Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Eagl3 válasza Vandit. (#7549) üzenetére


Eagl3
veterán

Épp ezt mondom, fel teheti ennyiért, de a büdös életbe nem fogja eladni.
Persze előbb utóbb beeshet egy fanatikus őrült de ha valóban el akarja adni, akkor igencsak meg kell csonkítani az árát...
Talán épp neked írtam annó, hogy ennyiért sok és nem fogják elvinni. Látod, még mindig fenntvan.

[ Szerkesztve ]

(#7552) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nem éri meg ezen vitatkozni srácok.. Ér amennyi ér, össze ne vesszetek már.. takarítást kérek..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7553) Eagl3 válasza gamerkiller (#7552) üzenetére


Eagl3
veterán

Hét ez?

[link]

(#7554) fekeandras


fekeandras
őstag

Fasza a műsor...

(#7555) gamerkiller válasza Eagl3 (#7553) üzenetére


gamerkiller
senior tag

nem ertem a kerdest.. mibaj?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7556) Eagl3 válasza gamerkiller (#7555) üzenetére


Eagl3
veterán

Ki vagy bannolva, nem látod? :D

(#7557) SpeedR válasza Eagl3 (#7551) üzenetére


SpeedR
őstag

Sztem az a 2,2-ért hirdetett autó max. 2M-ért simán elhozható, de lehet hogy még alatta is....

(#7558) Eagl3 válasza SpeedR (#7557) üzenetére


Eagl3
veterán

Biztos engednek belőle valamennyit.

(#7559) gamerkiller válasza Eagl3 (#7556) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem vagyok kibannolva, az egy kis poen, te vagy a 4-edik aki benezte :)

(#7557) SpeedR: Ez azert lehet nem minden esetben igaz, en is voltam mar ugy hogy hirdettem valamit, es nem lehetett alkudni az arbol, de olyan is van hogy egy kis osszeget rádobok, es alkudjanak.. akkor altalaban van idom.. :K

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7560) SpeedR válasza gamerkiller (#7559) üzenetére


SpeedR
őstag

Kereskedésben mindig úgy lövik be az árat, hogy valamennyit tudjanak belőle engedni, hogy az ügyfél úgy érezze, hogy milyen jól jár, és élete üzletét csinálja.
Ezt az autót túl régen hirdetik ahhoz, hogy ne engedjenek belőle egy pár-százezer huf-ot. Nekik sem érdekük, hogy a telepen öregedjen meg a vas... Ráadásul ezen már lejárt a zöldkártya és a műszaki is. Igaz nem egy nagy összeg egyik sem, de mégis értékcsökkentő tényező.

(#7563) dragonfx válasza Vandit. (#7549) üzenetére


dragonfx
veterán

igen egyik se ér ennyit.
A 328 az auto váltó miatt.meg mi az hogy 25ös szívósor??..ergo otthon szétszedték a mocit.és még ilyet ki is ír.felejtős.
323i mega lefojtás miatt.persze ha ebbe kötnél bele mondaná megoldja hogy 325i legyen :DD ..na ugy meg pláne nem.ilyen házi barkácsmunkákba köszi nem bízunk meg. :R :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7564) dragonfx válasza gamerkiller (#7559) üzenetére


dragonfx
veterán

érdekes poén az adatlapodon..hehe...én is benéztem igaz a 2 zárójel sejtető valami huncutság van benne.

Szerintme egy e36 bármilyne jó is átlagban 1.2nél többet nem ér.
ha nagyon pöpec akkor 1.5....de nema fenti kettő ezek egyike se olyan.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7565) Eagl3 válasza dragonfx (#7564) üzenetére


Eagl3
veterán

Arról nem beszélve, hogy nekem a teljesen gyári állapotúak tetszenek, nem szívesen vennék olyat, amit valaki már előtte toldozgatott a saját ízlésének megfelelően.
És ilyet sajnos nem sokat találni E36 -ból, ami jó állapotban is van.

(#7566) dragonfx válasza Eagl3 (#7565) üzenetére


dragonfx
veterán

most szinte nincs is.
másik verzsőn veszel egyet 800-900é.
és rányomsz 3 kilót olyna legyen amilyenre te akarod(m-pack, felni, kormány, stb)+műszaki rendberakás.
de akkor is 1.2-1.3 környékén fogsz tartani tény akkor van egy olyna autód ami pöpec és tudod is tényleg az :D neked tetszik és minden jó rajta.

318is rulezz :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7567) Eagl3 válasza dragonfx (#7566) üzenetére


Eagl3
veterán

E36 -ot már semmiképpen nem veszek.
Nem tudnám eladni se ha arra kerülne a sor...

Amúgy elvagyok én a mostanival de ha jön egy jó ajánlat vagy liciten sikerülne kifogni valamit akkor természetesen bevállalnám. :) Télre úgyis lerakom szerintem, elég kényes, hogy kint álljon a fagyban, akkor majd meg hirdetem aztán lesz ami lesz, de azt se bánom ha jövő nyáron is kergethetem, tényleg élmény vele menni, főleg ezzel a sport packal jó úton. :)

(#7568) 7


7
addikt

@Voyage és Eagl3: Legyetek szívesek nem egymáshoz szólni egy ideig.

(#7569) gamerkiller válasza 7 (#7568) üzenetére


gamerkiller
senior tag

topikgyilkos... ;]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7570) fekeandras


fekeandras
őstag

(#7571) dragonfx válasza Eagl3 (#7567) üzenetére


dragonfx
veterán

ugyanezt tudná egy sportpackos bmw sőt, te tudod többet. :K

Dunakeszi fele ismerős valaki??
hihetetlen sok szép igényes tuningos e36/e46ot látni arrafelé.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7572) fekeandras válasza dragonfx (#7571) üzenetére


fekeandras
őstag

Ha 16évi ott lakás számít, akkor én ismerős vagyok arra... :)

[ Szerkesztve ]

(#7573) dragonfx válasza fekeandras (#7572) üzenetére


dragonfx
veterán

pont ahány éves a kocsim..hehe..mennyei egybesés.
A aranyszínű e36ot láttad??a szürke m-packosat??vannak vad gépek e46ból is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7574) fekeandras válasza dragonfx (#7573) üzenetére


fekeandras
őstag

1996ban költöztem el onnan.Azóta 2-3 havonta vagyok ott pár napot.Ezekkel az autókkal még nem találkoztam.Viszont van egy sötétkék E30 kabrió is.Na az tényleg szép.Minden gyári, nulla tuning.Nincs se kályhacső kipufogó se diszkófelni.

(#7575) dragonfx válasza fekeandras (#7574) üzenetére


dragonfx
veterán

egy pirs álla központ fele az ingatlan/ügyvédi irodánál.
az is ilyesmi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7576) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah heló mindenkinek. :)

Eladom az autóm. :C De családban marad, csak azért örülök. Pénz félre lesz rakva, nyárra meglesz az új, és márkahű maradok. :DD
Mi a helyzet felétek?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7577) keIdor válasza MPowerPH (#7576) üzenetére


keIdor
titán

Oszt mi lesz az utód?:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7578) MPowerPH válasza keIdor (#7577) üzenetére


MPowerPH
félisten

Majd meglátjátok, ha eljön az ideje. Még kicsit drágállom őket itthon, talán németből okosban lesz behozatva. Mindenképpen új motorral szeretném, az a kitétel. Nálunk az meg ritka és drága. :(

Don't Tread On Me

(#7579) Tomics


Tomics
addikt

BMW M3-as, tíz hengerrel

PH! addikt since 2004

(#7580) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Up :U

(#7581) dragonfx válasza MPowerPH (#7576) üzenetére


dragonfx
veterán

unokaöcsinek? :DD
ja egy jó autót kap.

néha akkor be be röffented.
mi lesz?
e60 530i?

vagyogata verda..de kéne rá költeni szépen, nincs zseton rá, de ha lenne is meggondolnám érdemes e erre már....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7582) dragonfx válasza Tomics (#7579) üzenetére


dragonfx
veterán

Az átalakított M3-as presztízsben persze aligha versenyezhet az olasz sportkocsikkal, és valószínűleg kanyarban sem viselkedik olyan kifinomultan, mint azok, de nyilván lesznek majd BMW-fanatikusok szép számmal, akik inkább egy ilyen autóra fizetnek be.

nem tudom ebben mér olyna biztos az író...próbálta már mind2öt???
nem mellesleg a lambo sohasem a kanyarodási képességeiről volt híres hanem a nyers erőről és formatervezésről.hamann már csinált ilyet asszem.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7583) MPowerPH válasza dragonfx (#7581) üzenetére


MPowerPH
félisten

E36 M3 3.2 ;] Nem köll az új autó, sok a baj vele. :(
Úgy vagyok vele, várok nyárig, és megveszem a 3.2 -est, mint most a régi 3.0 -ást. Szerintem megéri türelmesnek lenni. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#7584) keIdor válasza dragonfx (#7582) üzenetére


keIdor
titán

Tényleg érdekes cikk... :F legnagyobb ellenfelének az Audi R8 5.2 FSI V10-et tudom inkább elképzelni, nem az olaszokat...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7585) dragonfx válasza MPowerPH (#7583) üzenetére


dragonfx
veterán

na végre megjött az ész....nagy élményekben lesz részed de télen vigyázz.
szerintme 2.5é már van jó állapotú annyit megér.
96tól tuti 3.2es moci van bennük.
majd vigyél el 1körre. :B :K

azt hittem e46 m3....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7586) MPowerPH válasza dragonfx (#7585) üzenetére


MPowerPH
félisten

Áh, E46 M3 ra nincs zsém még, és E46 nálam felejtős. Németből akarok behozatni egyet, ott olcsóbb jóval. Annak is lesz, élményautó, semmi más. E39 után fura lesz biztos, vezetni. Külföldön volt szerencsém ülni egy ilyen csodában, és hát igen, brutális. Még ülés téren is rendben volt, elég kényelmes. A többi funkció sajna nem nagy szám, vissza kell szokni majd. De nekem megér mindent az a lóerő. :)

Don't Tread On Me

(#7587) dragonfx válasza MPowerPH (#7586) üzenetére


dragonfx
veterán

:K

hát jah nem semmi mega ahng egy kis okosítással...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7588) Bubu79


Bubu79
addikt

170 paci, sorhat, időtálló forma -

E36 323i :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7589) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Akkor már inkább 328, de méginkább M3, de az E46 M3 hangja üti ezeket.

Tiszta Windows rendes ház

(#7590) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Szerintetek meddig kellene bírni 1 aksinak az állást.2 hétig nem mentem az autóval,és annyira lemerült,hogy a központizárt sem kapcsolja.Tavaj télen vettem az akut.70Ah-s.

A logikában semmi sem véletlen!

(#7591) MPowerPH válasza hoby36 (#7590) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mint az enyém. 2 hét állás után nekem is meghal. :( Az enyém 74 -es...

Don't Tread On Me

(#7592) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

[link] valamit tudhatnak a srácok... :R

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7593) hoby36 válasza MPowerPH (#7591) üzenetére


hoby36
senior tag

Mitől lehet?Többen mondták,hogy lehet zárlat van valahol.Vagy mi szívhatja le?Riasztóm nincsen.Eddig bírta,bár 4-5 napnál többet sosem állt.

A logikában semmi sem véletlen!

(#7594) MPowerPH válasza hoby36 (#7593) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem akkor kapja le gyorsan, ha az autót úgy "kapcsolom le", hogy a rádiót nem nyomom ki, hanem csak simán bekapcsolva leveszem a gyújtást. Rájöttem, hogy akkor szipkázza le.

Jah, nem is mondtam. Levitték a vezetőoldali tükröm. :) Már csak mosolygok, meg vagyok átkozva...vagyis az autó van megátkozva... Most nem én voltam vele, fater ment, mikor egy furgon áttért a sávjába és elvitte. Nem állt meg, szerencsére csak annyi baja lett.
Had ne mondjam, hogy egy motorosan behajtható, fűthető, elektromos, automatán sötétedő tükör mennyibe is kerül. :(((
Hát a f@szomat a szájába annak az embernek... :(((

Don't Tread On Me

(#7595) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Egy 318-as E46-os boldog tulajdonosa vagyok. Tegnap álltam a dugóban és elkezdett villogni a műszerfalon az olaj kontroll-lámpája. (A manuálban olyan van, hogy piros és a kanna alatt van még valami, vagy sárga és csak a kanna. Na most nekem pirosan villog, csak a kanna. Tehát pont ilyen nem találtam a könyvben. )

Pirosan villog, de csak ha áll az autó. Amint elindulok elalszik. Reggel megnéztem az olajszintet, picivel a max. alatt van. Az autó viselkedése normális. Longlife van benne, azóta 6000km-t mentem vele.

Nem látok olajfolyást a motortérben. Rohanjak vele szervízbe, vagy ha nem érzek semmi különlegeset, akkor elmehetek vele még pár napot?

(#7596) Bubu79 válasza csudri (#7595) üzenetére


Bubu79
addikt

Olajnyomás - tölts rá olajat, hogy minimum felett legyen - ha nem szűnik a jelenség, akkor ne nagyon használd az autót, go to szerviz.

Minimum jelzés alatti olajszinttel nem közlekedünk.

A 6000km kevés - célszerű lenne utánabámulni, hogy hová lett az olaj belőle. Csörgés esetleg, ami vissza-visszatér melegen is?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7597) tibi666 válasza Bubu79 (#7596) üzenetére


tibi666
senior tag

azt írja, hogy picivel a max alatt van az olajszint.

(#7598) csudri válasza Bubu79 (#7596) üzenetére


csudri
őstag

Tibi666 is leírta, de leírom én is, a MAXimum alatt van picivel. Ha a minimum alatt lenne, akkor nem problémáznék, zúdítanék bele azt csók. De így meg vagyok lőve...

(#7599) Bubu79 válasza csudri (#7598) üzenetére


Bubu79
addikt

Ok, benéztem...

Akkor szerviz - lehet olajgomba, de lehet más gubanc is.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7600) gamerkiller válasza Bubu79 (#7599) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vagy csak elektronika.. Az új autóknál gyakran előfordul igaz Keldor? ;]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.