Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116501) Aryes válasza sbazsi (#116500) üzenetére


Aryes
nagyúr

"Adott egy silvercrest digitalizáló. Tudom, nem high-tech, de ez van"

Valószínűleg csak ennyi a probléma. :)

Ami nekem elsőre eszembe jutott, hogy túlmelegszik. Mekkora ez a készülék, kicsi? Egy kis méretű zárt házba zsúfolva? Ha van kéznél valami ventilátor, próbáld meg azzal hűteni első körben. Ha javít a helyzeten, pl később kezd csak greyscale-re váltani, akkor szedd le róla a burkolatot.

Ha semmi változás, próbálj más programot. Pl mediaplayer classic tud felvenni digitalizáló kártyáról.

Arról meggyőződtél már, hogy nem maga a videólejátszó vált át fekete-fehérre azon a kimeneten?

Az usb port, amibe dugod, biztosan el tudja látni elég árammal a kártyát?

[ Szerkesztve ]

(#116502) looser


looser
addikt

Milyen módon lehet a legegyszerűbben az eredeti audio folyamot kinyerni egy streaming videóból?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#116503) VoidXs válasza looser (#116502) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bármilyen rögzítővel.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#116504) looser válasza VoidXs (#116503) üzenetére


looser
addikt

Hú, erre nem is gondoltam, köszi! :P

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#116505) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Vettem egy Gembird házat egy Kingston SSDNow 200+-nak. A háznál kimondottan ügyeltem, hogy 3.0-ás usb legyen rajta, a laptopomon is az van. Ilyen sebességet produkál egy közel 2GB-os fimnél, belső HDD-ről másolva. Ez nagyon hervasztó, mert a 2.0-ás házzal is tudott ennyit. Hol lehet a baj?! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#116506) King Unique válasza tylerddd (#116505) üzenetére


King Unique
titán

"belső HDD-ről másolva."

Ha arról lassabban lehet olvasni, mint amilyen gyorsan írni az SSD-re, nagyon tele van másolva és kevés rajta a szabad hely, töredezett a fájlrendszer stb., akkor ezek eleve visszafoghatják a másolás sebességét. Az meg a másik, hogy a fájlmásolás egy dolog, aminek a sebességét eleve több minden befolyásolhatja. Célszerű lenne megnézni egy szintetikus tesztet is ATTO, vagy CDM programmal, hogy úgy mit tud az SSD az USB 3.0-s külső házban. Illetve az USB 3.0-s sebesség akkor fog összejönni, ha az eszköz (külső ház), a kábel és a gépen lévő port is USB 3.0-s, valamint az OS is támogatja. Ha Windows 10-et használsz, akkor az utóbbi eleve rendben lehet, mivel annál natív USB 3.0 és UASP támogatás van. Az utóbbi egyébként a szabvány maximumának (~ 450 MB/s) elérése miatt lényeges. De ha a külső házban csak SATA 3 Gbps alapú chip van, akkor az fogja limitálni a sebességet.

[ Szerkesztve ]

(#116507) tylerddd válasza King Unique (#116506) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Meg fogom nézni a hétvégén. Nem arra gondoltam persze, hogy rákattintok és átmásol dolgokat egy szempillantás alatt, de gyorsabbra számítottam a 2.0-ás házhoz képest.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#116508) Zlin50


Zlin50
senior tag

Sziasztok!

Tápegységet kéne vennem.. Milyen gyártóktól ajánlott venni? (tartósabbra/megbízhatóbba gondolok)

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#116509) prabhu válasza Zlin50 (#116508) üzenetére


prabhu
senior tag

[Topik]
Amúgy nem feltétlen márkafüggő a dolog, mert vannak jobbak-rosszabbak egy gyártótól is.

[ Szerkesztve ]

(#116510) Aryes válasza King Unique (#116506) üzenetére


Aryes
nagyúr

"töredezett a fájlrendszer"

SSD-nél? :)

(#116511) prabhu válasza Aryes (#116510) üzenetére


prabhu
senior tag

A vinyón, amiről másolna.

Zlin50: Nincs mit.

[ Szerkesztve ]

(#116512) Zlin50 válasza prabhu (#116509) üzenetére


Zlin50
senior tag

Valóban. Némelyiknél gyártón belül is érdekesek különböző boltoknál a megadott meghibásodási adatok is...
Kösz a linket!

[ Szerkesztve ]

"HA-SIA, HA-SIB, HA-SIC ... AEROTRIGA forever"

(#116513) King Unique válasza Aryes (#116510) üzenetére


King Unique
titán

"belső HDD-ről másolva."

Tehát nyilván arra vonatkozott, sőt ki is volt emelve ez a rész.

(#116514) sbazsi válasza Aryes (#116501) üzenetére


sbazsi
veterán

A készülék kicsi, mint egy pendrive, de...
Amikor elsőre bedugtam, és ment át a jel, kb pár másodperc után is ff volt a kép. Ennyi idő alatt nem melegszik be.
Másfelől annyira nem érzem melegnek, csak langyosnak.
Nameg bele van dugva az svideo és a composite kábel is. Ha a gépben a composite-ot választom, színes, ha az s-video-t, akkor pár mp után ff, de van, hogy rögtön.
Ha az egyiken megy a színes, akkor a másikon miért nem? :U

Az USB port amibe dugom, egy Belkin usb hub, saját 220-as tápegységgel.

[ Szerkesztve ]

(#116515) Kékes525


Kékes525
félisten

KeePass-hoz gyors segítség kellene!

Nem enged be, nem tudok hozzáférni a jelszavaimhoz. A "The composite key is invalid!" a hibaüzenet. Két jelszóm van, a mester és van egy key fájlom is. A mester jelszót pendriveon tartom és abból másolom be. A key fájl az egyik merevlemezemen van.
Ami érdekes, hogy tegnap jó volt. És azóta biztos, hogy nem változtattam semmit, mert a jelszót tartalmazó *.kdbx fájlom időbélyege 18.12.05, azaz utoljára tegnapelőtt változtattam meg. A mesterjelszót tartalmazó fájlhoz sem nyúlhattam véletlenül, mert annak az időbélyege még régebbi (fél évvel korábbi). Mindkét jelszót tartalmazó fájl a véletlen módosítások miatt csak olvasható az attritubutuma. Tehát, azaz tegnap amikor utoljára beléptem, minden szükséges fájl (ami a jelszavakat tartalmazza) ugyanaz volt, mint ami most is van.

Mi a franc lehet a probléma? :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#116516) Kékes525 válasza Kékes525 (#116515) üzenetére


Kékes525
félisten

Problem solved!

A Far Managerrel szoktam belenézni a jelszó fájlba és annak a megjelenítője át volt állítva OEM-ről ANSI-ra, így a jelszó karaktereit (magas asci kódúakat) egészen másképp jelenítette meg.

Mindig tanul az ember! Erre is figyelnem kell a jelszó kimásolássakkor.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#116517) Aryes válasza King Unique (#116513) üzenetére


Aryes
nagyúr

Bocsi, csak vagyok. :W

(#116518) Aryes válasza sbazsi (#116514) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hub nélkül is próbáltad már?

(#116519) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Van egy gépem, benne 2 ssd meg egy hdd.
Az egyik ssd-n win8.1 a másikon win10. Magától csinálta meg a dual bootot a windows,összeraktam egy régebbi gépet és át akartam tenni a 8.1-es ssd-t, de a win10 nem indul el a 8.1 nélkül, gondolom azon van a dual boot megcsinálva, indítási helyreállítást sem tudtam rá indítani.
Hogy tudom ezeket csekkolni, átállítani, stb? Köszi.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#116520) Baaarni válasza Cs1csó (#116496) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

beszeltem vele szerencsere, hetfon kijon es megcsinalja. tudom, hogy a 100/100 nagyjabol a vilag 1%nak ha elerheto, de ha mar egyszer 1000/200-ert fizetek akkor had panaszkodjak :D

hogy birod a 10/1-et? nekem meg a telcsimen 4g halozaton is 30/30 korul jarok meg zalaban is.

(#116521) Top cat válasza Baaarni (#116520) üzenetére


Top cat
őstag

Lehet, hogy gigabit az a 10/1 ;]

(#116522) Cs1csó válasza Baaarni (#116520) üzenetére


Cs1csó
félisten

SOK türelem és a régi tévémen az SD tartalom is jól mutat, ritkán szedek FHD rip-pet, online nem játszom - FIFA-zom de nem online idáig megvolt eredetiben de besokalltam - Ennyi.

De lesz majd gyorsabb is ha a SZupergyors Internet Program beindul (kábel fent doboz fent de még semmi, talán majd jövőre)

Ami rossz az, hogy elég béna a router és magas a PING. Ha letöltök akkor kb. meghal a netem egy jó QoS-es router ezt megoldaná (QoS leírás és persze ingadozik is ezért a fix manuális beállítás sem jó tehát nem 10Mbit-tel engedem a filmet mikor netezem hanem mondjuk csak 6-7-el mert néha lassabb.

Top cat

:DDD :O jó is lenne

Amúgy voltam már 100-as nettel és jó volt gondolkodtam is rajta hogy egy 500-as net kb. MINDENRE IS elég lenne, a GIGABIT-nek értelme akkor lehet ha tényleg 4K-ra utazol vagy ha nagy a család és mindenki zombimód függ a neten komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#116523) Baaarni válasza Cs1csó (#116522) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

havi 3000 forint.

otthon anyameknal zalaban ha jol remlik 100/20-ra lett fejlesztve miutan felujitottak a halozatot, de azert a t-kom elker 5000ft felett.

apro arbeli kulonbsegek a videk es a fovaros kozt...

(#116524) Cs1csó válasza Baaarni (#116523) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ugyanezt akarják itt is de itt a szar ADSL-ért is elkértek 4-6 ezret plusz van ez a NAKED vezeték ha az ember nem kér telefont akkor drágább, geci árukapcsolás ez.

Ez sem egy leányálom de ha jó a PING akkor a 30/7-es is jobb mint a szutyadék ADSL azt nem értem egyszerűen nem fér bele a kicsi kobakomban hogy ezek itt "G-pon meg OPTIKA szavakkal dobálóznak erre drágán adják a lassú netet.

Naívan azt hittem hogy valami ilyesmi lesz itt is mint amit a DIGI kínál főleg hogy a DIGI saját pénzen csinálta ezek a szemetek pedig a gonosz EU pénzéből:

MOndjuk ennyire naív nem voltam kb. azt gondoltam, hogy 3-4 ezerért 100/20-at vagy 100/50-et adnak.

EZ a másik dolog hogy ideje lenne már a SZIMMETRIKUS le/fel töltési sebességekre rágyúrni mert sokan felhőben tárolják az adataikat oda töltik fel streamelnek stb. legalább 2:1-hez arány el kellene érni mondjuk 100-as netig és utána is legalább mondjuk 4-5x szorzó.

[ Szerkesztve ]

(#116525) Baaarni válasza Cs1csó (#116524) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

youtube-ra nem tudom, hogy van ilyen, de peldaul twitch-re van egy 6000kbps maximum bitrata ha streamelsz, nagyobbat csak partnernek engednek.

amugy igen, a szimmetrikus le/fel sebesseg hianyat szerintem senki sem erti, ez igy van az elejetol kezdve.

de kepzeld el londonban laktam ott meg olyat adtak, hogy 100/6
az a lol-wtf pillanat... ja es mindezt a majdnem urutazo ricsard brenszon cege a virgin szolgaltatta...
na nem mintha a tobbi egy kicsit is jobb lett volna...

(#116526) Cs1csó válasza Baaarni (#116525) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erről már hallottam, hogy EU-ban még rosszabb, bár én már ott tartok hogy a minőség fontosabb - stabil ping stabil sávszél - mint maga a sávszél 100/10-20 kb. mindenre elég lehet - egy bazi nagy film sorozat is le tud jönn egy éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#116527) Baaarni válasza Cs1csó (#116526) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

valoszinuleg amugy igen, egy 100/100as internet eleg lenne jelenleg mindenre, de az ember mar csak ilyen moho, hogy adjanak meeeeeg :D

(#116528) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Nem tudtam hova írjak, így megteszem itt.
Van egy számítógépem, aminek az alaplapja, processzorja, memóriája most lett cserélve, azóta fel lett téve néhány program, de valamiért fagy, értem ezalatt, hogy alap műveletek közben, pld. filmnézés, böngészés, megáll az egér, nem mozdul....
Adatlapom.
Hogyan lehetne megnézni mitől fagy le?
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#116529) Cs1csó válasza makoss (#116528) üzenetére


Cs1csó
félisten

Eseménynapló mit mutat? AIDA64-et esetleg lefuttatni, persze ha le tud futni. Nézd meg, hogy jól vannak e csatlakoztatva kábelek, RAM modulok stb.

Windows telepítés után driver-ek felpakolását te végezted vagy hagytad a Windowsra, esetleg egy újratelepítés de SEMMI egyéb programot ne tolj rá - kivéve VGA driver manuálisan és használd így egy ideig persze pár dolog szükséges mondjuk egy böngésző de ne kezd el belakni a gépet. Ha így is minimális variálásokkal is jön a hiba akkor az valószínűleg hardveres amit sajnos csak akkor lehet kideríteni ha van egy másik gép amiben minden alkatrészt lehetne tesztelni tehát a "jó gép" alaplapjára egyenként áttenni mindent majd a "rossz gép" alaplapjára átpakolni mindent a jó gépből és így kiderülhet hogy melyik hardver elemmel van gond.

Szervizben nem tudom, hogy csinálják de biztos nekik is van egy teszt alaplapuk és olyan hardverük amivel meg az alaplapot tudják tesztelni.

(#116530) makoss válasza Cs1csó (#116529) üzenetére


makoss
addikt

Egyenlőre az érdekel, mivel lehetne megnézni.
Az Aida elég?
Amúgy hivatalos szervízben lett összerakva a gép.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#116531) Cs1csó válasza makoss (#116530) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az AIDA64 az egyik legjobb diagnosztikai program. Számos tesztet lehet futtatni vele amivel kiszűrhető a hibás hardver. Persze ha boltban rakták össze akkor gondolom van rá valamilyen garancia inkább visszavinném de te tudod.

Az eseménynapló is jó de ha nem tudod értelmezni akkor nem érsz sokat vele.

Az első két lépés megvolt már?
- hardverelemek csatlakozóinak megvizsgálása stb.
- Windows újratelepítése

Hiába derül ki hogy mondjuk a RAM modulok valamelyikével van a gond jó lenne ha szakember is le tudná tesztelni saját hardverével, sőt jó lenne ha miután kiderült hogy melyik hardver a gyanús egy biztosan hiba menteset betéve kellene tesztelni hogy kiderüljön tényleg csak ez volt a gond sőt még olyan is lehet, hogy mondjuk az alaplap miatt lett baja az adott eszköznek és beleteszel egy újat és azt is gallyra vágja.

Bár úgy érzem hiába koptatom a bill-t te csak hajtod a magadét.

[ Szerkesztve ]

(#116532) makoss válasza Cs1csó (#116531) üzenetére


makoss
addikt

Egyenlőre azon vagyok, hogy lefuttatom az Aidát, ha mutat, ha nem mutat semmit, úgy beszéltem meg a szervízzel, hogy TeamViewer-en ránéz, mert pár napja volt szervízben megint, ami volt kábel nem volt jó helyen, Asmediába lett bedugva az SSD. :U
De én gépbe nem nyúlok meg már oprendszert sem telepítettem rég, de az a helyzet, hogy nem is akarok

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#116533) Baaarni válasza makoss (#116528) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

Hali,

a fagyast ugy erted, hogy megall egy pillanatra (egy mp toredekere) es megy tovabb?
olyan nekem is volt. valszeg egy regebbi hdd okozta, mert miota kivettem azota nem csinalja.

ha jol lattam van a gepedben egy 250gb hdd is? lehet, hogy o a ludas. csak egy tipp.

udv.:
Barni

(#116534) makoss válasza Baaarni (#116533) üzenetére


makoss
addikt

A fagyást úgy, hogy megáll, és nem mozdul.
Újra kell indítanom a házon lévő bekapcs gomb hosszantartó lenyomásával.

Amúgy egyenlőre ezek vannak tesztek:
[link]
[link]
[link]

.... a vinyó felől szokott rendszertelenül olyan pattogás lenni, mint ha a körmöm pattogtatnám....szektor hibás?
Ettől lehet fagyás? De nem azon van a win 10 :U

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#116535) Baaarni válasza makoss (#116534) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

nekem volt olyan, hogy tonkrement egy hdd es nem is bootolt windowsba, pedig nem a boot meghajto ment tonkre.
ha fura hangokat adna ki en mindenkepp eltavolitanam es megneznem, hogy a hiba tovabbra is fennall-e, de ha garis vagy szervizes akkor inkabb csinaljak meg ok.

(#116536) rasotamas válasza rasotamas (#116519) üzenetére


rasotamas
veterán

Erre valaki esetleg?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#116537) Marci112233 válasza makoss (#116534) üzenetére


Marci112233
őstag

Javaslat feltenni még egy Hard Disk Sentinel-t. Az megmondja hogy ha baja van a HDD-nek. De érdemes a legfrissebb verziót abból is feltenni.
És ahogy előttem is írták lehet olyan HDD is a baj okozója ha nem azon van elsődlegesen a rendszer telepítve. Ugyanis ha a Win telepítése közben nem volt lekötve, akkor a telepítő rakhatott rá olyan dolgot ami nélkül a rendszer nem működik.(Viszont ezt nagy valószínűséggel nem is fogod észlelni.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#116538) Baaarni válasza rasotamas (#116536) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

a windows telepito helyreallitasi opciojat probaltad mar?
vagy csak kosd ki a hdd-t egy inditas erejeig, hatha magatol helyre tudja allitani a windows

(#116539) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Üdv emberek! Érdeklődni szeretnék, hogy nem tudja valaki, hogy ezeket a fájloakt mivel tudnám megnyitni? Próbáltam 2016-os officeval, de nem sikerült. Soha nem láttam még ilyesmi formátumot. docx-nek tűnik ,de van utána még egy pont. Valaki tud erről valamit? Ha beilesztem idea formátumot csak ezt dobja ki:
docx

Nem tudom miért de a karakterkészlet sem tartalmazza így rákeresni sem tudok. :F

kép

(#116540) Essejó válasza Humbucker (#116446) üzenetére


Essejó
veterán

Akkor a szolgáltatód nagy tévedésben van, kutya kötelessége cserélni a modemet egy üzemképesre, modem hiba esetén.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#116541) Essejó válasza Baaarni (#116486) üzenetére


Essejó
veterán

Azért valamit nagyon nem értek.
Ha megrendelek egy szolgáltatást, amit elvileg aktiváltak is, de a szolgáltatás nem hozza még a minimálisan garantált sebességet sem én a szolgáltatót üvöltöm le, és nem fórumra írok, hogy másnak ez ügyben mi a véleménye. :W

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#116542) Sub-ZeRo válasza zsolti_20 (#116539) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ved ki a csillagot a docx mögül.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#116543) Hosssszu válasza Sub-ZeRo (#116542) üzenetére


Hosssszu
őstag

Lehet le vagyok maradva, de csillag egyáltalán hogy lehet egy fájl névben, kiterjesztésben? :Y

(#116544) Kékes525 válasza Hosssszu (#116543) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem megengedett karakterek a perjel, visszaperjel, kérdőjel, csillag, idézőjel, relációs jelek.
Szerintem ott egy "elvarázsolt" (magasabb mint a szabványos ASCII) karakter lehetett, mivel azt nem tudta rendesen megjeleníteni, a csillagot ő másolta a képre.

(#116545) quailstorm

Lehet, hogy az.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#116545) quailstorm válasza Hosssszu (#116543) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lehet nem csillag az, hanem valami unicode izé, ami csillag alakú.

(#116546) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Értem. Erre nem is gondoltam. De örülök hogy nem vagyok ilyen téren lemaradva és többek között a csillag még mindig tilos. :)

(#116547) sbazsi válasza sbazsi (#116514) üzenetére


sbazsi
veterán

Most más problémába futottam bele.
A powerdirector teljesen random idő után kiírja, hogy jogvédett tartalom, rögzítés nem lehetséges. :W
1990 körüli, saját készítésű családi felvételekre. (Ugyanaz a kazetta, az elejétől indítva először 10 perc után, másodjára 21 perc után írta ki... :U )
Még úgy is, hogyha nem csatlakozok a netre. Tehát nem valami online check van, hanem benne van a programban. :Y

Szóval hogyan, mivel tudnám rögzíteni a meglévő kazettákat, a meglévő eszközzel a lehető legjobb minőségben, a lehető legkevesebb macerával, a lehető legoptimálisabb méretben?
(Ez utóbbi milyen beállításokkal, mert jelenleg 1gb kb 5 gb, amit a minőség nem igazán indokol... :O )

Mediaplayer classicot feltettem, látja is a digitalizálót, de amikor elindítanám, azt írja ki, hogy
"Nem lehet létrehozni a videó rögzítő szűrőt."

Bármi ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#116548) Baaarni válasza Essejó (#116541) üzenetére


Baaarni
csendes újonc

megtortent az is.

csak jomagam abbol a korbol szarmazom amikor meg nem volt minden plug&play :D
igy lehet olyan opcio is amikor en neztem el valamit :D

(#116549) quailstorm válasza sbazsi (#116547) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ulead videostudio ha látja, az segíthet esetleg.
Méret+pocsék minőség az ilyen...

(#116550) Essejó válasza Baaarni (#116548) üzenetére


Essejó
veterán

Kedves, én anno 14.4-es betárcsázós modemmel kezdtem a Fido.net-en, és erőst közelítek a 60 hoz, na jó addig még pont 1 pár évem van. :D És idén tavasszal a T-vel baszakodtam, a vége az lett, hogy 3 hónapig ők fizették a netemet, kötbér címén. :D

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.