Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109401) zsolti72837 válasza IntelKiller7 (#109400) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C :C :C :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#109402) NoMagix válasza pelenka35 (#109394) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm!
Ha jól látom, valami mászkálós verekedős?
Nem vonzza a gyereket!

(#109403) pelenka35 válasza NoMagix (#109402) üzenetére


pelenka35
őstag

Nem tudom,hogy nálunk nyerő lesz-e ,de bepróbálom mint az összes többit aztán marad a legó,
meg a joyride turbo... :)

Gamertag:Rob3rt75

(#109405) pzstm


pzstm
titán

[Assassin’s Creed Origins XB1X Enhancements Detailed – Increased Draw Distance, Faster Transitions & More]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109406) pelenka35


pelenka35
őstag

TURTLE BEACH EAR FORCE PX5 HEADSET Akcio

Nem tudom megéri-e ,de hátha valakinek kell :)

Gamertag:Rob3rt75

(#109407) Csapoati válasza IntelKiller7 (#109400) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor ez így hogy? Mindenhol 25-ét írnak megjelenésre. :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#109408) oriic válasza Csapoati (#109407) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel kimentek már a review copy-k, így azt tippelem hogy tesztpéldányt kapott. :) :R

Live-Die-Respawn

(#109409) l.skywalker válasza pelenka35 (#109406) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez vajon meddig bírja egy töltéssel?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109410) pelenka35 válasza l.skywalker (#109409) üzenetére


pelenka35
őstag

Nem tudom,de ha egy töltéssel megy 8-12 órát az már elég :)

Gamertag:Rob3rt75

(#109411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#109412) i@lex válasza pzstm (#109405) üzenetére


i@lex
őstag

De jó ilyen híreket olvasgatni.
Játékok amiket várok, amik végre a zöld oldalon játszhatóak szebben, jobban, kompromisszummentesen. :)

(#109413) Bogyi007 válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


Bogyi007
veterán

:Y :Y Wáóó! Wáóó! Wáóó! Wáóó! :Y :Y

Burnout 3 és Darkwatch!!! Baszki ez kurta jó hír!!!! :C :C Még kérek egy Black-et s egy Bloodrayne 1-2-t ebbe az XCBC listába és akkor maxima elégedett leszek!!!

Bocsánat mindenkitől de szerintem én most megyek bevenni a bogyókat ( :DD :DDD ) mert "kicsit" megzakkantam ennek a hírnek hallatán. :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#109414) IntelKiller7 válasza oriic (#109408) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ahogy mondja Mr. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109415) Zjunior


Zjunior
veterán

Hol a legolcsóbb most az új cod ww II digitálisan?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#109416) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Meg is kerestem a Burnout 3 Intro-t

Találtam egy vicces reklámot is hozzá:

Egyébként annyi játék kapott Remaket, olyan kár hogy ebből nem jött. Egy mai látványvilággal (pl új Frostbite motor) mi durva dolgokat lehetne megcsinálni ezzel a játékkal...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#109417) Zjunior válasza Bogyi007 (#109416) üzenetére


Zjunior
veterán

Hallod, befejeznéd? ;] ;]
:DD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#109418) Bogyi007 válasza Zjunior (#109417) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egy Bambula avatarnak mennyire hiteles ilyet kérni egy olyan személytől akinek az avatarképe is egy tébolyult örültet ábrázol? :)) :DD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#109419) Jovanny2 válasza l.skywalker (#109409) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nekem az elődje van. Napokig bírja a fekete Eneloopokkal. Nagyon sokáig, tényleg. Haver vett is egyet gyorsan, de nekem még jó a régi. Az is 7.1. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#109420) Madoc válasza Jovanny2 (#109419) üzenetére


Madoc
veterán

Ez szól ugy mintha szokol rádiobol jönne a hangod? ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109421) l.skywalker válasza Madoc (#109420) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gond van? Megszokol... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109422) Madoc válasza l.skywalker (#109421) üzenetére


Madoc
veterán

:D Szoktunk partizni és az egyik fülese az borzasztóóó :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109423) l.skywalker válasza Madoc (#109422) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csak már agyilag zokni vagyok. Szóvicc akart lenni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109424) Jovanny2 válasza Madoc (#109420) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azaaaz. :D Pont lesz@rom, mit hallotok (amúgy nem, ezért nem nagyon használom), a fülesnek szuper a hangja. Az a baj, hogy ez 360-hoz volt, és a BT modulját úgy kellett összehekkelni a One kontrollerével. Sajna nem elég jól árnyékolt kábelt használtam, és ezért van szar hangja a chat-nek. Maga a füles viszont világbajnok. Simán hallod hátulról settenkedni az ellent...

Naaa, ezért kéne venni egy ilyen PX5-öt 20-ért, de épp gyűjtök valamire. ;)

Home partner innen rendelte elő az X PS-t. Fura ezt leírni az Xbox fórumban. :D

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#109425) Madoc válasza Jovanny2 (#109424) üzenetére


Madoc
veterán

Jó nekem a Konzolvilágos is.. ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109426) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Metal Gear Survive képek (2018 elején jön, teljes árú játék lesz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109427) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Bethesda fejlesztők meséltek Gamescom-on kicsit a Wolfeinstein II-ről.

Azt a pakkot hozzám vághatnák. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109428) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Rainbow Six Siege FREE WEEKEND begins August 24.

Thanks to an upcoming free weekend that runs from August 24 through August 27 on the PS4, Xbox One, and PC (via Steam and Uplay). All progress earned during the free weekend will transfer over to the full game, which will be 50% off from August 24 to September 4.

Na pont nem érek rá ezen a hétvégén :/

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109429) sugarforce válasza pelenka35 (#109406) üzenetére


sugarforce
őstag

Megérné, de kár, hogy nincs rá keret már. :(((

(#109430) pelenka35 válasza Zoleee83 (#109428) üzenetére


pelenka35
őstag

Akciót nem kap a játék,megvenném -ja :D 50%

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#109431) l.skywalker válasza pelenka35 (#109430) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Pont beillik nálam a sorba. Most úgy is trialokkal játszok, hogy lássam mi éri meg NEKEM megvenni és mi nem.

Az már egészen bizonyos, hogy ezek a fosatós horror játékok nekem nem játszanak...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109432) Zoleee83 válasza l.skywalker (#109431) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pedig nincs is attól jobb, kávé se kell, csak egy jó Evil Within/Layers of Fear/Observer... :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109433) l.skywalker válasza Zoleee83 (#109432) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már akinek. Ha én kikapcsolódni vágyok, akkor játszok vagy filmet nézek. Ha be akarok sz@rni, akkor tejet iszok sörrel inkább :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109434) eL Geri válasza l.skywalker (#109431) üzenetére


eL Geri
őstag

Melyik ijesztgetős játékokat próbáltad? Miből találtál trialt/ demót?
(Én végül csak megvettem az alap The Evil Within-t... csak még nem sikerült helyet csinálnom neki a vinyón :()

(#109435) l.skywalker válasza eL Geri (#109434) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Prey volt az egyik, ami nekem már sok volt (!) ill. korábban az Alan Wake. Többet nem is próbálok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109436) MasterMark válasza l.skywalker (#109435) üzenetére


MasterMark
titán

Az Alan Wake??? Hat milyen baba lelked van neked? :DDD Az Alan Wake meg csak nem is horror, inkabb thriller, de nagyon felni attol sem lehet. Illetve pont annyira, hogy a jatekban feny kozeleben megnyugodj.

Switch Tax

(#109437) l.skywalker válasza MasterMark (#109436) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én már csak ilyen csirke vagyok :D
Amúgy az volt az egyik, amire azt mondtam, hogy csak azért is végig fogom játszani, de már a legelején amikor
a kocsiból kiszállva el kellett sétálni a világítótoronyig, már akkor úgy voltam vele, hogy KELL EZ NEKEM?

De mindenki annyira dicséri, hogy végig kell vinnem...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109438) sugarforce válasza l.skywalker (#109437) üzenetére


sugarforce
őstag

akkor probald ki az outlastet. :D

(#109439) l.skywalker válasza sugarforce (#109438) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Haggyábékén... PC-n egy ilyen játék volt amit végigtoltam a F.E.A.R.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109440) Gombinyó válasza sugarforce (#109438) üzenetére


Gombinyó
őstag

A Resident Evil 7 is nagyon jó. Pont a napokban értem a végére.

(#109441) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A mai nap számomra megdöbbentő felfedezése, hogy USB-s billentyűzettel lehet a box menüjében ugrálni és szövegbevitelre is pont alkalmas (angol kiosztás of course)...

Biztos sokan tisztában voltatok ezzel eddig, de nekem ez wow.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109442) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Immortal Unchained trailer

Dark Souls inspirálta TPS kardokkal meg lőfegyverekkel. :C Eddig úgy volt csak PS4, de XO-ra is jön meg PC-re is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109443) sugarforce válasza l.skywalker (#109439) üzenetére


sugarforce
őstag

Na az is jó játék volt, bár elég kevés ijesztgetős elem volt benne (legalábbis számomra)
(#109440) Gombinyó: Nekem az preorderes volt, 2 nap alatt végigvittem, baromi hangulatos, fosatós játék volt, bár a dlc, vagy seasonpass, vagy mi a túró kimaradt, az ha akciós lesz, majd pótlom.

(#109444) l.skywalker válasza l.skywalker (#109441) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És a Sea of Thieves-ben lehet vele mozgatni a figurát... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109445) akooos válasza l.skywalker (#109439) üzenetére


akooos
veterán

Én a Get Even című remekművet tudom ajánlani. Eszméletlen hangulatos játék. Egy része egy elmegyógyintézetben játszódik. De ne feledd, ebben a játékban semmi nem az aminek látszik. Rövid, de lebilincselő és nem túl könnyű. Pszichológiai horror, de nem az. Sima shooter, de nem az. Egy remekmű! Bandai Namco a gyártó, ha mond valamit :DD

(#109446) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Sziasztok!

Sajnos az offline "szerzett" acsikat online nem kapok meg...Olyan, mintha nem is teljesítettem volna...
BF1, Sniper ELit 4, AC Syndicate...
Vki más is járt így? Esetleg megoldás?

thx előre is :R

XONE: LedyGyusziHU

(#109447) l.skywalker válasza LedyGyuszi (#109446) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Solution 1: Make sure you're connected to Xbox Live

If a completed achievement hasn't appeared online after 72 hours, your console may not be connected to Xbox Live. If you completed an achievement or challenge while offline, you won't receive related notices or rewards until you connect to Xbox Live. Once you connect to Xbox Live, try unlocking the achievement again.

:D:D:D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109448) Bogyi007 válasza l.skywalker (#109441) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre a Smartglass alkalmazás is tökéletes, vagy ha szerzel egy távirányítót a konzolhoz azzal is lehet frankón a menüben mindent csinálni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#109449) LedyGyuszi válasza l.skywalker (#109447) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

csodálatos... :O

XONE: LedyGyusziHU

(#109450) l.skywalker válasza Bogyi007 (#109448) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eddig azzal használtam. Mobil + BT billentyűzet. De épp bugot reportoltam és ott volt olyan menüpont, hogy Problems with USB keyboard.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.