Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109501) Zoleee83 válasza Silεncε (#109500) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igaz köszi! Akkor túl sokat nem várok tõle. X-et meg nem veszek egyelõre 😊.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109502) Sify válasza EmThor (#109499) üzenetére


Sify
senior tag

igen

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#109503) pzstm válasza Zoleee83 (#109498) üzenetére


pzstm
titán

jó eséllyel mindet csak az X kapja meg...lehet maga a patch is csak X-re fog letöltődni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109504) oriic válasza EmThor (#109499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenképp.

Live-Die-Respawn

(#109505) l.skywalker válasza Bishi (#109495) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, mert az az áfa különbözet. Annyival lesz drágább, így jön ki 80ezer körüli összegre. Egyébként 75ezer lenne.
Szállítási díj pedig nincs 32 euró felett Magyarországea.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109506) pzstm


pzstm
titán

Annyit arultak el, hogy az egyhetesre tervezett keszlet globalisan egy nap alatt fogyott el:

“We sold out at Amazon I think in twenty-five minutes. We expected our total inventory to last about a week and it sold out in less than a day, so… We don’t share the amount of inventory, but the Project Scorpio Edition was for those core fans, the people that used to line up in front of the stores.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109507) Madoc válasza pzstm (#109506) üzenetére


Madoc
veterán

És itthon még mindig kapni. 😀 Az egyik nagy konzolboltot megkérdeztem hogy mennyit kapnak és a válasz az volt hogy lesz bőven.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109508) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Valami pletyka esetleg a havi Gold free játékokról?
Most nem láttam semmit, de gondolom holnap kiderül.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109509) oriic válasza Zoleee83 (#109508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb a hetvegen derul ki szerintem.

Madoc:

Aztan majd jonnek a mailek hogy "bocs neked mar nem jutott. :D"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109510) Madoc válasza oriic (#109509) üzenetére


Madoc
veterán

Ihen erre várok én is, tipikus magyar dolog lenne. Én a 2.-3. Lehettem aki megrendelte ugyhogy nagyon nem izgulok emiatt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109511) oriic válasza Madoc (#109510) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En berendeltem 3 uzletben szoval remenykedek. :D

Live-Die-Respawn

(#109512) Mister_X válasza oriic (#109511) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg besétálok 0. napon, hogy ki mondta vissza, mert azét elviszem ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109513) Zoleee83 válasza Mister_X (#109512) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg arra leszek kíváncsi, hogy a +1 év garos One S-eket mennyiért számolják be használtan, mert 567-ból kiindulva lesz vagy 50-55k, attól azért többet ér, a FAT-okról meg ne is beszéljünk.
A nov.7. meg megint egy elbaltázott release date pont a HZD napjára kellett tenni, de hátha viszik majd az X-et mint a cukrot. :D

Szerk.:
@oriic - Jah erre tippelnék én is, annyiért nem adom oda, de meg sem merem nézni élőben, mert ha olyan képe lesz az X-nek ahogy gondolom, biztos leteszem az állam és vennem kell egyet.
Nagyon mozgat az új AC/Wolf/Evil Within. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109514) oriic válasza Zoleee83 (#109513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En ugy hallottam nem lesz beszamitasi akcio. Legalabbis hivatalosan. Nyilvan sajat akciot csinalhatnak a boltok, de nagy dolgokra nem szamitanek. Kb ilyen 50-60k korul szamithatnak majd a Slim 500-as gepek. De ez csak sajat tipp nyilvan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109515) pzstm válasza Madoc (#109507) üzenetére


pzstm
titán

Sima skorpióból lesz bovebben a limitált szeriabol azért túl sok nekik sem lesz ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109516) Madoc válasza pzstm (#109515) üzenetére


Madoc
veterán

A ricsi ennyit irt hogy bőven és a scorpio editionre kérdeztem rá konkrétan. Az 576rol meg annyit hogy már sunyiskodnak mert a haver onnan rendelte és még csak visszaigazoló emilt se kapott.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109517) oriic válasza Madoc (#109516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En sem kaptam, de rendelesi listamban ott van. (Mondjuk a 2014-es Destiny 1 xbox 360-as elorendeles is fuggoben van ott, de az mas teszta. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109518) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Xbox ONE X 399 euro-ért előrendelhető Szlovákiából.

Nem rossz ár 120k környékén, a garancia word warranty, szóval még jó is lehet ha tényleg ennyiért adják és lesz is belőle. Bár eléggé gyanús, hogy ennyivel olcsóbban tudják adni, elképzelhető hogy törlik majd .

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109519) pzstm válasza Zoleee83 (#109518) üzenetére


pzstm
titán

Sok bizodalmam nem lenne bennuk..de ez az en maganvelemenyem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109520) Mister_X válasza Madoc (#109516) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én úgy leszek vele, hogy nekem csak Project Scorpio feliratos kell - simát nem fogadok el ugyan azért a pénzért első naposan, az hótziher :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109521) Madoc válasza Mister_X (#109520) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem sem lesz jo a sima akkormár, nem azért rendeltem exkluzivat hogy beérjem mezeivel. Akkor várok karácsonyig ha nem jut scorpio edition.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109522) turikoczka válasza adrian94 (#109491) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Múlt héten napokig csak töltőképernyő volt ha goldot akartál aktiválni, de ki lett javítva.Tegnap nekem elfogadta a 48h goldot :)

(#109523) debcamp válasza Zoleee83 (#109518) üzenetére


debcamp
aktív tag

Jól látom, hogy a képen kívül nincs semmi jele annak hogy ez PS Edition?

(#109524) istvankeresz válasza turikoczka (#109522) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Nekem még mindig sz@rakszik az éves gold beváltással. :(((

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#109525) Bishi válasza l.skywalker (#109505) üzenetére


Bishi
tag

Igazad van, köszi, időközben én is rájöttem. :)

(#109526) Zoleee83 válasza debcamp (#109523) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ú hát elgondolkodtam rajta hogy milyen PS-ről (playstation) van szó? De leesett Project Scorpio-ra gondolsz.. :D
Igen jól látod de többen is néztük hogy kamu szaga van, gondolom arra számítanak hogy rákattintanak az oldalra páran aztán ha már ott járnak hátha vesznek páran valami lim-lomot. El nem tudom képzelni hogy a 165k-s (500$) konzolt 120k környékén bevállalja egy bolt.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109527) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Biomutant - 11 perc gameplay

Live-Die-Respawn

(#109528) Mikeee86 válasza istvankeresz (#109524) üzenetére


Mikeee86
tag

Én tegnap este aktiváltam éves goldot mobil appról,simán ment.

(#109529) Nordik válasza istvankeresz (#109524) üzenetére


Nordik
őstag

Valami tényleg nem lehet jó, én a home társam előfizetését nem tudom használni, például multira. Minden egyéb működik ami ezzel kapcsolatos. :U

(#109530) Jovanny2 válasza Zoleee83 (#109526) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azért rákérdeztem Ragály úrnál, hogy is van ez. Szállít-e ide, miért csak 11-ei szállítás, lehet-e utánvéttel fizetni, stb. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#109531) Madoc válasza Nordik (#109529) üzenetére


Madoc
veterán

Próbáljatok ujra homolni mert 1 hete csináltuk ujra gépcsere miatt és előtte is ment hibátlanul meg utánna is az uj gépen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109532) Madoc válasza Jovanny2 (#109530) üzenetére


Madoc
veterán

Ez neked már jó ár lenne érte?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109533) pzstm


pzstm
titán

USD gift card-ot lehet valahol venni?
Important message about the item you would like to purchase

We noticed you're shopping from Hungary. This item is not available for purchase due to geographical restrictions. It may be available on Amazon.co.uk. Not Shopping from Hungary? Change your country setting
Xbox $50 Gift Card - Digital Code

Amazon ezt dobja..

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109534) l.skywalker válasza pzstm (#109533) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valaki nemrég azt írta, hogy simán bankkártyával tudott vásárolni az xbox.com/us oldalon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109535) pzstm válasza l.skywalker (#109534) üzenetére


pzstm
titán

most próbáltam paypal-al, elküldött melegebb éghajlatra...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109536) Madoc válasza l.skywalker (#109534) üzenetére


Madoc
veterán

Én voltam és azota sem ment egyszer sem, hiába próbáltam 100x is. Csak valami pillanatnyi hiba volt ugy néz ki.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109537) l.skywalker válasza Madoc (#109536) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na szép. Én meg már elterveztem ezt azt...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109538) Madoc válasza l.skywalker (#109537) üzenetére


Madoc
veterán

Ezaz hogy én is, cuphead-et akartam most nagyon de itthon 7000 kintről 5200-be lenne. Az csak barátibb.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109539) Sify válasza pzstm (#109533) üzenetére


Sify
senior tag

2 napja vásároltam amazon.com-ról. Amerikai cím (egy hotel) és American Expressz bakkártya van megadva. Hibátlanul müködött. A kapott kódokat meg a telefonon az appban a régió átállitása után (US) simán bevette.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#109540) csucsu52 válasza pzstm (#109533) üzenetére


csucsu52
aktív tag

cdkeys-en vettem 1 hete, be is tudtam váltani, igaz elsőre nem akarta a rendszer, mivel USA card volt és HUN a régióm, ám böngészőben nyelv US-re állít, játékra rányom, fizetési mód kiválaszt, ott redeem és works like a charm :D

(#109541) pzstm válasza Sify (#109539) üzenetére


pzstm
titán

Jo hat csinalgatok amcsi cimet...amex kartya nincs sajat...cegeset meg nem erre hasznalom :)

De sebaj, igy fest lesz megoldas es akkor mindenki boldog lesz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109542) pelenka35


pelenka35
őstag

Rainbow sixet miért nem tudom leszedni free a hétvégén nem ?

kösz ;)

Gamertag:Rob3rt75

(#109543) Zoleee83 válasza pelenka35 (#109542) üzenetére


Zoleee83
addikt

Azért mert PDT, ebből adódóan ez nálunk 16:00-tól ér. :K

Link

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109544) Jegesmaci90 válasza pelenka35 (#109542) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Delutan probald.

[ Szerkesztve ]

(#109545) Sify válasza pzstm (#109541) üzenetére


Sify
senior tag

Ha jól emlékszem régebben mastercard volt beregisztrálva és azzal is müködött.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#109546) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#109547) l.skywalker válasza oriic (#109546) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem csak Ba(n)yek hanem élete párja is irányítható lesz a játékban :D [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109548) adrian94 válasza turikoczka (#109522) üzenetére


adrian94
őstag

Nekem valamiért még mindig nem engedi sehonnan aktiválni :(

Magyar suppoort hány órától hány óráig érhető el?

(#109549) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Az xboxos ismerőseim nagyrésze váltani fog X-re Day1...kíváncsi leszek az eladásokra :)

(#109550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ace Combat 7 gameplay

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.