Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) MPowerPH válasza Gyok2 (#6900) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gyönyörű autó. :)

Don't Tread On Me

(#6902) dragonfx válasza MPowerPH (#6901) üzenetére


dragonfx
veterán

az de ennyit nem ér ennyire nem mehet fel az ára bármilyen is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6903) MPowerPH válasza dragonfx (#6902) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem is mondtam, hogy az ár az rendben van. :N

Don't Tread On Me

(#6904) dragonfx válasza MPowerPH (#6903) üzenetére


dragonfx
veterán

látom árúló vagy audi a6 :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6905) MPowerPH válasza dragonfx (#6904) üzenetére


MPowerPH
félisten

;] ;] ;] Egyből áruló, mi?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6906) dragonfx válasza MPowerPH (#6905) üzenetére


dragonfx
veterán

de ez megnyugvás nekem,mer ha te vehetsz audit én is vehetek swiftet vagy fiatot.netán golfot. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6907) MPowerPH válasza dragonfx (#6906) üzenetére


MPowerPH
félisten

Dikkk, csak nem Te is félre kacsingatsz? ;] Swiftet, finom... ;]

Don't Tread On Me

(#6908) keIdor válasza MPowerPH (#6907) üzenetére


keIdor
titán

Egy igazi ex-BMW-s ilyet vesz! Újonnan! :D És 5-5,5l-eket ez a kis gyenge motor is megeszik állítólag. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6909) MPowerPH válasza keIdor (#6908) üzenetére


MPowerPH
félisten

Finom. :D Nah Dragon, befizetsz rá? ;] Ezzel lehet ám gyorsulgatni. :DDD 1 -esben ugrik mint állat, csak ne kelljen 2 -esbe kapcsolni, ott már nem húz. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6910) keIdor válasza MPowerPH (#6909) üzenetére


keIdor
titán

Ez jobb! Ötvenkétlóerő! ;] Igaz nem egy nehéz autó...

Másik izomgép.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6911) tibi666


tibi666
senior tag

6.3-as átlaggal jártam meg egy siófok-veszprém-siófok távot. elég tempósan.
van ott egy gyorsforgalmi út, 110es korlátozással, na ott nem egyszer belekapott a 170be a mutató a hosszú sorok és a szembeforgalom miatt. időre mentünk, elaludtunk, mert kegyetlen buli volt előtte este, és a mcdriveban is lassan készült a kaja.
de pontosan érkeztünk. :DDD

(#6912) MPowerPH válasza keIdor (#6910) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ilyet vezettem már. :D Igazi élmény, soha nem felejti el az ember, megéri kipróbálni. ;]

Don't Tread On Me

(#6913) keIdor válasza MPowerPH (#6912) üzenetére


keIdor
titán

Én meg egy olyan Clio-t.:) Egyik ismerősnek van olyan, A->B-be tökéletes, nem mostanában lesz pénze jobbra...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6914) dragonfx válasza MPowerPH (#6912) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
amugy nem ha nem e36 vagy e46 lesz akövetkező akkor elöző leon vagy astra vagy octavia rs. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6915) MPowerPH válasza dragonfx (#6914) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor Leon -t végy, nagyon jó autó. 1.8T, ha nem kell TDi. :)

Keldor papa: Jah, persze. Ezek erre valók, de hosszabb utazásra nem tudnék ilyet elképzelni. :N Pl. borzasztó kényelmetlenek. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6916) keIdor válasza MPowerPH (#6915) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek. :K 65kg vagyok, de egy 2006 Skoda Fabia Sedan is kegyetlen kényelmetlen volt már 100km után, fájt benne a hátam, és akkor az még nagyobb, mint ezek... hátul ülőknek a legszarabb, mikor széttárt lábakkal kell utazni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6917) dragonfx válasza MPowerPH (#6915) üzenetére


dragonfx
veterán

aza gond lassan úgy érzem nem vok kigyurt állat :DDD ..de kicsi ez a 3as.5ös kéne.márpedig a leon octavia az 3as méretű. :U
mind1 leon vagy octavia rs.ugyanaz a mocivla kéne 1.8T 20VT....180 ló ;] ..turbós.
csak a fogyi szerintme 12 lenne. :(
és tessék enm vok elfogult de akkor már inkább e35 325...az is 12vel emgy de hogy ;] vagy 328i.vagy e39 528i :DD ..de csak az ujabb és m-packkal.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6918) MPowerPH válasza keIdor (#6916) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én 90kg vok, és múltkor levezettem 100km -et egy Golf IV -el, alig tudtam kikászálódni belőle. Hát valami borzalmas volt a kényelmes bőrfotelek után. :DDD

dragonfx : Dragon, 328i is bőven elég mindenre. de most komolyan mondom. :U Neked az a 316i után egy szörny lenne. :) És 10 alatt elvagy vele. :) E39 meg ugye...nah, az azért még autó, hiába olcsó. :)
Ahogy tibi666 is írta, nem minden a sebesség meg a lóerő. Más is számít. És egy fullos E39 sokáig jó lehet még. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#6919) tibi666 válasza dragonfx (#6917) üzenetére


tibi666
senior tag

csakis bmw, és inkább e39 528 szerintem.
sokkal komolyabb autó, mint az e36, vagy e46.
az rs, meg a leon nem rossz autó, de azért egy bmw-nek nem konkurencia. :)

(#6920) dragonfx válasza tibi666 (#6919) üzenetére


dragonfx
veterán

egy 528nak nem.
de egy 320nak igen.
csak a fogyi....e46 320 8...leon meg az octavia tuti 12...még1x nem szaladok kútba.
és akkor már 6 henger.bmw.és fogyi is jó.
még az e36 320 se eszik 12öt.

az 5ös nem sportos az én szemebe, pláne nem az e39...csak m-packkal tul prémiumos nem hozzám illik. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6921) MPowerPH válasza dragonfx (#6920) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az 5 -ös nem is az, az felső kategóriás autó volt. És luxus autó, akkoriban. :U De könnyen lehet sportos, teljes M-pack(futóművel)+szép felni. És máris nem Prémium kinézetű. Belülről meg megmarad a luxus. :)

Don't Tread On Me

(#6922) tibi666 válasza dragonfx (#6920) üzenetére


tibi666
senior tag

bocsi, félreértettelek, én nem csak a menetteljesítményekről beszéltem, hanem úgy az egész autóról, mint csomagról. azért egy bmw-t se egy skoda, se egy seat nem ér fel minőségérzetben. nekem az is sokat számít, nem csak a lóerők. :)

amúgy az 1.8t kétlem, hogy olyan sokat enne. normál használat mellett max 10et, de inkább kevesebbet eszik. ha nyomod neki, akkor tuti megvan a 12-13 liter is.

(#6923) dragonfx válasza MPowerPH (#6921) üzenetére


dragonfx
veterán

kimondtad a2 kulcsszót.luxus, felsőkategóriás.
ilyne kocsi sosme kell.nem hozzám illik.ennyi.
hozzám sportos kocis illik.
egy ültetett e36 328i ;]

de az olyanok bivaly árban vannak.

Értem Tibi..engem belső nem érdekel.de e36/e46 nál jobb belsőt még nem láttam.
nekem nem kell fullos autó.
+klíma, a többi tuning cumo.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6924) MPowerPH válasza dragonfx (#6923) üzenetére


MPowerPH
félisten

E39 -é is nagyon szép, miért mondod. Nekem az a kedvencem az autóban. És az E38 -é se volt rossz. Ezek mind hasonlítottak. Még igazi BMW -s volt, nem úgy mint a Bangle féle szarok. :(

Don't Tread On Me

(#6925) tibi666 válasza MPowerPH (#6924) üzenetére


tibi666
senior tag

az e39 egy szép m-es bőr belsővel gyönyörű.
mint a barátomé.
m kormány, fabetét, világosszürke bőr m-es ülések. :)

(#6926) MPowerPH válasza tibi666 (#6925) üzenetére


MPowerPH
félisten

:K Sima ülés is jó ám, én a műszerfal kialakításra gondoltam, meg úgy a teljes összképre. Nagyon egyben van, és a luxus, minőség árad belőle.

Don't Tread On Me

(#6927) dragonfx válasza MPowerPH (#6924) üzenetére


dragonfx
veterán

mostanság egyre jobban gondolkodok.egy pöpec e30 illene hozzám leginkább :U
láűttma balcisne gy olyna e30 320 coupét.peres ACS felnikkel...jajj....

kép1 kép2

szerelem :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6928) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

elgondolkoztató? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6929) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Itt a gyönyörűség, és olcsó is, aki innen viszi, alukerékkel, téligumi szettel (acélfelnin) stb.. ennyi ;)

(#6930) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Azért az AF-es papírt annyira nem szeretik az országhatáron túl.

Tiszta Windows rendes ház

(#6931) dragonfx válasza Gyok2 (#6930) üzenetére


dragonfx
veterán

ez érdekelne legkevésbbé...külföldre megyke akkor busz vagy repülővel..nem fárasztanám magam ilyennel hogy 1xxx km.t vezessek és 1 nap elmenjen a nyaralásból hogy összeszedjem magam mint mondjuk egy üveg fütyülős után vasárnap délbe... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6932) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Ezt láttátok már: [link]

(#6933) dragonfx válasza God Vazzeg (#6932) üzenetére


dragonfx
veterán

az olvasó csajszit bevállalom brother.... :))

amugy nem láttam, össze lehetett volna jobban foglalni

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6934) DeadMeat válasza Gyok2 (#6930) üzenetére


DeadMeat
veterán

ez mit jelent?

[link] drága volna ezt lepapírozni itthon? :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6935) SpeedR válasza DeadMeat (#6934) üzenetére


SpeedR
őstag

600e-ből lenne itthoni rendszáma kb, tehát össz-vissz majdnem 1 milla lenne a vége. Sztem sok..

(#6936) God Vazzeg válasza DeadMeat (#6934) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia

Megveszed az enyémet és raksz bele nagyobb motort, ha ennyire azt akarod, és olcsóbb lesz mint ez a kotla, de már többször nem írom be, mert nem is reagálsz ha neked írok 'ázze :D HüJe gyúrós :( ;]

(#6937) dragonfx válasza DeadMeat (#6934) üzenetére


dragonfx
veterán

+480 :O ..annyit sajna nem ér.
igaz ki tudja vezetett könyves német auto.325i.
Be kéne játszani feketébe.hogy csak 320as.nyernél 150e.t vele.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6938) DeadMeat válasza God Vazzeg (#6936) üzenetére


DeadMeat
veterán

A te írásaid nem itt figyelem :) De mondasz valamit.Esetleg csere Boxi ördögi macskájára?Rádobsz még egy 2,5-ös mocit és mehet a biznisz :DDD
Gondolkodnom kell mi legyen.Valahogy előtte megkellene szabadulni a skodritól előtte jó áron.
Mi az az AF-es alvázszám? :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6939) DeadMeat válasza SpeedR (#6935) üzenetére


DeadMeat
veterán

Annyit nem ér sajnos.... a motor csere hivatalosan engedélyezett?nagyobbra?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#6940) dragonfx válasza DeadMeat (#6939) üzenetére


dragonfx
veterán

3.6 M5 ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6941) SpeedR válasza DeadMeat (#6939) üzenetére


SpeedR
őstag

Engedélyezett, de sztem nem éri meg, vagy csak nagyon speciális esetekben. Egy 20i - 25i csere költségeiből (itt főleg a lepapírozásra gondolok) sztem simán fel is újíthatsz egy 25i-t.

(#6942) God Vazzeg válasza DeadMeat (#6939) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem engedélyezett, de műszakira visszapattintod bele a saját motorját oszt csók.. Vagy okos műszakira viszed :D ;]

(#6943) dragonfx válasza God Vazzeg (#6942) üzenetére


dragonfx
veterán

mér kéne az e30ba levő 6os motorból a 20 meg 25 ugyaúgy megkülönböztethetetlen nem mint e36nál?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6944) God Vazzeg válasza dragonfx (#6943) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De igen, csak a motorszám... :o

(#6945) SpeedR válasza God Vazzeg (#6942) üzenetére


SpeedR
őstag

Tipusazonos motor engedélyezett. M20-nál nem tudom hol van a motorszám, de ha a szívosor alatt, mint az M50-nél akkor nem nagyon tudják megnézni.

(#6946) dragonfx válasza God Vazzeg (#6944) üzenetére


dragonfx
veterán

deák feri segít mindenben ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6947) tibi666


tibi666
senior tag

vettem egy digitális fényképezőgépet, úgyhogy csináltam pár képet a barátom 530d-jéről.
nem túl jók, nagy a por a teremgarázsban, meg sajna ennyire tellett, elutazott repülővel, szóval csak így szűkösen tudtam néhányat készíteni.

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6948) SpeedR válasza tibi666 (#6947) üzenetére


SpeedR
őstag

Nem rossz gép.
Összehasonlítva a merciddel mi a véleményed róla?

(#6949) tibi666 válasza SpeedR (#6948) üzenetére


tibi666
senior tag

majdnem olyan kényelmesek ezek az m ülések, mint az én ortopédjaim, csak keményebbek. szóval ízlés kérdése.
a futómű is keményebb, jóval közvetlenebb a kormányzása, városban nem, de nagy tempónál, meg kanyargós úton jobb vezetni.
automata, szóval nyert ügye van nálam. viszont lomhább így, mint az enyém.

ha a kettő közül kéne választani, akkor én a mercit választanám, de most már automatával. nekem a kényelem a fontosabb. ha egy vezetési élményt nyújtó autót szeretnék, akkor viszont az e39-et.

(#6950) SpeedR válasza tibi666 (#6949) üzenetére


SpeedR
őstag

Nekem is hasonló a véleményem, persze a konklúzió nálam nem az mint nálad. :DD Igaz E Klasseban még csak utasként ültem, és a dinamikán kívül nem nagyon lehetett mást kifogásolni azon az autón sem. (benyás E200 volt a delikvens)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.