Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109701) Siffredi válasza l.skywalker (#109682) üzenetére


Siffredi
senior tag

Tudom, emlékszem a g2a-s mizériára, de főleg azoknak volt gondjuk vele, akik regisztráltak, és később automatikusan terhelte az acc-ukat mindenféle költséggel... Tudom, az eladandó dolgok "származásával" is merültek fel kétségek, de komolyabb galiba nem volt tudtommal (acc vagy játék letiltás, stb)

Az előrendeléssel kapcsolatban pedig szerintem amit leírtál, annak kellene evidensnek lennie, akár megéri a boltnak, akár nem. (Gondolom az esetek többségében a kiadó már jó előre tudja a játékok megjelenési árát egyébként is.) Mivel ha később megváltoztatják az árat, akkor mi értelme előrendelni? Akkor megveszem megjelenéskor az aktuális árán, nem egy évvel előtte... :))

(#109702) Akelaus válasza Stauffenberg (#109692) üzenetére


Akelaus
senior tag

"Én egy Forza Horizon 2-nek jobban örültem volna." Pont ezt írtam délelőtt egy ismerősömnek. Lehet azért mert az 5 nekem is meg van, szerintem ugyanabban az akcióban vettem amiben te. Ha jól sejtem ez csak a sima lesz majd, szóval mi jobban jártunk. Vagy nem. :D Gondolom azért ez került be, mert jön a Forza 7, kell egy kis csalogató.

[ Szerkesztve ]

(#109703) Siffredi válasza szandra1988 (#109697) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ezért vásárolok mindenhol paypal-al, ahol lehet, mégha plusz költséggel jár is. 180 napos védettséget ad, akárhányszor reklamáltam eddig, mindig visszakaptam a pénzem.

(#109704) szandra1988 válasza MasterMark (#109698) üzenetére


szandra1988
tag

Remélem igazad lesz, én is ebben bízom. Majd csak otthon tudom megnézni az internetbankom. Viszont ezek után innen nem veszek semmit.

De ha már írtam ide, akkor lenne egy kérdésem is.
Nem értek hozzá, de szeretnék egy hifit vagy 5.1-et vagy bármi hasonlót összekötni az s boxommal. Hogyan lehetne megtenni? Tv-re elvileg nem tudom kötni.

(#109705) Stauffenberg válasza Siffredi (#109701) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Tudom, az eladandó dolgok "származásával" is merültek fel kétségek, de komolyabb galiba nem volt tudtommal (acc vagy játék letiltás, stb)"

PC-n volt rá példa, hogy egyik-másik kiadó elkezdett G2A-n vásárolt kulcsokat utólag letiltani. Itt csak az számít, hogy a kulcsok bűncselekményből származnak-e. Elvileg régiózár kijátszása miatt is járhat bünti, de erre a gyakorlatban nem nagyon van példa. A lopott bankkártyákkal vásárolt kulcsokat viszont szokták visszavonni időnként. A kiadó meg duplán szív, mert ugye vissza kell utalnia a jogos tulajdonosnak a pénzét (ez is költséggel jár), meg a letiltott játékos is háborog, mert nem érti mi van, ő is fizetett.

(#109706) pzstm válasza l.skywalker (#109695) üzenetére


pzstm
titán

írják is az oldalon...

Limited
Xbox One : TOM CLANCY'S RAINBOW SIX SIEGE
8/25/2017, 11:27:15 AM
Latest update:
Hello Xbox members, we are currently experiencing an issue. We apologize for the inconvenience. Please check back for updates.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109707) l.skywalker válasza pzstm (#109706) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem ezt írta az XB Support:

I have contacted our engineering team, and they have advised us that this is an emerging issue on our end. You are not the very first customer who contacted us regarding this concern. But, you don't need to worry. All of our engineers and ITs are actually doing every thing to fix this as soon as possible. We will get back to you within 24-48 hours for any updates that we have here.

24-48 óra múlva megtudom, hogy vége a Free play-nek :D

(#109700) oriic: hát minek írom a híreket? :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109708) szandra1988 válasza szandra1988 (#109704) üzenetére


szandra1988
tag

Beszéltem a bankommal és sikeres volt a tranzakció, szóval sajnos nem csak zárolták az összeget. Így nem lesz könnyű visszaszerezni a pénzem.

(#109709) MasterMark válasza szandra1988 (#109704) üzenetére


MasterMark
titán

HDMI-n vagy optikaival.

#109708: Hát ilyet sem láttam még. Az oldal írta, hogy sikertelen?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#109710) szandra1988 válasza MasterMark (#109709) üzenetére


szandra1988
tag

Igen, egészen pontosan ez volt az üzenet: "Unfortunately your payment has failed, please retry."

Köszönöm, akkor hdmi-vel próbálkozom.

(#109711) pelenka35 válasza l.skywalker (#109695) üzenetére


pelenka35
őstag

Ne már ... :) szedd csak le holnapra ;) :R

Gamertag:Rob3rt75

(#109712) oriic válasza l.skywalker (#109707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#109700) oriic: hát minek írom a híreket? :D

Átfutottam rajta csak elnézést. :) :R

Live-Die-Respawn

(#109713) anorche1 válasza szandra1988 (#109708) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem vagy 1.5 hete volt ilyen, a spemall -től rendeltem telefont, de sikertelennek írta a vásárlást a spemall, közben meg sikeres volt.
Írtam nekik emailt, hogy mi történt, megadtam az order id -t meg a paypal transaction id -t, és írták hogy oké, valóban fizettem, küldik a telót.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#109714) sugarforce válasza l.skywalker (#109689) üzenetére


sugarforce
őstag

Igazából soha nem hozott lázba az ac sorozat, ennek ellenére megvan pár rész, 1-3,blackflag, unity, mind párszáz ft-ért, vagy gwg-ben. Barátnőm játszik vele, kedvet is kaptam hozzá, hogy végig kéne vinni majd, de valahogy ezt a listát látván kicsit elment a kedvem tőle :DD

(#109715) sugarforce válasza oriic (#109693) üzenetére


sugarforce
őstag

Húú ez elég parásnak tűnik, az első résszel játszani kéne úgy érzem.

(#109716) l.skywalker válasza sugarforce (#109714) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lásd a jó oldalát. Az Origins kivételével relative olcsó játékok, hosszú és összetett történet és minimum 1 évig nem veszel semmit :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109717) sugarforce válasza l.skywalker (#109716) üzenetére


sugarforce
őstag

ÁÁ ne aggódj, én is összevásárolok "mindenszart", mint Te :DDD akármivel is játszok, nincs olyan hónap, hogy ne vennék valamit. De amúgy igaz, legalább unatkozni nem fogok ,ha lesz időm játszani. Persze amikor meg van időm játszani, akkor a bőség zavara miatt 10 percig azon agyalok a one előtt, hogy mivel játsszak, aztán one ki, 360 be és ott is elmélkedek egy kicsit, hogy mit is kéne játszani :DDD

(#109718) Stauffenberg válasza sugarforce (#109714) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én mindig is kedveltem az Assassin's Creed sorozatot, csak egy idő után kezdett rohadt önismétlődő lenni még a változó történelmi korok ellenére is. A Unity-t sokan fikázzák, pedig nekem korszakban talán az jön be a legjobban.

Mondjuk én rég elvesztettem a fonalat AC terén, de úgy tudom csak a számozott részek függenek össze történetben. A többivel nyugodtan próbálkozhatsz önállóan is. De majd kijavít valaki, aki jobban otthon van az AC-k világában. :)

Egyébként meg én is ilyen vagyok, október óta a játékidőm 60%-át a Battlefield 1 teszi ki, maradék 30% GTA 5 és a fennmaradó 10%-ban próbálgatok ki újdonságokat, amiket aztán helyhiány miatt törlök. :D Most lejárt a Gold-om és direkt nem hosszabbítok még vagy egy hónapig inkább. Van egy csomó bepótolni valóm single player téren. Most vágtam bele a Tomb Raiderbe és marhára élvezem. Néha jó elszabadulni a sok idióta közül akikkel multiban összeakad az ember. :D

[ Szerkesztve ]

(#109719) l.skywalker válasza Stauffenberg (#109718) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jogos. Az én sorrendem nem történetileg, hanem történelmileg van sorrendben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109720) MasterMark válasza l.skywalker (#109719) üzenetére


MasterMark
titán

De ne piszkáljátok a sorrendet. Mindig mindent megjelenési sorrendben kell játszani, mert úgy találták ki, úgy vannak az utalások stb.

Switch Tax

(#109721) sugarforce válasza Stauffenberg (#109718) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem sokat multizok mostanában, 1 hónapja eladtam a lemezes bf1-et, annyira felidegesítettem magam rajta, vagyis inkább a bénázásomon, hogy több hónapnyi multi után is b***asz vagyok benne. Azóta főként cod aw megy, nagyon mással nem multizok, pont a sok idióta miatt, akik nem tudják elviselni, ha lelövöm őket, aztán nekiállnak chaten anyázni. Na a TR nagyon jó, egyik kedvencem volt régen még a ps1-es időszakban, ezek az új részek meg üdítő színfoltok a multis egyen fps-ek után. Alapvetően nem is áll szándékomban mindegyik ac-t végigvinni, de legalább a sztorit jó lenne tudni.

(#109722) l.skywalker válasza MasterMark (#109720) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Há' nekem ne mondd meg mit csináljak :D

Btw. azt bonyolultabb nekem kideríteni, hogy melyik melyik után jelent meg. Annyit vágok, hogy I-II-III :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109723) MasterMark válasza l.skywalker (#109722) üzenetére


MasterMark
titán

1 - Ezio trilogy (II, Brotherhood, Relevations), III, IV, Unity+Rogue, Syndicite

[link]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#109724) Stauffenberg válasza MasterMark (#109720) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Star Wars filmek esetén is így van, ha maratont tartasz, akkor félúton az Ep. 1-3. alatt lehet alvós szünetet tartani vagy elmenni dolgozni. :)

(#109725) MasterMark válasza Stauffenberg (#109724) üzenetére


MasterMark
titán

Bevallom a második résznél tekertünk. :D

Switch Tax

(#109726) Zoleee83 válasza sugarforce (#109721) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ne is mondd, tegnap tettem újabb próbát a BF1 multival, rájöttem hogy én vagyok a balf*sz, a statom 3 óra játék után 3:75 kill/die :DDD . Nem nekem való maradok a Single-nél.

@Stauffenberg - Hogy tetszi a Tomb Raider ? Most akarok Def Edit/Rise of the TB-t venni.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109727) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#109726) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én most a Tomb Raider: Definitive Editiont tolom, mert az nekem anno kimaradt, pedig PC-re is megvan (ismét a régi dal: Steam akcióban vettem szemtelenül olcsón, de sosem indítottam el... itt is megvettem már tavaly októberben, mikor a One S-t vettem, de csak barátnőm játszott vele pár órát, én nem).

Eddig nagyon tetszik. Hát a grafika a csinosítástól eltekintve továbbra is előző generációs, de attól még szép, cserébe jól is fut (néha azért van idegesítő frame drop, de többnyire teljesen simán fut). Én mondjuk a fejtörős részeket szeretem a legjobban, mikor azon agyalsz negyed órán át, hogy a viharban juss fel egy eldugott párkányra a kincsért, de a tűzharcok is rendben vannak és sok az átvezető videó is. Messze nem egy Uncharted, sem párbeszédekben, sem egyéb szempontból, de amikor akciósan ezer forint körül megvehető, akkor nagyon jó vétel.

Öcsém már végigtolta a Rise of Tomb Raidert is és azt mondja, hogy sokkal-sokkal jobb minden téren. Szóval már várom, majdnem azzal kezdtem, de inkább előbb végigtolom a rebootolt első részt is. Tekintve, hogy jó esetben van játékra napi 1-2 szabad órám és én az a mindent összegyűjtős, kimaxolós fajta vagyok, azért ez is eltart egy ideig... :D

[ Szerkesztve ]

(#109728) l.skywalker válasza Stauffenberg (#109724) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én hardcore fan vagyok. Nincs olyan, hogy 1-2-3. Azok csak film anyagok Darth Maul-hoz későbbi felhasználásra. Csak kicsit hosszúak lettek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109729) pzstm


pzstm
titán

Thanks to our Fans, Xbox One X is Fastest-Selling Xbox Pre-Order Ever

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109730) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Project Cars 2-ről alig esik szó.

Senki nincs ráizgulva, csak én? :U

(#109731) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox HÍrek 2017.08.25.

XBOX ONE HÍREK
- kifogytak az utolsó darabok is, ezzel lezárult az Xbox talán legsikertelenebb verziójának az értékesítései. Viszlát Xbox One FAT [link]
- hivatalos köszönet az Xbox-tól a sok előrendelt Xbox One X-ért [link]
- Xbox One X Enhanced Games Preview a DigitalFoundry-tól l[link]
- Ybarra: Nem érzem úgy, hogy exkluzívokat kellene kiadnunk az Xbox One X-hez [link]
- új Preview Beta Build érkezett mindazoknak, akik benne vannak az Insidider programban és a BETA csoportba van regisztrálva a gépük. 1237-es végű csomag főleg javításokat tartalmaz [link]
- Megéri még egyáltalán Kinect-et venni 2017-ben? Erre a keresi a választ a Windowscentral. Prók és kontrák [link] (fordítás: [link])
- megjelent a Turtle Beach új Xbox One-hoz fejlesztett gamer headset-je a Stealth 600 [link], de a sorban az első, ami támogatja az MS Xbox vezetéknélküli direkt csatlakozási módját a konzolhoz ill. a Windows Sonic sorround hangzást. Az ára 99.95$ és már érkezik az újabb verzió, ami előrendelhető 149.95$-ért Stealth 700 néven [link]

JÁTÉKHÍREK
- Shannon Loftis elmondása szerint nagy hiba volt bejelenteni a Crackdown 3-at a 2014-es E3-on, majd 4 évvel azelőtt, hogy a játék megjelent volna. De elmondása szerint a cég tanult a hibából és a jövőben jobban figyelnek majd, ami az előkészületben lévő játékokat illeti [link]
- orbitális mennyiségű frissítés érkezik a Halo Wars 2-höz. A már korábban bemutatott Yap Yap the Destroyer mellett lesz itt 4K, HDR, Awakening the Nightmare DLC, Firefight, Spectator Mode, Arena Support, 2 új map és 2 új Leader is. Várhatóan 2017. szeptember 26-án kapják meg a játéktulajdonosok [link]
- új videóval bővül a Team17 (Worms, Beyond Eyes, Sheltered... stb.) talán leginkább a gyerek korosztályokat megcélzó játéka a Yoku's Island Express - Welcome to Mokuama Island címmel. A játék 2018-ban érkezik mindhárom konzolra és PC-re. [link]
- szintén a Team17 készülő játéka, a Genesis Alpha One is új trailert kapott a Gamescom alkalmával. Az An Introduction to Cloning című bemutató meglepő módon a játékban használható klónozásos lehetőségeket mutatja be, amellyel új egyedeket hozhatunk létre és játszhatunk velük. A játék várhatóan 2018-ban érkezik. [link]
- a Final Fantasy XV-el játszó játékosok mindösszesen 60%-a játszotta végig a játékot az ~1 évvel ezelőtti megjelenése óta [link]
- 2017 októberében érkezik a Real Farm Sim c. játék a SOEDESCO fejlesztésében. A játékban minden eszközzel felszerelkezve lehetünk e-farmerek, beleértve a legmodernebb traktorokat vagy a permetező repülőgépet. [link] Trailer: [link]
- a SEGA idei játékához a Sonic széria legújabb 3D-s változatának, a Sonic Forces-hez érkezett új trailer, amelyben a "jelöléses" csapatjáték módot láthatjuk [link]
- szintén új, összevágott gameplay videót kaptunk a Ubisoft-tól az Assassin's Creed: Origins-hez, amelyben a játék fejlesztői és a cég munkatársai beszélnek arról, hogy maga a játék bejátszható világa mennyire nagy és nyitott világ lesz. [link]
- új inside videó jelent meg a Rare fejlesztésében készülő Xbox és Win10 exkluzív játékhoz, a Sea of Thieves-hez, amelyben (az egyébként technical alpha tesztelésben már éles) PC és konzol közötti Cross-Play mód mutatkozik be [link]
- Grand Theft Auto Online Smuggler's Run frissítés [link]
- Far Cry 5 Community Livestream premier videó érhető el a YoutTube-on [link]
- zajlik a QuakeCon, a Bethesda játék expo-ja Texasban. Ennek alkalmából kaptunk akciós címeket a DwG-be is ill. dupla XP jár mindenkinek a DOOM-ban vasárnap este 6-ig [link]
- Vadászoknak jön október 2-án a theHunter: Call of the Wild c. játék [link]
- Hogy a horgászok is örüljenek, jön a Rapala Fishing Pro Series október 4-én [link]
- ahogy azt pzstm tegnap már jelezte, az új Minecraft bétában már elérhető lesz a teljes billentyűzet és egér támogatás [link]
- Forza Edition autók is lesznek a Forza Motorsport 7-ben [link]
- az Overwatch Mercy nevű karakter tulajdonságait változtatni fogja a Blizzard. Az eddig elsődleges képességnek számító Resurrection csak másodlagos lesz, ami azt is jelenti, hogy ezentúl csak single target-re hat és hosszabbodik az újratöltődési ideje. Az elsődleges képesség helyére pedig egy új Ultimate jön Valkyrie néven, amivel boost-olni lehet minden statját pl. a healing beam távolságát, a kilőtt lövedékeinek a sebzését vagy az újratöltődési időket. További infókért klikk [link]
- 4K-s gameplay videókon látható a Monster Hunt: World c. játék [link]
- a jövő héten, egészen pontosan szeptember 6-án megjelenő Destiny 2 két új karaktere is bemutatkozott. Üdvözöljétek újra Cayde-6-ot és először Hawthorne-t [link]
- az Xboxra még csak érkező Playerunkowns Battlegrounds-hoz új pálya tervek jelentek meg [link]
- a Wolfenstein: The new order-hez történetileg kapcsolódó új trailer, képek és részletek jöttek ki a Wolfenstein II: The New Colossus-hoz [link]
- érkezik egy kiegészítő a Zoo Tycoon játékhoz Ultimate Animal Collection néven. A kiegészítőt egy másik cég készíti, nem az alap játékot fejlesztő Frontier, hanem az Asobo Studio és lesz benne több, mint 200 új állatfaj Dél-Amerikából és Ausztráliából. Lesz lehetőség, hogy Xbox Live barátokkal közösen neveljünk állatot, a kiegészítő Play Anywhere cím lesz (az alapjáték nem, hö-hö) és még számos egyéb újítás mellett maga az állatkert beépíthetősége nem lesz továbbiakban limitálva. A határokon belül annyit és annyiból építünk amennyit csak akarunk. [link]
- a BF1 CTE (Community Test Environment) verziójában (ez egy külön játék amire külön jelentkezni kell és akkor ebben a tesztelői környezetben juthatunk hamarabb az újításokhoz) ütötte fel a fejét, hogy tesztelés alatt áll a játék HDR támogatása
- a már mindenféle videó mellett most a hivatalos zene videó is bemutatkozik a Middle-earth: Shadow of War c. játékhoz [link] (lassan már csak az orkok nemi életét nem tudjuk előre, hogy hogyan lesz a játékban)
- egy új trailer és website is megjelent a Mothergunship elnevezésű és a vicces nevű Terrible Posture Games által fejlesztett játélhoz [link]
- Destiny 2 első benyomások: végtelen szórakozás nagy GOTY esélyekkel [link]
- Exkluzív interjú Sea of Thieves Carig Duncan-el [link]
- a Dead Island és a Dying Light játékokat is fejlesztő Techland Games új alkotással jelentkezett, amely a God's Trigger címet fogja viselni [link]
- részletek derültek ki a White Noise 2 című játéhoz is. Az első részről is talán keveset hallottunk, de érkezik a második része ennek a horror indie-nek [link]. Az első rész nem is kapható a magyar Xbox360 Marketplace-en, az amerikai oldalon kókemény 1 dollár az ára [link]
- INK címmel érkezik egy indie alkotás, amiben a főszerep a színes festéken lesznek (vagy inkább tinta?) [link]
- Bemutatkozik 3 új pálya a Call of Duty: WWII-höz. A PS4-en már bétában tesztelhető játék gibraltári, https://www.youtube.com/watch?v=e0D3v8HLlsA-i és ardeneki pályái felett repülhetünk át kissé Trónok harca intrós módban
- Challenge mód is lesz az XCOM 2 új kiegészítőjében, a W[link]ar of the Chosen-ben
- a Hitman második évadjában megjelenő 5 epizód helyszíneit ismerhetjük meg [link]
- új ARK: Survival Evolved trailer érkezett, amelyben cápák, krokodilok, dínók és vidrák is vannak. Az ARK eddig csak Game Preview verzióban érhető el Xbox-ra, augusztus 29-én érkezik a teljes verzió. [link]
- NBA 2K18 All Teams Trailer [link]

ALKALMAZÁS HÍREK
- frissült a Twitter app. Ezentúl Multiple-Timeline nézet, kép a képben ill. elérhető a Periscope mód is, amivel Live videók lokáció szerinti szűrésére van lehetőség [link]

ÚJONNAN MEGJELENT JÁTÉKOK
Madden NFL G.O.A.T. Squads 26.490.- HUF (23.841.- HUF EA Access előfizetés esetén)
Mages of Mystralia 3.990.- HUF
Eventide Bundle 4.590.- HUF
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst 5.990.- HUF
Wolfenstein: The Two Pack 8.990.- HUF
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 2 5.990.- HUF
Battle of the Bulge 1.990.- HUF
Eventide 2: Sorcerer's Mirror 2.990.- HUF (7 napig: 2.691.- HUF)
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Legacy 20.990.- HUF
Madden NFL 18 20.990.- HUF (18.891.- HUF EA Access előfizetés esetén)
Absolute Drift: Zen Edition 2.390.- HUF
F1 2017 Special Edition 20.990.- HUF
NARUTO: Ultimate Ninja STORM 5.990.- HUF
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Trilogy 12.490.- HUF

ÚJONNAN ELŐRENDELHETŐ JÁTÉKOK
Time Recoil 2.790.- HUF (21 napig: 2.232.- HUF)
Megjelenés: 2017. szeptember 15.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109732) plejik válasza MunezXBK (#109730) üzenetére


plejik
addikt

Úgy látszik . :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#109733) l.skywalker válasza plejik (#109732) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem találtam róla mostanában semmit se. Pedig párezer Xbox poszt átfut a szemem előtt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109734) Silεncε


Silεncε
őstag

Az R6S free weekendről lehet tudni valamit? Lesz, nem lesz?

(#109735) Sicilian válasza szandra1988 (#109708) üzenetére


Sicilian
addikt

Nem olvastam végig a dolgot, de ha nem kapod meg a kódot, akkor a bankodnál kérj egy chargeback-et.

nothing is true everything is permitted..

(#109736) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Kérhetnék egy kis tájékoztatást erről az 5500Ft-os éves EA Accesről? Ha jól értettem vannak játékok amik az előfizetés alatt játszhatóak ingyen pl FIFA 17, NFS, Battlefront. Ezt úgy kell érteni ahogy én is értettem? Tehát 5500FT-ért évente ezeket kedvemre játszhatom korlátlanul mintha megvettem volna magát a játékot?

(#109737) IntelKiller7 válasza Barell (#109736) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pontosan, ahogy írtad. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109738) NyMRooD válasza l.skywalker (#109731) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ezt a kinectes fordításodban olvastam: "Van egy bővebb lista a legérdemesebb Xbox One Kinect játékokkal ill. a Microsoft bejelentette, hogy több Xbox360-as Kinect játékot fognak átportolni Xbox One-ra.", ezt nem tudod véletlen, hogy mikor jelentette be az MS és gondolom itt nem BC-ről van szó.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#109739) MunezXBK válasza plejik (#109732) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Semmi gond. Limited Edition előrendelve. :D

(#109740) Barell válasza IntelKiller7 (#109737) üzenetére


Barell
senior tag

Köszi. És ezek a játékok amik már be vannak rakva így free-be azok bent is maradnak és hozzájuk érkeznek szépen az újak vagy cserélődnek a már freeben lévők?

(#109741) #67947008 válasza Barell (#109736) üzenetére


#67947008
törölt tag

Friss elofizetokent 5990 az elofizetes egy evre. A honlapon szereplo 5500 ft-os ar akkor ervenyes, ha ervenyes elofizetes mellett hosszabbitasz meg egy evre.
Tehat ne lepodj meg, amikor majd 6000 Ft-ot fog levonni.

(#109742) Siffredi válasza #67947008 (#109741) üzenetére


Siffredi
senior tag

Viszont volt itt egy illető, aki nem is olyan régen, pont emiatt reklamált az üsz-nál, és kapott is 1000Ft (!) jóváírást emiatt...

(#109743) EmThor


EmThor
addikt

A Halo Wars 2 kiegészítő ami szeptember végén jon, csak annyiban gáz, hogy Season pass mellé nem jár, mindenkinek meg kell venni, aki játszani akar vele...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#109744) IntelKiller7 válasza #67947008 (#109741) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem kerül ki semmi belőle. Kivétel most a FIFA 14 mert leáll a supportja.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109745) Injun


Injun
aktív tag

Vettem ma egy használt Xboxot amire vannak előre telepítve játékok.Hogyan tudok játszani velük a saját accounttommal?

(#109746) MasterMark válasza Injun (#109745) üzenetére


MasterMark
titán

Röviden sehogy. Illetve de, ha megvannak a saját acc-odon is, akkor nyilván tudsz velük játszani.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#109747) Injun válasza MasterMark (#109746) üzenetére


Injun
aktív tag

Ennyi?Az accountomat most csináltam,nincs rajta semmi.Akkor bukta?Nincs valami home sharing vagy bármi?Nem tudom elképzelni,hogy egy család összes tagjának megkellene vásárolnia a játékot ha a saját accountjával akar játszani.

(#109748) IntelKiller7 válasza Injun (#109747) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csak 1-1 account lehet home. Emellett lehet még más acc is a gépen, de akkor azt is futtatni fogja, ha a sajátodon játszol.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109749) MasterMark válasza Injun (#109747) üzenetére


MasterMark
titán

Családnak van a Home-olás, de ahhoz kell a másik fél is...

Switch Tax

(#109750) Injun válasza MasterMark (#109749) üzenetére


Injun
aktív tag

És ha megvan a másik fél mail címe,jelszava,akkor hogyan kell megosztani?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.