Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65051) Döglött Róka válasza DefJamHUN (#65047) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mármint hogy Hama Cat5 vagy hyosung Cat5? Kábel-kábel, nagy truváj nincs bennük.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#65052) parandroid válasza Döglött Róka (#65051) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én vettem egy 50 m-es kábeldobot, egy marék csatlakozóvéget, meg egy krimpelőfogót, azóta minden kábelem parandroid márkájú. És ez kb 15 éve így van. Pedig nincs különösebb műszaki érzékem, meg a szakmámnak sincs köze ilyesmihez. Nem egy űrtechnika.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65053) Bilux


Bilux
veterán

Battlefield 2042 ha nem találom a storeban akkor az azért van mert csak GPU-em van :F Ha jól tudom EA előfizetést tartalmazza nem?

megvan alkalmazásban megtaláltam :F :R

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#65054) IntelKiller7 válasza Bilux (#65053) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tartalmazza.
de barki le tudja tolteni.
ha nem talalod ott mas problema lehet.

xbox appon telefonob keress ra, es telepitsd abbol

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#65055) Döglött Róka válasza parandroid (#65052) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nálam két 1,5 méteres cat-6os kábel van összvissz, mindkettő a modem/routerből jön kifele, egyik a boxba, másik a saját routerbe. Ahogy szalad az idő a szakmámban, én egyre igénytelenebb vagyok. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#65056) thedivision2 válasza Döglött Róka (#65055) üzenetére


thedivision2
aktív tag

A kábeles megoldásnál sose lesz jobb. Én is azzal használom a boxot.✋

(#65057) NoOne1976 válasza oriic (#65049) üzenetére


NoOne1976
őstag

Lesz erről valahol nézhető videó/közvetítés? Youtube-on például.

(#65058) parandroid válasza Döglött Róka (#65055) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy a ház, iszonyat sok a hálózati eszköz, amivel megoldható, az kábelre megy. Egy router + 2 switch egyelőre elég a dologhoz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65059) consono válasza parandroid (#65052) üzenetére


consono
nagyúr

narancs-fehér, narancs,zöld-fehér,kék,kék-fehér,zöld,barna-fehér,barna :D
Nem tudom mennyi kábelt gyártottam már le...

"In God we trust. All others must bring data"

(#65060) oriic válasza NoOne1976 (#65057) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, mint írtam ez csak pletyka. Szerintem simán kidobnak egy trailert oszt csókolom. :D

Live-Die-Respawn

(#65061) Döglött Róka válasza parandroid (#65058) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Itt is van 2 szint, én beraktam két 5g routert mindkettőre és annyi. Lusta vagyok na :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#65062) oriic válasza oriic (#65060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na úgy tűnik, hogy este 7kor lesz valami stream. [link]

Live-Die-Respawn

(#65063) zozek


zozek
tag

Sziasztok,
Török vagy brazil store-ban lehet vásárolni?

(#65064) need válasza l.skywalker (#64962) üzenetére


need
addikt

Köfi :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#65065) hombre[EU] válasza oriic (#65062) üzenetére


hombre[EU]
veterán

valami új elden ringhez dobják streamet :D

Life, Uh, Finds A Way

(#65066) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hali,csak azt szeretném kérdezni ha előrendelem a BF -et,hogy már most tudjak játszani,akkor már most levonja a lóvét vagy majd csak megjelenéskor,illetve ha mégse jön be akkor letudom e mondani.Köszi. Ja most olvasom ha van gamepass akor is lehet tolni.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#65067) Wesder válasza craftsman01 (#65066) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenés elött 10 nap, de a bétàhoz elég az EA Play is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65068) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox-ra a Fallen Ghosts DLC mellett ingyenes a Breakpoint Deep State DLC is játékon belül:
Giveaway (ubisoft.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65069) zkxdn válasza oriic (#65026) üzenetére


zkxdn
őstag

Aham...még1 BR.. thx nope.
XD valamivel mivan? Azis BR nem? Vagy az a COD vonalat hivatott meglovagolni?

(#65070) oriic válasza zkxdn (#65069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xdefiant? Az inkább Overwatch-COD keverék.Még készül, PC teszt volt, várjuk a konzolos teszteket.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#65071) sanyi0627 válasza Bilux (#65053) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Majd írd meg légyszi hogy GPU elofizuval megy e.
köszi

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#65072) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az art of rally zseni, komolyan. Imádom. :) Már eljutottam group b-ig. Itt már kezdődik a vadállatság. :) Én ezeket a mikrolagg-okat se tapasztalom, vagy engem nem zavar, nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65073) NoMagix válasza .LnB (#65072) üzenetére


NoMagix
addikt

S - csoportnál már más lesz a véleményed! ;]

(#65074) IntelKiller7 válasza sanyi0627 (#65071) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Menni fog.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#65075) Elderath


Elderath
őstag

Az miért van, hogy egyik haverommal akárhányszor vesszük fel egymást mindig offlineok vagyunk egymásnak. Nincs elállítva semmi egyikünknél se és csak vele csinálja ezt

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#65076) Wesder


Wesder
félisten

Ott van hogy unreal, szóval tuti kamu.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65077) Steve1207 válasza Wesder (#65076) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez micsoda, mi kamu?

.

(#65078) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

"Xbox Cloud Gaming (Beta) on Console

We’re beginning to flight cloud gaming today on your console for a random subset of Beta Insiders. You can read more about the feature at the blog post here."

"Users may be unable to launch base games that are part of a bundle (Forza Horizon 4, Halo: The Master Chief Collection, etc.) with cloud gaming on console.

Some cloud gaming experiences may show in English only."

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#65079) zkxdn válasza Wesder (#65076) üzenetére


zkxdn
őstag

Engine 4 lemaradt :DDD

(#65080) oriic válasza Steve1207 (#65077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Unreal...Nem igazi. Érted . :D

Live-Die-Respawn

(#65081) zkxdn


zkxdn
őstag

Fuh mire feljön a nap gameplay leak is lesz a GTA Trilogy Remaster/Remakecskéből :DDD

(#65082) Steve1207 válasza oriic (#65080) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja az megvan, ha nincs semmi jel mögötte nem tudom poénnak vegyem-e :D Meg amennyire a rockstarban bízok manapság... én simán elhiszem, hogy enginet váltanak vagy kacsa volt az egész az ue használattal akár.

Kicsit pikkelek rájuk a RDR2 óta, mert egy évvel a nextgen korszakban még mindig nem voltak képesek egy 60-as patch-re :(

.

(#65084) 3L1T3 válasza Wesder (#65076) üzenetére


3L1T3
addikt

:N

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#65085) Wesder válasza 3L1T3 (#65084) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire rossz volt? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65086) Wesder


Wesder
félisten

Na nézzük mit tud ez a mustàros Alan Wake.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65087) KoNZoLik@ válasza Wesder (#65086) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ugyan azt mint 10 éve, csak kicsit jobb felbontásban😅 Mondjuk ha anno kimaradt,akkor viszont kötelező 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#65088) Wesder válasza KoNZoLik@ (#65087) üzenetére


Wesder
félisten

"Kimaradt" mert nem tetszett, és egyelőre most se nagyon fogott meg. A 60fps jót tesz neki, és legalàbb úgy néz ki az X|S verzió, mint egy àtlag One-os jàték. (jó, hàt ez a Remaster dolga) Polcon elfér, enni nem kér.

Szerk.
Hmm.
A jàték jobban néz ki, mint az àtvezetők, ez így kicsit elég fura. Gondolom azokkal nem dolgoztak, csak felskàlàztàk 4K-ra.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#65089) persil válasza Wesder (#65088) üzenetére


persil
nagyúr

Baromi jo jatek, told vegig.

Adj neki nehany orat, ha nem szippant be, azt is megertem, de tenyleg kurva jo. Olvass el es nezz meg mindent benne, ha megis bejon, megeri.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65090) AMD Power válasza Wesder (#65086) üzenetére


AMD Power
titán

Képek alapján jónak tűnik! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#65091) persil


persil
nagyúr

Jatszódik itt valaki Hisense U7QF trévén?

Blooming-gal es sávosodással mit lehetne kezdeni? Nincs valami atombeállításotok a legjobb képre?(értelemszerűen a boxon érdekel)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65092) frankdelgado válasza l.skywalker (#65068) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem lemezesen van meg az alap verzió és úgy látom, hogy a deeluxe kiadás kapott xsx felpimpelést. Az alap kiadásomat kis pénzmagért vajon fel lehet tuningolni, vagy becoptam és ha teljes pompájában akarom élvezni, akkor meg kell vennem a deluxét?

(#65093) frankdelgado válasza .LnB (#64855) üzenetére


frankdelgado
őstag

Így, hogy már pár napot játszottam vele, azt mondom, hogy nem is írtál akkora hülyeséget, mint az tőled elvárható, mondhatni ráhibáztál. :DDD Ha írnék tesztet, ez lenne a címe: "Cukormentes S.T.A.L.K.E.R., de édesítőszerrel, viszont így sem rossz" vagy valami hasonló.

(#65094) mettek válasza persil (#65091) üzenetére


mettek
addikt

Etek mind panel hibák, sajátosságok amik az olcsó silány kijelzőkre jellemzők, ezekkel nem tudsz mit kezdeni. Ezért kerül az egyik tv 150ezerbe, a másik meg 600ezerbe.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#65095) frankdelgado válasza persil (#65091) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ott baxtam el én is, hogy elolvastam egy ilyen "300 ezer alatt csak a nyomik vesznek tv-t" cikket vagy hozzászólást, addig nem is ismertem az ilyen kifejezéseket. Csak annyit, hogy biza az én tv-men a kép nem olyan szép, mint a bótban látott 1,5 milliósén....de megtanultam együtt élni ezzel ....meg h milyen a feketéje téma..én az lcd-vel simán elvagyok, a legjobb feketéje meg úgyis az anyósomnak van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65096) Zoleee83 válasza mettek (#65094) üzenetére


Zoleee83
addikt

Olcsó, silány a Hisense-re? Azigen! :D
A hasonló árkategóriájú nagymárkás tv-k sokkal rosszabb képpel rendelkeznek..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#65097) GalaHU válasza frankdelgado (#65095) üzenetére


GalaHU
őstag

Pedig egy jó TV fél generációváltás… ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#65098) frankdelgado válasza GalaHU (#65097) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem mondom láttam olyan tv-t, hogy kedvem lett volna alányúlni a demo-n teázgató gésának, de az tényleg másfél misibe fájt. :DDD

(#65099) persil válasza mettek (#65094) üzenetére


persil
nagyúr

Messze van a silanytol az a tv(panel), de mindegy is, a kerdes nem ez volt. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65100) Def26


Def26
félisten

Jött egy kontroller update. Remélem nem basznak szét valamit battlefield béta előtt. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.