Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127101) Cs1csó válasza I02S3F (#127099) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows eseménynaplót is meg lehetne nézni, főleg ha tudjuk a pontos idejét a hibának.

Passz, amit írtam azzal lehet legegyszerűbben kizárni a kábel, és a monitor hibát ha van csere VGA akkor a VGA-át is ki lehet zárni és ha ekkor is jön még tovább lehet tesztelni a RAM-okat, a tápegységet és a végén nem marad más mint az alaplap ott persze lehet csak egy csatlakozó a hibás.
Esetleg BIOS frissítés, VGA driver frissítés gép áramtalanítása kábelek kihúzása, megigazítása, visszadugása stb. megint tesztelés.

Kezdésnek, ha nagyon nincs eszköz akkor ha van egy tévé HDMI csatival akkor arra is rá lehet kötni a gépet és ha nem jön elő a hiba akkor a monitornak kell lenni a ludasnak de ha előjön akkor kellene fog egy HDMI kábel - remélhetőleg az is akad egy háztartásban vagy szomszédban ugye média lejátszók, beltéri egységek stb.

Nem tudom egy profi szervízben hogy tesztelnek amikor keresik a hiba forrását de gondolom van egy "teszt" konfiguk amire rá lehet kötni egymás után az alkatrészeket és így azokat egymás után kizárva megtalálni a hibás alkatrészt. Ez egy egyszerű módja, szerintem.

(#127102) I02S3F válasza Cs1csó (#127101) üzenetére


I02S3F
őstag

Köszönöm! :)

(#127103) Kube


Kube
senior tag

Sziasztok!

HyperX fülesemhez tartozó 3.5 jack elosztóm halt meg.
1 anya, 2 apa, utóbbinál egyik a mikrofon kimenet.

Legtöbb helyen 20 centis hosszúságú ez az elosztó, nem tudtok egy helyet, ahol lehet kapni esetleg hosszabbat is?

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#127104) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!
Kérdésem Chrome ugyben lenne! offba teszem...hatha nem ide valo...

Lehet hogy rossz helyen teszem fel, de nem talaltam jobbat!
A lenyeg, hogy rendeltem webshopban egy termeket! de azota felment az ara, as a rendeles visszaigazolasnal, most 4ezerrel dragabb...
kerdes hogy cachebol valahogy visszalehet hozni azt a kepernyot vagy statuszt ami volt amikor reggel megrendeltem?

elore is koszonom a segitseget!

(#127105) Kube válasza bazsimano (#127104) üzenetére


Kube
senior tag

Ezt szerintem visszahozni már nem tudod. Ilyet alapvetően nem tárol a chrome.
Azonnal változott az ára, vagy nálad volt sokáig nyitva és a fizetési oldalon nem vetted észre az áremelkedést?
Amikor fizettél online és ott rendesen írták az (új) árat, akkor már nem lehet mit tenni, maximum visszamondani a rendelést.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#127106) bazsimano válasza Kube (#127105) üzenetére


bazsimano
őstag

Nem. Nem volt sokaig nyitva. Az az ara volt ami, en is furcsaltam, hogy a jobb termek olcsobb:
"
Rendelt termékek:
1.SAP:1017142Hankook W320205 / 60 R: 1692=630 kg H=210 km/h
"
merem remelni, hogy az SAP termekkod alatt tenyleg a jobb van :)

tehat akkor azt a kepernyot nem lehet mar visszahozni..
es a masikra is nem...nem azonnal valtozott hanem ket 2-3 oraval kesobb :D

(#127107) Cimbee


Cimbee
aktív tag

Sziasztok!

Elvileg tapelatassal kapcsolatos a problemam remelem kapok itt valaszt a problemamra.

Van egy Corsair AX750 tápegységem. Az alaplapom egy MSI Z490 Gamin Plus, ebben egy I7 10770k proci ketyeg. Ezt egy Corsair H115i vizhutes huti. Tarhelyem 3x 1tb ssd. Grafikus meghajtom egy Gigabyte Aorus RX5700XT. Hangkártyám egy sounblaster EaX. 32gb memória.

Ezeket leirtam mert sok helyen kerik nem felvagas keppen irtam le mert ott tartok,hogy benzint ontok a gepre es felgyujtom a francba!!!

Eleg sok a periferiam az alaplapon meg keves az usb port ezert vettem egy ilyett [link] .

Erre csatlakoztattam a billentyuzetet, a kamerat, az egeret, a kulso mikrofont, az egerpadot (rgb-s), a kontroller vezerlojet.

A problemam a kovetkezo: Neha teljesen random eldobja ezeket a periferiakat majd ujra csatlakoztatja oket. Van hogy pl a mikrofont teljesen eldobja es nem csatlakoztatja ujra es az eszkozeloben hibakent mutatkozik.
De ezt neha csinalja kozvetlen az alaplapon is!
A monitorom felbontasa 3840x1080. Sok jatekom csak a full hd-t kezeli. Jatszom 1 orat majd mikor kilepek fekete kep fogad a monitor bal sarkaban bevillan parszor a hdmi1 es 2 perc elteltevel behozza az asztalt!!! Vettem egy ilyett is,hogy megkonyitsem a kulso usb hub dolgat [link] radugom a lapra a pci csatiba elinditom a gepet a hangkartya nem mukodik!! Kiveszem a hubot a hangkartya mukodik!!!! Kozel 500 kilot koltottem a gepre 2 honapos sincs! Mit csinaljak? Nincs valakinek egy ismerose aki szamtech magus es segitene nekem szemelyesen megoldani ezeket a problemakat??

Nagyon elvagyok keresedve!!! :(

Elore is koszonom!!

Cimbee

(#127108) sh4d0w válasza Cimbee (#127107) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Itt több gond van, nem egy.

1. Windows 10 szeret belezavarodni az USB kezelésébe. Velem is előfordult, hogy egy pendrive bedugása után elkezdte random le és bekapcsolni az USB portokat, csak reinstall oldotta meg. Próbáltam újratelepíttetni vele az USB host drivert, de a gondot nem oldotta meg. Mindeközben másik rendszer alatt minden tökéletesen üzemelt.

2. Hangkártya: nem zárnám ki a lehetőségét, hogy az USB vezérlő és az PCI sín, amiben az USB kártyád van, osztozik a megszakításkérelmen. Ilyenkor csak az egyik eszköz használható. Ha tudod, tedd át másik PCI slotba a kártyát és úgy próbáld ki.

https://www.coreinfinity.tech

(#127109) Krogoth


Krogoth
senior tag

Üdv.

Eddig messengert használtam, telefonszámmal, facebook fiók nélkül. Nem is volt vele baj, de a hétvégén kilépett és azóta nem is enged belépni. Elkönyveltem, hogy akkor ezentúl csak fb-vel használhatom.
Regisztráltam is telefonszámmal, be is enged messengerre, de az összes régi üzenetem, contactom eltűnt.

Van-e mód, hogy a régi adatokat visszahozzam? :R :R

(#127110) Cimbee válasza sh4d0w (#127108) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Koszonom a gyors valaszt. A felbontasra tudsz valamit mondani mi lehet a baj? Kartya hiba? Vagy a monitor a rossz? Vagy szimplan az amd drivere nem tudja normalisan kezelni?

Cimbee

(#127111) sh4d0w válasza Cimbee (#127110) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azt passzolom.

https://www.coreinfinity.tech

(#127112) Aryes válasza Cimbee (#127107) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az usb hub-ot külső táppal, vagy anélkül használod?

(#127113) Aryes válasza Krogoth (#127109) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nincs, tudtommal. Már jó ideje lehetett tudni, hogy megszűnik a FB fiók nélküli messenger használat...

(#127114) Cimbee válasza Aryes (#127112) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Külső táppal elosztóról!

Cimbee

(#127115) Aryes válasza Cimbee (#127114) üzenetére


Aryes
nagyúr

Arra gyanakszom, hogy túl sok mindent akasztasz az elosztóra, és nem bírja együtt a kamera és a mikrofon által generált adatmennyiséget. Ezek ugyanis jellemzően usb 2.0 eszközök, és hiába dugod a hub-ot usb 3.0-ba, szerintem a 2.0 eszközök ugyanazt az 1db. érpárt használják kommunikációra, mintha 2.0 portra dugtad volna, ezért a sebesség is megoszlik.
Ezt a két eszközt dugd a kevés alaplapi csatlakozóra, a hub pedig jó lesz az egér/billentyűzetnek meg a natív 3.0 eszközöknek.

(#127116) sh4d0w válasza Aryes (#127115) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj ezzel, hogy nekem csak bill és egér volt a hubon és úgy is mindig fel és lekapcsolta a Windows. Linux alatt ugyanez a kombó tökéletesen működött. Ráadásul a probléma nem egyedi, sokan találkoztak ezzel, de igazi megoldás nem nagyon van.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#127117) Csupingo válasza sh4d0w (#127116) üzenetére


Csupingo
veterán

Kb. mióta a win10 megjelent, azóta tele van a topikja usb gondokkal. Nem tudom ez miért lett ilyen komoly kihívás a tízesnek, mikor az előző winekkel nem volt gond. Sokszor az AVG vírusírtó kavart be, ha jól emlékszem.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127118) Krogoth válasza Aryes (#127113) üzenetére


Krogoth
senior tag

Januári hírről tudok, ahol azt írták, hogy megszűnik a facebook nélküli messenger regisztrációs lehetősége, de akiknek eddig volt megmarad. Elérhetetlenség híre nálam kimaradt.

Ez van eztetet kell szeretni vagy mifene :)

(#127119) rushty


rushty
senior tag

Mi ez, hogy dec31-ével megszűnik az Adobe Flash Player? [link]

Revolut meghívó pü-ben

(#127120) Cimbee válasza Aryes (#127115) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Még egy fontos információ!

A eszközöket 3 méteres usb hosszabitóval vannak megtoldva ez még jelenthet gondott? Illetve a felbontásos kérdésnél az 5 méteres HDMI kábel?

Cimbee

(#127121) Aryes válasza Cimbee (#127120) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát azzal kéne kezdeni, hogy kiiktatod a hosszabbítót és próbáld meg úgy. Igen, a 3m usb pont ilyen hibákat tud okozni, de az 5m HDMI is nagyon határeset!

[ Szerkesztve ]

(#127122) sh4d0w válasza Csupingo (#127117) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam Defender van.

https://www.coreinfinity.tech

(#127123) Csupingo válasza sh4d0w (#127122) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak a teljesség kedvéért jegyeztem meg, hogy sok usb-s gondnál az AVG kavart be. Talán nem mindig a win hibája. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127124) simpley


simpley
őstag

Na,
megérkezett a System Power 9-es. az mennyire normális, hogy terhelésnél előfordul kisebb feszültségingadozás?
12.024, 12.096. 12.168V az alap, az 5V-os ág a stability test alapján állandó, a +3.3V.os ág 3,344V és 3,368 között ingázik. Csak azért fura, mert a Hexa+-al szerintem nem volt ilyen, ott állandó volt a 12.024V az 5.130V és 3.324V
úgy meg lehetett volna oldani, hogy mind 2 pci csatlakozót csatlakoztatom a táphoz? Mert egy kábelen csak 6+2pines csati van.. Jelenleg 2xmolex to 6pinen és a pci 6+2pines tápcsatijával működik..

signed by simpley.

(#127125) sh4d0w válasza rushty (#127119) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy elég régi hír...

https://www.coreinfinity.tech

(#127126) King Unique válasza Csupingo (#127117) üzenetére


King Unique
titán

Mármint milyen gondokkal, amikor az egyes (pl. "A" betűsök) szutyok 3rd party AV-k kavarnak be és okoznak pl. ilyen problémát, amit az eltávolításuk nem meglepő módon megold, illetve másnál is? :)) Meg amikor legutóbb egyesek keverik az USB 2.0/3.0 portokat és csodálkoznak ha USB 2.0 porton csak azon szabványnak megfelelő lesz az adatátviteli sebesség, ami utólag esik le. :))
Meg ugye már akinél, pl. nálam évek óta megfelelően működnek az USB-s eszközök W10 alatt, valamint modern rendszer lévén ott a legtöbb vezérlőnél általában adott a natív USB 3.X támogatás, natív UASP stb., ami megint előnyös lehet. Sőt, pl. az UASP támogatása szükséges a szabvány maximumának eléréséhez, meg hogy SATA-alapú külső SSD-knél működjön az UNMAP (TRIM), amit a korábbi Windowsoknál pl. a W7 és a régebbiek eleve nem tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#127127) Csupingo válasza King Unique (#127126) üzenetére


Csupingo
veterán

Lekapcsoló usb portok, eltűnő eszközök, frissítés után nem működő usb-s billentyűzet, stb. És még csak az első oldalról mazsoláztam. De szerintem te is olvastál ezekről, mert a win10-es topik az egyik törzshelyed.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#127128) King Unique válasza Csupingo (#127127) üzenetére


King Unique
titán

Igen, csak éppen egyrészt ezek egy része nem feltétlen W10 specifikus, ugyanúgy elfordult, előfordulhat más Windowsoknál is hw/sw környezettől is függően. ;) . Másrészt szép és jó, hogy az "USB" kifejezésre van szűkítve a keresés, csak ugye azon találatok jó, nagy része eleve másról szól (pl. USB-s eszközről/eszközre telepítés, MCT/Rufus használata, egyesek a pendrive-ot is USB-nek hívják stb.), nem működésbeli problémákról. :N Harmadrészt az előző válaszban szemléltetve volt konkrét példákkal, hogy amikor probléma van, az sem feltétlen mindig rendszerspecifikus, lásd Avast, AVG és társai külső AV-k esetét, + olykor user error, lásd USB 2.0/3.0 portok, szabványok keverése. :))

[ Szerkesztve ]

(#127129) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Adott egy HP 8200 CMT gépezet...
friss w10 telepités ssd-re...
bekapcsolom, pik pakk bejön a win megy rendesen...

ha innen ujrainditom, kb 2-3 perc mire bejön...

szoval ha ujrainditva van akkor 2-3 perc,, kikapcsolásbol meg kb 20 másodperc...
olyan mintha a vga másik kimenetén lenne addig a jel....
probáltam több vga val is ugyanez :W
szerintetek ez mitöl van ?
elöre is köszi a segitségeteket !
:R

(#127130) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Hello szakik!

Van egy ilyen nyomorult memóriakártyám, mutatom ni:

Emellett van egy laptopom, benne ezzel a microsd kártyával. Na múltkor erre töltögettem le linux disztrókat torrentel, és amikor vlcvel játszottam le a sokadik disztrót, akkor egyszer csak nem játszotta le a sokadik disztrót. Ekkor formázással próbálkoztam, ami sikerült, aztán egy programmal végigírtam mind a 128GB-ot, majd a program visszaolvasva a kiírt adatokat 0 hibával lefutott. Tudom valahogy megmurdálás nélkül torrentezésre használni linux disztró leszedésre és azok nézésére, úgy hogy ne murdeljon meg mégegyszer? Köszönöm ha segítetek, remélem tudtok. :)

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#127131) King Unique válasza Snowy_owl (#127130) üzenetére


King Unique
titán

Az olyan flash-alapú tárolóeszközök mint a pendrive-ok és memóriakártyák, általában nem bírják úgy a sok és folyamatos írást, mint a HDD-alapú megoldások, vagy akár a standard belső / külső SSD-k, valamint a naplózó fájlrendszerek (pl. NTFS, Ext4) használatát és amiatt a + írást, + az ilyeneknél pl. a WL sem feltétlen működik normálisan, stb. Vagyis nem feltétlen egy mezei SD-kártyára kellene tartósan torrentezni, mert idő előtt tönkremehet a sok írástól. :N

[ Szerkesztve ]

(#127132) Snowy_owl válasza King Unique (#127131) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Értem, akkor csak meg kell venni azt az ssdt amit még nem vettem meg, a kutya meg a macska vigye el. Köszi.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#127133) Cimbee válasza Aryes (#127121) üzenetére


Cimbee
aktív tag

Amugy megprobaltam a masik pci-ba bele rakni a hangkartyat majd fole raktam az usb hubot de ugyan ugy nem ismerte fel...letezik,hogy alaplap hiba vagy szimplam kaki a hub? Amugy a hubnak gondolom adni kell tapot nem? mert van rajta ilyen 4 pines csatija :R

[ Szerkesztve ]

Cimbee

(#127134) V@ns


V@ns
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy laptop és két 3.5"-es belső HDD (4-4TB). Ezek anno egy asztaliban Win10 alatt voltak beállítva tükrözésre, de ki lettek szerelve, és pihennek már egy ideje.
Jó lenne befogni őket használatra, de nem szeretnék NAS-t.
(Bonyolítja a dolgot még az is, hogy van még egy 1TB-os és 1,5TB-os külső vinyóm is ezek mellett.)
Szeretnék valahogy első körben a kettő 4TB-ossal kezdeni valamit, lehetőleg úgy, hogy továbbra is tükrözzék egymást/legyenek szinkronban a fájlok, de nem akarom 0-24-ben járatni. Plusz, mivel notebook-om van, ezért hol rádobom a dokkolóra, hol lekapom róla, és így nem tudom mennyire lenne életképes külső házakba/HDD dokkolókba tenni a 4TB-os HDD-ket majd berakni Win10 alatt tükrözésre.

Csupa fül vagyok minden olyan megoldásra ami hasznos :D (kidobni, eladni és elengedni nem szeretném a témát :D )

(#127135) Aryes válasza Cimbee (#127133) üzenetére


Aryes
nagyúr

fole raktam az usb hubot

Hogy mit csináltál?

gondolom adni kell tapot nem?

Dehát előbb azt írtad, hogy adsz neki. Amúgy külső táp nélkül is mennie kellene bizonyos keretek közt.

(#127136) SP4C3


SP4C3
veterán

Miért nem szerernél server-t?

Owncloud vagy mas alternativa, server ébred 11:00 laptop syncel, 12:00 sleep.
En valahogy oldanam meg.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#127137) Aryes válasza V@ns (#127134) üzenetére


Aryes
nagyúr

de nem szeretnék NAS-t

Hívhatod bárminek, de a leírás alapján te egy NAS-t szeretnél. :DDD

(#127138) V@ns válasza Aryes (#127137) üzenetére


V@ns
aktív tag

Tudom, hogy az a legkézenfekvőbb :) de ez két WD Blue, nem NAS-ba való alapból, illetve az zsebbenyúlós lenne.

(#127139) V@ns válasza SP4C3 (#127136) üzenetére


V@ns
aktív tag

Minden lehetőséget meghallgatok, viszont nem vagyok képben ezekkel, nem értem a javaslatodat :DDD

(#127140) Cs1csó válasza V@ns (#127139) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pedig a NAS a legjobb megoldás, mint ez a ki-be dugdosás. 0-24-ben folyamatos elérés akár interneten keresztül bármilyen eszközön ennél jobb nincs.

(#127141) V@ns válasza Cs1csó (#127140) üzenetére


V@ns
aktív tag

És az, hogy ezek nem NAS HDD-k nem gond?

(#127142) I02S3F válasza V@ns (#127141) üzenetére


I02S3F
őstag

Szerintem a ki-be kapcsolgatás (lehúzod a gépről, visszateszed) többet árt!

(#127143) Cs1csó válasza V@ns (#127141) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kérdés, hogyan akarod használni. pl. 8TB torrent 0-24-ben arra lehet sok bár nem biztos, ugyanis volt már arról szó, hogy egy HDD-nek mi a jó:
- folyamatos üzem (tehát nincs felpörgés-leállás megint felpörgés és az ezzel járó melegedés majd lehűlés)
- fix hőmérséklet, páratartalom

Tehát a kikapcsolás, bekapcsolás, felpörgés, leállás, hőmérséklet emelkedés, csökkenés nem tesz jót.

De kevesebb torrent mellett, alacsonyabb igénybevételnél nem lesz gond.

(#127144) Borisz76 válasza V@ns (#127139) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem NAS de még is tud RAID-et :

Sharkoon 5-Bay RAID Station
Sharkoon 8-Bay RAID Station

Sajátomról képek :

Vagy valami hasonló kellhet akkor neked.
Ezek hátránya :
- PC-hez kell / lehet USB-n vagy eSata-n csatlakoztatni
- Kicsi táp hűtő ventilátor = hangosabb az átlagnál
- Nem éred el online....csak ha megy a PC

Amúgy sebességben egészen jó :

Sokáig használtam én is de végül a NAS mellett tettem le a voksomat.
A Sharkoon most egy polcon pihen.....

Synology NAS modelleket használok , amikről írtam is többször.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#127145) BTom1970


BTom1970
tag

- 360Mbit / 100Mbit -es net
- Tp-Link AC C5 v4 1200Mbit router
- Archer AC T4U 1300 MBit adapter a laptopban USB porton

A feltöltés 80-90 Mbit - ez jó - már a T4U nélkül is ennyi volt, a laptop saját N-esével
De a letöltés csak 40-60 Mbit körül van - ez miért lehet?

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#127146) minek?:S válasza minek?:S (#127096) üzenetére


minek?:S
őstag

Szóval akkor még egyszer, mindent úgy csináltam, ahogy Doky logout cikkében le van írva és ennek ellenére, mikor bedugom a pendriveot és kiválasztom, hogy arról bootoljon, akkor csak a win logóig megy, utána nem történik semmi sem. Ezért nem értem.

Üdv.:M.

(#127147) Cs1csó válasza minek?:S (#127146) üzenetére


Cs1csó
félisten

Másik pendrive, másik USB port. MCT-vel leszedett legfrissebb ISO majd abból RUFUS-szal UEFI nem CMS opció választása és telepítős pendrive elkészítése.

(#127148) maxika2004


maxika2004
őstag

Esetleg erre valaki ? :

Sziasztok !

Adott egy HP 8200 CMT gépezet...
friss w10 telepités ssd-re...
bekapcsolom, pik pakk bejön a win megy rendesen...

ha innen ujrainditom, kb 2-3 perc mire bejön...

szoval ha ujrainditva van akkor 2-3 perc,, kikapcsolásbol meg kb 20 másodperc...
olyan mintha a vga másik kimenetén lenne addig a jel....
probáltam több vga val is ugyanez :W
szerintetek ez mitöl van ?
elöre is köszi a segitségeteket ! :R :R

(#127149) simpley válasza maxika2004 (#127148) üzenetére


simpley
őstag

Szia,
az újraindítást úgy érted, hogy a szoftverből (vagyis a Windows-ból ) indítod, vagy kikapcsolod, és a bekapcsoló gombbal indítod újra?
Ha előbbi, szerintem normális. De gondolom, hogy az újraindítás felirat után már begyorsul, ugye?

signed by simpley.

(#127150) Cs1csó válasza maxika2004 (#127148) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tipp: kapcsold ki a gyors indítást. Vezérlőpult - energiagazdálkodás.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.