Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116515) Kékes525


Kékes525
félisten

KeePass-hoz gyors segítség kellene!

Nem enged be, nem tudok hozzáférni a jelszavaimhoz. A "The composite key is invalid!" a hibaüzenet. Két jelszóm van, a mester és van egy key fájlom is. A mester jelszót pendriveon tartom és abból másolom be. A key fájl az egyik merevlemezemen van.
Ami érdekes, hogy tegnap jó volt. És azóta biztos, hogy nem változtattam semmit, mert a jelszót tartalmazó *.kdbx fájlom időbélyege 18.12.05, azaz utoljára tegnapelőtt változtattam meg. A mesterjelszót tartalmazó fájlhoz sem nyúlhattam véletlenül, mert annak az időbélyege még régebbi (fél évvel korábbi). Mindkét jelszót tartalmazó fájl a véletlen módosítások miatt csak olvasható az attritubutuma. Tehát, azaz tegnap amikor utoljára beléptem, minden szükséges fájl (ami a jelszavakat tartalmazza) ugyanaz volt, mint ami most is van.

Mi a franc lehet a probléma? :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.