Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144828) flash- válasza gyuri860213 (#144811) üzenetére


flash-
veterán

én is csináltattattam nála 20 oldalas étrendet (hát igen több pénzért mint ti) ebbe volt dopamin, acetil kolin,szerotonin és gaba teszt többek között, ezeket figyelembevéve írta meg az étrendem,én nem akarom reklámozni, de bőven túlmutat az általa összerakott étrend a reggelire zab, ebédre csirkerizs oszt jóvan szokásos étrenden...(ami pl nem igazán jó mert reggelire nem kell ch, csak fehérje és zsír..)
különben ez az 1300 vagy 1500 azért sántít mert ilyen kis különbségre nem lehet alapozni bőven van két ember között ennyi különbség az alapanyagcsere és egyéni eltérések,stb.. sőt ennyit egy táblázat is téved, nem lehet 100% os pontossággal megmérni ezeket a dolgokat hogy mi mennyi kalóriát tartalmaz..
van itt tápanyagforrás vizelet korrekció, látszólagos emészthetőségi együttható.
különben meg kutatták és kiderült hogy a termékek cimkéin szereplő érték és a valódi kalóriatartalom között 25% különbség van...

Eleve mindekinek más az izom és csonttömege,simán magasság-súly arányából ezért nem lehet bmr-t számítani,illetve lehet de nem túl pontos..
ezek kiindulási értékek, nagyon jó iránymutatónak.ember elkezdi csinálja figyeli nemjó lejjebbvesz, jó csinálja tovább.

de majd beszámolok hogy haladok a diéta-edzéssel pár hónap mulva :B

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.