Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47902) Rive válasza #20749568 (#47901) üzenetére


Rive
veterán

Félreérted. Innen külföldre.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#47904) #16729600 válasza Rive (#47900) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem olyan egyszerű az, a nyelvtudás komoly akadály. Jó esetben a ranglétra legalján lehetne kezdeni, otthoni idősápolásban, az meg nem olyan mókás dolog.

(#47906) Kékes525 válasza #16729600 (#47904) üzenetére


Kékes525
félisten

Az angol nyelvtudás legtöbb számba jöhető országban elegendő. Az pedig legtöbb kórházi, klinikai orvosnak van, mert másképp a szakirodalmat sem tudná olvasni. Lehet, hogy beszélni rosszabbul tudnak, de abba hamar belejönnek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47907) #16729600 válasza #20749568 (#47905) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tényleg komoly akadály ez, egy év alatt nem lehet megtanulni jól a nyelvet.( de két év alatt sem ) Kvalifikált intézményekbe nem vesznek fel így, ott nem lehet azt mondani, hogy : uppsz nem értettem pontosan kinek mi a volt a panasza, mi volt az orvosi utasítás és kinyiffant a páciens. Nekünk is az volt a szerencsénk, hogy sváb lány a párom és anyanyelvi szinten tolta a németet. Én 20 év után se vagyok sehol hozzá képest, ráadásul falun nincs hochdeutsch.Itt is krasti tájszólásban beszélnek, amikor ügyeletes az intézmény és jönnek a helyi lakosok ( akik direkt nem beszélnek úgy hogy értsed ) véged lenne....

(#47908) tom_tol válasza Rive (#47896) üzenetére


tom_tol
addikt

Akkor lennének rosszabbak a számok ha több lenne a napi halott mint az igazolt fertőzött. Ez bekövetkezhet ha nem tesztelnek. Erre reális esély 0.

#47894 Ez az egyetlen pozitív változás. Tessen örülni egy kicsit.

(#47897) Kékes525 Neked semmi sem jó.

(#47909) andor80


andor80
senior tag

"
Orbán Viktor tanácsadója szerint orrspray-vel kellene védekezni az iskolákban a koronavírus ellen500+!!444!!!by Szurovecz Illés / 1h//keep unread//hide"

Miért nem bírják befogni a pofijukat ...Istenem.....Miért?....

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#47910) Cyrin válasza andor80 (#47909) üzenetére


Cyrin
addikt

mert ők mindent is jobban tudnak... :W

(#47911) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Svájc 3105eset/21628teszt = 14% pozitivitás. Új gócunk van €urópában?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47912) Ringman


Ringman
nagyúr

Közel 20 ezer beteget küldtek haza tavasszal a kórházakból

A betegek elbocsátása a számok szerint a krónikus fekvőbeteg ellátást érintette a legsúlyosabban.
Március 30-án a krónikus osztályok kétharmadában 58 százaléknál kevesebb volt a szabad ágy. Ötödükben 80 százalékos, vagy afölötti volt a foglaltság. Április 7. és 19. között (a meghosszabbított határidő napjáig) 2852 ágy szabadult fel, 94 százalékban a krónikus fekvőbeteg-ellátásban.

(#47913) Ringman válasza andor80 (#47909) üzenetére


Ringman
nagyúr

"hazudtunk reggel, délben és este"

Jakab néhány hónappal korábban, júliusban is beszélt erről a kutatásról. Akkor hangsúlyozta, hogy „ez a hatóanyag nem véd meg a vírusfertőzéstől, csak a már megfertőződött emberek szervezetében segíthet, de egyelőre csak így feltételes módban. Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy ne rohanjon a patikába, és ne vásárolja fel szegény allergiások elől most az orrspray-t, mert nem véd meg a vírusfertőzéstől.”

(#47914) Floyd80 válasza andor80 (#47909) üzenetére


Floyd80
addikt

Szijjártó Péter Charlestonban előadást tart a helyi egyetemen, egyebek között migrációs témákról, illetve az Európai Unió és Magyarország kapcsolatáról. A miniszter helyi cégek vezetőivel is tárgyal, köztük a vegyipari Dow Chemical és az elsősorban a védelmi ipar számára szoftvereket fejlesztő Azimuth vállalattal, valamint a gyógyszeripari Mylan céggel. Találkozik a helyi Szent Szív-bazilika tiszteletesével, Donald Higgsszel is.

Ez a Mylan adja ki ezt a sprayt.

Meg amúgy is, ezek a sprayk rászoktató szerek, hazavágják a nyálkahártyát is. Meg a gyerek majd koszos kézzel feldugja az orrába.

Ez a nyanya volt, amelyik élő kismalacokat osztogatott szegényeknek.

----plusz miből vennék meg az ilyen szegény településeken a 2500-3000 Ft-os orrsprayt. (A héten emailben kereste meg a leghátrányosabb helyzetű települések iskolavezetőit és polgármestereit Hegedüs Zsuzsa miniszterelnöki megbízott.)

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#47915) andor80 válasza Floyd80 (#47914) üzenetére


andor80
senior tag

Rohadt beteg.Feleslegesen gyógyszerfüggővé tesz amint írod a higiénia is kérdéses és roppant káros is pl ha allegiások(pl) én előlem felvásárolják a készletet mint tavasszal a wc papírt a tájékozatlan szülők...

Rohadt sarlatánság kormányzati szinten ELÉG!
Normális többtízezer óriás plakát kellen a helyes és kötelező maszkhordásról kézmosásról illetve kézgél használatról ha nincs folíóvíz és szappan....Ehelyett ráolvasás meg ima szint...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#47916) Kékes525 válasza andor80 (#47909) üzenetére


Kékes525
félisten

Hegedüs Zsuzsa ebben komoly szakértő. A faiskolát már elvégezte hozzá. Hogy a búbánatba jön egy szociológus ahhoz, hogy ilyenekről, nulla hozzáértéssel, nyilatkozzon? Persze a bumburnyákonál (értsd: illibernyákoknál) a szakértelem is ízlés kérdése.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47917) syberia válasza andor80 (#47909) üzenetére


syberia
veterán

Mert így látják az emberek, hogy tesz értük a kormány. Azt hogy nem használ, sőt árt a sarlatánságával, már mellékes nekik.

https://howbad.info/

(#47918) daneel_hu válasza t72killer (#47911) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Svájc 3105eset/21628teszt = 14% pozitivitás. Új gócunk van €urópában?"

Nem vagyok virológus, de ekkora számokkal nem lehet mit kezdeni. (szerintem)
Ha bezársz mindenkit, akkor is késő.

(#47919) t72killer válasza daneel_hu (#47918) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meglássuk mit lépnek, mindenesetre én nem tartom kizárnak az újabb határzárat, EU-döntés ide vagy oda. Tavasszal ők is (mint mindenki) főleg az iskolabezárásokkal törték le, kíváncsi leszek mikor jut el az agyukig a megoldás.

Ami brutál, hogy mi jön vajon ezután? Mert ha ezek nagyrésze fiatal, akkor túl sok halott éppenséggel nem lesz, de kérdés hányan kopognak majd az eü-ben a következő 5-6évben mindenféle maradék nyavaja miatt.

Ez nem hiszem/nem úgy látom, hogy a "fejlettszabad nyugaton" normálisan kommunikálva lenne, uis azért az itteni, javarészt egészségére odafigyelő ember igencsak ráncolná a szemöldökét, ha azt mondanák neki, hogy 'hé figyi, a gazdaságnak pörögni kell, vállalj már be légyszi 15éven belül 20% valószínűséggel egy infarktust...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47920) #16729600


#16729600
törölt tag

Nálunk végre kezdenek rájönni, hogy nem kell iskolabezárás, remélem előbb utóbb legalább a gyerekekről/iskolásokról lemásznak a szigorítás pártiak. Osztrák szakik szerint alig van fertőzés gyerekek által. Jó lenne, ha legalább ez a réteg tudna normálisan élni. [link]

(#47921) t72killer válasza #16729600 (#47920) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Volt már gyereked? ha igen, akkor tudod, hogy hazudnak, pont.
Najó, legyen vessző a pont helyett: elképzelhető elméletben a tiszta üzemű iskola. Kár, hogy ez leginkább csak elmélet.

Ugyanaz ismétlődik, mint amikor országos tisztifőorvosok (nyugatisztánban is!) tavasszal teli szájjal nyomták, hogy nem kell maszk.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47922) syberia válasza t72killer (#47919) üzenetére


syberia
veterán

Újra tavasz van! Ja nem. ;] Irány a bolt? Kezdődik a régi nóta.

(#47920): Osztrák szakik szerint....a brit tudósokat már meg sem kérdezik? :O

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#47923) Kékes525 válasza t72killer (#47911) üzenetére


Kékes525
félisten

Úgy tűnik igen, de még csak az elején vannak:


[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47924) #16729600 válasza t72killer (#47921) üzenetére


#16729600
törölt tag

Most akkor mindenki hazudik mindenről a virnyákkal kapcsolatban, vagy csak azok, akinek nem tetszik a véleménye nekünk? Jah és nem volt gyerekem ( hála ist, hanem van )

#47922) syberia
Ebben az a vicc, hogy lehet, hogy nem is vicc. Brit tudosokat ide! :) Mondjuk, lehet, hogy nektek is kellene pár... :)

[ Szerkesztve ]

(#47925) Ezekiell válasza #16729600 (#47924) üzenetére


Ezekiell
veterán

nem tetszés kérdése...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47926) #16729600 válasza Ezekiell (#47925) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát pedig ameddig nem vagy közvetlen szakmabéli/virnyak szaki kolléga ez a hitvilág kérdése.

(#47927) t72killer válasza #16729600 (#47924) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Legalább 0.1-es verziójú logikát vegyél már elő, könyörgöm. Szóval, kérdés volt-e/van-e gyerkőc?

Ha igen, akkor elsőkézből tapasztalhattad, hogy bölcsiből, oviból, iskolából MINDENFÉLE légúti szart hazahoz. Vírus, baci kilószámra, korábban zsepkendőt rég elfelejtett szülők orra folyik évi min 3*2hetet, köpik ki a tüdejüket, az épp menő takonykórban stb. Mi +több baráti család is sokadik évében vagyunk már ennek.
Itt meg adott egy, a szokványos takonykóroknál ragadósabb betegség. Pont ez állna meg az iskola/óvoda kapujában?? Hogyan, miért? Ha megáll, a fertőzött tanárok mind romkocsmában kapták el??

Ne haragudj, de ez 1001 sebből vérzik.

Fentebb emlegetett svájciak derék szakértői (szintén nem Gődény kategória, hanem szakorvosok) állítottak még tavasszal olyat, hogy áá, gyerekek egyáltalán nem betegednek meg (konkrétan így, ott lakó ismerős küldte át a levelet amit a sulitól kapott) - aztán hogy náluk is meghalt egy gyerek ezek a hangok k.ssban maradtak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47928) #16729600 válasza t72killer (#47927) üzenetére


#16729600
törölt tag

Bocsi, de a lányom nekem, ha 70 éves lesz és még élek, akkor is 'gyerkőc lesz :) De akkor ne legyen igazuk a szakiknak, ha lekopnak róluk a rettegők ezáltal, nekem már az is jó.

[ Szerkesztve ]

(#47929) Ezekiell válasza #16729600 (#47926) üzenetére


Ezekiell
veterán

Maximum nálad. A molekuláris kutatóbiológus feleségem meg csókoltat.

Pont ide illik:

Fizikusok: a benned található összes hidrogénatom a világegyetemmel egyidős
Mi: wow, ú baszki, de király

Mikrobiológusok: a Föld valaha lila volt
Mi: aztkrva b+, de durva, tényleg? beszarás

Orvosok és járványügyi szakemberek: csak a maszkhordás és távolságtartás segíthet a vírus elleni védekezésben
Mi: haggyá má, nézd meg ezt a youtube videót, ők tudják az igazat, kamu vagy!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47930) t72killer válasza #16729600 (#47928) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"rettegők" - ok, kívánom neked is azokat a jókat, amiken az említett svájci haver átesett, majd utána megnézném mennyire rettegőzöl. (kis híján hagyták megfulladni otthon - egyébként "semmi baj", mázlija volt és túlélte)

#47929: legyek egy kicsit az ördög ügyvédje, igencsak magasról magyarázták nekünk tavasszal, hogy "kínán kívül nem fertőz", "kínán kívül nemhalálos", "nincsjárvány" ("W"HO), valamint: semmire se jó a maszk (különböző EU-s tisztifőorvosok) - véletlen se azt, hogy szuper lenne, de sajnos nincs. Szóval a szakma hiteltelenedéséhez ezek igencsak hozzájárultak. Kb mint a dohányzó tüdőgyógyász főorvos esete...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47931) Kékes525


Kékes525
félisten

Egészen jól állunk:

Vagy mégse?

[Most jött el a lezárások második hulláma]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47932) #16729600 válasza Ezekiell (#47929) üzenetére


#16729600
törölt tag

Viszont, add át neki légyszi :) De megint vagy egy rossz hírem, a cikkben szereplő megállapításokat se cipészek tették. És lám , megint a bizalom kérdésénél tartunk.

(#47933) lacafaca válasza t72killer (#47927) üzenetére


lacafaca
őstag

gyerekkorban fejlődik ki egy egész életre az immunrendszer...teljesen természetes, hogy minden szart összeszednek..persze lehet ezt erővel (pirulák) akadályozni, csak erősen nem ajánlott kategória. :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47934) #16729600 válasza t72killer (#47930) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én nem ilyen drámázásra gondoltam, ugyebár vannak még fokozatok a legszéleken belül is?
Akkor mire gondoltam? Ma átmentem egy faluval arrébb vásárolni, mert nagyobb a bolt. Van ott közép és általános iskola is. Beözönlött vagy 20-30 iskolás. Nevettek, hangosak voltak, mint amilyennek lenniük kell.Senkiről se hiányzott a maszk. De a gondolasort, ahol a csokikat válogatták elkerülték az emberek. Kiürült az a folyosó. 2 pénztár volt nyitva. Egyedül én álltam be hozzájuk a sorba. Na erről beszéltem. Nem másról.

(#47935) t72killer válasza lacafaca (#47933) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tudom, ettől függetlenül utálom a tortúrát:DD. A koronát azért nem raknám a mixbe - egyrészt náluk se tudni, hogy okoz-e valami maradandó sz.rt, amitől aztán 20onéves korára szívbeteg lesz, másrészt 6éves lévén nem egyedül lakik saját lakásban, vannak körülötte idősebbek is, akiknek egy ilyen csomag már húzós. Tudom, gyerkőc 1db <20éves rokonnal költözzön külön, problem solved:W

#47934: :R, értem, igen, az összevissza kommunikáció miatt van ok nélküli félelem is. A vírussal bevont csokit nyugodtan megvenném egyébként, mert az ilyesmi napokig áll nálunk otthon, addig megdöglenek rajta a koronavírusok míg sorra kerül. Értelmes tájékoztatás kéne, teljeskörűen, hogy mi ez, konkrétan merre jár, mit csinál, ha elhagyja egy fertőző ember szervezetét. Nem olyan borzasztóan bonyolult a lélektana, egy akár sima textilen fennakadó aeroszolcsepp és a benne lévő, ózonra, UV-re, hőre érzékeny nanorészecske "fejével kell gondolkodni". SzVSz egy <2órás ismeretterjesztő műsor 3.-os diákok szintjén is elég lenne a teljes cirkusz megértéséhez.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47936) Ezekiell válasza #16729600 (#47932) üzenetére


Ezekiell
veterán

Valóban nem, hanem pulmunológusok. Ennyi erővel kardiológusokat is kérdezhetünk, de járványügyekben talán nem hozzájuk mennék...

Iskolabezárást meg senki, de SENKI nem akar btw, az konkrétan az utolsó lépések egyike. De ehhez normális tesztelés/kontaktkutatás kell, ami lehet nálatok van, nálunk nincs.

(#47934) szunya1 és biztos, hogy a vírus miatt kerülték el őket, nem azért, mert 20-30 hangoskodó gyerek közelében senki se akar lenni? :) Nem kell ám mindenhol vírusrettegést látni :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47937) lacafaca válasza t72killer (#47935) üzenetére


lacafaca
őstag

ezt minden szülő utálja, pláne benne élni szar...egy különbség van csak szülő és szülő között: egyik most éli át, a másik már túl van rajta...nem lesz majd visszatekintve olyan szörnyű, mint most ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47938) lacafaca válasza #16729600 (#47934) üzenetére


lacafaca
őstag

pár hét és szerencsétlenekkel üvöltözni kezdenek...remélem tettlegességig nem silányul a felnőttek elméje

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47939) #16729600 válasza Ezekiell (#47936) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tuti nem, mert a pénztárnál jellemzően egy csoki egy energiaital, a másiknál szénné pakolt bevásárlókocsik voltak. Az a sor nagyságrendekkel szarabbul haladt.

(#47940) Lauda válasza Kékes525 (#47931) üzenetére


Lauda
félisten

Nézegetve a grafikonokat, a jóval több tesztelés például nem feltétlenül csökkenti a halálos áldozatok arányát. Belgium, csehország, spanyolország is borzalmas, pedig sokat (vagy jóval többet mint itthon) tesztelnek.

[ Szerkesztve ]

(#47941) Rive válasza #16729600 (#47920) üzenetére


Rive
veterán

A jelenség, hogy a gyerekek minden iskolakezdéskor minden megoszthatót megosztanak nemzetközi szinten 'back to school plague' néven fut, és bár nem igazán kutatott terület (tekintve, hogy általában nem túl súlyos cuccokkal mennek haza) létét tagadni (politikai nyomás nélkül :U ) nem szokás.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#47942) #16729600 válasza Rive (#47941) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kész, kilőttetek az űrbe, az átmeneti örömködésemnek is annyi. Kell ehhez a topikhoz valami lelki terápiás szaki, aki privátban tudja oldani a depit, mert aki sokat olvassa ezt az ' optimista hozzáállást előbb vagy utóbb szájba lövi magát egy kézi atomágyúval :)

(#47943) Rive válasza #16729600 (#47942) üzenetére


Rive
veterán

:vállvonás:

Lényegében mindenhol megpróbálták a járvány politikai kezelésének alátámogatása érdekében méretre szabni a tudományosságot.
Ha azt hitted, valami kivételes helyről írsz, az már a te bajod :P

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#47944) Kékes525 válasza Lauda (#47940) üzenetére


Kékes525
félisten

A tesztelés önmagában egyáltalán nem csökkenti a halottak és az új fertőzöttek számát. Ahhoz hogy ezek csökkenjenek a tesztelést követnie kell megfelelő minőségű kontakt kutatásnak és ezt követő izolációnak, amit szigorúan ellenőriznek. Azokban az országokban szerintem a "járvány fáradtság" miatt elsősorban az izolációval (házi karantén) betartásával és betartatásával van gond.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#47945) Ezekiell válasza #16729600 (#47942) üzenetére


Ezekiell
veterán

Figyelj, ha hinni szeretnél valami boldogságosban, ajánlom a Télapót, az cuki. Bocs, hogy a valósággal letörjük a cukormázas lelkivilágodat, de ez van sajnos :)

És btw, senki se akar rettegni, meg szomorkodni - de a valóság talaján állni sokkal biztosabb, mint valami felhőn üldögélni és fals optimizmusba ringatni magunkat (ahogy a másik oldal is ugyanígy káros, előre temetni midnenkit mert jajjkorona - ez is marhaság)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47946) #16729600 válasza Ezekiell (#47945) üzenetére


#16729600
törölt tag

Természetesen happy maradtam. Ha a zsugában van is egy olyan lap amitől nekem annyi és a leosztásban nekem jut. Hát így jártam. Elengedtem már hónapok óta ezt a síri hangulatot, ha nem is a télapóban, de valami másban legalább hiszek: jézusi tanítások óta új emberek vagyunk. A lélekbe írt törvényekkel. A legmagasabb entitás státussal ebben az univerzumban , holmi virnyák nem fog kib@szni velem ( nyugi ezt ateistaként tettem hozzá ) :)

[ Szerkesztve ]

(#47947) syberia válasza #16729600 (#47942) üzenetére


syberia
veterán


:))

https://howbad.info/

(#47948) #16729600 válasza syberia (#47947) üzenetére


#16729600
törölt tag

Átadtam az üzenetet, azt mondja nem örülne neki, de itt az ideje, hogy vegyek egy drónt. :D

Amúgy néha tegyetek be valami vicces képet, mémet, mert úgy élhetőbb a topik :)

[ Szerkesztve ]

(#47949) Ispy válasza #16729600 (#47920) üzenetére


Ispy
veterán

Értem...nálunk a gyerekek minden évben mindent is hazahoznak az iskolából, de majd ezt pont nem fogják. Aha, ja. Úgy kezdtük az iskolát, hogy mind a 2 gyerek instant beteg lett, szokásos takony kor, utána én, majd mos a nejem.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47950) #16729600 válasza Ispy (#47949) üzenetére


#16729600
törölt tag

Sajnálom, itteni szakértő obersturmbannführer azt mondta nem veszélyes......erre vagyok már szocializálva, hogy higgyek. Ez része a jogkövető polgári magatartásnak. :Y :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.