Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65201) axlfsi válasza Madoc (#65198) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, tudom, illetve az LG-k is kiírják ezeket az infókat egy gombnyomásra. Teljességgel érthetetlen számomra, hogy a Sony-nak ez miért okoz nehézséget :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#65202) axlfsi válasza arewan (#65199) üzenetére


axlfsi
veterán

Menüben valóban nem találni AA lehetőséget, de egy haverom váltig állítja, hogy Ő érzi, hogy van, érzi, hogy ráhúz (nem, nincs neki Cronusa).

Hát a fene tudja... Én 2 órát toltam vele, de nem ájultam el. A legjobban a FOV tetszett. Ha beraknák ezt a FOV-ot Warzone alá, már mennék is vissza :DDD

Bugok voltak, a grafika is néha elhasal (4-5 fps-sel megsemmisülõ járművek, földbe ragadt tankok...).
Sniperrel messzire gyakorlatilag soha nem instant kill a találat, de azért egy pisztollyal egy lövés voltam másnak - gondolom majd balanszolnak.

Nekem sem instantget, aztán majd meglátjuk, hova fejlődik, azt vagy akcióba vagy EA access alól még előveszem.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#65203) RudY válasza arewan (#65199) üzenetére


RudY
addikt

Ez a verzió való neked (is):
A(z) Battlefield™ 2042 Open Beta Xbox Series X|S játékot kipróbálhatja a(z) Konzolos Xbox Game Pass használatával, vagy ha megvásárolja, bármikor használhatja.
Battlefield™ 2042 Open Beta Xbox Series X|S

Ha ez lett letöltve akkor mennie kellene...elvileg.
(#65197) vg
Battlefield™ 2042 Open Beta Xbox One

[ Szerkesztve ]

(#65204) sith7 válasza arewan (#65199) üzenetére


sith7
nagyúr

Van

Keress rá ismét a GPU - ban a konzolon, ott a Series beta is :K

szerk.
RudY megelőzött :R

[ Szerkesztve ]

(#65205) arewan válasza RudY (#65203) üzenetére


arewan
kezdő

Upsz, köszi szépen, Xbox appból raktam fel, és nem mutatta a listában, én meg nem mentem az összes mutatására. :N

axlfsi
Érdekes, én semmit nem érzek, bár nincs is nagyon tapasztalatom FPS-ben, nem érzem az apróságokat. :D
Balansz tényleg ráfér.
Később meglátjuk, beta alapján nem írom le, de van mit javítani.

Szerk.
sith7 Köszi, meglett! :K

[ Szerkesztve ]

(#65206) l.skywalker válasza DefJamHUN (#65200) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sok esetben van, hogy a passzív EA Play, GPU előfizető nem tudja ugyanazokat az előnyöket élvezni. Ez még előrendelés esetében is előfordult, nálam pont SWBF2-vel. Előrendeltem, de csak a Home társam tudta elindítani.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65207) Skynet258 válasza ρσгτσ (#65161) üzenetére


Skynet258
veterán

A PS5-ös Nike nekem jobban tetszik (csak megvenni nem tudtam egyelőre sehol)...

https://geekpulse.hu

(#65208) urbi73


urbi73
senior tag

BF2042-nem rossz de remélem javítani fogják a rengeteg hibát , mert ez így elég káosz eddig . Jármű az csak tényleg ennyi lesz benne?

-

(#65209) thedivision2 válasza arewan (#65205) üzenetére


thedivision2
aktív tag

SS-en azért ez már a vicc kategória. Kár érte pedig.

[link]

(#65210) Sefneni


Sefneni
őstag

Nekem ez az új BF nem jött be.. :( A modern haditechnikát meghagyom a fiúknak. :DDD

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#65211) frankdelgado


frankdelgado
őstag

BF egy vicc. Pedig vàrtam.

(#65212) csaabz válasza thedivision2 (#65209) üzenetére


csaabz
őstag

Ez még csak béta. Ahhoz képest meg egész szépen muzsikál :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#65213) mcwolf79 válasza csaabz (#65212) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én is optimista vagyok . Valszeg ez egy jópár hónapos build , ahhoz képest XSX-en ordasnagy hibával nem találkoztam.Ha idén kijön és nem lesz benne game breaker Bush , akkor már nem lesz ez rossz.
Mondjuk az gáz , hogy így kell hozzáállni egy frissen megjelenő játékhoz . “Ha kicsit lesz bugos az már jó” :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#65214) Elderath


Elderath
őstag

Hát ez az új BF akkora csalódás, hogy első BF lesz amit nem veszek meg day 1. Mi a faszt csináltak ezek 3 évig?

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#65215) arewan válasza thedivision2 (#65209) üzenetére


arewan
kezdő

Sajnos így van, pedig az S-nek pont az ilyenekben kéne teljesítenie. Tavaly még mindenkinek jó szívvel tudtam ajánlani, a legtöbb koca játékosnak megfelel, egy vállalható árú gép, rá egy Game Pass, és vígan elvan vele.
De ettől most előjöttek a régi emlékek, mikor tizen évesen túrtam az ini fájlokat pc-n, hogy minél kisebb settings-en fusson végre az a játék, ami a minimum specifikáció alatti gépemen néhány fps-t bírt kiköhögni.. :U
Ha ekkora különbségek lesznek az érkező játékokban, akkor elveszti a létjogosultságát, kb érdemesebb lesz egy One-on xcloud-ozni. :(

(#65216) Moby válasza arewan (#65215) üzenetére


Moby
addikt

Mi olyan nagy baj van vele, ami a videókon nem látszik? FPS droppok vannak, de bőven abban a tartományban, amit az olcsó kijelzők VRR-je is kiszed. Ha levennék FHD-re ennyi sem lenne.

(#65217) szimszonos válasza arewan (#65215) üzenetére


szimszonos
őstag

Bőven hozza azt amire tervezték.Full hd felbontásra van belőve igazából.Nem a series x-el meg ps5-tel meg gamer pc-vel kell hasonlítgatni ami inkább 4k.Semmi gond nincs vele,ezért a pénzért 1080p/60fps bőven ajánlott.Lassan 100ezer ft alatt van.Aki 4k-ban akar 60fps-sel játszani az úgy se ezt veszi.Azért az FH4,Gears 5 meg sok játék nagyon szépen néz ki még ezen a kis masinán is.One S-sel azért ne hasonlítgassuk már ott nagyrészt 900p/30fps volt.

[ Szerkesztve ]

(#65218) arewan válasza Moby (#65216) üzenetére


arewan
kezdő

Az FPS-sel személy szerint nincs bajom, a grafika harmatos XSS-en. Talán RDR2-höz tudnám hasonlítani, amiből a One S verzió fut SS-en, és már élvezhetetlenné teszi a játékot.
Azzal várom is az X-et, nem tudtam úgy élvezni.
Persze ez egy FPS, úgysem azt nézed akció közben, de úgy érzem, hogy már túl sokat elvesz azért, hogy tartsa az FPS-t.

(#65219) Moby válasza arewan (#65218) üzenetére


Moby
addikt

Én a videón nem látok semmi olyat, ami harmatos lenne. A foliage vissza van véve valamicskét, de ennyi. Ez egy egyharmad teljesítményű gép az SX-hez képest. Pontosan ennek megfelelően teljesít. Alig valamivel a fele pixel alatt renderel. Nyilván ezt-azt vissza kell venni. Egyébként a RDR2-nél is pont ugyanez van a teljesítményarányokkal. Mondjuk élvezhetetlenné tenné az az RDR2-t, hogy a one verza fut, az is ilyen hiszti. Én végignyomtam One S-en is (többek között), és semmi élvezhetetlent nem találtam benne.

[ Szerkesztve ]

(#65220) arewan válasza Moby (#65219) üzenetére


arewan
kezdő

A BF-fel kapcsolatban kicsit vissza kell szívnom a dolgot, mentem egy kört az XS verzióban, játék közben egész működőképes.
Egyébként, valamiféle aim assist mégiscsak van benne, most néha éreztem én is, hogy ráhúz.
Nem tudom mitől függ, alap fegyveren a középső scope-pal nyomtam, bár nem hinném, hogy scope függő.

(#65221) axlfsi válasza Wesder (#63625) üzenetére


axlfsi
veterán

Jó ez a Hades, rendesen rá lehet függeni! :DDD

Én kb 3 óra játék alatt most tartok ott, hogy a Meg-et kétszer is kinyírtam, de ez a lávás terület nagyon bosszantó. Tök kicsi "szigetek" vannak, dashelek párat és tuti a lávában sérülök, ami rendesen bosszantó. Gyakorlatilag többet sérülök ettől, mint az ellenségtől... Most egy kicsit félre is teszem.

Valamit biztosan nem a legjobban csinálok, nincs igazán tapasztalatom roguelike játékok terén (...de most kedvem lett egy kis Returnal-hoz :DDD).

Fontos, hogy kiket kezdek el ajándékozni vagy az annyira nem segíti a haladást, csupán a story lesz teljes vele?

Te mennyi idő alatt vitted végig? Ilyen rövid a játék vagy ennyire vérprofi vagy?:C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#65222) Wesder válasza axlfsi (#65221) üzenetére


Wesder
félisten

34.5h-t jàtszottam vele összesen. A főstory olyan 20-24h alatt lett meg God Mode-dal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65223) Wesder


Wesder
félisten

Grounded majd csak 2799-ben fog jönni, sajnos az idei megjelenés elmarad. :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65224) rdt89 válasza Wesder (#65223) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem nem várom meg a megjelenését, leteszek róla. :DDD :DD

(#65225) .LnB válasza frankdelgado (#65109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha játszottál a kettővel, gondolj erre a kommentre. Már inkább, a hármat fogod várni. ;]Csak viccelek, elírtam, azt se tudom, hogy ez már hányadik Stalker lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65226) vg válasza RudY (#65203) üzenetére


vg
addikt

Próbáltam ezt a verziót, mert egy ismerősnek one gépe van és vele toltam volna, de nem ment tovább a nyomd meg a A gombot képernyőnél (nekem xbx masina van). Nem tom mit csináltam rosszul. A xbx verzió ment, de úgy meg nem tudunk együtt játszani.

(#65227) frankdelgado válasza .LnB (#65225) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na akkor kapd össze magad és merülj el a STALKER világában, különben nem leszel hiteles, amikor engem akarsz fikázni :DDD .

(#65228) Boonen007


Boonen007
őstag

Sziasztok!
Egy One S-em van, ma érkezik az új Series S (gondolom azért jóval jobb a grafika rajta) ha nem jelentkezek ki a One S-rol a fiokombol viszont nem nagyon használom, de bejelentkezek Series S-re az gond?

(#65229) NemMo


NemMo
őstag

A hell let loose milyen érdemes megvenni?

(#65230) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

Valami megoldás van arra, hogy a kikapcsolt gépre rádugott kontroller ne kapcsolja be a gépet? Csak tölteni szeretném, de mindig visszakapcsol...

(#65231) mettek válasza Boonen007 (#65228) üzenetére


mettek
addikt

Nem lesz jóval jobb grafika rajta. Eleve a Series S butított next gen gép, másreszt pedig nem nagyon van igazi next gen játék. Az elmúlt fél évben megjelent néhány produktum kicsit jobban néz ki rajta.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#65232) balazs025 válasza Boonen007 (#65228) üzenetére


balazs025
senior tag

Nem gond, egyszerre nem tudsz játszani két gépen egy fiókkal, de bejelentkezve lehetsz. Jobb grafikára pedig csak azoknál a játékoknál számíts, amik vagy kaptak series patch-t vagy már alapból arra készültek el. Az előző generációs játékok többsége ugyan olyan grafikával fog futni, mint one s-en.

(#65233) Boonen007 válasza balazs025 (#65232) üzenetére


Boonen007
őstag

Gondoltam itt pl Fifa 22 vagy akar Cyberpunk ami One S-én olyan kb. mintha a videokartya haldoklana annyira csíkos, azért gondolom ezek csak szebbek. :)

(#65234) bandi0000 válasza vg (#65226) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Pont ezt akartam kérdezni, mert nálam is ez van, viszont ha ez ilyen lesz, akkor felesleges cross gen verziót venni

Xbox One: bandymnc

(#65235) balazs025 válasza Boonen007 (#65233) üzenetére


balazs025
senior tag

A Cyberpunk biztosan, de én megváránám a series patch-t (hátha még idén elkészül). A fifa esetében pedig, ha jól tudom, akkor az ideinél több újítás is már csak a jelen generációnál érhető el (ha az a verzió kerül megvásárlásra), így annál minden bizonnyal lényegesebb lehet a különbség (pontosan nem tudom, mert nem játszottam vele).

(#65236) vg válasza bandi0000 (#65234) üzenetére


vg
addikt

Fasza, akkor nem nálam van a baj.

(#65237) thedivision2 válasza Boonen007 (#65233) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Fifa esetében pont, hogy a one s verzió szebb series s-en. A játékosok felbontása játék közben felismerhetetlenségig le van húzva. Viszont amivel tényleg foglalkoztak next gen téren, az sokkal szebb.

[ Szerkesztve ]

(#65238) sith7 válasza Boonen007 (#65233) üzenetére


sith7
nagyúr

nyugi ... jobb lesz, szebb lesz, gyorsabb lesz

Mi is one s - ről váltottunk series s - re :K

(#65239) pzstm


pzstm
titán

Xbox Cloud Gaming is now fully powered by faster custom Xbox Series X hardware. Microsoft tells me it completed the upgrade recently, and it comes as the company prepares an Xbox app for TV and streaming devices.
[Xbox Cloud Gaming is now fully powered by faster Xbox Series X hardware
]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#65240) NoMagix válasza Boonen007 (#65228) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó lesz és piszok gyors!
Hamarosan itt a nextgen Forza H5, na az biztos nagyon szép lesz rajta is!

(#65241) arewan válasza vg (#65226) üzenetére


arewan
kezdő

Nálam ezt akkor csinálta a One verzió, ha Xbox Wireless Headset volt csatlakoztatva. Esetleg egy második csatlakozott kontroller, vagy bármilyen wireless fejes is okozhat akkor ilyet szerintem.
Series verzióban jó, itt viszont nem érzékel bevitelt ebben az esetben.

(#65242) vg válasza arewan (#65241) üzenetére


vg
addikt

Húúú, jó tipp, na ezt kipróbálom majd, nekem is wireless volt rajta épp.

(#65243) sch_a válasza Boonen007 (#65233) üzenetére


sch_a
addikt

A Fifa 22 gameplay konkrétan ocsmány, egyedül az "átvezető" animációk szebbek.
Azért ha Series-re normálisan optimalizált játékot próbálsz, érzékelhető a különbség. Nekem eddig az FH4-nél a leglátványosabb.

(#65244) mcwolf79 válasza sch_a (#65243) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az EA minden évben valamit variál a gameplay-jel , hogy ne mindig ugyanaz legyen . Mindig ez van, kell pár hét míg rááll az ember keze . Én is olyannyira elkeseredtem , hogy nem megy az új rész, hogy visszamentem játszani a tavalyival. Na akkor szembetűnő a fejlődés , ha összeveted a két részt . Sokkal fluidabb az egész játék , nem olyan darabos , mint a tavalyi .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#65245) sch_a válasza mcwolf79 (#65244) üzenetére


sch_a
addikt

Az ocsmányt a grafikára értettem. Szerintem játék közben semmivel sem szebb Series S-en,(sőt...), mint a tavalyi rész One-on.

(#65246) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok
Próbáltam utána olvasni de elbizonytalanodtam. Alany Series S ugy van a gyári bővítő kártya amit a gép hátuljába dugok (az SSD ha jól tudom) egy sima hagyományos külső HDD-vel (USB porton nyilván) tudom bővíteni. Lehet rá tenni játékokat ugyan úgy illetve működik is róla a lejátszás ha rá lehet tenni (gondolom lassabb lesz ha működik azzal tisztában vagyok ) a kérdés csak, hogy működik vagy csak a gyári hátuljába dugós SSD?
Szerk.:
Illetve ha külső HDD-lenne mire érdemes figyelni?

[ Szerkesztve ]

(#65247) negyven2 válasza pzstm (#65239) üzenetére


negyven2
veterán

Ez szép és jó, de azért de ha már SX alapúnak hívják, akkor a One X támogatással rendelkező játékokat One X támogatással futtatása. Mert sajnos ahogy kipróbáltam párat, akkor simán látszik, hogy SX hardver ide vagy oda, akkor is a sima One S kiadás van fent (pl. Elite-ben nincs lehetőség se Quality/Performance (60fps) mode-ot választani (meg 4K/1080p).

Ami érdekes és már írtam az az, hogy pl. a No Man's Sky az Series S-nek látja a Cloud Gaming-et, de pl. a Like a Dragon, Marvel's Avengers Series X-nek.
Ja és már a Cloud csak 1080p/60fps-el működik, akkor szintén a One játékok esetében vagy alapértelmezett, vagy legalább választható legyen a fps boost opció (már ahol van).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#65248) Norb79 válasza Roland0224 (#65246) üzenetére


Norb79
őstag

Vannak Series x/s patches játékok, azok csak a belső ssd-ről vagy a hivatalos ssd bővítőkártyáról mennek, minden más játék a rádugott külső hdd/ssd-ről is megy.
USB3.0 szabványt fussa meg a hdd/ssd, arra kell figyelni.

(#65249) batmanism2x


batmanism2x
tag

FC6-ot próbálta már valaki SX-en? Nem a previewt, hanem a tegnap kigördültet? Hoz valami nextgen feelinget? Nekem utóbbi eddig csak FH4-nél és Metro Exodusnál csapott meg, remélem FC6 is ebbe a táborba tartozik

(#65250) Wesder válasza batmanism2x (#65249) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is volt belőle preview. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.