értem, vagy 10 percen át csak egyesével előzgettünk, ő is tolta, én is amit bírt. Aztán jött a kapaszkodó. 120 -nál 3., és ahogy bírja. Szerencsére nem volt akkor előttünk senki, csak egy autó. Mikor 4. -et toltam már mellé értem, 200 -nál már mögöttem volt vagy két méterrel. Direktbe átnéztem, cicája nagyon nézegetett be hozzánk. ;] Aztán megint a seggemben volt, jött a kanyargós rész. Ott már érdekes nem jött, 4 kanyar után már alig láttam, mondjuk volt olyan kanyar amibe 200 körül érkeztem meg. Autó segge nagyon durván elkezdett mocorogni, de a DSC szépen fogta. Mikor már elkapta az ívet, padlózhattam is tovább, pedig csak 225 -ös gumik vannak fönt. Pont annyit engedte az autót keresztbe állni, amennyit kell. :K

Nah, aztán kiértünk a sima 6 -osra, újra 90. Jött is 2 perc múlva, vagy 200 -al elveretett mellettem. :DD Asszem csaj előtt akart bizonyítani. :DDD :C

Don't Tread On Me

(#6081) dragonfx válasza God Vazzeg (#6079) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja már az e36osok se meg e34esek se csak ameliyk városba klub van.multkor egy e30 villantott szerintme ismert valahonnan találkozóról passz....
én párszor már villogtam akkor vissza is kaptam...általában találékozok után.

e46 még talán villant.e90 e60 soha.

BMW001>>szalad a 2.8as moci..minek akarod eladni....mondjuk az a moci 3.0ás lefojtott 218 lóval...nem tom hogy verted oda....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6082) Winner_hun válasza Gebriel (#6074) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hondások között is elég gyakori;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6083) VR6-Fan válasza dragonfx (#6081) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nagyobb súly, talán :F ?
user's error.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#6084) Vangelis válasza VR6-Fan (#6083) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Biztos WV ket előzgettek:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6085) Bubu79 válasza God Vazzeg (#6079) üzenetére


Bubu79
addikt

Egy kivételt biztosan ismerek ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#6086) dragonfx válasza VR6-Fan (#6083) üzenetére


dragonfx
veterán

1500 kiló...az e39 528i is megvan ennyi szerintem.mellesleg van 14 ló előnye.nyomatéka 270......és 6.7 alatt va 100on minden adatban jobb szinte...de lehet xdrive auto váltós volt.akkor érthető :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6087) MPowerPH válasza dragonfx (#6086) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha auto váltós volt, akkor meg is van a magyarázat. :) Manuállal esélyem nem lett volna, pont a lóerő többlet miatt. Én meg is lepődtem rendesen... Mert mondtam, hogy ott 14+ ló van. Bár nyomatékban meg gyengébb volt 30NM -el. Ezért nem kell auto váltós, azzal a 28i is piszok lomha. Viszont ez a 325i jobban megy mint az E60 530D, így ránézésre.
Csak emlékeztetlek, hogy nekem is 6,9s alatt van százon. ;] Amúgy nem Xi volt, az tuti. Mindig feltüntetik, auto váltót már nem szokták. :N Szal ott a pont, mert súlyban tényleg egyenlőek voltunk. :)

Don't Tread On Me

(#6088) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Hát vagy csak bátortalanabb volt!

Lehet nyáron veszek faxa felniket meg gumit a verdára, csak még ne,m tudom, hogy mekkorát meg milyet vegyek... nekem valami fekete tetszene... de lehet nem is mutatna jó a verdán.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6089) Vandit. válasza Eagl3 (#6065) üzenetére


Vandit.
addikt

Te beleülnél egy ilyenbe? Én igen. :K Valahol el kell kezdeni az építgetést, nem? :)
Tudom-tudom. Itt mindenki a gyárira van rákattanva meg, hogy ne legyen optikai tuning sem. :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6090) Eagl3 válasza Vandit. (#6089) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez még ha fizetnének érte se kéne, nemhogy 600.000Ft -ért.

(#6091) Vangelis válasza Eagl3 (#6090) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah annyiért már veszel 3 alfát:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6092) Vandit. válasza Eagl3 (#6090) üzenetére


Vandit.
addikt

Ki mondta, hogy adnék érte 600-at? Hogy kéne kinéznie egy több, mint 25 éves autónak belülről? Persze, nyilván lehet linkelni olyat, ami csili-vili belülről, de az kicsit többe lenne szvsz. Mondjuk azt sem vágom miért vannak ennyire túlárazva ezek az E30-ak. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6093) Eagl3 válasza Vangelis (#6091) üzenetére


Eagl3
veterán

hm?

(#6094) Eagl3 válasza Vandit. (#6092) üzenetére


Eagl3
veterán

Te...
Ezért is mondtam le egy időre a BMW-ről. Elképesztő, hogy mennyit kérnek el egy szaros e36 ért is. Egy normálisabb állapotú 1.700.000- nál kezdődik kb.
Németországban nagyon szép bömösök vannak, elfogadható árban. De mire hazahozod, ugyan ott vagy...

(#6095) Vandit. válasza Eagl3 (#6094) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez pl. E46 és jó ára van. :)
Amúgy 600-at semmiképpen nem adnék azért. :( Mondjuk a normálisabb állapot is relatív.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6096) Eagl3 válasza Vandit. (#6095) üzenetére


Eagl3
veterán

Nekem ez egy kicsit gyanús... amúgy meg "csak" 118le. Minimum egy 320 -as kéne ezekből szerintem.

(#6097) Vandit. válasza Eagl3 (#6096) üzenetére


Vandit.
addikt

Vagy itt egy E36. Azért 1.7-ért már fullos E36-ot lehet kapni szerintem. Pl... és ez nincs is annyi.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6098) Eagl3 válasza Vandit. (#6097) üzenetére


Eagl3
veterán

Neked ez tényleg tetszik?
Ütött, kopott, a belseje kb. olyan mintha belehánytak volna. Az a fekete hátsó lámpa :F
Hidd el, sokat keresgéltem és arra jutottam, hogy olcsó húsnak híg a leve, a magyarországi BMW felhozatal 80% -a kuka, a maradék 20% meg rohadt drága.

mod: A másodiknál meg az a rossz duma ecsém... :D

[ Szerkesztve ]

(#6099) SpeedR válasza Eagl3 (#6098) üzenetére


SpeedR
őstag

A második pedig nem csúnya, akár még jó is lehet.

(#6089) Vandit.
Ez éppen eléggé gyári állapotú nagyjából. :D
Kéne. Nem kicsit. Nagyon! :DDD

(#6100) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Eladó:

E39 makulátlan Fekete bőrbelső elektromos cuccokkal, oldalával.

E46 M3 18 col felni 70%-os gumival. NEM REPLIKA!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.