Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118079) kolosanyi válasza Ijk (#118075) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem átjött teljesen. Az a baj, hogy azt hiszed, csak nálad van ez így, pedig lószart. Én is elég régóta csinálom már ahhoz, hogy legyen tapasztalatom hullámvölgyekkel meg fénypontokkal. Rajtad már legalább két éve mutatkoznak a kiégés jelei. Nem rég még bíráltad a futást, mert szerinted nem volt értelme, erre most arra panaszkodsz, hogy nehéz vagy hozzá és nem bírja a lábszárad. Ebből azt szűröm le, hogy változtatni akarsz, de zavar a lehetősége is, hogy szarabbul nézz ki, mint most. Én a helyedben két opció közül választanék. Vagy hagynám a testépítést legalább egy ideig és más sportot csinálnék (úszás, küzdősport, saját súlyos dolgok, jóga akármi), vagy felkészülnék egy naturál versenyre függetlenül a várható eredménytől. Más sportot űzve háttérbe szorul a kinézet és új kihívásokkal kell megküzdeni, ráadásul a kezdeti sikerek új motivációt jelentenek, illetve sikerélményt. A verseny meg megint olyan dolog, hogy van egy célod, egy kézzelfogható dolog ami lebeg előtted, hajt afelé, hogy életed legjobb formáját hozd. És ez is kurvára motiváló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.