Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) blakey válasza Upo (#23700) üzenetére


blakey
titán

Működik, hidd el, majd ha előtted van akkor átnézed ezeket a részeket és LE Kodiban kell, nem a távirányítónál.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23702) Upo válasza hunaqua (#23697) üzenetére


Upo
addikt

A fórumokon amit olvastam a kijelzős készülékekről, ott mindenkinek csak boot, 905-ön és 912-n is. Nekem a Tanix TX3 minni is csak boot. Ezek ugye FD628 vezérlők. Driver van, de kszaq nem foglalkozik a dologgal.
Amúgy nem lenne lehetetlen a dolog, RPi alatt használnak mindenféle kijelzőt, többsorost és mini lcd/oled kijelzőt is, úgyhogy szerintem az információk kiadása nem is lenne gond, csak össze kéne hozni a boxok 4 számjegy+néhány felirat kijelzőjével.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23703) Upo válasza blakey (#23701) üzenetére


Upo
addikt

Hoppá, RTFM... :B [link]

A 2. pontban írt 3 közül lehet hogy valamelyik nincs bekapcsolva LE alatt, majd ránézek. Így fejből talán a zeroconf hiányzik.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23704) bostone


bostone
addikt

A legújabb fejlesztések gátat szabnak a felhasználói szokásaimnak/megszokásaimnak.
Igaz, 3-6 hónapja nem frissítettem a rendszert, de akkor is nonszensz a helyzet.
Ezért marad a LibreELEC a kockák játéka.
Vissza tettem a régi kártyákat, mert legközelebb csak hétvégén lesz időm foglalkozni azzal, hogy mit-mivel, vagy mit-mivel ne használjak.

(#23705) vargalex válasza DoItYourself (#23699) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez a kapcsolat kifelé nyílik, ehhez semmit nem kell a routeren átengedni. Ezen keresztül legfeljebb a seed szerverről jönnek be (vagy Man In The Middle támadással).

Alex

(#23706) Pelican válasza bostone (#23704) üzenetére


Pelican
őstag

Ezt értenünk kellene? :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#23707) DoItYourself válasza vargalex (#23705) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Irta, hogy nem allitott be port forwardot a routeren, ezert gondoltam masra.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#23708) vargalex válasza DoItYourself (#23707) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha nem nyitott portot, akkor valószínűleg valamelyik alkalmazás nyitott magának UPnP-n. Ezért sem szeretem. Majd én nyitok portot annak, aminek akarok...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23709) blakey válasza vargalex (#23708) üzenetére


blakey
titán

Ez a port nyitás nálam most épp téma, nem akarok 20 eszközre külön portokat nyítni, a UPNP és a Port Triggeren kívül (itt is azért sokat kell vacakolni) mi az ami még célravezető lenne? Port forward nagyon hosszú, nekem az nem pálya, bár van belőle mentés, de ha valaki új programot tölt le ami másik portot szeretne akkor azt megint külön kell engedélyezni, ha meg nem vagyok elérhető akkor nem tudják használni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23710) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. NEOU1-re ezt rá lehet valahogy kötni? [link]

Sose volt még házimozim, semmit sem értek hozzá, közeljövőben tervezek majd venni. Egy hasonló rendszerrel beérném. :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#23711) Imi1981 válasza vargalex (#23708) üzenetére


Imi1981
veterán

Amúgy minden hülyeség be volt kapcsolva a kodiban lehet az volt a baj? Az air play, http elérés meg még valami arra most nem emlékszem. Kikapcsoltam minden ilyesmit.Az ftp kapcsolatot a seedszerverel nem töröltem mert az kéne. Most melózok de este megnézem működik e így az android kodi remote mert az viszont kell nekem.

[ Szerkesztve ]

(#23712) vargalex válasza blakey (#23709) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Miért kell 20 eszközt elérni kívülről? Milyen eszközök ezek? SoHo routereknél kifelé minden forgalom engedélyezett szokott lenni.
Én nem játszom, így nem változnak a szükséges portok, amiket kívülről el kell érnem. Egyébként VPN szerver van, így a torrent porton kívül csak a VPN van nyitva (illetve web szerver miatt a 443-as port).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23713) blakey válasza vargalex (#23712) üzenetére


blakey
titán

Sok eszközöm van, többnyire gépek, tabletek, manuálisan sok portot kéne nyítni ha nincs engedélyezve a upnp és/vagy a NAT-PMP. Nekem most jó, csak kérdezem. Amúgy 27 eszközöm lóg a neten. :) Tomato firmware-t használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23714) vargalex válasza blakey (#23713) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ezért kérdezem, hogy miért kell nyitni. Minden gépen játék szervert futtatsz, vagy valami egyéb?
Én OpenWrt-zek minden hálózati eszközön. :)

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23715) zetecR válasza vargalex (#23712) üzenetére


zetecR
addikt

Merre lehet olyan tutorialt találni, ami alapján biztonságossá lehet tenni ilyen szempontból az otthoni hálózatot?

(#23716) blakey válasza vargalex (#23714) üzenetére


blakey
titán

Azért, mert nekem is másmilyen portok kellenek, a másiknak is és ha nem szólnak akkor szenvednek, mert a Tomatoban alapból zárva van minden port. :)
De mindegy, megoldottam, nekem jó így is, gondoltam van valami biztonságosabb megoldás ami netán egyszerűbbé teszi a dolgokat.
Akkor jön rosszul a Port forward ha pl. másik IP címet kap az adott gép, csak 16 gépnek van fix IP-címe a többi szándékosan van DHCP-n.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23717) vargalex válasza blakey (#23716) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Teljesen normális, hogy alapban minden port zárva van. Én ezt várnám minden gyári firmware-tól, ahogy azt is, hogy az UPnP ne legyen bekapcsolva.
De még egyszer kérdezem, miért kell minden eszközt távolról elérni? Nálunk pl. van 3 tablet, 3 telefon, ezek közül egyiknek sincs port nyitva. Vagy nálatok mindenki torrentezik és aktív akar lenni???

Alex

(#23718) vargalex válasza zetecR (#23715) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Tutorialt nem tudok. A lényeg, hogy kívülről csak a nagyon szükséges portok (szolgáltatások) legyenek nyitva, azok is elég erős jelszóval védve. Az UPnP-t is érdemes kerülni.
Valamint a wifi is megfelelően biztonságosra (szintén erős jelszóval) legyen konfigurálva.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23719) M_AND_Ms válasza blakey (#23716) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én sem értem minek nyitni, minden eszköznek portot. Mondd már el, egy tabletet nálad kívülről el akarnak érni?
Ahhoz, hogy azon a tableten böngésszél, levelezzél, bármilyen ftp-ről letölts, arra feltölts, youtubot nézz, streamet nézz, bármit használj az Interneten, ahhoz NEM kell portot nyitni.
Az csak akkor kell pl, ha nálad van egy ftp szerver a router mögött és azt kívülről el akarod érni.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23720) blakey


blakey
titán

A hétvégén találtam 3 hibát az LE 8.1.9-ben, de lehet, hogy a korábbiakban is jelen van. Egy 24p-s filmet nem tudtam normálisan végignézni, mert 23,976-on játszotta le, Minix XBMC-vel és LE012k-val hibátlan volt. Majd újranéztem a tesztfájlokat minden kodekinfó megjelenítve és további 2 anyaggal valami nem stimmelt LE8 esetében, egyik 60fps anyagot 59,94-en játszotta le valamint egy 25fps koncertet 29,97 fps-sen, nem értem.

(#23719) M_AND_Ms
Szerintem tegyük túl magunkat ezen. Nem írtam, hogy tablet.
Kérdésre nem kérdéseket kell feltenni hanem egy választ vártam. 3 megoldást tudok, gondoltam van egy negyedik.
Van nálam FTP szerver, itthonról dolgozok, stb
Szerettem volna manuális portok nyítása nélkül megoldani, persze ott a Port Trigger, de végülis nem téma, vannak mentéseim, bármelyiket fel tudom tenni a routerre.
Egyébként védve van a hálózatom. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23721) M_AND_Ms válasza blakey (#23720) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Választ vársz, de mire. Leírod, hogy rengeteg portot nyitsz, mert rengeteg eszközöd van. Még mindig nem értjük, mihez kell a rengeteg nyitott port. A rengeteg eszköz nem igazolja. Port nyitás csak akkor kell, ha kívülről kell elérni egy belső szolgáltatást.
Rákérdeztünk erre, de te érdemben nem válaszoltál. Márpedig a nyitot port,egy nyitott ajtó, nem pedig védelem.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23722) blakey válasza M_AND_Ms (#23721) üzenetére


blakey
titán

Választ vártam, hogy van-e olyan lehetőség amitől nem kell 30 sort begépelnem a Port Forward részbe. Választ vártam, hogy a UPNP, NAT-PMP, a Port Trigger és a Port Forwardon kívül van-e olyan megoldás ami biztonságos és egyszerűbb, de nincs, ehelyett folyamatosan kérdeztek.
Egy egyszerű nem is elég, nem kell megkérdezni, hogy miért. Nem kell elmagyarázni, hogy a UPNP nem biztonságos, tudom. Tudom, hogy Port Forwarddal mit érek el. Ennyi.
Fogadd le, hogy sokan sokfélét használunk, mivel több gép van ezért a Port forward 30 sort tartalmaz ha mindegyik gépre engedélyezem amit kér az adott program, gondoltam van valami ami hasonlóan biztonságos és nem kell beírni, de mint írtam, már megoldottam, vannak mentéseim, megkapták a FIX IP-t azok is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23723) vargalex válasza blakey (#23722) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Továbbra is azt mondom, hogy konkrétum hiányában nem tudok megoldást javasolni. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan szituációt, amiről írsz.
Én is sokat dolgozom itthonról (pl. múlt héten végig), de ahhoz nem nekem kell portot nyitni, hanem én érem el a céges hálót.
Nálunk is van itthon viszonylag sok eszköz (2 PC, 2 notebook, egy Raspberry PI 2, egy PI Zero, 3 LE-t futtató S905 box, TV, nyomtató, 3 tablet, 4 telefon, stb.), de public-ban csak az OpenVPN a routerre, HTTPS és a torrent port a home szerverre van nyitva. Kényelmi okokból a cég felől még nyitottam a MySQL-t és SSH-t szintén a szerverre. Szóval a baj az, hogy nem tudom elképzelni a nálad felmerülő igényeket.
Programokat írsz, de konkrétumokat nem. Nyitni csak akkor kell, ha a szolgáltatás nálad fut (azaz a szerver oldal van nálad).
De, hogy számodra valami használhatót is írjak: ott van még a knockd, fwknopd, bár nem tudom, hogy Tomato esetén mennyire oldható meg. Illetve joly jokernek még az SSH tunnel.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23724) vargalex válasza vargalex (#23723) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Még az 6 db ESP8266-ot el is felejtettem, ami szintén wifi-n kapcsolódik a routerre...

Alex

(#23725) M_AND_Ms válasza blakey (#23722) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Akkor kérlek, fáradj át a kérdéseddel egy, a témával foglalkozó topikba! Itt ez off.
Köszi!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23726) blakey


blakey
titán

Részemről lezárva. Feltettem egy kérdést nem tudtátok a választ ami ugye egy nagy nem, azaz nincs megoldás. Semmilyen konkrétumot nem kell ismerni hozzá, olyan kérdés volt ami arra irányult, hogy van-e olyan megoldás amivel az adott portokat nem csak egy gépre engedélyezem hanem akkor általánosan az összes hálózaton lévőre, mert akár többen is használhatják az adott programot és természetesen a jól ismert beállításokon kívül.
Mindegy, inkább a témával foglalkozzunk.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23727) blakey válasza blakey (#23726) üzenetére


blakey
titán

Valaki próbálta már a Leia verzíók valamelyikét? Egyre nagyobb a kísértés, hog kipróbáljam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23728) Indiant válasza blakey (#23727) üzenetére


Indiant
addikt

Nekem 4K-n nem adott rendes képet a menü sem...így nem erőltettem tovább.

(#23729) blakey válasza Indiant (#23728) üzenetére


blakey
titán

:R
Akkor maradok "megfigyelő" állásban, 2 kártyám van, egyiken LE8 másikon LE7, egyelőre mindkettő stabilan használható mindenre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23730) Johnny198612


Johnny198612
tag

Sziasztok,

Az installtointernal parancs atrakja az egesz KODI-t ugy ahogy van a belso tarhelyre vagy elvesznek a beallitasaim ?

Koszi :R

(#23731) Pelican válasza Johnny198612 (#23730) üzenetére


Pelican
őstag

A zömét átrakja.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#23732) vargalex válasza blakey (#23726) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nekem is az utolsó hozzászólásom a témában, mert valóban nem ide való.
Szóval, eddig ezt az igényedet nem fogalmaztad meg így (igen, visszaolvastam, nem találtam ilyet). De azért kicsit gondold át. Minden kliensre ugyan azon portokat nyitni??? Honnan tudod, hogy minden kliensnek ugyan azokra van szüksége, ráadásul ugye a külső port minden esetben más kell, hogy legyen. Továbbra sem írtál egyetlen konkrét példát sem, hogy minek lenne szüksége nyitott portra. Torrent egyértelmű lehet, bár ennek is csak az aktív státuszhoz kell....

Egyébként, ha valóban ez az igényed, akkor van megoldás. Ugyan nem ismerem a Tomato lehetőségeit, de egész biztos vagyok benne, hogy dnsmasq-ot használ DHCP és DNS szervernek. A dnsmasq pedig képes script futtatására DHCP kéréskor (request-nél, renew-nál, release-nál), amiben nyithatod dinamikusan a portokat. Ez pl. OpenWrt alatt sima ügy. Persze arról neked kell gondoskodnod valamilyen algoritmussal, hogy más-más kliens számára más-más külső portot nyiss ugyan azon belső portra (a script megkapja a MAC címet, az IP címet, a host nevet és a műveletet).
Szóval, az igényed megoldható, de ez már minden, csak nem biztonságos...

Alex

(#23733) blakey válasza vargalex (#23732) üzenetére


blakey
titán

Szerintem egyértelmű volt a kérdésem, van-e olyan lehetőség, hogy ha valakinek portot nyitok akkor az minden gépen érvényes lehessen, ennyi volt. Nem azt kérdeztem, hogy biztonsagos-e. Konkrétumot nem írok, mert többnyire különböző játékokról van szó amit a gyerekek letöltének és játszanának, ha nincs engedélyezve valami akkor sajnos nem tudják kipróbálni. Olyan is előfordul, hogy 2 gépen ugyanaz a játék futna.
Köszönöm a dnmasq dolgot, igen képes scriptek futtatására, most épp azokat fogom olvasgatni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23734) vargalex válasza blakey (#23733) üzenetére


vargalex
Topikgazda

"Szerintem egyértelmű volt a kérdésem, van-e olyan lehetőség, hogy ha valakinek portot nyitok akkor az minden gépen érvényes lehessen"

Ahogy írtam, eddig ezt nem írtad...

Bár nem játszom, de játékoknál nem csak akkor kell forward, ha ő akar lenni a host (azaz a szerver)?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#23735) blakey válasza vargalex (#23734) üzenetére


blakey
titán

23709-es hozzászólásban kérdeztem, hogy van-e egyszerűbb.
Nem tudom, hogy a játékok mikor kérik, de tény, hogy nélkülük nem mennek, mindenképp meg kell nyitni a portot, azt is vadászni kellett, hogy melyiket. Gondolom, hogy csak akkor kérik a portot ha szerverek is de csak úgy lehet normálisan használni ha a portok aktívak.
Én sem játszom, azért merült fel ez, mert nyáron tértem át a Tomato-ra és nem foglalkoztam a játékok igényeivel, csak a szerverem volt engedélyezve. Most, amikor nagyjából 20 portot kellett volna engedélyezni akkor merült fel, hogy vajon van-e egyszerűbb, hogy ne gépenként külön engedélyezzem a portokat.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23736) M_AND_Ms válasza blakey (#23735) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Segítek! Valamelyik irányba indulj el!
Otthoni hálózat és internet megosztás
WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Router gondok
Tomato firmware

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23737) blakey válasza M_AND_Ms (#23736) üzenetére


blakey
titán

Köszönöm, mint írtam, megoldva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23738) 74panzer


74panzer
csendes tag

X96-ot használok hónapok óta gond nélkül viszont a napokban a megosztott mappát nem látta a LE.
Próbáltam új videó hozzáadását de akkor jelszót kér.Semmit nem állítottam,jelszó nélküli a megosztás win7.
Előre is köszi a segítséget.

(#23739) tthom


tthom
senior tag

Sziasztok!

Ha van valakinek KI Plus DVB-S2 DVB-T2-es változat és használja is a műhold részét, tudna pár sort írni nekem a jelerősségről? Teljesen jó? Vagy gyengébb esetleg a műholdas vétel, mint a dedikált eszközökön?

Köszönöm,
Tomka

(#23740) blakey válasza 74panzer (#23738) üzenetére


blakey
titán

IP-cím alapján add hozzá a mappákat, célszerű fix IP-t használni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23741) csubyy válasza tthom (#23739) üzenetére


csubyy
tag

Nálam egy picit gyengébb mint a legjobb boxom.

(#23742) luikay


luikay
tag

Pár napja használok egy Alfawise H96 Pro+ tv boxot és azt vettem észre, hogy hardveres gyorsítással folyamatosan blokkosodnak a filmek, gyakorlatilag nézhetetlen, szoftveresen meg nem túl szép az élsimítás. MXPlayer, Kodi, bármi ilyen hibát dob. 2 különböző készülékkel is tapasztaltam (kollégám is ilyet vett). Gyári firmware van még rajta, nem álltam neki mókolni. LE-vel ez a probléma szerintetek megoldódna?

(#23743) Upo


Upo
addikt

Mit hozott az előbb a postás bácsi? :C

Most itt a mecool van kéznél, mindjárt dobom ki belőle az SCI wifi modult.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23744) hunaqua válasza Upo (#23743) üzenetére


hunaqua
addikt

:C
Nagyon kíváncsi vagyok!! Nekem még a Tanix is úton van,meg ez is.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#23745) tthom válasza csubyy (#23741) üzenetére


tthom
senior tag

Köszönöm! Akkor használható. Vettem anno egy Geniatech-et, mert azt is dícsérték, aztán kb. kukába való, semmit nem fogott.

(#23746) csubyy válasza tthom (#23745) üzenetére


csubyy
tag

LE, oscam és tvheadend sd kartyáról, 85-ös lavoár, 1W megy korrektül.

(#23747) 74panzer válasza blakey (#23740) üzenetére


74panzer
csendes tag

Köszi megoldódott.

(#23748) Upo válasza Upo (#23743) üzenetére


Upo
addikt

Beraktam a mecool-ba a modult, android alatt nincs wifi vele, de semmi konfigurációt nem néztem. LE alatt van wifi, csatlakozik, rendben megy. BT viszont nincs, azt írja hogy nincs adapter. Lehet hogy nincs bekötve az alaplapon az a vezeték, vagy valami alkatrész nincs hozzá beforrasztva.
A régi SCI modult mikor vettem ki akkor megcsúszott a kezem, és a wifi panelen arrébb toltam a nagy chipet egy pár apró alkatrésszel együtt, azért azt is majd megpróbálom helyreállítani a fotók alapján.
Egyébként ezen a realtek modulon nem csak wifi és bluetooth van, hanem fm rádió vevő is, de szerintem azt már végképp esélytelen egyszerűen beüzemelni. [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#23749) tthom válasza csubyy (#23746) üzenetére


tthom
senior tag

Szuper. Akkor lehet kap egy próbát.. Sajna megpusztult a dual tuneres pcie kártyám, aztán gondolkodok, hogy kettő ilyen, vagy megint kártya. :)

(#23750) hunaqua válasza Upo (#23748) üzenetére


hunaqua
addikt

Alapvetően LE-el fogom használni,a wifi a fontos.Mondjuk a Bt is jó lett volna.Fogod még "babrálni",vagy ennyi volt a tuning?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.