Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164616) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Karanténnapló:
Minek után, a haspadból kis szétnyitható létrával ideiglenes paddá avanzsált eszköz szerű szerzeményem a kétkezes súlyzó nyomásra való pozícionálásánál meghúztam egy ideget a kisujj, gyűrűsujj idegvonalában a balkezemen felbaxtam magamat és arra jutottam, hogy veszek egy komolyabb padot (a vagy nem kapható és kérdéses hány hónap múlva lesz és a nevetséges pad ahhoz képest magas áron dimenzióján átugorva), ami fekvenyomó pad mellgép, csiga, hát láb minden egyéb csemegére jó lesz hosszútávon :D Kapja be az edőzterem, nem fogok most már ezen garasoskodni, csak specifikusabb izmok edzésére lesz ritkán napijegy :D

Egy normál fekvenyomóhoz képest 50-100E pluszba és hosszú távra nem szórakozok már kiegészítőkkel hozzá :D (hozzáteszem, hogy bezártság miatti frusztráció okán így is sokat fejlődtem az elmúlt ~48 napban... ) (a bezártságra maradt az edzés illetve a 1-3 hetente egy kocsikázás, kihalt de természetközeli helyekre a párommal (erdei patakok, tavak, stb))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.