Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) FIREBLADE78 válasza Ck. (#65997) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hjundáj nem rendelhető. Kia nem tetszik. Ha már az ember hajlandó 20-on milliót fizetni akkor kapjon már minőséget.
Nem mondom,hogy bunkó. Csak köszönni sem tudnak. Egyből oda kéne ugrani,hogy te hülye miben segíthetek. Ha már egy szar obiban oda ugranak és ott nem 20 millát költesz. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66002) vedini válasza Ck. (#65997) üzenetére


vedini
őstag

Ioniq bejovos, de szeptember vegi rendeles meg mindig nem jott meg (sogor rendelte) szoval felejtos...
coxer: hja o is x6-bol ul at

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#66003) kardkovacsi válasza vedini (#66002) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Lesz itt nemsokára recesszió és akkor majd lesz autó is. Örülni fognak ha valaki rendel.
Elnézve a tipikus gazdasági aktivitást előrejelző nyersanyagok árait (pl. réz 1,5 éves mélypont) elég cumi időszak következik.

(#66004) Chal válasza cOxeR (#65998) üzenetére


Chal
addikt

Láttam én is azt a postot, azért érdemes a helyén kezelni. Alig pár kivétel volt, aki ténylegesen ezek helyett vették az i3-at, nem pedig ezek mellé. Illetve írják azt is mindegyik, hogy "városban semmi mással...". Ebben meg nincs semmi meglepő, feladathoz az eszközt ugye, ugyanaz a szitu mint amikor a böszme túramocival megpróbál dolgozni járni az ember a városban (ha már amúgy is van a hobbi miatt..), majd rápróbál egy robogóra :) De ugye ez még nem jelenti azt, hogy jó dolog lesz lecserélni a GS-t egy robogóra, hanem ha van rá lehetőség és igény, akkor nagyon érdemes mellette tartani egyet.

[ Szerkesztve ]

(#66005) Ck. válasza cOxeR (#65998) üzenetére


Ck.
addikt

Azért az i3 más, eleve egy magasabb építésű, elől sokkal tágasabb, szellősebb autó. Egy i3-mal bármikor nekivágnék egy hosszabb, 1000+ km-es útnak, most tekintsünk el az elektromos üzem korlátairól és koncentráljunk csak a kényelemre. Ezzel szemben egy ugyanilyen útnál már napokkal előtte rémálmaim voltak, 5er, 3er, C-merci, A6/A4 Audi, mind lapos sz@r volt nekünk, garantált derék, de leginkább comb-és visszér-fájdalom, bedagadt boka és lábgörcs. Ezért adtam el az egyébként nagyon szeretett IS 300h-t is nemrég. Amióta SUV-ozunk, azóta nincs ilyen jellegű panaszunk.
Ezért írtam, hogy egy X5 vagy bármilyen SUV/vagy magasabb építésű autó után nem szívesen mennék vissza egy i4-re, model3-ra vagy bármilyen hasonló szedánra, de szerintem mások sem sokan váltanak vissza suvról sima alacsony autóra.

Arról nem is beszélve, hogy Szegeden pl. a nagy Tescóban fél méteres, éles, csücskös fekvőrendőrök vannak, srégen, szemből, tolatva, kifordított kerekekkel, utasok nélkül, alapjáraton is lét az autó alja, odavertem, végigkaristoltam, valamennyi autómat az elmúlt időben, ami nem magasabb építésű volt. Egyik volt kollégámnak a pezső 206 kipufogóját tépte le a tescos fekvőrendőr. 🤬

[ Szerkesztve ]

(#66006) FIREBLADE78 válasza Ck. (#66005) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az csak 15 centi magas. Szuszkával (swift)csapatjuk rajta
Kényelmi szempontból kva jó a suv. Nekem az X5 magas. 173 vagy 4 vagyok. Kitudok szállni belőle,de nem olyan szépen mintha 185 lennék. Szerintem az X3 kategória lenne méretben tökéletes. ix3 nem gyenge? Kb X5 25d szint lehet?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66007) CharlieDrop válasza Ck. (#66005) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Simán letoltunk 4-en 1100 km-t e91-ben, de BP-Szarajevó is megvolt az F20-szal. Ez ember függő.
De Ja. Én 170, párom 160 magas

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#66008) Gsx-rr válasza CharlieDrop (#66007) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Bp-Kiev E92-tol F01-ig havonta akar tobbszor

Teny,hogy nagyon jo konstrukcio az I3, szerintem is kenyelmes, mar hallottam valakit panaszkodni az ulesere, de messze nem utazoauto.
Multkor rendes autouton mentem vele,ahol kicsit nyomvajus volt az ut, hatarozottan furcsan viselkedett az auto

Fireblade: ha jol tudom csak hatsokerek hajtas.
En biztos nem vennek Suv-ot igy
Telen ha meg ho is van nem tudom ,hogy teljesithet

[ Szerkesztve ]

(#66009) vedini válasza Ck. (#66005) üzenetére


vedini
őstag

Nem figyeltem meg meg a kulonbseget, de azt mondod mondjuk 5er komfort ules es pozicio mas mint X5 vagy egyeb suv vagy rugozasra gondolsz?

egyebkent nekem eleve 1cm-el alacsonyabb a verda, hasmagassaggal nem volt meg gondom, nyilvan kigyosra ukiba nem mennek vele, felnikert jobban aggodom, az tenyleg para...

workworkwork...

(#66010) Ck. válasza vedini (#66009) üzenetére


Ck.
addikt

Nem, nem az ülésre gondolok. A rugózás is általában komfortosabb, de egész egyszerűen egy magasabb építésű autóban más a beltér kialakítása és ezáltal a lábat/térdet is más szögben lehet tartani, sokkal tágabb határok között lehet a testtartást igazítani. Több hely van a kormány és térd között, simán lehet nyújtóztatni, átmozgatni a lábat, míg azt a hagyományos autókban sosem tudtam.

(#66011) cOxeR válasza Chal (#66004) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én is jártam 2 éven át Z4-el dolgozni heti 6-7 napot - Gyömrő-Csepel nulláson, legjobb volt vagy korán mentem, mikor még senki se dolgozott vagy csak de 10-11-re este meg dugó után haza. :) Egy valag pénzt fogtam volna már akkor is az I3-al, de hozzám is nőtt a cabriózás, jó időszak volt, mostani benzin mellett nem férne bele.

(#66012) cOxeR válasza Ck. (#66005) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez Bp-en is ilyen… eszembe nem jut bemenni Z4-el, kivéve ha pl többen megyünk és elkerüljük ezeket a helyeket… de az nem rendeltetés szerű használat.
Nyaralni pedig Z4-el megyünk ha minden jól megy pár hét múlva, 1000+km-t főleg pályán, tuti nem kezdenek meg I3-al, pedig tény a kényelem hosszú úton a legfontosabb.
Mondjuk amiket felsoroltál messze komfortosabbak mint a Z4, nem is értem a problémát velük. :))

(#66013) chess001 válasza Ck. (#66010) üzenetére


chess001
aktív tag

A dagadt amcsik is azért vannak böhöm kocsikban, mert csak abban férnek el a sok hambi után... A kétméteres barátom ttben utazott nem keveset és nem nyüszögött, hogy itt meg ott fáj, mert lapos a kocsi meg a hasa is...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66014) Gsx-rr válasza chess001 (#66013) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hanyszor voltal Amerikaban?
Csak mert en pont multkor csinaltam videot az utcan setallva.
Magyarorszagon szerintem elkeseritobb a helyzet!

(#66015) chess001 válasza Gsx-rr (#66014) üzenetére


chess001
aktív tag

Az összes utcáról csináltál videót, meg itthon is mindenkit lemértél? Azért érdekes, mert a népszámlálás, amit állami szervek összedolgozva csinálnak sem pontos, de te biztos nagyon képben vagy! :R
Örülök, hogy sikerült kiolvasni a lényeget! Ja, nem...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66016) Ck. válasza chess001 (#66013) üzenetére


Ck.
addikt

183/78 az hamburger has? Semmi köze a hasamnak ahhoz, hogy hosszabb ülés után fáj a lábam. Visszér problémáról és trombózisról hallottál már? Te amúgy mindig ilyen beszólós megmondó ember vagy?

(#66017) Gsx-rr válasza chess001 (#66015) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Jo ,hogy valaszoltal!
En csak a sajat tapasztalatomat osztottam meg, ellenben azzal amit te idebofogtel

A Magyarkent Amerikaval peldalozni,ugy hogy az egeszsegugyi problemak teren az elsok kozott az orszag , hat nem is tudom.

(#66018) chess001 válasza Ck. (#66016) üzenetére


chess001
aktív tag

Amikor már akkora baromságok jönnek szembe, mint itt, akkor igen.
Normális embereknek teljesen jól megfelel egy normális személyautó. Gondolom áltisi óta tesiórán is már felmentésed volt, mert visszeres a lábad, hiába próbáltad az úszást, biciklizést, semmi nem segített...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66019) aero. válasza chess001 (#66015) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sztereotipiákból építkezel. Magyarországon a felnőtt lakosság 62%-a túlsúlyos, 2020-ban ez 36% volt amerikában. Ez olyan, minthogy az amerikaiak hülyék, pedig korántsem.

(#66020) Shadowbull válasza Ck. (#66010) üzenetére


Shadowbull
addikt

Az üléspozíció kényelmesebb, mert a feneked távolabb van a padlótól mint egy laposabb autóban. Én is sokkal kényelmesebbnek tartom.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#66021) chess001 válasza Gsx-rr (#66017) üzenetére


chess001
aktív tag

Már többször kifejtettem, hogy egy-egy ilyen rövid hozzászólásban rengeteg hibát lehet találni, pláne, ha valakinek van egy kis ismerete a témában. Ilyen helyesírással eleve nincs semmi tekintély.
A magyarként, az kisbetű, Amerika ország nincs-ha a kontinesre gondolsz, akkor olyan nagy társadalmi eltérsek vannak egyes régiók között, hogy eleve értelmezhetetlen egy igényes összevetés
Amerikai egyesült államokbeli-becézve amcsi esetleg.
CK legalább levette a lényeget. További jó böfögést okostóni!

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66022) Ck. válasza chess001 (#66018) üzenetére


Ck.
addikt

Nosza, hirtelen már érsebész is lettél?

(#66023) chess001 válasza aero. (#66019) üzenetére


chess001
aktív tag

Mindenki sztereotípiákból építkezik, ez az emberi elme sajátossága, mert nem tudsz annyi entitást a helyén kezelni, amennyi van a valóságban.
Igen, a magyarok is el vannak hízva, mégsem akkorák a parkolóhelyek, mint az USA-ban. Az USA-ban a lakóövezetek eléggé behatárolják a társadalmi státuszt, így közvetve az életmódot is, nem mindegy melyik utcát nézed.
Szerintem, ha darabra leszámolod a 300 millióból többen kórosan elhízottak, mint nálunk, de cáfoljatok meg adatokkal, ne csak szájkarate legyen!

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66024) chess001 válasza Ck. (#66022) üzenetére


chess001
aktív tag

Nem és igazából nem ismerem a visszér problémát, de gondolom nem 1:40 alatt futod a félmaratont...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66025) Shadowbull válasza chess001 (#66023) üzenetére


Shadowbull
addikt

Hmm, ugye nem akarod levezetni hogy az USAban azért nagyobbak a parkolók mert el vannak hízva? :)

"ha darabra leszámolod a 300 millióból többen kórosan elhízottak, mint nálunk"

Lehetséges, de tuti szoros a verseny.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#66026) Tsebacsi válasza chess001 (#66023) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Komolyan jó, hogy néha el-eltűnsz 10 napokra, nem akarsz már most is menni valahova máshova? Csak hogy ne kelljen ennyi sztereotíp hülyeséget olvasni egy BMW fórumon.
Köszönöm!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#66027) chess001 válasza Shadowbull (#66025) üzenetére


chess001
aktív tag

"adatokkal, ne csak szájkarate legyen!"

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66028) Shadowbull válasza chess001 (#66027) üzenetére


Shadowbull
addikt

Annyira nem izgat a téma hogy nekiálljak guglizni.
Azt viszont tudom hogy a SUV sokkal kényelmesebb, én is azért vettem :)

Nem, nem futom 1:40 alatt a félmaratont.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#66029) tasiadam válasza chess001 (#66023) üzenetére


tasiadam
veterán

Ha usaban a koverek miatt nagy a parkolo, akkor kinaban a hatalmas es terjedelmes, dalias ferfiak miatt az A3 a legnagyobb limuzin, es egy 1es BMW mar kiralyi luxus, a 70x140es agy meg 2 szemelyes.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#66030) chess001 válasza tasiadam (#66029) üzenetére


chess001
aktív tag

Eggyel odébb, a passat és 3-as bmw már sofőrös limo. Majd nézz utána! :W

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66031) Gsx-rr válasza chess001 (#66021) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Tudod meg fokozni?
Egesd csak meg magad nyugodtan!

Nagyok a parkolohelyek? Ezt is a sajat szemeddel lattad?
Egy szupermarket ,vagy szalloda parkoloja,pont akkora mint nalunk
Tudom,tudom. Adatok. Fenykepezek neked par het mulva

Ne erolkodj, nem megy ez neked!

[ Szerkesztve ]

(#66032) chess001 válasza Gsx-rr (#66031) üzenetére


chess001
aktív tag

Kerlekerolkodesnelkulezmekkora ?Am ilyenala pos, pon tos, u gyesvagyn yilvan mm-ben adodm ajdmeg!

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66033) HoppMaster


HoppMaster
aktív tag

Van itt valakinek E70?
Illetve utólag szerelt bele újabb típusú dolgokat.
Gyári navi, ülések esetleg kormány.

(#66034) Gsx-rr válasza chess001 (#66032) üzenetére


Gsx-rr
veterán

En ertem,hogy kb a netrol szarmazik az eletedbol minden informacio, de akkor legyel mar alaposabb.
Ekezet nelkuli irast elfelejtetted megemliteni te szerencsetlen
Tenyleg milyen hatalmas helyek vannak

[ Szerkesztve ]

(#66035) chess001 válasza Gsx-rr (#66034) üzenetére


chess001
aktív tag

Valóban sokkal több időt töltöttem nálad tanulással, nem a seggem vittem egyik helyről a másikra. Nem jött össze a fényképméret okoska? Majd keress rá a számokra is, ha ismered őket...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66036) chess001


chess001
aktív tag

Jó lett az új Mkombi.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66037) tasiadam


tasiadam
veterán

körbe is küldtek egyet a FOS-on

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#66038) chess001 válasza tasiadam (#66037) üzenetére


chess001
aktív tag

A legjobb rendezvény! A kombi is jó, nagyon tetszik, kár, hogy e46-e90-ből nem volt...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#66039) vedini


vedini
őstag

popcorn elmaradt az alagútba ;]

[link]

workworkwork...

(#66040) Puma K


Puma K
veterán

Someone should be FIRED - BMW iX

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#66041) negro


negro
őstag

wtf? de most komolyan? felnezek ide hetnete 2 hetente es megy a szaj karete? en mar agyfaszt kapok ettol. raadasul ph forumon.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#66042) 98bja válasza negro (#66041) üzenetére


98bja
senior tag

Én is 1-2 hetente benézek de sokszor megbánom. Mintha oviban lennénk néha.

(#66043) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Jó,hogy írtátok az i3-at. Szar közúton vele,plána rosszabb útminőségen. Pedig elgondolkoztam rajta mi lenne,ha... Francoké ilyen drágák az elektromosok. Tudom war és társai... tesla,sima 3 már 22 misi :U :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66044) aero. válasza tasiadam (#66037) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nézték rendesen. Mondjuk látszik engem melyik érdekelt jobban ;]

(#66045) tasiadam válasza aero. (#66044) üzenetére


tasiadam
veterán

Ott voltal? Eleg jo vasakat kuldtek ki. Bar azon kicsit felsirtam hogy az AMG ONE menet kozben kapott hibat

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#66046) aero. válasza tasiadam (#66045) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Igen, járunk ki, nincs messze, 2.5 óra. Már csak azért is megéri, hogy DeTomaso-kat, Diablokat, F40-et láss.

[ Szerkesztve ]

(#66047) cOxeR válasza FIREBLADE78 (#66043) üzenetére


cOxeR
Ármester

Pici auto vékony gumik, nagy kerékátmérő. Nincs min csodálkozni. Vezetted?

(#66048) cOxeR válasza aero. (#66044) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem elég lenne a konténer fent a kijelzővel együtt az udvarra. :D

(#66049) Gsx-rr válasza cOxeR (#66047) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem meglepetes volt,az autouton ,hogy viselkedik.
Hatorozottan negativ az elmeny

Autopalyan semmi gond vele

(#66050) FIREBLADE78 válasza cOxeR (#66047) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem,de elgondolkodtam egy vételben,de így offos. De győzz meg,hogy megéri a 15 misit :D
Hány km-t bír? Csomagtartó mekkora? Gyorsulás,előzés?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.