Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109751) MasterMark válasza Injun (#109750) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#109752) Injun válasza MasterMark (#109751) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszönöm,megnézem.

(#109753) bulikavagyok válasza MunezXBK (#109739) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én csatlakozom Hozzád november 7-től. :) Addigra remélhetőleg összeáll az új rendszerem.

(#109754) Madoc válasza IntelKiller7 (#109748) üzenetére


Madoc
veterán

1 gépen akár 5 acc is lehet home. Tapasztalat.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109755) MunezXBK válasza bulikavagyok (#109753) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szeptember 22.-én érkezik. :D

Meg szvsz november 7.-én is jön majd valami. ;]

(#109756) bulikavagyok válasza MunezXBK (#109755) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze tudom, de november 7-ig én már valószínűleg be sem kapcsolom a boxomat. Egyrészt mostanában időm sincs rá, másrészt kb épp addigra költözök új helyre ahol majd végre az új X-emmel hódolhatok újra ennek a hobbimnak. :P

(#109757) MunezXBK válasza bulikavagyok (#109756) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mármint hozzám érkezik 22.-én. :))

(#109758) pelenka35 válasza Injun (#109750) üzenetére


pelenka35
őstag

hejjj Rainbow six tölthető már?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#109759) IntelKiller7 válasza Madoc (#109754) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen, de normálisan csak egyet kezel.

(#109758) pelenka35 Tegnap este óta már játszható is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109760) bulikavagyok válasza MunezXBK (#109757) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, sry, azt hittem akkor jelenik meg. Ennyire vagyok most képben.. :B
Pedig nagyon várom már, h játszhassak vele, de szigorúan csak az X-en. ;]

(#109761) Madoc válasza IntelKiller7 (#109759) üzenetére


Madoc
veterán

2 emberrel home-olok egyszerre szoval nem. Van 1 saját home profil is a gépen meg 2 gyereknek is homon van

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109762) IntelKiller7 válasza Madoc (#109761) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem haver elkérte az accom aztán amikor játszik valamelyik játékommal folyamat kiléptet.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109763) eprom2


eprom2
csendes tag

Sziasztok,
Van egy olyan problémám, hogy amikor csatlakoztatok egy headsetet a controllerhez az xbox one s ujraindul vagy kikapcsol.Ez mitől lehet?

(#109764) Madoc válasza IntelKiller7 (#109762) üzenetére


Madoc
veterán

Mert nem home-olta csak belép ha játszani akar.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109765) IntelKiller7 válasza Madoc (#109764) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De homeolta. Na mindegy, igazából nem zavar, mert nem sokat játszik. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109766) Silεncε válasza IntelKiller7 (#109759) üzenetére


Silεncε
őstag

Nálam az R6S este kérte hogy vegyem meg, ma meg már a gold szekcióból is eltűnt a free play days.

(#109767) Madoc válasza eprom2 (#109763) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs frissítés a kontrollerhez? Soha nem volt ilyen az 5 konti köül egyel sem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109768) IntelKiller7 válasza Silεncε (#109766) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem sincs ott. Lehet, hogy a könyvtáradban van. Vagy keress rá Storeban. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109769) MunezXBK válasza bulikavagyok (#109760) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akkor jelenik meg. :D

(#109770) bulikavagyok válasza MunezXBK (#109769) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Na jó, hagyjál békén! :DDD

(#109771) axlfsi válasza pelenka35 (#109758) üzenetére


axlfsi
veterán

Tegnap este 9 óta! ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#109772) l.skywalker válasza NyMRooD (#109738) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Két különböző Kinectes játék létezik. Van amelyik CSAK Kinectel játszható és van amelyik támogatja a Kinectet is. Ez utóbbi elég sok játékot tartalmaz. De majd utána nézek de az biztos, hogy ezek BC-sek lesznek.

(#109759) IntelKiller7: Nem elérhető a Rainbow Six Siege. Aki le tudta tölteni annak el sem indult, mások már tölteni se tudták. A fejlesztő jelezte, hogy valami technikai hiba van.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109773) Nordik válasza Madoc (#109761) üzenetére


Nordik
őstag

Amúgy a saját fiokonak is homenak kell lennie a saját gepen illetve tars fiókja is legyen home? Lehet ezért nem veszi nekem figyelembe társam gold előfizetését?

(#109774) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Spoileres lehet:

Destiny 2 trófeák/achievementek

Live-Die-Respawn

(#109775) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dragon Ball FighterZ béta Insider tagoknak szeptember 16-17.

Live-Die-Respawn

(#109776) pzstm


pzstm
titán

Érdemes elolvasni...volt mar ugyan linkelve a video is, de leirva meg durvabb dolgok jonnek ki.

[Hands-on with 10 Xbox One X games that show us what it's really capable of]

Tobbszor olvasni hogy sima One-hoz kepest night and day a kulonbseg....
Illetve sok esetben a latvany majdnem a piacon kaphato legdragabb PC-vel er fel....ami ugyebar 3000 EUR plusz...elmelkednek Tomb Raider esetben, hogy vajon mekkora PC kellene ennek a latvanynak (nem, 1060 nem eleg)

Erdemes vegigolvasni mindenkepp

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109777) Siffredi válasza Nordik (#109773) üzenetére


Siffredi
senior tag

Azt a profilt állítsd be home profilnak a saját gépeden, aminek a játékaival játszani szeretnél.

Beállíthatod a saját és a társ profilját is home-nak, de akkor a saját profilodat más már nem tudja le-home-olni.

(#109778) Def26


Def26
félisten

Az tényleg igaz, hogy 30 napos gamepass is lesz a dobozban? (xbox one x)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109779) Nordik válasza Siffredi (#109777) üzenetére


Nordik
őstag

Hmm érdekes. Akkor igazából jól van megcsinalva, sőt az ő gepen én vagyok a home, tehát oda-vissza.

Meg annyi, hogy egy halk ciripelese nektek is van a ventillatornak? 1 hetes Xbox One S. Vagy abszolút hangtalannak kellene lennie?

[ Szerkesztve ]

(#109780) Siffredi válasza Nordik (#109779) üzenetére


Siffredi
senior tag

Olvass vissza, mostanában sokan panaszkodtak home-olási problémák miatt.

Igen, az enyém is ciripel, de csak akkor hallom, ha minden hang ki van kapcsolva. Többeknek cserélték (javították) már a gépet gariban hasonló miatt, ha zavar, jelentsd be, küldd vissza.

(#109781) pzstm válasza Def26 (#109778) üzenetére


pzstm
titán

Igen.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109782) Jegesmaci90 válasza Nordik (#109773) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Úgy csinald meg ahogy az összefoglaloban le van írva.Annal szajbaragosabban nem lehet már elmagyarazni komolyan.Nalunk is hibatlanul működik...

(#109783) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Van valakinek turtle beach px5-e?

(#109784) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Nagyon úgy néz ki, hogy eltűnik a piacról az eredeti Xbox One

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#109785) Thusor válasza gyuromoj (#109784) üzenetére


Thusor
őstag

Ezek után igazán csinálhatnána majd a Microsoft akciót az Xbox One alapgépek ráfizetéses cseréjére Xbox One S és Xbox One X gépekre. Nekem még az alapgép van, amit tavaly vettem áprilisban, ráfizetéssel Xbox 360-ról. Még a garanciája se járt le, máris a Microsoft lehet ki is vezetné, amit nem tartok túl fair húzásnak. Mondjuk ha tartják magukat ahhoz, hogy az alapgépen ugyanúgy futni fognak az új játékok is mint az XOX-en, akkor nem szóltam semmit. FullHD 82 cm-es tévém van, arra nekem bőven jó az alapgép, hogy fussanak a játékok. 4K tévét nem tervezek egyhamar venni, így az XOX-nek semmi értelme nem lenne nekem, nem tudnám kihasználni. De remélhetőleg a Microsoft nem húzza ki alólam a széket azzal, hogy ma-holnap egyszer csak nem támogatja az alapgépet.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#109786) section9 válasza Thusor (#109785) üzenetére


section9
őstag

Xbox 360-ból is több revízió volt, attól mert nem gyártják már többet még simán tudod majd használni a fat Xbox One-t.

(#109787) fcb92 válasza Thusor (#109785) üzenetére


fcb92
tag

Kicsit megteveszto a hir, csupan arrol van szo, hogy a FAT lesz az ami eltunik, az S-t tovabba is fogjak arusitani, ami ugye gyakorlatilag ugyanaz mint a FAT, szoval senki alol sem huzzak ki a szonyeget. Engem az lep meg, hogy erre 1 evet kellett varnunk es nem leptek meg hamarabb.

[ Szerkesztve ]

(#109788) pzstm válasza gyuromoj (#109784) üzenetére


pzstm
titán

1. Clickbait erosen
2. Semmi hirerteke nincs, nagyon olcso S marad es az X.

Ugyanigy volt 360-nal is....semmi meglepot vagy rosszat nem erzek ebben...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109789) oriic válasza gyuromoj (#109784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebben semmi meglepő nincs. Már a Slim megjelenésekor volt róla szó, hogy új FAT gépeket már nem gyártanak, így csak idő kérdése volt mikor fogynak el a raktárkészletek.

Live-Die-Respawn

(#109790) Nordik válasza Siffredi (#109780) üzenetére


Nordik
őstag

Úgy csináltam ahogy a leírásban van minden működik kivéve a multi és valóban láttam néhányan panaszkodtak, nem tudom mi lehet a probléma. :U

(#109791) adrian94


adrian94
őstag

A Playerunknow's Battlegrounds kapott már pontos megjelenési dátumot? :)

(#109792) parandroid válasza Thusor (#109785) üzenetére


parandroid
nagyúr

Azért ne éld bele magad a hisztibe fölöslegesen, a 360-at évek óta nem gyártják, és még mindig sehol nincs szó arról, "hogy ma-holnap egyszer csak nem támogatja az alapgépet". Egyáltalán nem si értem, hogy mire gondolsz, hogy jön egy patch, és holnaptól téglásítva lesz a konzol, be sem tudsz vele jelentkezni? Vagy hogy az új játékok nem fognak rajta elindulni? Utóbbi olyan szinten szemétláda húzás lenne, hogy sosem mernék meglépni, és ezt már a legelső bejelentésekkor is egyértelművé tették. Az persze egyértelmű, hogy az XO és XOS nem ugyanolyan felhasználói élményt fog adni, mint az XOX, de ez meg érthető. Az Xo és az XOS között pedig gyakorlatilag mérhetetlen a teljesítménybeli különbség.

Én legalábbis rohadtul nem aggódom a FAT géppel, egy évet még biztosan kihúzok vele, majd jövő karácsonykor visszatérek a témára, hogy hogyan is állnak a dolgok, és mit érdemes, mit nem, de simán elképzelhetőnek tartom, hogy ha a fanságot félreteszi az ember, racionálisan még akkor sem lesz érdemes váltani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#109793) negyven2 válasza pzstm (#109788) üzenetére


negyven2
veterán

IGN és a ClickBait hírek? Ugyan. Ne terjesz már ilyeneket! :DDD

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#109794) oriic válasza adrian94 (#109791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan annyit tudunk róla, hogy idén jön. Én eddig bizakodó voltam, de Gamescomon kiderült a kihelyezett példányokról, hogy PC-s verziók voltak. (állítólag XO build PC devkiteken, de vagy igaz, vagy nem) Ismerős volt kint, nála volt hogy a gép kékhalállal elszállt és látta hogy Win 10-en futott a játék.

Live-Die-Respawn

(#109795) Silεncε válasza oriic (#109794) üzenetére


Silεncε
őstag

Először csak annyit láttam, hogy kékhalál XO. :Y Na mondom remek, megérkezett ide is, de látom, hogy nem :C Egyébként ilyen szempontból az XO rendszere egész stabil, ha kifagy egy játék vagy app, az se tudja megakasztani magát a boxot (nyilván nem véletlenül van ez a különleges OS felépítés, meg a virtualizálás).

ON: a box mostanában elég sokszor átmegy porszívó üzemmódba: akár játék közben, akár játékból kilépéskor elkezd a ventilátor maximum fokozaton pörögni pár másodpercig, aztán elhallgat. Nem gondolnám hogy poros lenne (most lesz szeptemberben egy éves), rendesen tud szellőzni (körülötte nem nagyon van semmi, nincs eltakarva a szellőzője). Lehet ez a nyári meleg miatt vagy esetleg más? (amikor még a 40 fokok voltak, fagyott is ki játék rajta, aztán jött ugyanígy a porszívó üzemmód)

[ Szerkesztve ]

(#109796) #67947008 válasza adrian94 (#109791) üzenetére


#67947008
törölt tag

A PC-s verzio sincs meg a kozeleben sem annak, hogy megjelenjen.
Amennyiben megis azt mondanak mondjuk 1-2 honap mulva , hogy released, akkor olyan minosegu lenne a jatek, mint regen az AC Unity volt. Sok bug es optimalizacios problema van a jatekkal (300 oram van benne, imadom, de ez igy van).

[ Szerkesztve ]

(#109798) i@lex válasza Silεncε (#109795) üzenetére


i@lex
őstag

Ezt az elmúlt hónapban nekem is csinálta párszor, előtte soha.
Biztosan csak a meleg, előfordult olyan, hogy a lakásban 30 fok is volt, ráadásul 10-12 órát is ment egy nap.

(#109799) Siffredi válasza Nordik (#109790) üzenetére


Siffredi
senior tag

Ugyan nincs gyakorlati tapasztalatom, de valami rémlik, hogy a gold-ot külön kell megosztani...

(#109800) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok tervezek egy ONE S-t venni és volna párkérdésem.
-ha jól tudom a ONE kivan hegyezve multimédiára(játékra és film játszásra használnám)
-külső HDD meghajtóról megoldható a film lejátszás?
-mivel elemmel működik a konroller,kb hány napig bírja benne az elem? vagy ez esetenként változó?
-folyamatos net kapcsolat kell a használatához vagy működi offline módba is (singli) játék setén?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

There is always hope

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.