Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) Vandit. válasza rootkiller (#7198) üzenetére


Vandit.
addikt

nekem az a véleményem, hogy aki sötétít, annak valami rejtegetni valója van, ergo nem becsületes ember
...vagy utálja, ha a sok idióta bámul be az autóba... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7202) rootkiller válasza God Vazzeg (#7200) üzenetére


rootkiller
őstag

Nekem egyik ismerős mondta, hogy este már elég vacak dolog az a sötétítés, nem olyan a kilátás, mint mikor még nem volt sötétítve.

Artengo TR 990 Pro

(#7203) keIdor válasza rootkiller (#7198) üzenetére


keIdor
titán

Ez olyan buta felfogás, már ne haragudj... tehát akinek van pénze X5-re, és ő éppen szeret sötétíteni, már nem is becsületes... meg biztos rejteget valamit... :(((

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7204) God Vazzeg válasza rootkiller (#7202) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meg 6 évig használtam, és nem láttam hátrányát. Nem akarok senkit se megtéríteni, gondolj amit akarsz :R

(#7205) fekeandras válasza rootkiller (#7198) üzenetére


fekeandras
őstag

"Meg nekem az a véleményem, hogy aki sötétít, annak valami rejtegetni valója van, ergo nem becsületes ember, és ha ehhez még hozzájön, hogy az illető X5-be ül, akkor nálam az jön le, hogy valószínűleg egy tróger a tulajdonos.Lehet, hogy konzervatív vagyok, de attól még remélem meglehet a véleményem."

Te nem konzervatív vagy hanem irígy.Ez van.

Ez kb olyan mint:

- BMW -sek: mind seftelő és magukat rejtegető rosszarcú trógerok
- Hondások: mind hülye streetracerek
- Suzukisok: mind béna mazsolák

Stb stb stb ...

Kb pont semmi valóságalapja nincs annak amit mondasz. :N

(#7206) SpeedR válasza rootkiller (#7194) üzenetére


SpeedR
őstag

Ne haragudj, de szerintem ez egy oltári nagy butaság. Nekem a BMW-ben a gyári M5 sportülések vannak, nagyon jó oldaltartással, de rengeteget megyek olyan autóval is, amiben sima ülések vannak. Tapasztalatból mondom, hogy normál közlekedésnél az égvilágon semmi hasznát nem veszed a sportüléseknek, sőt sok ki-be szálláskor jóval kényelmetlenebb. Ez a dülöngélés amit írsz csak forszírozott kanyarvételnél jelentkezik. Nem tudom,hogy szüleid hogyan vezetnek, de nálunk az a jellemző, hogy ha többen ülünk az autóban akkor nyugodt tempóban megyünk, és nem csikorgatjuk minden kanyarban a gumikat. Versenypályán, meg szerpentines csapatásnál egyértelmű a sportülés előnye, de azt nekem nem magyarázza meg senki, hogy egy szorosan tartó, jóval kevesebb mozgásteret engedő kagylóülés a hétköznapokban is kényelmesebb, mint a BMW sima, nem kagylós foteljei. (félreértés ne essék, én nagyon jól elvagyok a sportülésekkel is, de az hogy kényelmesebb mint a sima az nem igaz)

A fóliás témához csak annyit, hogy akinek tetszik, az nyugodtan tegye fel, de ne a legsötétebbet, mert az néhány szituációban tényleg rontja a kilátást és főleg az autón való átlátást, ami a városi forgalomban nem túl szerencsés.
Egy színtelen, vagy nagyon enyhén sötétített fólián néha én is elgondolkozom a hő és UV védelme miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7207) KrAt válasza fekeandras (#7205) üzenetére


KrAt
veterán

Hagyd már, annyi élettapasztalata van, hogy már rutinból mond mindent :)

Amúgy meg gondolom nem zavarja, hogy az első szélvédőt nem lehet sötétíteni, csak a tükör magasságáig, oldalt meg csak bizonyos fényáteresztő képességű fóliát lehet feltenni, nem véletlen. Hátra meg olyat teszel, amilyet akarsz :)

(#7208) Bubu79 válasza SpeedR (#7206) üzenetére


Bubu79
addikt

Mer' nem vagyol igazi béjemvés, azér nem közlekedel mindig füstölő, meg csikorgó gumikkal, letolva mindenkit az útról...

Nézzed meg a Vangelis aláírását - na olyan az igazi béjemvés :P

És persze atom feketére van sötétítve, hogy a nigro muksók is világítsanak a fólia mögött ;]

És ha nem vágtál még arcon senkit azért, mert beszólt, amikor a jól megérdemelt rokikocsis parkolódban hagytad a verdát, akkor papírtigris is vagy, mer az nem menő, hogy nem állol ijen hejre :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7209) rootkiller válasza fekeandras (#7205) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem vagyok én irigy senkire.

Artengo TR 990 Pro

(#7210) rootkiller válasza KrAt (#7207) üzenetére


rootkiller
őstag

Bár ezt sokan le*rják, hogy elől nem lehet.

Artengo TR 990 Pro

(#7211) SpeedR válasza Bubu79 (#7208) üzenetére


SpeedR
őstag

:DD :DD
Egy kicsit most el is szégyellem magam, hogy nem felelek meg az elvárásoknak. Megyek is, driftelek egy kicsit a belvárosban, megijesztek pár nagymamát, legalább 10-et előzök záróvonalon és beállok keresztbe a roki parkolóba, hogy legalább 3-at elfoglaljak. :DD :DD :DD

Ugye ezek után már nem kell eladnom és Seatot vennem helyette? :DDD :DDD :)) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#7212) Bubu79 válasza SpeedR (#7211) üzenetére


Bubu79
addikt

Így-így - szedd össze Magad ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7213) rootkiller válasza SpeedR (#7211) üzenetére


rootkiller
őstag

De, kénytelen leszel. Szólhatok az értékesítési vezető "elvtársnak", hogy rendelheti a Cuprád?? :DDD :DDD :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#7214) God Vazzeg válasza rootkiller (#7210) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem láttam még sötétített szélvédős autót :U

Mijazacupra? :DDD :F

(#7215) Bubu79 válasza God Vazzeg (#7214) üzenetére


Bubu79
addikt

Amolyan szappan formájú gömbölyded izé - rajta négy kerékkel :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7216) God Vazzeg válasza Bubu79 (#7215) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Olyan mint a kispolszki? :D Mi csak úgy hívtuk, hogy száguldó kutyaól :DDD

(#7217) Bubu79 válasza God Vazzeg (#7216) üzenetére


Bubu79
addikt

A kispolszki egy nagyon jelegzetes formatervvel bíró jószág - majdnem porsche :P

Farmotor, hátsókerékhajtás, boxeres hang, tomboló 26 ló a gépház alatt - ne gúnyoljad Tesó :(( :DDD

Egyébiránt pediglen egérkamion rulez :D

Valahol találkoztam a kispolszki használati utasításával, de a Zistenér' se találom, pedig üt, mint az ipari áram :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7218) Bubu79 válasza Bubu79 (#7217) üzenetére


Bubu79
addikt

Megvan vazzeg [link] :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7219) SpeedR válasza rootkiller (#7213) üzenetére


SpeedR
őstag

Ha találunk rá megfelelő fizetési konstrukciót (esedékesség 2125 után) akkor egye-fene. :DDD

(#7218) Bubu79

Ez nagyon kemény. :))

(#7220) God Vazzeg válasza Bubu79 (#7217) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem volt egy, imádtam.. Soha semmi bajom nem volt vele, értetlenül néztem amikor mindenki szidta :U Ja, de volt: félévente venni kellett bele 2 gyertyát, mert mindig szétégette őket :D

A leírást ismerem, tényleg üt! :K :D

(#7221) szandro válasza rootkiller (#7194) üzenetére


szandro
aktív tag

De könyörgöm, ki mondta, hogy az X5 és a hasonló társai terepjárók!? Ezek szabadidő autók és nem megy vele, az ember sűrűerdőbe meg offroadozni... :U

(#7222) rootkiller válasza szandro (#7221) üzenetére


rootkiller
őstag

Végül is neked van igazad, tudom hogy SUV, de a közvéleményben benne van ez a terepjáró dolog, meg faternak mit magyarázzam, hogy SUV?? Látja, hogy magas, olyan terepjáró kinézetű, de terepre igazából nem való, és azt jön le neki, hogy a sok marha ezt a SUV kategóriát magamutogatásból veszi, és ezért hívja buziterepjárónak. De egyébként is BMW-s ismerősöm (fater régi haverja) is úgy gondolja, hogy SUV-ot magamutogatásból vesznek az emberek, és a sötétítésben is egyet ért velemi.

Ne válaszoljatok, szüneteltetni akarom a tevékenységem a topicban

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#7223) dragonfx


dragonfx
veterán

Tény X5be ül tán a legtöbb bunkó de van azért kivétel.

A sötétítés is lehet ratyi megfaxa minőség ár sokat elmond róla.tuti van fólia ami ront a kilátáson meg amit bentről nem is veszel észre ennyi.ha meg van papírod róla mindenki benyalhat.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7224) szandro


szandro
aktív tag

Ok, vegyen mindenki seat-ot és nehogy fóliát rakasson rá! ;) :R

(#7225) Tomics válasza szandro (#7224) üzenetére


Tomics
addikt

de csak mert a fater aszonta! meg a fater haverja! meg a muter kocsija!
:O

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#7226) dragonfx válasza szandro (#7224) üzenetére


dragonfx
veterán

lófaxt vegyen mindenki ültett e36 m3at sötétítéssel.... ;]
meg lenne pár matricaötletem hátra... :DD :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7227) rootkiller válasza dragonfx (#7226) üzenetére


rootkiller
őstag

De akkor minimum feketét, és 20"-as felnivel, meg úgy leültetve, hogy a gumi ne is láccódjék kifelé, és a legsötétebb fólia kerüljön előre is (sz*runk a szabályra), hátra 16" sub, természetesen full hangon dübörögtetve az egész hangcuccot, és városba nyomuljuk egész kora estétől éjfélig ide-oda, lámpa után padlógáz, streetracingolni mindenkivel, minimum 100al közlekedni még a 30as táblánál is, lámpánál átkelő öregeket majdnem elbaszni, néha itt ott kiszállni, körülnézni, cigizni, köpködni, hangosan szidni a nem BMW-seket, Red-Bullt inni, majd lelépni. Este partizni menni a körzeti discoba, Földig leinni magunkat, utána félig kijózanodni, csajokat felszedni (természetesen a legnagyobb TöbbF*sztFogottMindKilincset típusból). félrészegen hazavezetni, meg ilyenek.

(bocsaika, csak elkatpott a hév egy kicsit)

Artengo TR 990 Pro

(#7228) Bubu79 válasza rootkiller (#7227) üzenetére


Bubu79
addikt

Örülök, hogy messzebb látsz a szemellenződnél ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7229) rootkiller válasza Bubu79 (#7228) üzenetére


rootkiller
őstag

Ezt most nem tudom értelmezni,

Artengo TR 990 Pro

(#7230) dragonfx válasza rootkiller (#7227) üzenetére


dragonfx
veterán

na igen eza feeling... :K
100??...az az 1es vége lehet mégcsak :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7231) Bubu79 válasza rootkiller (#7229) üzenetére


Bubu79
addikt

Irónia...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7232) God Vazzeg válasza rootkiller (#7227) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:Y :DDD

(#7233) God Vazzeg válasza Bubu79 (#7231) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem ennyi jutott eszembe: beteg :U :F

(#7234) Bubu79 válasza God Vazzeg (#7233) üzenetére


Bubu79
addikt

A srác az előítéletei rabja - de ha így érzi jól magát, hát mit bánom én ;]

Mindenesetre időnként szórakoztató olvasni, ahogyan belehergeli magát a témába :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7235) God Vazzeg válasza Bubu79 (#7234) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én meg már azt hittem komoly :DDD ;]

(#7236) fekeandras válasza Bubu79 (#7234) üzenetére


fekeandras
őstag

:D

(#7237) dragonfx válasza fekeandras (#7236) üzenetére


dragonfx
veterán

azé tőled is elvárt lett volna egy ilyen szöveg a sötétített füstölös leon duma után.... :C

na valami ilyesmi kéne.....328

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7238) dragonfx


dragonfx
veterán

és hogy fájóbb legyne körülnéztem ha nem lenen regadó miket is lehetne kapni abba akategóriában amennyiért nálunk.

pár példa:>>

egy
kettő
három
négy
ötödik
hatodik
hetedik
nyolcadik
kilencedik
tizedik
tizenegy
tizenkettő

csak 1 tucat de mindig rájövök kár linkelgetni mert mindet belehetne ott nincs olyan hogy xar rosszállapotú a németeknél.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7239) VR6-Fan válasza dragonfx (#7238) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nincs a francokat nem, már megbocsás...

az hogy képen jól néz ki, nem jelent túl sokat.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7240) fekeandras válasza dragonfx (#7237) üzenetére


fekeandras
őstag

Na erre majd egy hét múlva visszatérünk ... ;]

de rohadék vagyok ma... :B

[ Szerkesztve ]

(#7241) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#7242) Tomics válasza God Vazzeg (#7241) üzenetére


Tomics
addikt

képek
:( :O

PH! addikt since 2004

(#7243) keIdor válasza Tomics (#7242) üzenetére


keIdor
titán

Az igen... süllyed a BMW. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7244) God Vazzeg válasza keIdor (#7243) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ne így nézd: inkább fejlődik. Ezzel is pénzhez jut, és még jobb, még szebb olyan autót tud majd tervezni ami nekünk is tetszik :K

(#7245) Zewa válasza dragonfx (#7238) üzenetére


Zewa
senior tag

Ejjj, némelyik mennyire szép már! :O Nem vágyom én Enzora meg ilyen szarokra elég lenne egy 325 coupe E46-bol ('01-04közöttiek) de ha nincs akkor egy E36 325 cupeval is kiegyeznék. :K
Többször azon kapom magamat hogy lesem az E46-at a neten... :(

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#7246) Bubu79 válasza Tomics (#7242) üzenetére


Bubu79
addikt

Uramatyám - az EV2 azokkal az 5-er wannabe vonásokkal az orrán valami katasztrófa :U

"Várom" a BMW Kalos-t :P Bár a ráncfelvarrás előtti E90 hátsó lámpáját akár a Lanosról is koppinthatta a tervező...

Toyota -----> Lexus

BMW
I
I
I
\/
EV, Metro, vagy Isetta?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7247) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link] hmm?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#7248) E-Max


E-Max
tag

Sziasztok! :)
Visszatértem nyaralásból.
Úgy volt, hogy nyaralásig találunk asszonynak valami jó autót, de aztán elmaradt, mentünk a volvo-val. :))

Volt idő egy kicsit bmw-zni is, rokonok, akikkel mentünk, X6-al voltak.50i motorral... :DDD
Bika az az autó, de rájöttem, hogy jól döntöttem, jobb a 7-es, mint az X6. :K
De megint nézelődök, hátha van valami szép eladó bimmer, de nem nagyon látok megfelelőt. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#7249) Moneo


Moneo
tag

ouch... :(

(#7250) tibi666


tibi666
senior tag

hazaértem a nyaralásról.
3000km-t vezettem az 530d-t, 70km/h-s átlagot írt a számítógép. sokat álltunk dugóban. :D
a fogyasztásom kereken 8 liter lett, szintén a számítógép szerint.
szerintem korrekt, mivel vagy autópályáztam, vagy szerpentineken toltam az automata dögnek. 4 személynél kevesebb sosem ült benne, a táv felét 5 emberrel, plafonig pakolva, másik jó részét 4 emberrel, szintén plafonig pakolva utaztuk. kb 500km volt az, ahol 5 emberrel, de üres csomagtartóval mentünk. a klíma végig ment.

nagyon kényelmes hosszú távon is, megnyugtatóan erős, jó vezetni, élmény volt néha a szerpentineken végigcsapatni vele és megalázni a tádéi passzátos apukákat, akik túl sokat gondoltak magukról. :)

de 3000km után én meg vagyok győződve arról, hogy ez chippelt motor, mert 170-nél még akkorát tol, hogy meglepődök rajta. ja és nagyon szép a hangja. viszont hazafelé megviccelt várpalotán. araszoltam egy lámpánál, lefulladt a motor. már gondoltam, hogy gáz lesz, mert automata nem fullad le. harmadik indítózásra beindult, bevitt fehérvárra. ott egy körforgalomban leállt, és úgy döntött, hogy ő nem indul be. valamelyik üzemanyag pumpája rossz lehet, kb 10 liter gázolajunk lehetett még, de csak cseppek csorogtak át a motortérben a csövön. hívtam a barátom, hozott 5 liter gázolajat, szépen légtelenítette magát a rendszer, aztán beindult. teletankoltam és gond nélkül hazahozott.

kezd döglődni szerintem a tanknál lévő pumpa, mert alacsony üzemanyagszinten nem tud eleget kinyomni. jövő héten megy szerelőhöz.

ja és nagyon fura volt a saját, kéziváltós autómat hazavezetni az automata után. a jóhoz könnyen hozzászokik az ember. :)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.