Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) E-Max válasza tibi666 (#7250) üzenetére


E-Max
tag

BMW vagy Mercedes? :D
Mármint E39 vs W210? :)
Egyébként automata olyan szépen le tud fulladni, ha direkt úgy csinálom, le tudom bármikor fullasztani. :K
Egyébként merre voltatok, ha szabad kérdezni? :)

Ma próbáltam egyik ismerős autóját, most vette 2 hónapja, azzal voltak nálunk ebédelni.
Lexus IS F, 420ló, V8, pont mint E90 M3.
Hát az új M3 sokkal jobb szerintem. :B

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7252) tibi666 válasza E-Max (#7251) üzenetére


tibi666
senior tag

magyarországra a w210, mert sokkal puhább, mint az e39.
de nyugatabbra már elgondolkoznék egy e39-en, ha e kettő közül kellene választanom. főleg, ha nagy szerpentinek vannak. :)


montenegróba indultunk, le is mentünk, de nagyon mogorvák a helyi emberek, hatalmas a tömeg, parkolni lehetetlen. úgyhogy pár nap után átmentünk horvátországba. ugyanolyan olcsó, ugyanolyan szép, de a parkolás már kivitelezhető és kedvesek az emberek. 150 euróért olyan 5 fős, márványpadlós, klímás, tengerpartra néző, nagyteraszos apartmant kapsz, hogy megszólal. nagyon lenyomták az árakat, így a vendégsereg megmaradt, csak a profit kisebb.

(#7253) fekeandras válasza tibi666 (#7250) üzenetére


fekeandras
őstag

"megalázni a tádéi passzátos apukákat, akik túl sokat gondoltak magukról."

3000ccm vs 1900ccm ... :D

(#7254) E-Max válasza tibi666 (#7252) üzenetére


E-Max
tag

magyarországra T30 leginkább. :DDD
De érdekes, én itthonra pont BMW-t vennék. :B

150euró egy éjjelre? :)
Ha igen, az nem nagyon olcsó, mi Cesenaticoban voltunk főként, Riminitől pár km-re, 7fős klímás, szuper tengerre néző apartmant, 3 szobával+nappalival, zárt parkolóval heti 840juróért vettünk ki. :)
Tavasszal eladtam balatoni nyaralót, és vettünk egyet ausztriában, olyan áron, hogy ihajj...
Lent egy 3 szobás apartman, konyha,wc,nappali,stb, fölötte ugyanez, egy hatalmas, gyönyörű völgyre néz az egész, szuper a ház is, fullra felszerelve, 7M huf-ért... :)
balatoni vityilló drágább volt, és kisebb, ez még két lakás egyben... :Y
De ez nagyon off... :B

Az már annál inkább on, hogy ha lesz időm, totalcarnak felajánlom volvot, teszteljék le, csináljanak róla pár épkézláb képet, és írjanak egy véleményt, majd megpróbálom eladni, és egy E39-et, vagy W211-et kergetek olcsóé. :U
Meguntam a Volvo-t... :B

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7255) tibi666 válasza fekeandras (#7253) üzenetére


tibi666
senior tag

pont ez az.
ha látja, hogy én amúgy jó tempót mennék, ha nincs előttem 10 autóból álló sor, aminek a fele lakókocsit vontat, akkor ne jöjjön 2 centire a hátamnál a jóval gyengébb, és rosszabb futóművű autójával. aztán, ha jött egy-egy rés a szembeforgalomban, akkor az ilyen passzátosok valahogy mindig lemorzsolódtak, sose tartották a tempómat.

pedig én se mentem gyorsan. az autó képességeihez mérten legalábbis nem.

(#7256) tibi666 válasza E-Max (#7254) üzenetére


tibi666
senior tag

na, az akkor olcsó volt. :)
igen, itt egy éjjelre volt ennyi, de tényleg szép volt. márványpadló, új, minőségi bútorok, klíma, műholdas tv, stb. mondjuk a klíma, meg a tv a legkevesebb. de a tengerre, illetve a hegyekre a kilátás fenséges volt, meg a nagy tér, amit kaptunk mellé, nem egy kis lyukban kellett szűkösködnünk.

[link]
vedd meg ezt. a bőrön kívül nekem semmi nem hiányozna belőle. :)

(#7257) E-Max válasza tibi666 (#7256) üzenetére


E-Max
tag

Ott a környéken ilyen árak vannak. :K
Forgalom nincs, egy kis kb 3m széles aszfalt csíkon kell a kis forgalmú főútról bemenni az erdőbe, majd onnan 5km-et menni, és az erdő szélén van kb 80-100 ház, mind egyforma, és ez a vége, zsákutca, szóval csendes, nagyon jó friss illat, szuper hely. És az utca végében van egy szuper, nagyon olcsó risztorant, ahol brutálisan nagy adag, isteni kaják vannak. :D

Semmi esélye. :N
Kombi, 210kw, fehér, régi style, öreg.
Max 2001-es kell, max 150kw, vagy szlovák rendszám(a ... fog fizetni 100k+ teljesítmény adót félévente...), metál, navi nem kell bele, elrondítja a műszerfalat ez a fajta, a nagy méretű az már okés. :K
Valami ilyesmi okés lenne: [link],[link]
Persze nem 18-19"-os felnivel...

Mondjuk ezek nem tudom melyik világban élnek: [link],[link]
Ennyiért már van E60 is... :U

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7258) E-Max


E-Max
tag

Kell egy ilyen: [link] :DDD
Bármibe le merem fogadni, hogy amint kapható lesz, a főnököm ilyennel fog járni...Méghozzá a V12-essel.. :)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7259) rootkiller válasza E-Max (#7257) üzenetére


rootkiller
őstag

125kW-tól (170le) van teljesítményadó.

Artengo TR 990 Pro

(#7260) E-Max válasza rootkiller (#7259) üzenetére


E-Max
tag

Tudom, de 150kw-ig még hajlandó vagyok kifizetni, viszont évi 200k már sok(k).
Valamennyit ha úgy alakul, fizetek, de 150kw fölött nem. :N

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7261) fekeandras válasza tibi666 (#7255) üzenetére


fekeandras
őstag

Vannak ilyen hülyék.'Há nehogymá megelőzzön a bunkó béjemvés ...

(#7262) E-Max válasza fekeandras (#7261) üzenetére


E-Max
tag

Erről jut eszembe, nem is mondtam.
Majdnem bekerültem a családdal a tv-be, mint külföldön magyar halottak...
Ausztriába pályán jövünk tegnap haza.
Egyik felhajtónál megyek külső sávban 140 körül, egy fekete, valószínüleg szarrá tuningolt T5-ös motorral szerelt, fullra sötétített ablakos S40 felhajtón padlógázzal kijön, előttem át belső sávba, kb fél méterre kocsi orrától, be belső sávba, kb 220-250-el, cikkcakkban előzte az autókat, index nuku, szerintem vagy be volt drogozva/piálva a csávó, vagy egy elmebeteg volt.
Sokkal durvább volt mint a filmekbe.
Pont előttem húzott át, belül meg egy terepjáró volt, ahogy láttam szerint a segge hozzáért a pajero orrához, tőlem fél méterre volt, olyan padlóféket nyomtam, meg az egész sor előttem, mögöttem, hogy ihajj, előttem egy kamion volt, de ahogy cikázott az őrült bemászott kamion elé, mögöttem egy Q7-es, ha nem fékezek időbe, kamionba belemegyek, Q7-es meg belém, ott haltunk volna meg...
Nem láttam még hírt, hogy balesetet okozott-e, de hogy nem volt magánál, az biztos.
240-el autópályafelhajtón be, és 3 sávon át körbenézés nélkül, autópályán, ott ahol 130-150-el megy mindenki... :(

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7263) fekeandras válasza E-Max (#7262) üzenetére


fekeandras
őstag

Azért reméljük nem egy drogos volt mert a szerveit még majd hasznosítani lehetne.Ilyen vezetési stílus mellett csak idő kérdése...

(#7264) E-Max válasza fekeandras (#7263) üzenetére


E-Max
tag

Nem tudom mi volt, de csak pusztán szerencséje volt, hogy épp nem jött valaki belső sávba annyival, mint ő, mert ott keni fel a falra, 200 fölött meg még a volvo se olyan biztonságos, hogy életben maradjon, pláne nem olyan stílusban, ahogy az ment... :( :(((
Rendszáma nem volt egyébként, matt fekete kocsi, hatalmas hátsó szárny, hatalmas hátsó spoiler, totál fekete, nem sötét, hanem fekete ablakok... :(((

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7265) God Vazzeg válasza E-Max (#7264) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet ki se látott belőle :Y :D

(#7266) m4rc!


m4rc!
őstag

Ave Emberek!

Lassacskán autót szeretnék vásárolni, idáig '95 körüli Honda Civic-eket néztem, de mostanság bejött egy új jelölt a régebbi '95 körüli 3mas BMW.
Kb. mennyit kajál egy ilyen bömös? 3 ajtós verzió
Erről pl. mi a véleményetek?

Köszi a helpet előre is!

We are analog players in a digital world

(#7267) tibi666 válasza m4rc! (#7266) üzenetére


tibi666
senior tag

compactot soha, ronda, fujj, levágnám a kezét, aki megtervezte.

(#7268) fekeandras válasza m4rc! (#7266) üzenetére


fekeandras
őstag

Őszintén? :B

Baromi ronda.A kocsi is és a szín is... :DDD A sima seggű sokkal szebb.

(#7269) m4rc! válasza fekeandras (#7268) üzenetére


m4rc!
őstag

A sima seggű milyen? Tudtok képet mutatni?
mod.: ez? (bár nem látok különbséget a másik seggéhez képest..

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#7270) tibi666 válasza m4rc! (#7269) üzenetére


tibi666
senior tag

e36 sedan
e36 coupé

ezek szépek, de ezt a seggberúgott kompaktot felejtsd el.

(#7271) m4rc! válasza tibi666 (#7270) üzenetére


m4rc!
őstag

Hmm, ezeket hogyért mérik? Igaziból 1 misi alatt kéne verdát vennem...
És a fogyasztás?
Compact-al a kinézetén kívül van vmi bajotok? Lehet élőben kéne megnéznem őket, mert így képekről nem tűnik annyira szarnak.. Azt azért vedd hozzá, hogya kerekebb (egyterű) autók jönnek nekem be (lásd: Honda Civic 3 ajtó).

We are analog players in a digital world

(#7272) God Vazzeg válasza m4rc! (#7271) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Honda Civic 1.5-öst tudok neked pici pénzé :U

(#7273) KrAt


KrAt
veterán

Nah bontósok / alkatrészesek!

2.5 TDi motorhoz (ami volt az Opelekben is) nem tud valaki olcsón jó váltót? Opelben ez R25 kódjelű, bömbiél nem tudom, hogy van :)

Atesz

(#7274) Eagl3 válasza m4rc! (#7271) üzenetére


Eagl3
veterán

Többnyire ugyan azok az alkatrészek vannak benne mint a "sima" BMW -k be szóval ha neked ez a forma tetszik akkor válaszd ezt. Bár egy 320i -val sztem is jobban járnál. :)

(#7275) SpeedR válasza m4rc! (#7271) üzenetére


SpeedR
őstag

A compact beltere is teljesen más, mint a többi kivitelű E36-é. (E30 designra épül) Ha jól tudom a hátsó futóműve is még az E30-éra hasonít inkább, mint a többi E36-éra. Ha tetszik, és jó állapotút sikerül találnod, vedd meg nyugodtan. (ha jól tudom a hátsó futóműve
A fogyasztástól ne félj. Ha nem taposod ki a szemét, nem indulsz minden lámpánál csikorgó gumikkal, nem padlógáz/padlófékezel lámpától lámpáig, akkor kijöhet 10-12 literből még Bp-en is. Városon kívül kb 7L körül, tempótól függően.
Egyébként a linkelt 318ti-ben nagyon jó kis pörgős, sportos motor van. Ugyan ez az M44-es (ill M42-es) van a 318is coupeban is.

[ Szerkesztve ]

(#7276) m4rc!


m4rc!
őstag

Köszönöm az infókat! :R
Ennél regdíjjon kívül kell még vmi extrát fizetni a szokásosokon kívül? Elég kevés kilóméter van benne (a többséghez képest).

We are analog players in a digital world

(#7277) SpeedR válasza m4rc! (#7276) üzenetére


SpeedR
őstag

Még egy 100-as kell legalább a regdíjon felül. (eredet vizsga, műszaki, származás ellenőrzés, zöldkártya, forgalmi, rendszám stb..)
Szerintem 500k nagyon sok egy piros, külföldi papíros 316i coupe-ért. Nagyon nehéz ilyet eladni, szóval valószínű le lehet alkudni rendesen.
De én inkább azt ajánlom, hogy 318i-től fölfelé keresgélj, és nézz szét bmwpower.hu-n is az aprókban.

[ Szerkesztve ]

(#7278) DanE30


DanE30
csendes tag

Hali nekem egy E30 318I-m van!!!Nagyon jó gép!!

BMW a márka BMW vezet BMW után csak BMW jöhet!!

(#7279) SpeedR válasza DanE30 (#7278) üzenetére


SpeedR
őstag

Üdv! Milyen kivitelű/évjáratú a géped? Ha tudsz, tehetsz fel képet is.

(#7280) dragonfx válasza E-Max (#7262) üzenetére


dragonfx
veterán

durva.S40 tud ilyet.szereltek abba T5ös motrot???

A compect bömit éns e ajánlom mert nem jön be. a világoskéknek elég egyedi a színe.

A feket jó de tudatlan tulajtól ne...az nem 320 hanem 318is azért 140 ló. a 20as az 6hengeres.

elég ramatyul néz ki..de ha igaza 360e elég tisztességes. :K

Eza piros e36 coupé egész okés.ha igaz a km és nincs rommá törve.

Tibi666>>jajj ez a fehér e36 coupé de faintosan néz ki.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7281) dragonfx


dragonfx
veterán

ez egész okés
ez is de fain

más kérdés nem bizti vanos a motor bennük.

azért ez az ár meg km elég érdekes...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7282) Sipi16 válasza dragonfx (#7280) üzenetére


Sipi16
senior tag

Van az S\V 40-esekbe is T5-ös motor ami gyárilag 200Le...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7283) Sipi16 válasza Sipi16 (#7282) üzenetére


Sipi16
senior tag

Bocsánat T4...

T5 a 850-esekben és a S60-asokban van...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7284) fekeandras


fekeandras
őstag

Hát igen a T5. A sor5 audi motor nem hazudik...

===> ;] ;] ;] <===

[ Szerkesztve ]

(#7285) dragonfx válasza fekeandras (#7284) üzenetére


dragonfx
veterán

Na meg a V10es M5 moci sem.... :P...5.0 500 ló ilyet volvoék nem tudnak....csak feltölteni de még ugyse érik el a liter /100lovas határt.

Amugy megnéztem van sor6os 2.9es mocia volvovoba 204 lóerővel....és van sor6 2.8 turbóval T6os 272 ló.na azvad lehet..de a legujabba van egy 4.4es 316 lovas verzsőn is V8as...elég lóerőszegénymocik ezek pláne feltöltéssel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7286) tibi666 válasza fekeandras (#7284) üzenetére


tibi666
senior tag

meg az elsőkerékhajtás sem. :o

(#7287) VR6-Fan válasza dragonfx (#7285) üzenetére


VR6-Fan
veterán

környezet szennyezési emisziós normák a válasz a lóerő szegénységre.

erre mondhatnám azt hogy az oudinak fele akkora motorban meg van az a ló mennyiség :P

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7288) fekeandras válasza tibi666 (#7286) üzenetére


fekeandras
őstag

Főleg diffizár nélkül... :DDD

dragon újra itt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7289) Sipi16 válasza dragonfx (#7285) üzenetére


Sipi16
senior tag

Jaszkarizáson kívül mikor használsz ki egy 200Le feletti motort?

t4-200Le :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7290) dragonfx válasza VR6-Fan (#7287) üzenetére


dragonfx
veterán

melyik lóra gondolsz melyik mocitokra?:?

fekeandras>>de édes....már nem bánom a másik topikba az off.ot picit lelkiismeretfurdalásom volt lefikáztalak de mostmár teljesne tiszta a lelkem....ártatlan vagyok... :K

Sipi16>>igazad van sehol..max. pályán ha nem akarsz visszakapcsolni de előzni akarsz...illetve autouton..ha kisebb a hely mégis biztonságosan nyugiba befejezed az előzést...városban tény nem kell 200+ ló...még a 70-80 is elég.

Én ültem limitált szériás 1.9s turbó benyás S40ben...srác autószerelő felhuzta 205 lóra...ki is tette a T4est hátra. Nem ámítás láttam...5en ültünk a verdába max. 1500as fordulaton volt 2esben mert épp kekanyarodtunk utcából....nyomott egy padlót és ugy belebaxott az ülésbe minket....eddig egyik autóba se éreztem ilyet...még nagyobb mocis bömibe se amelyikbe ültem :B :B .....el tudnám viselni de a srác is mondta ha nem ő szervizelnémagának lakása gatyája rámenne.

ácsi nem tuningolt...full gyári mocikról beszéltünk..."de van a 2,2-es az 315 papiron"..ez tény fedi a valóságot. ;) .....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7291) VR6-Fan válasza dragonfx (#7290) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát van a 2.1-es túros verzsön az 800lóig skálázodik.

de van a 2,2-es az 315 papiron-de az is gyári bélel skálázodik 560le-ig.

az ilyen 300 körülire gondolok (3-as technik technik)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7292) E-Max


E-Max
tag

Srácok, hát ezt nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok egy ódiról... :N
Jöttek látogatóba ismerősök egy ódival, egy régebbi A6-ossal, avant, 4.2 v8, picit chippelve, 500 paci.
Basszus, ilyen autót még nem láttam.
Iszonyat jól használható mindennapokban, átlagba 130-al kb 9l-t fogyaszt, városban 13 körül, tök nyugis, de ha odalépsz, letépi a fejedet... :DDD
Holnap megyünk egyet mátrába, egerbe, esztergomba, kicsit kirándulni, ódival megyünk és a volvo-val, meg lesz hajtva az én kis dögöm is, jövő hét szombaton megyek münchenbe vissza, bmw-zek egy kicsit, 2 hétig, de nagyon úgy néz ki, hogy a magyar részt be fogják zárni.
Azaz kész, vége, állásom nincs, bmw-t megvehetem, 30%-al kevesebbért, kb 14-15M-ért, de akkor nagy bánatom lesz, mert annyi pénzem most nincs. Nagyon nincs. :(
Esetleg ha valakit érdekel, akkor rajtam keresztül el tudjuk intézni, és akkor 14-15M-ért kap egy új, pár ezer km-es bmw 740i-t. :)

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7293) dragonfx válasza E-Max (#7292) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt én erősen hirdetnéma helyedbe több helyen....hazsnaltauto..még nyerhetsz is az üzleten és akkor a volvot le tudod abból cserélni jobbra.
sajnálóm hogy így alakult.
még a volvo helyett befigyelhet egy bömi ami kényelmes is lesz egyben.5ös vagy3as.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7294) E-Max válasza dragonfx (#7293) üzenetére


E-Max
tag

Nem-nem, hirdetni nem szabad, eladásra nem érvényes az ár, csak úgy, hogy magamnak megveszem.
Szóval hirdetni nem akarom.
Pláne, úgy, hogy az autó kint van, megmutatni nem tudom, hetente 100 hívás, hogy csak ez érdekel, csak az érdekel, stb...
Ha valakit konkrétan érdekel, és megvan rá a pénze, ÉS SZERETI A BMW-t, akkor megveszem, haza hozom, megnézi, megveszi ha kell, ha nem, akkor max 2 hétig itthon tárolom, utána viszem vissza... :)
Volvot nem akarom jobbra cserélni, ha megszűnik az állásom, akkor semmit nem érek vele, 50 fölött sehova nem vesznek fel, évi 120k+ teljesítmény adó van a volvóra is, hát még egy nagyobb bmw-re... :U
Ingatlan adó is lesz vagy évi 300-400k, most vennék egy 330 lovas bmw-t, az kb 300k évente.
Miből? :F
Feleségem 97k nettójából? :DDD
Most még nincs gond, de állás nélkül rögtön baj van, csak a számlák havi 300-ra rúgnak.
És akkor még nem ettünk. :U
3-as nem kell, megbeszéltük. Kicsi... :DDD
E39-ből csak M5 kellene, de az is csak úgy, ha kint lennék münchenbe, lenne lakás bejelentve, haza nem hoznám, havi 500k teljesítmény adó, na persze...
E60 nem kell.
Audi A6 csak-csak, de inkább nem, volvo-ból meg semmi jó nincs ezen kívül.
Merci meg drága. :)

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7295) dragonfx válasza E-Max (#7294) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor szuszáá jó aza volvo...c70..az fain.mega c30.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7296) E-Max válasza dragonfx (#7295) üzenetére


E-Max
tag

Jójó, na de családi autónak? :DDD
Erre tökéletes lenne a 740i, ha lenne 15millióm. :U

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7297) dragonfx válasza E-Max (#7296) üzenetére


dragonfx
veterán

családi autonak 740i....jaj de sjanállak..mega felsorolt anyagiakkal pláne....
ilyne gondjaim lennének.

Neked 2 havi kiadásodból és olyna autót vennék/építenék hogy mindenki kanalazza magát a földről... :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7298) keIdor válasza E-Max (#7294) üzenetére


keIdor
titán

Azt hiszem mondtad régebben, hogy Münchenben van lakásotok... miért nem mész ki? Gondolom nyelvet beszélsz, a GDP alapján állítólag Franciaország és Németország már halad kifele a válságból is... én a helyedben kimennék, és ott próbálkoznék.:)
Magyarországot meg szépen elfelejteném.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7299) tibi666 válasza keIdor (#7298) üzenetére


tibi666
senior tag

ne hajtsunk már el minden értelmes embert az országból, ha akad egy kis problémája.
mert akkor tényleg csak a nyugdíjasok, meg a cigányok maradnak.
amikor jó volt magyarország, akkor szerettük, most meg mikor szar, akkor meg menekülünk?

(#7300) keIdor válasza tibi666 (#7299) üzenetére


keIdor
titán

Nem hajtok én senkit, ő majd eldönti, én csak leírtam, hogy a helyében mit tennék.
Én sose voltam érte odáig... :B (lehet kövezni, meg hazaárulózni nyugodtan...)
Mindenkinek egy élete van, azt csinál vele amit akar, én meg tuti nem itt élném le.
(és nem is fogom, gyorsan befejezem a tanulmányaimat és viszlát!)
...és nem csak a pénz miatt megyek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.