Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114890) Apollyon válasza aelod (#114881) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem is csinálom. Amúgy velencei-tó egyik szabadstrand, oda viszonylag hamar lejutunk. Amúgy nem vagyok nagy strandolós arc, mert elég körülményes ott normális kaját enni. Edzeni én is hosszúban szoktam amikor nyomják a légkondit.

(#114882) Ijk: arra ott van a kreatin, az is látványos tud lenni. Valamennyire ;] Edzeni meg én se nagyon szeretek lemenni, de utána tök jó érzés, mikor megyek haza... Akkor mondjuk jó a teremben is lenni, amikor alig vannak, és enyém az egész hely.

"mindig többet akar az ember." Ez is igaz, én viszont megragadtam egy szinten és nekem itt tök jó. Főleg ahhoz képest hogy honnan indultam. Amikor elkezdtem tizenévesen, akkor 59kg voltam, most 80 körül mozgok. Ez legalább 15kg zsír, vagy még több ;] Ha nem edzek lefogyok, én ezért is csinálom. Viszont nem érzem úgy hogy ennél több kellene, előbb utóbb nincs tovább úgyse és megbolondul az ember és az instán vagy a faszbúkon végzi a csücsörítős/pucsítós/feszítős képekkel.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.