Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) Morris


Morris
veterán

Felhívnám a kockahasas fórumtársak figyelmét, hogy el lehet hagyni a topikot. Nekik már nem kell gyúrni! A látottak alapján nekik már nincs mit tanulniuk. ;] :DDD

(#18052) Ijk válasza Morris (#18051) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem kaptam ilyen javaslatot. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18053) Jojo5 válasza Zomb€€ (#18027) üzenetére


Jojo5
őstag

Több okból kell átszokni, az egyik a fal épségének megőrzése...

azért kellett sietnem, mert a moziban benéztem a foglalást, de végül más filmre mentünk, csak ez utólag derült ki. :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#18054) Eagl3 válasza gaborh (#17983) üzenetére


Eagl3
veterán

Én ilyet használok most, egy hét alatt felszaladt kb. 2 kiló víz, mást nem igen vettem észre.

(#18055) Morris válasza Ijk (#18052) üzenetére


Morris
veterán

Hát úgy néz ki, én is maradok! :( :DDD

(#18056) wertigo1984 válasza wertigo1984 (#17984) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi Morris :R (tegnap 36 oraztam, nem figyeltem oda)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18057) Morris válasza wertigo1984 (#18056) üzenetére


Morris
veterán

nm :B
Jó pihenést akkor mára! ;)

(#18058) wertigo1984 válasza Morris (#18057) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi, megprobalok bar ujra melo holnapig. :( ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18059) shteer


shteer
titán

van már érdekesebb/szánalmasabb téma vagy ez még mindig az "Ülvepisálók ide!" topik? :D

..szerintem jónak tűnik

(#18060) Casanova* válasza Tamoo (#18015) üzenetére


Casanova*
veterán

jó kép,jó a forma! ;) én is 178 cm magas vagyok.. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18061) #11527168


#11527168
törölt tag

A topik egyik fele coming outolt a masik meg ki van gyurva es hisztizik. Sok lett az osztrogen? mi megy itt :D

(#18062) Dexar007


Dexar007
veterán

Mi ez a hullaszag?

Give me your cum,bull!

(#18063) shteer válasza Dexar007 (#18062) üzenetére


shteer
titán

már mindenki izmos - rajtunk kívül ;]

..szerintem jónak tűnik

(#18064) God Vazzeg válasza shteer (#18063) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ti (mi) nem is lesztek, viszlát :D ;]

(#18065) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Megvettem a fegyencedzés könyvet, mert ki akarom gyúrni magam a balaton sound-ra. Sok tejet iszom, mert a TV-ben azt mondták, hogy az egészséges. Csináltam egy fekvenyomópadot az egyik régi komódunkból. Fegyencedzés mellett ezen mennyit nyomjak mennyivel? Rúd és súlyok nincsenek hozzá, így arra gondoltam, hogy csinálok magamnak azt is. Zöld-sárga szigszalaggal összeraktam két seprűnyelet, az egyiknek a végére raktam egy régi CRT monitort, a másik végén pedig van egy tintasugaras nyomtató és egy 6-os zsugor ásványvíz. Ez így megfelel szerintetek? Ezzel lesz olyan mellizmom nyárra, mint Bojkának? Csak mert nem akarom, hogy a strandon kinézzenek, mert nem vagyok rendesen kigyúrva. Egyébként ti mit gondoltok, mennyi vizet kell inni? Én naponta 2 litert szoktam inni, de a múltkor éjszaka ki kellett mennem pisilni. Nagyon rossz volt, mert így megszakad a növekedési fázisom, pedig direkt ülve pisiltem, hogy legalább a lábizmaim ne terhelődjenek az állásban, mert különben nem fognak megnőni. Szóval arra gondoltam, hogy a vizet lecsökkentem napi 1 literre, amúgy sem akarom, hogy vizes izmaim nőjenek, mert az nem jön be a csajoknak, meg akkor nem tűnök keménynek a diszkóban. Múltkor is voltam diszkóban, mint testőr, aztán majdnem fejenrúgtam egy gyereket, mert meglökött a pultnál, amikor éppen csajozás közben voltam és a csaj már majdnem megfogta a bicepszemet. Egyébként én nem lábazom, nekem nem kell. Hetente kétszer elmegyek focizni és az nekem elég, nem akarom annyira túlságosan kigyúrni magam, mint Krisztánó Ronyáldó. Mit gondoltok róla, ő elég izmos? Haverom szerint nem, neki Zyzz a példaképe, azt mondja, hogy neki volt a legjobb genetikája az egész földön, mert naturálként annyira kigyúrta magát, mint egy testépítő. Fehérjéből mit tudtok ajánlani? Szükségem lenne valami jóra, de nem ilyen holmi szir-szar márkákat mondjatok, olyat én nem veszek. Nekem csak minőségi kell, a legjobból, olyanokra gondolok, mint mondjuk az Aminostar. Haverom szerint az a legjobb. Ja és nekem aztán jó fehérjét ajánljatok, lehetőleg olyat, amiben nincsen protein, mert azt hallottam, hogy az káros. Nem akarom, hogy bajom legyen. Én nem akarom teletömni magam ilyen szarokkal, nem akarom, hogy felpuhuljon a bicepszem felső rétege. Na császtok.

Vittorio

(#18066) shteer válasza macikos (#18065) üzenetére


shteer
titán

nem bírom végigolvasni bazzeg
na jó, negyedik nekifutásra sikerült :D

pedig direkt ülve pisiltem, hogy legalább a lábizmaim ne terhelődjenek az állásban :))

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#18067) Yeffy válasza macikos (#18065) üzenetére


Yeffy
veterán

ügyes vagy, köszönjük...
;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18068) spammer válasza macikos (#18065) üzenetére


spammer
veterán

Remekül összefoglaltad a topik színvonalát Vittorio :C

Ezen beszartam:

"Zöld-sárga szigszalaggal összeraktam két seprűnyelet, az egyiknek a végére raktam egy régi CRT monitort, a másik végén pedig van egy tintasugaras nyomtató és egy 6-os zsugor ásványvíz. "

:DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18069) Casanova* válasza macikos (#18065) üzenetére


Casanova*
veterán

ez kibebaszott kurva jó :DD ezt lopom,sorry! ;]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#18070) shteer válasza spammer (#18068) üzenetére


shteer
titán

kár, hogy a béjemvé és a zájfón kimaradt :)

..szerintem jónak tűnik

(#18071) shteer


shteer
titán

mai kérdés-válasz:

Kérdés
Szia Drogs Bunny! Az lenne a kérdésem, ha lenyomok minden egyes nap 20-25 darab szabályos fekvőtámaszt és utána megiszok egy pohár (2 dl) sovány tejet, akkor izmosabb leszek? Ha igen akkor mikor lesz látható eredménye? Válaszodat előre is köszönöm szépen.
istvan_5dd75b
Válasz
Nagyon izmos leszel, csak ne felejtsd el, hogy addig állj féllábon. Eredménye annak lenne talán, ha a kisegítő iskolát meglátogatnád, de nem tudom, mikor.
2013-04-28 12:45:27
Bunny

..szerintem jónak tűnik

(#18072) Dexar007 válasza macikos (#18065) üzenetére


Dexar007
veterán

Ezt el kéne küldeni báninak az edzőválaszolba nemde? ;]

Give me your cum,bull!

(#18073) meroly


meroly
veterán

Stillmass Tejsavó fehérje koncentrátum – WPC 80 – ízesítetlen (natúr)
Oldódása szar, íze szar, de legalább olcsó ;] :R

[ Módosította: BomiBoogie ]

Impossible is nothing

(#18074) meroly válasza macikos (#18065) üzenetére


meroly
veterán

Ez hatalmas, mehet első hsz-be :DDD

Impossible is nothing

(#18075) spammer válasza Dexar007 (#18072) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem is :K

(#18073) melory: ejnye, rossz kém, rossz! ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18076) meroly válasza spammer (#18075) üzenetére


meroly
veterán

Ez csak egy szubjektív vélemény volt. Persze semmivel nem szarabb mint a natúr májprotkó. ;]
Kimásolod a hsz számot, a nicket és képes vagy átírni? Beteg..... :DDD

Impossible is nothing

(#18077) Dexar007 válasza spammer (#18075) üzenetére


Dexar007
veterán

Elküldjem vagy ne? ;]

Ban jár érte vajon? Nem akarom,hogy kirakják a vásárlós profilom.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#18078) spammer válasza Dexar007 (#18077) üzenetére


spammer
veterán

Nem hiszem, hogy kiraknak érte, azért csak nem hülye a bunni és levágja, hogy pojén ;] De amúgy is macikosnak kell rábólintani először, szerintem :)

(#18076) melory :P ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18079) wertigo1984 válasza macikos (#18065) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mostanaban ritkan irsz, de olyanokat... :DDD :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#18080) macikos válasza spammer (#18078) üzenetére


macikos
addikt

Felőlem küldhetitek :D Fog örülni :D ;]

(#18081) Mikuland


Mikuland
tag

Fészen kint! :C :R

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#18082) BÁ Nutrition válasza macikos (#18065) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

a bicepszed legfelső vékony rétege nem a proteintől hanem a kreatintól puhul meg. még esse tudod? minek jársz te ide? :F :W
;) :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18083) _NCT válasza BÁ Nutrition (#18082) üzenetére


_NCT
őstag

Na bassza meg, kár volt kreatint vennem akkor :( :(((

Megint elköltöttem egy jófajta leakciózott cipő árát kiegészítőkre. Jobb lenne inkább balettozni, oda csak 1x kell megvenni a cuccokat :(

[ Szerkesztve ]

(#18084) Ijk


Ijk
nagyúr

180 felettiek milyen hosszú a karotok? Mutuatóujjtól a mell és a váll találkozásáig?
Csak kíváncsiságból. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#18085) Stalker-2572 válasza Ijk (#18084) üzenetére


Stalker-2572
addikt

76cm sac/kb

All Black...

(#18086) RexpecT


RexpecT
addikt

A májnak is egész jó a fehérjetartalma, és olcsó is, de nem nagyon hallottam még h ajánlották volna az izmoskodós étrendbe. Valaki elárulja h miért, vagy Bunny mester buzizzon le inkább? :D

(#18087) BÁ Nutrition válasza RexpecT (#18086) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lebooZyzzhatunk mi is ha szeretnéd :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#18088) deniro2 válasza RexpecT (#18086) üzenetére


deniro2
senior tag

Hosszútávon szerintem nem lehet májat enni, én tavaly diétában próbálkoztam a csirkemájjal, de 1 hét után nem bírtam tovább és azóta sem bírok ránézni...
A nyulat meg ne kérdezd, mert írt már erről (és nem pozitív kontextusban, keress rá), szal csak egy picsábaelküldést érsz el vele... :)

[ Szerkesztve ]

(#18089) RexpecT válasza BÁ Nutrition (#18087) üzenetére


RexpecT
addikt

Kifejezetten vágyom rá :U :DDD .

Okés köszönöm, megnézem mit válaszolt a nyúl :D.

[ Szerkesztve ]

(#18090) Coccolino_O válasza RexpecT (#18086) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Magas a koleszterintartalma, akárcsak a többi belsőségnek.

[ Szerkesztve ]

(#18091) NyxNyxNyx válasza Ijk (#18084) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

195 centihez nekem is 76 centi körül.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#18092) shteer válasza deniro2 (#18088) üzenetére


shteer
titán

szerintem is könnyen megunható/utálható. én szeretem, de nem viszem túlzásba

..szerintem jónak tűnik

(#18093) God Vazzeg válasza Ijk (#18084) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Legibbonoztak? :DDD

(#18094) Zomb€€ válasza Ijk (#18084) üzenetére


Zomb€€
őstag

Mi az hogy mell váll találkozás?
Én oldalra emelve mutatóujjtól vállcsontig mértem. 82cm :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18095) Mikuland válasza Zomb€€ (#18094) üzenetére


Mikuland
tag

Még jó, hogy magasak vagytok! Rövidebb lábakkal állva vakarnátok a bokátok! :DDD ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#18096) _NCT


_NCT
őstag

Pow3rd!-t tolta már valaki innen közületek? Igaz nekem még az 1.0 van (2.0 WTF?? Mikor jön a Sercive pack b@zdmeg?? ... :W )

Csak azért kérdezem, mert régebben toltam, pár alkalomig jó volt, aztán csak mérsékelten, azután pedig már edzés előtt bevéve ott kellett topognom a konditerem öltözőjében, mert nem tudtam eldönteni mikor van az a pillanat, hogy nem kell fosnom és mehetek a terembe erőlködni. Nem volt jó érzés, főleg mikor fekvenyomás alatt jön rá az emberre a szapora.

Most nem tudom h a benne lévő kreatin miatt volt, ami esetleg nem oldódott rendesen, vagy a szervezetem nem tolerálta hosszú távon az edzés előtti pörgetőt? Amikor abbahagytam már nem hatott semmit, sőt mikor elhagytam, jobbakat edzettem mint vele. Bezzeg eleinte meg olyat dobott, hogy azt hittem enyém a világ....

Jövőhéten indulhat a koxi torna ;]

[ Szerkesztve ]

(#18097) shteer


shteer
titán

Vall volt. Az legalabb mindig atta :)

..szerintem jónak tűnik

(#18098) Woodslave válasza RexpecT (#18089) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] én is most agyalok a marhamajon, qrva olcsó :K (mondjuk elég xar is :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18099) RexpecT válasza Woodslave (#18098) üzenetére


RexpecT
addikt

Panírban tök finom, de az meg teli issza magát olajjal, szóval maradok a csirkemellnél :).

(#18100) deniro2 válasza Zomb€€ (#18094) üzenetére


deniro2
senior tag

Gibbonok vagytok te mind... ;] Nekem 182-höz 72...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.