Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65101) Moby válasza frankdelgado (#65098) üzenetére


Moby
addikt

Ezek a demok olyanok, hogy bármilyen tévén megnézed egy világos üzletben, vagy bemutatón, és háromszor olyan képet látsz rajta, amilyet otthon, valós anyagokkal fogsz :D Még a generált tartalmak minősége között is óriási különbség van. A jó persze egy jó tévén nagyon jó, de a szarból egy drága sem volt várat építeni. A tévé youtube appjában megnézem ezeket a 4K oled bemutatókat, szóval nem is valami nagybitrátájú izé, és olyan, amin filmen szinte egyetlen egyszer sem látok viszont. Ezeknek nem szabad bedőlni.

(#65102) vg válasza Def26 (#65100) üzenetére


vg
addikt

Azt már megkaptuk insider-ban régebben, valószínűleg azt készíti elő, hogy majd ki tudod kapcsolni a fényt rajta. Remek funkció szerintem.

(#65103) Def26 válasza vg (#65102) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65104) frankdelgado válasza Moby (#65101) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor még szerencse, h nem volt nálam másfél misi :DDD

(#65105) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sejtettem hogy ez lesz.
BF 2042 béta nem talál meccset.

(#65106) icemad válasza persil (#65091) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

YouTubeon láttam ilyen beállítós videókat. Pl ezt: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#65107) .LnB válasza frankdelgado (#65093) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:) Na végre valami. Mondjuk kár érte, bár engem annyira nem vonz az a játék. Majd talán a Stalker 3.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65108) Döglött Róka válasza frankdelgado (#65104) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Annyit azert nem kell, en pl most vettem egy 48as c11et kizárólag az xboxhoz. A nappaliban egy 70es ips paneles tv van mert kell a fenyero.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#65109) frankdelgado válasza .LnB (#65107) üzenetére


frankdelgado
őstag

Előszőr még jöjjön ki a 2, ne legyünk ennyire türelmetlenek. :DDD Egyébként nem írtam a játékkra , hogy rossz, csak nem nyújt akkora szabadságot és kihívást, mint a Sztalkerek. Hangulatban nagyon ott van és ez nagyjából el is viszi a hátán. A 30 fps meg atomstabil, abszolút nem zavaró. Viszont xbox s gépen katasztrófa az egész, szaggat és ronda.

[ Szerkesztve ]

(#65110) RudY válasza ProEvoFan (#65105) üzenetére


RudY
addikt

Nekem simán lement az első kör...estem-keltem-lestem, hogy miért vagyok alapból szupportáló öregasszony. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65111) persil válasza icemad (#65106) üzenetére


persil
nagyúr

Koszi!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65112) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok
Tegnap megvettem a Series S-em. A kérdésem az lenne ,hogy hogy érdemes tárolni (tudom h lehet fekteteve meg állítva). Télen nálunk a házban nagyobb a szálló por azt figyeltem meg (megy a radiátor + lent a nappaliban a kandalló is gondolom ezért) ezért kérdezem ,hogy minél kevesebb por jusson úgymond bele.
Válaszokat előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#65113) ProEvoFan válasza RudY (#65110) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sikerült. Nem rossz.A grafika fasza.Kár hogy továbbra is kilómétereket futok a semmiért, de ez BF, ez ilyen.
Elsőre BF 3 klón, és ez igen pozitív. :K

[ Szerkesztve ]

(#65114) Ctrl+Alt~Del válasza persil (#65091) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Jujj. Mondanam, hogy rendes tevet kell venni, de az most neked nem segit sajnos. :(

Ez van, egy minosegi panelnek az ára sajnos eleg magas.

W | W | H | W | W | W | H

(#65115) NoMagix válasza Roland0224 (#65112) üzenetére


NoMagix
addikt

Játék után ha kihűlt, akkor simán letakarhatod, esetleg használd állítva!
Időnként ki is porszívózhatod a rácson keresztül!

(#65116) GeronimoTama


GeronimoTama
tag

nektek sem enged battlefield-ben rögzíteni?

GTAO: tamadotcom

(#65117) Roland0224 válasza NoMagix (#65115) üzenetére


Roland0224
senior tag

Köszi
Én is arra gondoltam ,hogy állítva.:R

(#65118) persil válasza Ctrl+Alt~Del (#65114) üzenetére


persil
nagyúr

Azert az u7qf nagyon messze van a kurva szartol, tenyleg nem ertem, hogy miert gondolja mindenki, hogy ez valami legalja hulladek, amikor minden letezo tesztben az jon ki, hogy az araert kifejezetten jo(foleg kepminoseg teren). Ugyanennyi penzert a "nagyok" olyan hitvany, kutyakozonseges ips-eket adnak, hogy megszedulsz.

De, hogy a kerdesem is erthetobb legyen, nem lettem ongyilkos az emlitett ket jelensegtol, tavolrol sem elhetetlen, csak erdekel, hogy lehet-e valamilyen beallitassal javitani rajta.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65119) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na 5 perc elég is volt bf-ből,sajna kontrollerrel nagyon béna. Majd ha lessz eger bill akkor meglessük.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#65120) vg válasza ProEvoFan (#65113) üzenetére


vg
addikt

Van benne 120fps lehetőség? Én csak este tudom megnézni. :O

(#65121) sith7 válasza craftsman01 (#65119) üzenetére


sith7
nagyúr

na, itt a hiba a gépezetben ... gyakorolni, nem feladni :N :K

(#65122) Zoleee83 válasza persil (#65118) üzenetére


Zoleee83
addikt

Az az U7QF + az U8QF is egy kifejezetten jó minőségű VA panellel szerelt, ezek a Hisense Tv-k simán felveszik a versenyt az LG/Samsung/Philips vonallal árkategórián belül, sőt bőven szebb képük van.
Valószínűleg azért gondolják sokan így, mert nem látták még élőben, legutóbb egymás mellett nézegettem ezeket, az LG és a Samsung olyan ultra gagyinak tűnt a Hisense/TCL mellett, hogy szégyen volt a nagy márkákra nézve..

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#65123) GeronimoTama válasza craftsman01 (#65119) üzenetére


GeronimoTama
tag

27 éves vagyok, mindig is pc-n játszottam fps játékokat pár napja próbálgattam bf 5-öt kontrollerrel, őszintén nem jött be de most toltam egy 2042-őt és 36-6ra zártam a meccset, nem rossz.

GTAO: tamadotcom

(#65124) icemad válasza Zoleee83 (#65122) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ja... Annyira csuda panellel vannak szerelve, hogy pont a problémák miatt került megemlítésre itt a fórumon. Ha tetszik, ha nem, ez egy alsó kategóriás tv, olyan panellel.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#65125) ProEvoFan válasza vg (#65120) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt az opciót nem kerestem. Szóval nemtom'.

(#65126) thedivision2 válasza ProEvoFan (#65113) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Gondolom SX-el próbáltad. Én SS-el mentem pár kört. A stílus tényleg BF3, ami nagyon fain és tetszik, viszont nálam a grafika is...Alacsony felbontás, csúnya textúrák, villogó égbolt és árnyékok. Értem én, hogy kell a 128 ember egy szerverre, hogy legyen értelme a GTA 5 méretű mapoknak, de ilyen áron? Ráadásul itt már nem lehet a bétára fogni, mindjárt megjelenik...

[ Szerkesztve ]

(#65127) persil válasza icemad (#65124) üzenetére


persil
nagyúr

Nem problemak miatt kerult megemlitesre, csak valahogy meg kellett neveznem a jelenseget, hogy ertheto legyen a kerdesem. De most ne azt kepzeld, hogy valami felhos, szurke szmogot latok fekete helyett.

A tv meg lehet alsokategorias(tudom, 200 ezerert ma mar csak szar tv-t lehet venni, hiszen a tv 600k-tol kezdodik), de az a fald-os qled va panel tenyleg kurva jo, akarmilyen tesztben olvashatod es pont ugy is nez ki. Nem a legszarabb ips, mint amit az lg/samsung/tobbiek adnak 200-ert.

CSAK annyirol szolt a kerdes, hogy tovabb javitani lehet-e a tv sajat beallitasaival, ha esetleg valakinek van is otthon es tapasztalatbol beszel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65128) vg válasza thedivision2 (#65126) üzenetére


vg
addikt

Próbáld ki a One verziót, lehet az szebb v nagyobb felbontás, mert ott csak 64 játékos van.

(#65129) icemad válasza persil (#65127) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudom, hogy jó a direct ledes va panel, nappaliba én is olyat vettem. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#65130) tutis


tutis
őstag

Sziasztok!
Annó vettem egy live gold-ot, amit a 350Ft-os gamepass-al átkonvertáltunk game pass utlimatera. így a gold 2020.11.hóig, a gamepass 2021.11-hóig lett jó.
Kérdésem az lenne hogy érdemes megvenni újra a goldot, vagy felejtős, és a gamepass az úgyis mindent visz?
mire is kell ez a gold tulajdonképpen? vagy ha most aktiválok egy goldod, akkor a gamepasst konvertálja vissza? nem igazán vágom mi hogy van ebbe :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#65131) Zoleee83 válasza icemad (#65124) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor tedd mellé a hasonló árú csuda pl LG Nano 753, Samsung LCD/IPS-t szétfolyt képpel gyönyörű feketével, vagyis szürkével, na azon lesz király bármit is nézni! ;]
Amúgy nem nevezném alsó kategóriásnak, FALD-os, normális VA, nem az a hulladék amit a fentebb említettek adnak..
Érdemes benézni a Tv topicba, vagy utána olvasni, mielőtt másnak is fals infót adsz.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#65132) icemad válasza Zoleee83 (#65131) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Semmilyen fals infót nem adtam. Én voltam az egyetlen, aki videót linkeltem a beállításokhoz. És attól nem lesz felső kategóriás, mert fald világítású va panel van benne.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#65133) Zoleee83 válasza icemad (#65132) üzenetére


Zoleee83
addikt

Senki nem mondta, hogy felső kategóriás, Te kezdted el lehúzni, aztán mikor Persil válaszolt már fordítottál a dolgon, de Te tudod. ;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#65134) MakkMarc válasza craftsman01 (#65119) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Legjobb Bf a 4 óta. Végre lesz mivel multizni a következő 5 évben :DD

(#65135) vg válasza MakkMarc (#65134) üzenetére


vg
addikt

Nem volt valami hír, hogy két évente lesz új bf?

(#65136) MakkMarc válasza vg (#65135) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Ha olyanok, mint az 1 vagy az 5, akkor inkább ne. Mai napig hamarabb veszem elő a BF4-et,mint ezt a két szutykot...

(#65137) Bilux válasza MakkMarc (#65134) üzenetére


Bilux
veterán

Nagy kár, hogy bf2042 nem lesz single game :( :((

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#65138) persil válasza Bilux (#65137) üzenetére


persil
nagyúr

Marmint semennyire?

Az eletben nem adnek ki 20-30 ezret egy par oras jatekert, mert a multijuk meg nem erdekel, viszont - joval - megjelenes utan mikor mar olcso, akkor mindnek vegigtolom a kampanyat egyszer. A bf1 pl nagyon bejott.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65139) Bilux válasza persil (#65138) üzenetére


Bilux
veterán

Én úgy tudom semmilyen formában nem lesz :F

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#65140) MakkMarc válasza Bilux (#65137) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Nekem az sem hiányzik, soha el sem indítottam.
Viszont az árán faraghattak volna lentebb emiatt, főleg mert még a battlepass árával is behúznak. Persze 5 évre leosztva az sem sok.

(#65141) persil válasza Bilux (#65139) üzenetére


persil
nagyúr

Akko' kapjak be. Akcioban par ezresert pedig eddig majd minden resz megerte egy hetvegere.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65142) vg válasza MakkMarc (#65136) üzenetére


vg
addikt

De most miért mondod ezt, a BF olyan mint a Terminátor frencsáljz, minden résszel egyre "jobb"... szerintem a készítők is rohadtul unják már ezeket készíteni, de meg kell élniük valamiből.

(#65143) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na a BF egyelőre nekem nagyon tetszik, kár, hogy technikailag finoman szólva is problémás még. 60FPS megvan, de időnként dropol, fekvéskor a dombon a pálya alá be lehet nézni, sok textúra/árnyék villog, a felrobbant járművek lagolva zuhannak le stb. Tetszik, jobb mint az alfa, nem mondom le preordert.

Live-Die-Respawn

(#65144) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans 2
Kickstarter - Trinity Team

ZX Spectrum - Commodore 64

(#65145) Roland0224


Roland0224
senior tag

Új vagyok még az xbox világába ne kövezzetek meg
De xbox mobil appból telepítettem a cold wart.
De nem indul el. Azt kérdezi megvásároltam-e. De fel se adott olyan lehetőséget. Csak h töltsem le , kiválasztottam az xboxot és töltötte is.
Mit rontottam el? Hol tudom akkor megvenni? Mert gondolom akkor mégis fizetős. (Gamepass ultimate van)
Vagy hogyan lehet működésre bírni?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#65146) ρσгτσ válasza Roland0224 (#65145) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Onnan bármit le tudsz tölteni. Azt is, ami nincs meg.

Konzolról vagy weboldalon keresztül tudsz játékokat vásárolni. Előbbit ajánlom, átláthatóbb.

Szerk.:
Vagy apróról, más megbízható eladótól/oldaltól/régióról kedvezőbben.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#65147) l.skywalker válasza craftsman01 (#65119) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2017-ben a BF1 miatt vettem Xbox One-t. Előtte fél évvel 360-at, de nulla képességem volt kontrollerrel. Előte csak PC-s tapasztalataim voltak. Két (kettő!) hónapig játszottam "ki tud gyakrabban respawn-olni"-t a játékban, mire elértem azt a szintet, hogy jól ment. Ez tényleg csak gyakorlás kérdése. Nem feltétlenül lesz benne egér és bill. támogatás.-

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65148) l.skywalker válasza tutis (#65130) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hali. Mikor átkonvertáltátok Game Pass Ultimate-re, akkor a Gold és a sima Game Pass inaktívvá váltak önmagukban, egyben minden a GPU alá került. Most csak azt kell nézned mikor jár le a GPU. Ha lejárt akkor érdemes csak újra ezt a Gold-os konvertálást újra eljátszani, még akkor is ha nem adja be a 300 Ft-os GPU-t. Ha van GPU-d, Gold önmagában nincs.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#65149) BiaLand


BiaLand
csendes újonc

Sziasztok!
Kaptam egy kódot amit USA store-ban vettek, és próbáltam beváltani a régi appban mobilneten keresztül, de nem sikerült. Régió hibát ír ki. Location usa az appban. Van valami más trükkje? :F

[ Szerkesztve ]

(#65150) tutis válasza l.skywalker (#65148) üzenetére


tutis
őstag

Szuper, értem mostmár, köszi az infót :R

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.