Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47451) Ispy válasza #20749568 (#47422) üzenetére


Ispy
veterán

Ott van elbaszva a dolog, hogy ahelyett, hogy 2 hónapig tényleg mindenki a seggén maradt volna, ehelyett megy ez a húzd meg-ereszd el játék majd évekig, ami sokkal több szívással fog járni, mintha az emberek letudták volna egyben az egészet, de gyorsan. Lásd Taihföld. Persze arrafelé már van rutinjuk az embereknek, a 3. covid járvány után nem aggódj, már itt is tudni fogják az emberek mi a dolguk, baszogatás nélkül is.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47452) Parci válasza Ispy (#47451) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de ez csak elméletben működött volna szerintem. onnantól kezdve, hogy ezerrel széthordták a milánói reptérről mindenhova... világzárlat kellett volna, fullos, kínai-féle. hogyan?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47453) #16729600


#16729600
törölt tag

Épp tegnap próbáltam rákeresni az orosz vakcinára. Nem igazán tudtam semmi lényegit találni. Most azzal mi van? Elvileg készen van, kapják az emberek. Tud erről valaki valamit?
Hatásos? Vagy erről se fogunk megtudni semmit?

(#47454) pjen válasza Ispy (#47451) üzenetére


pjen
félisten

Nem biztos, hogy szeretnél úgy élni mint a Taih földiek.Elég csak a mai híreket olvasni.

(#47455) Lauda válasza Ispy (#47451) üzenetére


Lauda
félisten

Mivel nem látható az "ellenség", nem kézzelfogható a veszély (nem lőnek és bombáznak mint egy háborúban), nem veszi (elég) komolyan. Az ilyenek csak akkor ébrednek fel egy kicsit talán, mikor a közvetlen környezetükben, a családban betegszik vagy hal bele valakijük a fertőzésbe.

Mikor a felrobbant reaktor környékét költöztették ki az ukránok, akkor sem hitték el az emberek, hogy "veszélyben" vannak.

[ Szerkesztve ]

(#47456) Ispy válasza Parci (#47452) üzenetére


Ispy
veterán

Nem tudom hogyan, de hidd el, előbb-utóbb megtanuljuk majd, mert az sem megoldás, hogy a gazdaságot, eüt taccsravágjuk 2-3-4 évente. Ez most egy világ méretű kisérlet, amire senki nem számított, nem úgy gondolta, azt hitte hogy. Vagy ha nem, akkor meg majd csökken szépen lassan a várható élettartam.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47457) Parci válasza Ispy (#47456) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a nyugati világban szerintem esélytelen. ázsiában pedig eddig is megvolt a fegyelem, meg is fogtak több kört a nyugatiak nagy örömére. kína most nem tette meg nekünk ezt a szívességet. és kínának egyébként vidáman belefér, hogy 2-3-4 évente taccsra vágjuk a gazdaságunk.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47458) t72killer válasza Parci (#47450) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért ez azért nem kicsit sztereotípia, tippre több Ny-Európai él x-emeletes betonketrecben, mint családi házban és elég sokan zsúfolódnak fel a BMV-re reggelenként (Re. Járvány)...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47459) Ispy válasza pjen (#47454) üzenetére


Ispy
veterán

Ebben a helyzetben pont az számít, hogy nem számít, hogy én mit akarok. Na ebben nagyon szarul szerepelünk, úgy globálisan.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47460) Ispy válasza Parci (#47457) üzenetére


Ispy
veterán

Hát, azért ha nekünk szar, akkor Kína sem lesz a legvidámabb barakk, olyan szintű globális összefonodás van már, hogy senki sem tudja magát ettől függetleníteni. Max. Észak Korea, de ott inkább éheznek.

Mondom, most tényleg szar a hozzáállás, de még egy éve sincs, hogy itt van a cucc, majd kiváncsi leszek ha nem tünik el és itt marad évekig, akkor mi lesz. Azért a nyájimmunitástól még marha messze van a világ a 3x millió esetével. Ha a nem felfedezettek miatt 3xx millióval számolók még az is bolhafing a 8 milliárdhoz képest.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#47461) lacafaca válasza Parci (#47450) üzenetére


lacafaca
őstag

ezeket a sötétződeket ne is említsed, ezektől tudok fullra kiborulni...mikor megcsinálták anno a villanyautós csoportot, beléptem, mert érdekelt a technológia és minden, ami talán jobbá teheti a jövőben a világot...na azóta már ki is léptem onnan, mert az idő itt is rendbetette nálam, hogy az sem szól másról, az is csak a következő lépcsője a bajoknak..hülyék (és nagyrészt tehetősek) számára előállított és agyatlan áron eladott újabb techszemét és sajnos a fíling kezd leszivárogni a csóróbb rétegekhez, akik eladnák a lelküket is, csak csatlakozhassanak a világ megmentőjihez...agyrém.

amúgy meg ne általánosíts léccike, sok helyen nincs mértéktelen pazarlás, sokan megpróbálunk minimalista, de élhető és boldog életet élni, inkább csatlakozz...én e gyerekeimet is próbálom erre nevelni, mert végül is mi az ő jövőjüket építjük és nekik is tisztában kell ezzel lenni. nekem konkrét bakancslistás, egy igazi farm, ahol teljesen le tudok válni a világról és ezt lájkolja a család is.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47462) lacafaca válasza #16729600 (#47453) üzenetére


lacafaca
őstag

éppen tegnap olvasta, hogy a kgb-s bejelentette a másodikat :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47463) lacafaca válasza pjen (#47454) üzenetére


lacafaca
őstag

mi van a thaioknál? nem találok semmit róla

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47464) Ringman


Ringman
nagyúr

Európa legrosszabbul teljesítő országai közé süllyedtünk a kormány által legfontosabbnak vélt járványstatisztikában

Az október 13-i adatok szerint az utóbbi két hétben 26 áldozat jutott egymillió lakosra, és ezzel nálunk a negyedik legrosszabb a helyzet Európában. Ha csak a közvetlen környezetünket és a visegrádi országokat nézzük, akkor Csehországban és Romániában szed jelenleg több áldozatot a fertőzés, ott 44 illetve 38 ugyanez az érték.

(#47465) #16729600 válasza lacafaca (#47462) üzenetére


#16729600
törölt tag

Én azt is olvastam, hogy van már harmadik is [link] Első kettővel mi a helyzet? Na ez a baj, semmiről nem tudunk semmit.

(#47466) lacafaca válasza #16729600 (#47465) üzenetére


lacafaca
őstag

megint le fogják igázni a világot :Y :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47467) Parci válasza lacafaca (#47461) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez tök jól hangzik, de akkor rögtön vissza is fordítom: hogyan él önfenntartó farmon kb. 10 milliárd ember?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47468) Ringman válasza #16729600 (#47465) üzenetére


Ringman
nagyúr

a vakcina sikerességét azon lehet mérni, hogy hány orvos fog kiesni az ablakon

(#47469) Parci válasza t72killer (#47458) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem a gondolatmenetbe könnyen beletehetők a lakásban/panelben zsúfolódók is, nagyvárosostul. mindannyian brutálisan túlfogyasztunk, a békási panelben dekkoló is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47470) Parci válasza Ringman (#47468) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

esni, ugrani vagy repülni? :DDD :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47471) pjen válasza lacafaca (#47463) üzenetére


pjen
félisten

Rendkivüli állapotot vezettek be,A rendőreég szétverte a tüntetőket,Nyár óta megy a balhé.Hirstart.

(#47472) radi8tor válasza Parci (#47449) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Összefüggéseket próbáltak mutatni a történések mögött.

⭐ Stella

(#47473) Lauda válasza Ringman (#47464) üzenetére


Lauda
félisten

A svéd modell után itt a magyar modell. Utóbbi majd megmutatja mire képes a koronavírus, ha gyakorlatilag szabadjára engeded.

[ Szerkesztve ]

(#47474) Parci válasza radi8tor (#47472) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

segíts már, tényleg nem értem. én semmi, de semmi újat nem tudtam meg, amíg néztem árgus szemekkel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47475) lacafaca válasza Parci (#47467) üzenetére


lacafaca
őstag

ne rugózz ezen...tényleg nem kellene tovább szaporodni ez ténykérdés és nem is kell senkinek kiköltözni a vadonba, ez csak az én saját privát kattanásom :P legyen kaja mindenkinek, emberhez méltó élete és ne élje föl az emberiség az elkövetkező 4-5 generáció életét, első körben ezt kellene elrendezni

#47471 :R na akkor a zsóti is kibillenhet a hurráoptimizmusából :(

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47476) Z.É.T. válasza Z.É.T. (#47236) üzenetére


Z.É.T.
őstag

950/29
10742/~8.85% (teszt/pozitív)
1555/167 (kórház/lélegeztető)

[ Módosította: radi8tor ]

(#47477) pjen válasza lacafaca (#47475) üzenetére


pjen
félisten

Az a baj ezzel, hogy mindenki a másiktól várja, hogy változzon.

(#47478) #16729600


#16729600
törölt tag

A transzparencia jegyében ( végre ) az osztrákok alátoltak egy rendszeres TV műsort ( Red Bull média által finanszírozott Servus TV, ami országos kábelhálózatban mindenhol elérhető ) a szerintem nálatok vírustagadónak elkönyvelt Bhakdival, aki állandó vendég ) De volt osztrák e.ü. miniszter is standard tagja a műsornak. Corona-Quartett címmel fut minden vasárnap.
Ma reggel kezdtem el nézni a régebbi adásokat.Roppant érdekes viták alakulnak ki. Na szerintem az ilyenek viszik előre a világot és nem a zsigeri cenzúrák. Plebsz vacsolja és eldöntheti melyik felet tartja hitelesnek. [link]

(#47479) Lauda válasza Z.É.T. (#47476) üzenetére


Lauda
félisten

Kíváncsi lennék a kórház/lélegeztető számok mögött mennyi a valóság. Bár sejtésem van.

(#47480) Ezekiell válasza #16729600 (#47478) üzenetére


Ezekiell
veterán

Miért is kell a plebsnek eldöntenie, hogy ki a hiteles? Milyen kvalifikációja van erre a plebsnek? És ha a plebs úgy dönt, hogy a maszktagadók a hitelesek, akkor majd nem kell maszkot hordani, és hopp nincs is járvány?

Komolyan, mi értelme ennek?

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47481) t72killer válasza Parci (#47467) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nalátod, meg is érkeztünk a túlnépesedés problematikájához:R. Egy egészséges 1800 körüli népesedési szinten (kb 1Mrd) ez egyáltalán nem volna probléma és 1000x élehőbb, mint egy mátrixba zsúfolódni 10, 20, 40milliárdan. Mindíg jön egy nagyokos, hogy dehát van még terület - ja, tegyük tönkre az utolsó m2 tajgát is Kanadában+fűtsük fel az Antarktiszt, pingvineket kiirtva, mert kell a hely a "modern mezőgazdálkodott kukoricaföldnek" - OK, de 1x ez is kevés lesz, aztán mi lesz?

A nyugati népesség tényleg sokat fogyaszt, viszont van egy alapvetően jó tendenciája: FOGY. Vagyis fogyna, ha nem igyekeznének átvenni a 3.világ embergyártásának feleslegét.

#47469: lehet, ráadásul totál nem embernek való életforma a heringesláda. Legalábbis a neandervölgyi nem így élt.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47482) #16729600 válasza Ezekiell (#47480) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az , hogy kit tartasz hitelesnek nem jelenti az intézkedések be nem tartását. Már megint sarkítasz. Jó lenne kijönni végre a véleménybuborékból, mert nem csak egyfajta létezik. Lehet be kellene vezetni egy újfajta jelzőt: párbeszéd tagadók cimkével :)

[ Szerkesztve ]

(#47483) Parci válasza #16729600 (#47478) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondtam már az atv-s vita kapcsán is: egy vitában az a "nyertes" fél, aki szimpatikusabb. aki jobban beszél, jobb előadó. és egy vitában automatikusan egyenrangúak a felek, akkor is, ha az egyik atomfizikus, a másik józsi. ha józsi jó előadó, az atomfizikus meg érthetetlenül makog, akkor józsi nézetei lesznek népszerűek.

nem cenzúra ez, hanem annak belátása, hogy alkalmatlan felület egy tv arra, hogy például egy vírus mivoltáról részletesebben bemutasson bármit. és sajnos alkalmatlan a legtöbb néző is arra, hogy megértse, amikor valaki tudományosan cáfol valamit.

ezen felül elmondani egy "ez az oltás egy kutyulmány" passzust pont 4 mp, ezt megcáfolni meg egy unalmas fél óra. és akkor ez még egy könnyen cáfolható valami.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47484) Ezekiell válasza #16729600 (#47482) üzenetére


Ezekiell
veterán

Várjál, akkor ha jól értem, ha hitelesnek tartod a maszktagadót mondjuk, és neki hiszel de a kormánynak nem, attól még betartod az összes előírást?

Hát, ez rohadtul nem így működik sajnos. Ha így működne, akkor balanceR nem tudna naponta X képet betenni ide agyhalott idiótákról :) Ha így működne, nem lenne gond - de nem így működik, nézz körül kicsit.

Az ilyen "viták" semmire sem jók, 0 tudományos értékük van, és bármennyire is meglepő, egy járványnál a tudományos álláspont számít, mert az tudja megoldani a problémát. Hazudni egy ilyen vitában nagyon könnyű, cáfolni meg nagyon nehéz.

Arról nem is beszélve, hogy nyilván a plebsnek az lesz "hitelesebb" meg szimpatikusabb, aki jól beszél, jól adja elő magát és olyat mond, ami a plebsnek tetszik - és ez nagy általánosságban nem a kutatóorvosokra/járványügyi szakemberekre igaz....

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47485) #16729600 válasza Parci (#47483) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tehát szerinted káros a párbeszéd és nem kell plattformot biztosítani neki ?
#47484) Ezekiell
Veled is az a baj, hogy a vitákból egy másodpercet se nézve, ráütöd a bélyeget egyes szereplőkre, hogy maszktagadók. Egyetemi professzorok vitatkoznak. Én személy szerint inkább élek olyan társadalomban , ahol demokratikus párbeszédet lehet folytatni mindenről, mitsem a dogmák rendszerében.

[ Szerkesztve ]

(#47486) Parci válasza pjen (#47477) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert tipikus pogyautas-probléma. akkor változik bármi, ha mindenki csinálja, viszont az, hogy én csinálom-e, nem változtat rajta érdemben semmit. magyarán, megéri kimaradnom.

és tényleg így van. látjuk, hogy rohanunk a vesztünkbe. te is, én is. mégsem racionális eladnom az autót és kiköltözni egy tanyára, ahol épp hogy előállítjuk a kajánkat. mert ugyanúgy rohanunk a vesztünkbe, csak közben nekem még nehezebbé is vált az életem.

(most tegyük félre azt, hogy valaki meglátja ebben a szépet és jót és még élvezi is)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47487) Csatravi válasza #20749568 (#47427) üzenetére


Csatravi
senior tag

"Legyen lehetőségük az embereknek azt mondani, hogy igen, mi nem akarunk védekezni, aki meghal az így járt."
Semmi gond, ha ők vállalnák a halált is akkor tegyék. Csak az a baj, hogy ez nem így működik. Az ő nagy szabadságjogukkal mást is a halálba visznek. És ha már ennyire nem akarnak védekezni és vállalják, hogy akár felfordulhatnak tőle akkor vállalják azt is hogy lemondanak az orvosi kezelésről is ha már ennyire Hero-t játszanak. Hagyják a helyet, a kapacitást, a készleteket azokra elhasználni akik megtesznek mindent, hogy elkerüljék a fertőződést még annak árán is ha ez ideiglenesen egy rövid időre a szabadságjoguk egy minimális sérülésével jár.

(#47488) lacafaca válasza pjen (#47477) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom sajnos, de ez nem vezet sehová mint látjuk...sjanos az ember egy idióta lény, csak a saját kárán bír tanulni, én sem vagyok kivétel, mielött azt gondolná bárki..csak mivel már több az élettapasztalatom, mint itt sokaknak, sokkal többet tudok a világról. amikor a huszas éveimben jártam, én is okosabb voltam mindenkinél, én szartam a golfáramlatot és leszartam az idősebbek véleményét..aztán a harmincasba kezdtem ráeszmélni, lehet mégsem, majd amikor átkattant a 4., kezdett kitisztulni minden.ma már, hogy nemrég az 5.-be is beléptem, eljutottam arra a szintre, hogy meg akarom váltani a világot és mindenáron föl akarom nyitni az emberek szemét, hogy lássanak is, ne csak nézzenek, de mára már az én véleményemet szarják le :D , de jól van ez így, mindenki el fog jutni a megvilágosodáshoz ezt én már tudom.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47489) Parci válasza #16729600 (#47485) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

értetted, amit írtam? mi a véleményed erről a szerintem elég komoly hátrányáról egy ilyen tv vitának?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47490) janos1988 válasza Parci (#47449) üzenetére


janos1988
addikt

Már leírtam egy szóban a hozzászólásban. Reggel ÁÁÁÁ, délben BÉÉÉ, este CÉÉÉ. Nagyon gyorsan változik az orvostudomány, de nem egy irányba, hanem össze-vissza, oda-vissza... Legalábbis ez vonható le az ilyen nyilatkozatokból. Ha a WHO-ban is ilyen elismert szakember gárda ül, akkor nagy bajban vagyunk és ilyen embereknek adnak teret (nem akarok célozni a fertőzési anomáliájukra... ;] )

Na mindegy. Hamarosan letelik az idő és jön az újabb összevágott kép a statisztikáról, amit megint jól megmagyaráznak majd az orruk hegyéig (sem) látók ebben a fórumban. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#47491) #16729600 válasza Parci (#47489) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az véleményem, hogy a transzparencia és szólásszabadság soha nem jelent hátrányt egy demokratikus társadalomban. Semmilyen témában sem.

[ Szerkesztve ]

(#47492) Ringman válasza Z.É.T. (#47476) üzenetére


Ringman
nagyúr

+3 fő békés megyében, teljesen reális. :U

(#47493) proci985 válasza #16729600 (#47478) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

A szomszéd Józsi VS szakember az sajnos nem vita, az iszapbirkózás. Kb ez olyan, mintha az index jelenlegi techrovatából valakit leultetnel buildzoiddal VRM analízisról beszélni. Az nem transzparencia és nem szólásszabadság lenne, hanem zörej, mert az egyik adott esetben azt se fogná fel (vagy ismerné be), hogy mennyire semmit nem ért hozzá. Mindenkinek nem kell mindenhez értenie, de vonatkozó tudás nélkül nem lesz szakember senki.

De pl fel lehet szedni olyan fogásokat, mint szalmababbal előre szalmababozassal vádolni a másikat. Pl "úgyse hiszed el, hiszen te X", amikor a másik Zrt még csak meg sem említi. Ha valaki nem tud érvelni azt kulturhelyeken egy idő után (nagyon helyesen) nem veszik figyelembe.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#47494) Parci válasza #16729600 (#47491) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy olyan vélemény, amivel könnyen lehet azonosulni. ellenben nem ad választ az általam felvetett problémára. ami probléma, akkor is, ha úgy csinálunk, mintha nem lenne az.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47495) #16729600 válasza proci985 (#47493) üzenetére


#16729600
törölt tag

De a konkrét példámban ki a Józsi és ki a szakember ? És ezt ki állapítja meg és milyen szempontok alapján? Milyen végzettséggel, tudásháttérrel, praxissal? De neked is csak azt tudom mondani, hogy a műsor megtekintése nélkül az elítélő vélemény nem több , mint negatív prekoncepció.

(#47496) Parci válasza janos1988 (#47490) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

erősen manipulatív volt a felvétel, hogy egy dolgot mondjak kapásból: nem volt odaírva, hogy ki mikor mondta, amit mondott. márpedig február óta elég sok víz lefolyt a dunán. de ezzel együtt a szlávik például jópár olyat mondott, amin felszaladt a szemöldök. ámde, szerintem ebből nem következik semmi, ő is csak egy darab ember, ráadásul láthatóan próbálja magát mindenhol exponálni, szóval inkább karriert épít szemre, mint brutál higgadtan tudományoskodik.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47497) Parci válasza #16729600 (#47495) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem a műsort ítéli el (inkább ez a prekoncepció, bocs :U), könyörgöm, hanem a formátumba kódolt problémákról beszél. lehet beszélgetni róla, ugye? :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47498) pjen válasza t72killer (#47481) üzenetére


pjen
félisten

A baj az életkorral van, szerintem.Ahogy kitolódik egyre több lesz az eltartásra,gondozásra szoruló ember.Ahhoz, hogy ez működjön fiatalok kellenek.Minél több az idős annál több fiatal.

(#47499) radi8tor válasza Parci (#47497) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bemutatom Józsit: [link]
He is Professor Emeritus of Johannes Gutenberg University Mainz and from 1991 to 2012 was Head of the Institute of Medical Microbiology and Hygiene

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#47500) #16729600 válasza Parci (#47497) üzenetére


#16729600
törölt tag

Értem én, hogy szerintetek ebben az adott esetben társadalmilag hasznosabb, ha nem kerül a nyilvánosság elé pár vélemény, nézet. Erre mondtam azt, hogy ebben nagyon nem értek egyet. Itt előjön az a problémám, hogy nem kell gyámságra szoruló kiskorúnak tekinteni a polgárokat, ahol is mások döntik el, hogy ki milyen tartalom befogadására alkalmas és ki nem és mi engedélyezett a számára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.