Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68029) DarthSun válasza DarthSun (#67979) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Átálltam NVidiára. Radeon uninstall->registryből gyalu->könyvtártörlés->MSConfig startup- ok törlése->tiszta rendszer->ForceWare 175.19 go.

A szép kis Sparkle FX5900XT lett az első. A cég nemtom hogy most hol van, létezik-e még :U . A kártya szép, kiforrott, a hűtés csak AL, de befedi a ramokat is, melyek csak a front oldalon vannak - sünökre nincs szükség. Valamint ez már nem az FX5800 porszívó/hajszárító reklám, halk és nemigen melegszik. A R9800Pro hűtésénél mindenképpen jobb, ahhoz kell sufniventi+sünök, hogy nyugiban merjem használni. A start eszerint indult, ennek ellenére a papírforma érvényesült. SS7- ben (a mániám :B ) a 9800- al lehet a legmagasabb pöttyöket elérni 3DM2001 alatt (még az FX5950U sem képes fölé kerekedni). Kíváncsian vártam hogy nagyobb órajelen, erősebb procival, mi lesz a helyzet. Hát itt is látszik hogy nem véletlenül nyert a 9800 az SS7- ben. Mindegyik tesztben lenyomta a Sparkle- t (és itt az UT2004 is benne van, nem sokkal de ott is nyert a 9800).

Táblázat. Az NVidiákat külön vettem, talán áttekinthetőbb lesz. A Sparkle most így a 9800 alatt látható közvetlenül.

A szokásos 3DMark képernyők - FX5900XT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.