Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) whitezo88 válasza FIREBLADE78 (#55996) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Akinek gyenge, remap aztán hello, elég szép potenciál van ezekbe csupán szoftveres módosítással is.

(#56002) fero02 válasza Gézengúz (#55975) üzenetére


fero02
veterán

Igy már működött. :C :R

(#56003) Highend55 válasza FIREBLADE78 (#55993) üzenetére


Highend55
tag

Mirol beszelsz?
2016 x6 258le volt nalam tavaly, egyaltalan nem volt erotlen!

(#56004) FIREBLADE78 válasza Highend55 (#56003) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem erőtlen,de 25d és 30d között nem éreztem nagy különbséget. Ok,mentünk 5 km-t. Nem fostam le a bokám,nah. :D Előzéskor azzal sem mertem belemenni a neccesbe. Lehetett érezni hogy nem úgy ugrik,mint egy erős autó. Súly. Ez a baj velük.
Tesla úgy belepréselt az ülésbe,hogy hangom elakadt. Egy 30d hol van ettől? Mint Makó Jeruzsálemtől.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56005) Highend55


Highend55
tag

En pedig vezettem eleget, es meglepoen jol ment!
Amugy eleg vicces, hogy Tesla elmenyt varsz egy diesel terepjarotol..
De megsugom a csoda Teslad is lassu, itt a haverom Porscheja,
[kép]
[kép]
[link]

(#56006) Highend55


Highend55
tag

Gigaszok harca,
M5 F90 Vs 991.1 TurboS [link]

(#56007) FIREBLADE78 válasza Highend55 (#56005) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó neked h ilyen haverjaid vannak. Milliárdos közegben mozogsz ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56008) Chris0321 válasza FIREBLADE78 (#56007) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem biztos, hogy foglalkoznak ők olyan csórókkal. :))

(#56009) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nem friss videó, 2 éves, de ez van mikor 6500 dollárért veszel M5 E60-at :D [link]

(#56010) Highend55 válasza Chris0321 (#56008) üzenetére


Highend55
tag

Amig a "masok" anyagi helyzeterol fingod sincs, velemenyed se legyen.

(#56011) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Autókozmetikás ügyfelemnél egy ilyen szépség járt!

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#56012) Clapaucius


Clapaucius
tag

Srácok.... HELP! :F

Valami ötletetek, hogy ez mitől lehet?
Jövőhét végén tudom csak szerelőhöz vinni, mert nyaral.

15 perc kocsikázás, 4-5 ezerig pörgetve maximum, majd leállítottam.
10 perc múlva újra indítottam és egyből felemelte az alapjáratot 1400 ig.
Indulás után éreztem is, hogy szökik az ereje, valamint minden váltásnál olyan, mint ha leugrottam volna a kuplungról...

[link]

:R

....

(#56013) szimi57 válasza Highend55 (#56010) üzenetére


szimi57
őstag

Ez most hogy jön ide? A véleménynyilvánítás nem attól függ, hogy van fing, vagy nincs fing. :D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#56014) Drago1 válasza Clapaucius (#56012) üzenetére


Drago1
tag

Mi ez valami kviz Ki kell talalni milyen motor van benne ,milyen evjarat ........... hihetetlen bazzz....g

(#56015) Ck. válasza szimi57 (#56013) üzenetére


Ck.
addikt

Én pont ezért gondolkodok erősen rajta, hogy itthagyjam a márkát. Képtelen vagyok azonosulni azzal, amit képvisel. Én nem ilyen vagyok, sose voltam és nem is leszek.
Sokkal közelebb áll hozzám a Toyota, de akár a Dacia is, ha csak pusztán a társadalmi réteget, a jóságot és a kivagyiságot nézzük. Nem akarnék sosem a 10 centivel a padló felett járó réteghez tartozni vagy egy társaságba kerülni velük vagy a porschés krémmel.
Egyelőre még a márka szeretete erősebb, mint a réteg ellenszenve, de ez mostanában nagyon közel áll a megdőléshez.

[ Szerkesztve ]

(#56016) chess001


chess001
aktív tag

D2 racing futóművel volt már valakinek tapasztalata?

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#56017) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Sziasztok!

Cimborám autót venne, 2005 E87 120d M47 120 kW 163 ló, jelenleg 350k km van benne. Külföldről hozta be a srác 10 éve, nála volt végig az autó. Volt 2 db állatfelmérésen, hivatalos márkaszerviznél és egy csak bmw-kkel foglalkozó maszeknál(ő szervizelte az autót).

Hibalista a hivatalos helyen:
Vezérléscsere(mivel illik ekkora km-nél cserélni), kapott is rá bruttó 300k HUF ajánlatot. Olvastam Ezredes írását, hogy 500k km+ se biztos, hogy cserélni kell. A maszek is azt mondta, hogy felesleges, de ha szeretné, akkor megcsinálja rajta.
2db hátsó fékcső, de ez ugye általános, mondjuk 2 hónapja volt műszakin, olyan helyen, ahol az enyém is vizsgázott...
Jobb hátsó első felső lengőkar, mert a szimering repedt, erre a maszek azt mondta, hogy nem vészes, ráér még a cserével.
Hoz hibakódot a 4 db izzítógyertyára, arra azt mondják, hogy az izzítógyertyák vagy az izzító relék haltak be.
Volt egy kis olajpára, valami cooler-nél, ezt annyira nem értettem, mind2 helyen mondták, hogy le kell mosni a motorteret, ha visszajön, akkor valami O gyűrű cserével megoldható, mert ott szokott kifújni kicsit.
Fékolajcsere.

Szerk.:
Kiegészítő vízkeringetető, meg valami érzékelő(belső levegőkeringtetőt állását vezérli talán?) is dob hibát, elvileg minden bmw-ben dobja ezeket, elvileg nem kell foglalkozni velük azt mondták mind2 helyen.

Maszeknál én is ott voltam, kérdeztem a vezérműlánc állapotát lehet ellenőrizni? Azt mondta, hogy nem, csak akkor ha cseréli. Ezredes vezérléscserés albumjain láttam, hogy N47-nél talán a láncfeszítőn látszik a fáradás.
Kérdeztem a szívósor dugózást, azt mondta, hogy 3 éve megcsinálta a kocsin. Difi olajcserét kérdeztem, azt mondta, hogy ezekben az M47-es motoros autókban nem kell a difiben olajat cserélni, mert élettartam, bezzeg a N47-esek szervizigényesebbek, azokban kell. Mondom élettartam olaj egyik autógyártónak se jött be, szerintem bár nem értek hozzá, le lehet azt cserélni. :U

1.5 Mihályt kérnek az autóért, ami amúgy nem egy bontószökevény, de mindenki riogatja, hogy ezzel a km-el nem fogja eladni, fiatalabbat akart N47, de mutogattam neki egy Ezredes-féle vezérléscserét, meg kb mennyibe kerül, városozik elég sokat, részecskeszűrőt is kerülni kellene, így rájött hogy ha már 1er, akkor inkább M47. Hiába mondtam neki, hogy vegyen egy jó sor6-ot, de a sok ló, magasabb fogyasztás és biztosítás miatt nem akarja.

[ Szerkesztve ]

(#56018) szimi57 válasza Ck. (#56015) üzenetére


szimi57
őstag

Sajnos sok embernek nem csak az alkohol és a drog megy az agyára:)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#56019) Poultier válasza Poultier (#55967) üzenetére


Poultier
tag

Senki nem szokott díszlécet rendelni? :(

(#56020) Clapaucius válasza Drago1 (#56014) üzenetére


Clapaucius
tag

Jjjajajjjj de kecskefejű vagyok :DDD a lényeget nem írtam csak le, bocsesz!

E92 325i 2006 :B

....

(#56021) Drago1 válasza grizlisandor (#56017) üzenetére


Drago1
tag

Ennyi km el 1 milla körül mennek ezek, akkor érne ennyit ha meg lenne csinálva rajta minden max 1.2 M

(#56022) FIREBLADE78 válasza Ck. (#56015) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezzel ne foglalkozz. Mit képvisel? Ha körbenézek hazánkban, az újabb,drága bömösökben szinte csak 50,60-as embereket látok. Nem hinném,hogy ők annyira bunkók lennének vezetés szempontjából. Másik oldala a dolognak,hogy akik miatt úgymond utálják sokan a márkát az a fiatalok többsége. Ők veretnek a régebbi kocsikkal,mivel szerencsétlen nem tudja megvenni (sajnos) az újabb autót. De ugye kell a luxus márka. Dacias között is van bunkó,nem csak bmws között.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56023) CharlieDrop válasza FIREBLADE78 (#56022) üzenetére


CharlieDrop
veterán

hjah, egyetértek. de ha jobban érzi magát egy Daciában, akkor üljön abba, ez ilyen

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#56024) grizlisandor válasza Drago1 (#56021) üzenetére


grizlisandor
addikt

Óvjuk is a baráti társaságban az autótól, hogy ezt már nem nagyon fogja tudni eladni, max nagyon nyomott áron.

(#56025) Ļantos válasza grizlisandor (#56017) üzenetére


Ļantos
aktív tag

2007év, 163le, 200.000km, új motor, 1,55-be vettem, olasz, patika. Ennek tükrében mondjatok rá árat.

(#56026) H.Ezredes válasza grizlisandor (#56017) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Egy M47-es motornak az a 350E Km kb olyan mint az újabb motoroknak az 50-100E Km..... Nem tartom indokoltnak a vezérlés cserét !!!!!!!!!!!!!!! Nem magával a motorral van / lehet probléma hanem a segédberendezésekkel. Turbó befecskendezők vízpumpa futómű fék lengéscsillapítók stb. Tényleg a kérdés az állapot. Ha jó az állapot akkor abban az árkategóriában mozog amit kérnek érte +/- 2-300K. ( persz ha valami extra jó a felszereltsége ennél is magasabb lehet azt ára ) Izzításnál elég kis esélyt látok arra,hogy mind a 4 izzítógyertya rossz legyen persze extrém esetben elképzelhető. De illik így számolni,hogy izzítás vezérlő + gyertyák. Maga a turbó biztosan hordja az olajat. Turbót biztosan ellenőrizném,hogy van-e lógása. Cooler csöveket / coolert / vízhűtőt biztosan kivenném ennyi km után takarításra cooler csövekben tömítéseket cserélni. Görgőket vízpumpát stb lehet ellenőrizni. Kiegészítő vízpumpának akkor van szerepe ha télen leállított motornál te még fűteni akarsz. Egyébként valószínűleg van DPF az autóban nagyon ritka a gyárilag nem DPF-es. De önmagában ha jó a DPF és a kocsi nem lesz baja normál használat mellett....

(#56006) Highend55

Azért a Turbo S egy nagy kedvenc :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#56027) grizlisandor válasza Ļantos (#56025) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha-n is láttunk szebbet, jobbat. Az nyom a lattban, ahogy beszélgetünk róla, hogy helyben van, meg ismert szerelő foglalkozott vele, meg 10 éve egy tulaj. Haver tudja, én már feladtam.

(#56026) H.Ezredes:

Köszönöm, továbbítom neki.
Közben megtaláltam mit írtál a difi olajcsere intervallumra.

Vízpumpára, hűtővízre van valami csere intervallum előírva/tapasztalatok szerint?

(#56028) Gézengúz válasza Gézengúz (#55989) üzenetére


Gézengúz
addikt

Még egy pár szó az Alis, Lengyelországból érkezett, androidos fejegységről. (E46)
Ennek a működéséhez már nem szükséges a hátsó cd váltó megléte, mint az usb-s kisdoboz-gyári fejegység esetén, ahol a fejegység a cd váltó nélkül nem tudott cd-váltó üzemmódba kapcsolni. Szóval nyugodtan ki lehet venni.

Most, hogy vezettem is már vele, elmondhatom, hogy Torque, Igo hibátlanul, gyorsan működik. Zenelejátszás tökéletes. Wifi csak egy antennás, 72Megabites tempón ált össze az udvari routerral, ez gyakorlatban olyan 40/40Mbitben maximalizálódott. Wifi File Transfer Pro-t nyitva 4-5MB/sec körüli tempóval tudtam rá másolni pc-ről + az Igo térképfájlokat is egész gyorsan le tudtam cserélni a legújabbakra.

Telefon párosítás még kimaradt, de chatprogramból teljesen jó hangminőséggel tudtam beszélgetni ismerősökkel, külső mikrofont a napellenző mellé raktam. (Tartozék)

Rádióvétel talán még jobb is mint a gyárival volt, teljesen okés. A készülék gombjainak háttérvilágítását tetszőlegesen lehet állítani.

Egyedül az erősítő bekapcsoló drótot kellett forrasztanom, illetve az antenna átalakító hátrafelé lóg ki, ez miatt nem lehetne betolni teljesen a helyére, ezt kénytelen voltam elvágni és oldalról ráforrasztani a toldó vezetékét.
Így már rendben van.

A klímapanel, kis tároló helyére történő beépítése kis kreativitást kíván, de megoldható.
Kormányvezérlés teljesen okés, hangerő fel-le, számléptetés előre-hátra, programváltó és a telefonfelvevő is rendben működik.
Cd-t, Dvd-t jól olvas, de nem igen fogom használni.
Böngésző jól megy, YT rezzenésmentesen tolja a max. 720p-s videót, felbontásához képest szép képpel.
USB-ről SD-ről lejátszani szintén nem probléma, ahogy azt kell.

Ha kihagytam valamit és kérdés lenne, akkor nyugodtan.

Nem bántam meg, nagyon kellett már valami a gyári rádió- microsd-ről történő lejátszás felváltására, az extrák meg tényleg jól jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#56029) p0lip válasza p0lip (#54591) üzenetére


p0lip
tag

Ígértem visszajelzek gyári fék ügyben. Így, hogy beleszaladt pár ezer km, lemerem írni, hogy rendben van, nem ráz továbbra sem. Pedig ezt nem is nagyon járatgattam, nem úgy, mint a Pagidot, amit agyon óvtam, aztán 2000-3000 km után már rázott... Bezzeg szegény gyárit már második nap jól meg kellett taposnom, illetve azóta volt több pályázás és nagyobb sebességről fékezés. Mindezek ellenére továbbra sem üt, nem ráz és nagyon szép egyenletes a tárcsa felülete. Mindebből azt a következtetést vontam le, előre csak gyári tárcsa+betét. Hátulra is a gyári a legmegnyugtatóbb,, de itt lehet kicsit "költséghatékonykodni", pl. Ezredes úr által is tanácsolt TRW, de ide jó lehet más normális gyártóé is.

(#56030) Skizz


Skizz
addikt

Sziasztok,
Létezik, hogy E8x esetében (bixenon) a lámpa belső felén lévő pilács kizárólag a kanyarfény esetén gyullad ki, egyébként más funkciója nincs? :)

(#56031) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

A törött 4-es összeállt :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#56032) Newlachka válasza p0lip (#56029) üzenetére


Newlachka
őstag

nekem 12ekm van a trw tárcsa+betét párosban.Nem ráz,nem üt,viszont néha sikít lassú fékezéskor.ma lett ellenőrizve bőven van még benne.

(#56033) p0lip válasza Newlachka (#56032) üzenetére


p0lip
tag

Van amikor összejön, de már nem vágyom kísérletezésre. Sajnos a gyárival is be lehet fürödni, mégis úgy vélem ennél a legjobbak az esélyek, plusz nem sikítozik, azt sem kedvelem. :)

(#56034) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#56031) üzenetére


CharlieDrop
veterán

szép munka

20d?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#56035) Vaze


Vaze
őstag

KAMELOT kollegaval miujsag van?Nagyon reg lattam erre fele,megvan mar a generál? :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#56036) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Ez van a használati útmutatóban. Akkor most pl autópályán, vagy csak álatlában nem is használjunk ECO PRO-t? Vagy egyáltalán akkor mikor lehet?

FIGYELMEZTETÉS
Alapjáratban, ECO PRO módban vagy kikapcsolt menetkészenlétnél a biztonsági funkciók csak korlátozott mértékben vagy egyáltalán nem állnak rendelkezésre, pl. a motorfék hatása vagy a fékerő és a kormányzás támogatása. Balesetveszély áll fenn. Ne közlekedjen alapjáratban, ECO PRO módban vagy kikapcsolt menetkészenléttel.

(#56037) lali81 válasza H.Ezredes (#56031) üzenetére


lali81
tag

mintha új lenne, bravo!
mi történt vele amúgy, ha publikus? oszlopot talált el?

(#56038) Drago1 válasza Newlachka (#56032) üzenetére


Drago1
tag

Asszony e87 textar tárcsa betét minden rendben volt, elkopott a betét a hátsó 35 ezret bírt, akkor már elől is lecsereltettem a betéteket brembo - t vettem eddig 200 km et mentem vele lassú féknél sikít. Azt mondják vegyem le és reszeljem le a betét éleket, majd valamikor nagyon nincs kedvem hozzá! Lehet majd be kopik és elhalgat még várok.

(#56039) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#56034) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszi ;)

20D igen

(#56037) lali81

Köszi :)

A képek nem adják vissza de szépet kapott... Kb mindent rátolt a motorra. Ha nem 4 hengere szerintem a motor is sérült volna. Volt vele munka rengetek. A hézagokat is mi állítottuk be azzal is pepecseltünk elég sokat de szerintem is jó lett :) A tulaj benézett egy kereszteződést. 1 pillanatra nem figyelt és még a tempó se volt nagy gurult gyakorlatilag és légzsák se nyílt...

F30 20D N47N

A turbó szabályzó tönkre ment és túltöltött a turbó. Ledurrantotta a coolert. De ha már csere akkor kapott egy nagyobb 30D coolert :)


►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#56040) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

IX3 :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#56041) FIREBLADE78 válasza CharlieDrop (#56040) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Kár,hogy nincs okádós szmájli.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56042) lolal


lolal
senior tag

Sziasztok, minap böngészgettem HAHU-n. Régóta nagy szerelmese vagyok az E46 típusnak. Találtam egy ilyet. E46 1999 320D Kasztnira képek alapján szép, kereskedésben láttam kívülről is akkor is rendben volt.
Porlasztó hibás, ami eléggé elriasztó lehet, illetve a sok kilométer benne , habár mindig mondják állapotot veszünk nem kilométert. Látnék benne fantáziát, de mégis félek tőle. Szerintetek mennyi lenne megcsináltatni, ha a porlasztókat cserélni kell ? Egyáltalán megéri ilyenre adni a fejem ? Úgy vagyok vele, hogy olcsó, de ha ki van cserélve legalább tudom hogy megvan. Drágábbat veszek, lehet pillanatnyilag jó, de később ugyanúgy cserére szorulna. Ti mit gondoltok, érdemes vele foglalkozni, vagy nagyon vastagon fogna a ceruza, és inkább hanyagoljam a francba. :)

A segítséget előre is köszönöm :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#56043) whitezo88 válasza lolal (#56042) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nincs olyan e46 ami nem rohad, legalább aljas módon. Alulról más lenne a kép. Az hogy ilyen olcsó és baja is van (ha ez van lesz másik 10 is), biztosra mondanám elhanyagolták. Meg ez a kínálat eléggé alja. Szopóroller gyanús. Én az enyém épp azért adtam el mert GTK volt már a fenntartása a piaci értékhez képest. Utolsó pár hónapban volt fékcső kilyukadás, meg váltófog ledarálódás. És nem 450e volt benne csak 300...

[ Szerkesztve ]

(#56044) lolal válasza whitezo88 (#56043) üzenetére


lolal
senior tag

Az az igazság hogy, nem tudom mi lenne a "mediánja" ezeknek az autóknak értékre. 1 milla körül/felett már szvsz túlzónak tartom. Melyik az a ár sáv ahol életképesebb példányokat lehet találni. Dízeltől óvakodjak ? Több BMW-s mondta hogy 320 - 316i ig annyira nem problémás motorikusan, helyette minden más van... ;] Ti mit gondoltok merre nézelődjek.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#56045) Chris0321 válasza lolal (#56044) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Attól függ, hogy a dízelt vagy a benzinest lenne érdemesebb venned, hogy mennyit használnád egy évben. A 320d-ből, inkább a 150 LE-s verziót szokták ajánlani mert az már nem adagolós.

(#56046) whitezo88 válasza lolal (#56044) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ezekbe nem a motor a nagy baj (kivéve faceliftes 4h benzinesek) hanem a kaszni, a futómű, a híd meg minden ami alul van. A kismotorosok (20d is ilyen, sőt, főleg azok) 90%a lerúgott, rohadó foshalom. A nagyobb motorosokat, főleg ha kupé még normálisabb állapotban lehet találni mert nem rohangálós meg melós kocsinak használták. Jobb esetben. Lutri nagyon.

(#56047) freaghill válasza whitezo88 (#56043) üzenetére


freaghill
őstag

Nekem sikerült venni rozsdamentese, alá lehet feküdni és meg lehet nézni, ez tényleg az.
Igaz, nem is ez az árkategória volt.

(#56048) szimi57 válasza Vaze (#56035) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem felgyújtotta:D

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#56049) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Pont most jött szembe egy videó, amcsi szervizes elmeséli mi a jó és mi a nem jó. E46 pl máris elején van mint nem ajánlott. [link] Indoknak pont azt hozza fel amit említette, olcsó nagyon megvenni, de fenntartani árához képest nem, így nem is foglalkoznak vele a tulajok. 5-ösnél mondjuk E60-at említi hogy not recommend, de inkább a benzinesekre panaszkodik.

[ Szerkesztve ]

(#56050) Vaze válasza szimi57 (#56048) üzenetére


Vaze
őstag

ahhh,tuti nem,imadta azt az autot :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.