Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60001) GrooveHero válasza FIREBLADE78 (#59999) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szerettük volna, de későn álltunk neki, nem tudtuk befejezni, visszacsuktuk az ajtót, és másodjára már nem nyílt ki.

Anaren91: manuálisan sem nyílik :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#60002) takessz


takessz
senior tag

Sziasztok 1-es Bmwböl M47 vagy N47 motort érdemes venni illetve mire kell figyelni a típusnál?? 120D illetve 118D-n gondolkodom

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 256GB Midnight Black iOS 16.5.1 | Apple Watch Series 4 Nike Edition | PlayStation 5 825 GB "Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#60003) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ez meg mi? Regota van?

[ Szerkesztve ]

(#60004) cOxeR válasza Gsx-rr (#60003) üzenetére


cOxeR
Ármester

Tavalyi, Gran coupe

(#60005) Anaren91 válasza GrooveHero (#60001) üzenetére


Anaren91
senior tag

Egyiket se? Se a vezető oldalit, se a csomagtér ajtót? Az érdekes. Manuálisan a kulccsal nyitnia kellene.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#60006) Chris0321 válasza Anaren91 (#60005) üzenetére


Chris0321
addikt

Touring-ról van szó, az e46-nál nincs a csomagtérajtón zár.

(#60007) szimi57 válasza GrooveHero (#60001) üzenetére


szimi57
őstag

[link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#60008) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#60003) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Megint nyaralsz,fene a szád ;]
M235i vagy mi az isten jól néz ki. Ez csak a hétköznapi változat.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60009) GrooveHero válasza szimi57 (#60007) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi. Egy dolgot felejtettem el mondani :B

Angliában élünk. Házhoz jönnek vajon? :DDD

Kiszállási díj mennyi? :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#60010) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kivàncsi vagyok a végkifejletre. Kulcsban van hagyományos kulcs,de hogy Kulcs lyuk van e az ajtón?! :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60011) szimi57 válasza GrooveHero (#60009) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem ott is van G :) :) gle.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#60012) GrooveHero válasza szimi57 (#60011) üzenetére


GrooveHero
addikt

Áh, nálunk blokkolva van :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#60013) molnarpeter válasza GrooveHero (#60009) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

AA breakdown cover?
Amúgy próbálnék emelőt és rásegítő megoldást találni (másik autóról bika kábel vagy zseb bika), aztán alulról az önindítónál áramot adni neki, hogy ki lehessen nyitni, onnan már csak egy akku csere választ el a boldogságtól :D

(#60014) molnarpeter válasza takessz (#60002) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha karbantartási költségeket nézzük, valószínű M47-tel jössz ki olcsóbban hosszú távon :R Volt még belőle DPF nélküli is gyárilag talán, kipufogó vége elárulja ha jól tudom.

(#60015) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#60008) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem lattam meg ilyet.
De BMW-t szinte egyáltalán nem látni egy két X sorozat van 7-est egyáltalán nem láttam.
1-2 szakadt F10
3.-ból is F szeriatol felfele de tényleg alig alig

(#60016) negro válasza Carlytoo (#59984) üzenetére


negro
őstag

Ezt en is igy gondolom, persze nyilvan reszre hajlas hisz E39-el tolom.

De a #1 -nak azert en most az E38 -at tartom. Kar, hogy nagyon ritkan latok belole az utakon, teljesen kikoptak. E28-al hamarabb talalkozok mint E38-al... de ez a forma ma napig :R

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#60017) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#60015) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Dominikán szerintem nincs is bmw díler. Tévedek?
Szépek. Mennyire extrás?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60018) Gsx-rr válasza FIREBLADE78 (#60017) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Dominikan,Ferrari,Aston Martin kereskedes is van,nem hogy Bmw.
Meci GLE-bol is nagyon sok van.
Magyarorszagon meg nem volt az Utakon X7 ,Santo Domingo-ban 1 nap alatt 3-at is lattam

De most az Usarol beszeltem, hogy nem latok Bmw-ket.

[ Szerkesztve ]

(#60019) FIREBLADE78 válasza Gsx-rr (#60018) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:Y :Y :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60020) negro válasza FIREBLADE78 (#60017) üzenetére


negro
őstag

Semmi extra :) Kozepesen. 2 zonas digit klima, multkormany, tempomat, sport ules, bor, behajlos tukor meg manual ami ma mar inkabb extra hisz legtobb automata. Illetve szemelyes de a szin. Nem jon veled szembe. Az ulesfutest hianyoltam mindig is de ettol tobb nekem nem is kell.

Hozzateszem mar nem igy nez ki. Visszakerult a gyari krom vese illetve a gyari szogletes tukor is (vki par honapja letorte a jobbosat parkoloban, se betetlap, semmi)

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#60021) FIREBLADE78 válasza negro (#60020) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szín az gyári? Kurva jó.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60022) Carlytoo válasza negro (#60016) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Gyári M-es, vagy utólagos?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#60023) chess001 válasza Carlytoo (#60022) üzenetére


chess001
aktív tag

Áruld már el, hogy mi a különbség? :W

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60024) Anaren91 válasza chess001 (#60023) üzenetére


Anaren91
senior tag

Az hogy egy gyári M-pakos autóban nem csak a lökös M-es hanem kormány, felfüggesztés, fehér index, sport ülés, anthrazit tetőkárpit, M-es felni. Míg egy nem gyári M-packosra roszabb esetben felraknak egy utángyártott M-es lökös szettet és kész.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#60025) Carlytoo válasza chess001 (#60023) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Anaren91 kolléga leírta, vagy esetleg leírjam én is?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#60026) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Kezdő BMW-sként pár dolog nem tiszta nekem a VIN adatokban, ebben kérném a segítségeteket:

Mit takar a 8EK Body Control és a 6AG E Drive Services kód?!

Van kerékőr, ennek külön csavarfeje van? Azt merre kéne keresnem?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60027) chess001 válasza Anaren91 (#60024) üzenetére


chess001
aktív tag

Akkor megnyugodtam, hogy a felszereltségre kíváncsi, nem arra, hogy gyárilag, vagy utólag került bele. :W

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60028) H.Ezredes válasza chess001 (#60027) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Pedig jogos felvetés is lehetne... Mivel az átalakítások 80-90%-a kimerült abban, hogy rarakjak a lökösöket és ennyi.. Pedig más a lengéscsillapító más a rugó vastagabbak a stabilizátor rudak is más a kormány, ülések, lábpihentető, küszöb burkolatok más a felni vagy ugye spoiler a csomagtér fedélen. Az újabb típusokon m sport fék is van ugye.. Szóval van pár dolog ami más... E46-nál még a lengőkarba lévő gömbfej is más. Szóval sokaknak ezért nem mind1, hogy gyári vagy sem...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#60029) chess001 válasza H.Ezredes (#60028) üzenetére


chess001
aktív tag

Magyarul azt kérdezte, hogy igénytelen e a tulaj.
Csak halkan megjegyzem, hogy én tudom, hogy miből áll az m-packet, meg az újabb típusoknál már külön is szedték a csomagot durván...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60030) Anaren91 válasza chess001 (#60029) üzenetére


Anaren91
senior tag

Hát nem gondolnám, hogy sokan vannak akik vesznek egy alap e39-et aztán a kocsi árának 2x-esét rákölti arra, hogy mindent kicseréljen M-esre. Olcsóbb venni egy gyárilag M eset és azt rendberakni.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#60031) H.Ezredes válasza chess001 (#60029) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szerintem nem erre gondolt. Szépen meg van csinálva az az autó. Azért írtam,hogy jogos felvetés lehetne de nem itt. De ettől függetlenül rengeteg olyan autó szaladgál az utakon amire ráraknak 2 lököst és M csomag :D És akkor jön a képbe még egy extra dolog ha elve sport futóművel / kormánnyal / üléssel kérik és arra rakják rá a lökösöket utólag mert az úgy már jó is tud lenni.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#60032) szabi325 válasza Tsebacsi (#60026) üzenetére


szabi325
tag

A kerékőr a csomiban kéne hogy legyen ahol a vonószem is van
pl: E90 nél jobb oldalt:

(#60033) negro válasza FIREBLADE78 (#60021) üzenetére


negro
őstag

Igen, Montreal blue metallic

@Carlytoo

Nem igy jott ki a gyarbol de gyari elemek majd utolag epult at. Nem nalam. Meg az elso nemet tulaj vette meg a hozzavalokat es epitette at.

De itt, ahogy Ezredes is irta nem merult ki egy M -es elso lokosben. Tehat M sport hoz valok a lengescsillapitok, rugok, stabrud, stb.

Amit en meg extraztam jo par eve az a fenyes fekete (high gloss) diszlecek az ajtonal es b oszlopon.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#60034) negro válasza H.Ezredes (#60031) üzenetére


negro
őstag

Na igen. Regen ettol en is agyfaszt kaptam mikor lattam egy (altalaban szakadt) e39-et amin csak elol volt egy utangyartott m -nek kinezo lokos de persze M pakknak volt hirdetve.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#60035) CharlieDrop válasza chess001 (#60029) üzenetére


CharlieDrop
veterán

újnál van M Perfonmance csomag.

Amúgy régóta lehet kérni M kiegészítőket, ami szintén lehet gyári nem teljes csomag, de akkor nem is hívható M packetnek ;)

Sálálá

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#60036) chess001 válasza CharlieDrop (#60035) üzenetére


chess001
aktív tag

Ja, van a mezei, m alkatrészes, m modell, meg az M. És az individual, amibe azt kérsz amit akarsz, meg az utólagos ;P

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60037) FIREBLADE78 válasza CharlieDrop (#60035) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mármint utólag? Mert akkor felrakom a lököst és ráírom,hogy M ;] m25d :DD :N

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60038) whitezo88 válasza chess001 (#60036) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Individual inkább hogy sokkal drágábban kérhetsz menőbb belsőt meg elemeket ahogy nézem. G30-nál Fény 800e, 20" felni 1.4Mft, Bőrbelső 1,6Mft, díszlécek 150-212eft. Modellenként ez is változik persze.

Illetve most nézem, 6GT-nél 20d-vel is lehet kérni? Asszép. Mondjuk úgy tudom a 6-os az az 5-ös GT változata csak. Amennyit variálnak néha elvesztem a fonalat.

(#60039) cOxeR


cOxeR
Ármester

Egyre több a megjelenő 100kw feletti akkus elektromos, a sok hatótáv kergető kedvéért. :)
IX [link]

(#60040) BeZol válasza whitezo88 (#60038) üzenetére


BeZol
őstag

Igen, az 5GT még a 7es bmw alapjaira épült, a 6GT pedig már az 5ös bmw alapjaira.
Az 5GT-ből is volt kapható 20d a faceliftet követően, a 6GT-ből viszont már a gyártást követő évtől.

(#60041) Gsx-rr válasza cOxeR (#60039) üzenetére


Gsx-rr
veterán

jol hangzik a 630 km WLTP,de az autopalyan telen lesz max 300.
En azt hittem az
Usaban tobbet latok az elektromos auto forradalombol de napi 1-2 Tesla amit latok.
Benzinkutakon es a frekventaltabb turistak altal latogatott parkolokban meg egyaltalan nincs tolto. Nagyon meg kell tervezni hova menj, mert nem lehet barhol tolteni.
Magyarorszagon jobban szetszort toltohalozat van.

(#60042) negro válasza Anaren91 (#60024) üzenetére


negro
őstag

Az anthrazit tetokarpit csak M5-ben volt. illetve induvidualnal lehetett ixelni. A gyari M pakk-nal szovet van ugyanugy csak fekete de kerhetted ugyan ugy amugy feherben. En lattam M5-ot is gyarilag krom diszlecekkel, kis sarny nelkul es komfort ulessel.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#60043) Chrys_ válasza cOxeR (#60039) üzenetére


Chrys_
addikt

Ezeknél lassan már az ülésfűtés is évente megvásárolható extra lesz... :U

(#60044) cOxeR válasza Chrys_ (#60043) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mert más platformon nem a szolgáltatás értékesítés megy a fizikai eszközök mellé hatalmas erővel, amit nem hagynak megkerülni… ez a jövő sajnos.

(#60045) cOxeR válasza Gsx-rr (#60041) üzenetére


cOxeR
Ármester

Megalomán USA? Ahol a hűtő is legalább 2 méter széles? :) Nem gondolom, hogy egy USA mentalitás merhető egy EU-s régióéval, sajnos vagy nem sajnos az megint nézőpont kérdése.

(#60046) Tsebacsi válasza szabi325 (#60032) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát ilyen az 530e-ben nincs :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#60047) chess001 válasza whitezo88 (#60038) üzenetére


chess001
aktív tag

Legeslegdrágábban már a legmenőbb extrák a meteoritból készült belső díszléc, meg a kristályüveg fokozatválasztó. Ezek nagyon sokat tesznek hozzá. Mondjuk Mansory még tud cifrábbat is.
https://www.autonavigator.hu/cikkek/orulet-de-igazi-meteoritot-markolhatsz-az-uj-8-asban/
Azért nemhiába van a Rolls is a Bmwnél... ;P

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60048) chess001 válasza Tsebacsi (#60046) üzenetére


chess001
aktív tag

A szalonban tudnak nem sok pénzért adni másik kerékőrt, ha elveszted.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60049) chess001 válasza cOxeR (#60039) üzenetére


chess001
aktív tag

Én ezt néztem ki szaladgálósnak ;) :
https://www.autonavigator.hu/cikkek/ez-a-kocsi-fogja-megszegyeniteni-a-nagy-automarkakat/

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#60050) Tsebacsi válasza chess001 (#60048) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az lesz, mert nem kaptam meg az autóhoz, elvesztésről szó nincs :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.