Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47751) syberia válasza szabi__memo (#47740) üzenetére


syberia
veterán

Gilead egyből felhorkant erre a ténymegállapításra. Persze ők függetlenek, nem fűződik anyagi érdekük a remdesivir használatához... :U

https://howbad.info/

(#47753) #16729600 válasza #20749568 (#47748) üzenetére


#16729600
törölt tag

A mi e.ü. miniszterünk ( Anschober ) tanári végzettségü, középiskolában dolgozott a politikai pályája előtt. Úgy látszik a szakmai rátermettség itt is ott is alapkövetelmény....

(#47754) lacafaca válasza Parci (#47746) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem te...legalább is a sok fölkiáltójel közül több meggörbült odabenn... legalább is amióta itt vagyok én sok változást tapasztalok irányodból ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47755) Parci válasza #20749568 (#47752) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nemnem, müller "nyunyóka" cecíliát személyesen, hamar seggberúgja a vírust nálatok is. már ha tényleg aggódsz, hogy rossz kezekben lennétek, ő a ti emberetek, és rögtön megoldódik minden (már ami az aggódást illeti)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47756) t72killer válasza Ricardo (#47695) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

SzVSz ha már nem tudják véka alatt tartani, ez hozhatja az újabb korlátozási hullámot.

#47750: :DD

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47757) Z.É.T. válasza Parci (#47746) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Jogos, bár biztosan tudom, hogy tudod, mire gondolok.
Elég nyilvánvaló, hogy kik azok, akiknek az írasai mögött rengeteg a tudományos ismeretanyag, magasfokú a tájékozottsága. Ettől még nem kell, hogy bármiben is egyetértés legyen köztük, de nem kezdik el hétről hétre a minekamaszk, márúgyismindegy és hasonlókat.
És a magam részéről tök szívesen látnám azokat is, akik néha mémekkel borzolják itt a kedélyeket, néha hasznos és/vagy érdekes írásokat osztanak meg, csak a mémeket és a Lenkei-propagandát hozhatnák inkább ide. :D
Még azt is tök előnyösnek tartanám, ha ugyanaz a kedves fórumtárs lenne annak is a TG-je, mint ennek, úgy tök jól definiálható és kétfelé osztható lenne, hogy mi való oda és mi az, ami inkább ide.

Nem hibátlan az ötlet, de kizárólag a jobbítási szándék vezérel...

(#47758) Z.É.T. válasza idegen lény (#47747) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Mindenkinek saját topikot, mindenkinek saját diktatúrát! :DDD

A második részre hatalmas +1 és bólogatás :)

(#47759) Parci válasza lacafaca (#47754) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én mindig meggyőzhető voltam, és sosem tartottam cikinek módosítani a véleményem a bejövő infók alapján. ezzel együtt az alap hozzáállásom nem igazán változott. nyilván amíg annyi infó volt, hogy jöttek az első lesifotók vuhanból, ahol szkafanderes bácsik piszkálták az utcán összeeső halottat, a főutakon meg tankok álltak, pötit be voltam szarva. amikor elindult a worldometer számláló és ilyen 19%-os halálozási rátát néztünk, akkor is.

most, 30 millió fertőzött után kettővel kevésbé vagyok beszarva, de azért tartok ám ettől a kínai vésztől picit. mondjuk karácsonyra túl leszünk rajta szerintem (vagy ő rajtunk :DDD (de inkább mi nyerjünk)).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47760) Ezekiell válasza Parci (#47755) üzenetére


Ezekiell
veterán

mit ártott neked a jóember, hogy ennyire ki akarsz vele cseszni? nyunyókát ellenségemnek se küldeném, ezzel ne vicceljünk már, durvább mint a covid, mert garantáltan megöli az agyad :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47761) Parci válasza Z.É.T. (#47757) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jól hangzik egy ilyen topik, de ha megszületne, ennek itt érdemben vége lenne

majd a sars3-nál rögtön azzal nyitunk ;]

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47763) Z.É.T. válasza Parci (#47761) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az borzalmas lenne, mert akkor ott folytatódna ugyanez :))

SARS-Cov3?
Köszi, inkább kiléptem :D

[ Szerkesztve ]

(#47764) idegen lény válasza #20749568 (#47752) üzenetére


idegen lény
őstag

Nyunyóka

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#47765) Parci válasza szabi__memo (#47740) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, akkor ezt neked találták ki (fáccsén vót):

Dr. Constantin Tamás Cytokin vihar - második felvonás
· Miért fordulhat elő, hogy a sikeresnek tűnő koronavírus elleni kezelések (mint például a remdesivir):
- a pozitívan reagáló betegek esetében látványosan meggyorsították a felépülést,
- ugyanakkor a túlélést csak bizonyos betegcsoportokban javították?

Mi lehet az oka, hogy a súlyos állapotú betegek a klinikai vizsgálat során a remdesivir kezelés ellenére továbbra is meghaltak? Október 21-én a fenti kérdéseket, dilemmákat is megbeszéljük – csatlakozzon Ön is az élő eseményhez a Facebook-oldalamon, 18 órától.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#47766) lacafaca válasza Parci (#47759) üzenetére


lacafaca
őstag

az hazudik, aki azt monja, hogy tavasz elején nem szart be...ez természetes emberi reakció...viszont mint a mondás is szól, minden csoda..én személy szerint április közepére elengedtem az egészet és megpróbálom azóta is a racionalítás és a felelősség talaján állva kezelni a dolgot, mert nem tehetem meg a tőlem függő emberek miatt, hogy félelemben töltsem napjaimat (ez lebénítsa azt) és gyengeséget mutassak...ha az ember elfogadja a sorsát, onnantól sokkal könnyebbé válik minden teher

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47767) t72killer válasza Z.É.T. (#47763) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az már uncsi/nem elég húzós. Legyen MERS... :o

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47768) syberia válasza Parci (#47762) üzenetére


syberia
veterán

Kásler közben ma azt nyilatkozta, hogy az idős-otthonok oldják meg a gépi lélegeztetést. Én nem gondolom, hogy nem gondolta végig a hogyant. Talán majd közli azt is legközelebb.

https://howbad.info/

(#47769) szabi__memo válasza Parci (#47765) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Reméljük a who is nézi majd :)

(#47770) Ringman válasza Parci (#47762) üzenetére


Ringman
nagyúr

tragédia készülőben :(
főleg ha a szokásos Ha támadják, akkor meg kell hosszabbítani Bicskéig, és ha akkor is támadják, akkor meg Lovasberényig reakció lesz erre.

ennek max a csányi/waberer/medicover fog örülni

(#47771) Ringman válasza syberia (#47768) üzenetére


Ringman
nagyúr

szerintem már a bácsinak kellene az idősek otthonában lennie.

(#47773) syberia válasza Csatravi (#47772) üzenetére


syberia
veterán

Rövid ideig tartó kellemetlenség a hosszabb távú előnyök érdekében. :K

(#47765): Talán mégsem olyan hatékony a remdesivir, mint amilyen jókat írnak róla a médiában. Mondjuk ott írnak sokféle okosságot, csak legyen aki elhiggye! ;)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#47774) #16729600 válasza Ringman (#47770) üzenetére


#16729600
törölt tag

Siralmas. Mondjuk páromnál SOS kell 3 szakápoló :) Bár ez se könnyű, imádják az osztrákok a magyar e.ü-s dolgozókat, jó is volt a képzés az EU komform OKJ 54-es végzettségig, de utána már elsilányosodott az OKJ 55-el. Igazából a szak.e-üs érettségisekre vadásznak, kórházi gyakorlattal és akiknek megvan az OKJ 54-is. De hát a nyelvtudás sokaknak megugorhatatlan akadály az elején. Bár nyelvvizsga már nem kell márciusig ( a covid miatt enyhitettek rajta ) Hátha érdekel valakit.. :)

(#47775) t72killer válasza syberia (#47768) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köztudott, hogy az idősotthonok monumentális személyzetfelesleggel dolgoznak, mindegyiknél készen áll 2-3 intenzíves szaki és a takarítónők igazából álruhás vérprofi ápolók.

Találós kérdés: az intubálás 0.lépése tudtommal az altatás. Az is alap, hogy az otthonba kézbesítő Pista postás másodállásban altatóorvos?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47776) Csatravi válasza syberia (#47773) üzenetére


Csatravi
senior tag

Pontosan. Én nem problémáznék rajta ha itt is ez lenne.

(#47777) Ezekiell válasza t72killer (#47775) üzenetére


Ezekiell
veterán

A lélegeztetésnek nem csak invazív formája van, a rendelet is "különösképpen" a nem-invazív légzéssegítésről szól (maszkos cuccok ugye).

Na ettől még ugyanúgy orbitális faszság az egész, félre ne értsük.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#47778) t72killer válasza Ezekiell (#47777) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, persze, sima oxigénmaszk is mehet. Deizéé...

Elképesztő egyébként, amilyen tempóban slisszol kifelé az állam a felelősség alól.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47779) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

https://www.facebook.com/rekopduma/videos/215124303027578/

No emberek, itt a hatékony ellenőrzés Kínából. Szerintem sokan innen is ilyesmiről fantáziálnak álmukban. Összességében komoly a módszer, de van a végén olyan rész, amin felröhögtök. Kár lenne kihagyni.... :K
Kaptam a videót, meg tudtam nézni FB bejelentkezés nélkül is.

(#47780) syberia válasza t72killer (#47775) üzenetére


syberia
veterán


Hogy is mondta az Orbán....teljes fegyverzetben várjuk a nyavalyást? Right...

(#47779) ubyegon2: A gyúrós gyógyszerészt nem lehetne egy ilyenre benevezni? :DD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#47781) radi8tor válasza ubyegon2 (#47779) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt hittem már láttam mindent.
David Attenborough mit szól ehhez? :DD

⭐ Stella

(#47782) #16729600 válasza ubyegon2 (#47779) üzenetére


#16729600
törölt tag

Csak gyakorlat volt :F Ilyenektől elmegy az életkedvem, ha nem. Most lettem Trump hívő :)

(#47783) radi8tor válasza #16729600 (#47782) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugye hogy tud valamit az a csávó?!

⭐ Stella

(#47784) #16729600 válasza radi8tor (#47783) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem is kérdés, meg is nézem a kínás kirohanásait újra, de most már értően :) Ennyit ki hogyan változik a topikban.

(#47785) syberia válasza radi8tor (#47781) üzenetére


syberia
veterán

Az egységből valakit véletlenül horgász-tanfolyamra küldtek. Szépen megszákolta a csóka fejét, azon én is szakadtam. :DDD Pár hónapja már láttam ezt a videót amúgy. :D

https://howbad.info/

(#47786) ubyegon2 válasza radi8tor (#47781) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

David Attenborough szerintem el van szontyolodva, de most már meg kéne néznem azt a nagyon emlegetett filmjét. :K

(#47782) szunya1

Kínaiaknak mindegy, hogy gyakorlat vagy nem, mindent komolyan csinálnak, nincs is sok választásuk. Hatékonyság az nagyon megvolt. ;] Az az elkapós módszer meg..... :N

(#47787) lacafaca válasza #16729600 (#47782) üzenetére


lacafaca
őstag

[link] :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47788) BalanceR válasza ubyegon2 (#47779) üzenetére


BalanceR
addikt

A lényeg nem derül ki a videóból...
A lepke meglett? :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#47789) #16729600 válasza lacafaca (#47787) üzenetére


#16729600
törölt tag

iszteneeeeeem, my new old friend....

(#47790) BalanceR válasza lacafaca (#47787) üzenetére


BalanceR
addikt

A tenyeréhez képest a feje vagy 5 árnyalattal narancssárgább... De ha nem a kezével keni fel, akkor mivel? :F
Úgy tűnik valamiért ez a szín vonzza a megalomániás, korrupt nárcisztikus személyeket if you know what i mean...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#47791) lacafaca válasza BalanceR (#47790) üzenetére


lacafaca
őstag

szerintem reggelente a csini feleségét félre szokta lökni a sminkszobában :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#47792) #16729600 válasza BalanceR (#47790) üzenetére


#16729600
törölt tag

Lefújja vele a Melania szereplések előtt. Amúgy fittipaldi lett a terápia után , nem csoda hogy köszöszöngeti a gyártóknak, na meg istennek is persze. Mondjuk Bident elnézve is felmerül bennem a kérdés: nem kellene valami korhatár egy ilyen posztra :F

[ Szerkesztve ]

(#47793) ubyegon2 válasza BalanceR (#47788) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Lepke? Egy óriás csótányt fogott a SWAT! Nem lőnek ezek lepkére..... :N

(#47794) BalanceR válasza #16729600 (#47792) üzenetére


BalanceR
addikt

Pápát is az élőhalottak korából választanak akkor már miért ne legyen az elnők is 70+
Egyébként nem hülyeség, ha a mi vezérünket is 80+ évesen válaszott(uk?)ák volna meg, kétszer négy év után már sanszos, hogy a harmadik ciklust már nem éli meg...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#47795) #16729600 válasza BalanceR (#47794) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kövezzetek meg, de nekem az a fixa ideám, hogy egy ilyen trotty tudva mennyi ideje lehet még hátra, könyebben tenyerel rá a piros gombra.

[ Szerkesztve ]

(#47796) ubyegon2 válasza #16729600 (#47795) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Lenne bajba az öreg, ha a football-ban piros gombot keresne, amúgy még az is lehet, hogy visszaállították a kedvéért a régi bevált 00000000 kódot. ;]

(#47797) Floyd80 válasza syberia (#47780) üzenetére


Floyd80
addikt

"Megérkezett a második hullám, kötésig állunk benne, sőt, lassan már szügyig" :DDD

....2018: Miután régi harcosok vagyunk, ki térdig, ki kötésig, ki szügyig áll a különböző kampányküzdelmekben.

...2013 Az államadósság persze, tisztelt Hölgyeim és Uraim, még mindig magas, ha a szánkig nem is ér már, de szügyig még benne állunk.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#47798) Floyd80 válasza lacafaca (#47787) üzenetére


Floyd80
addikt

Biztosra veszem, hogy ez azoknak a koktéloknak a mellékhatásai, amiket kapott, nemhiába mondta, hogy 25 évet fiatalodott, a piros gombot tényleg elvehetnék tőle.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#47799) ubyegon2 válasza syberia (#47780) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

A gyúrós gyógyszerész miatt kéne egy dupla akkora lepkefogót készíteni, mert minimum kétszer akkora feje van, mint egy átlag kínainak. :D

Amúgy minap belenéztem egy videójába és nem tudtam volna komolyan venni, ha érdekelt volna, mit magyaráz. Aki komolyan veszi....hááát.... :N

(#47800) t72killer válasza #16729600 (#47795) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ráesik...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.