Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109651) pzstm válasza Madoc (#109650) üzenetére


pzstm
titán

akkor mindenki beka**assa :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109652) Zjunior


Zjunior
veterán

Razer uj xbox padja!!!:Y :Y
Woooow!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#109653) Jegesmaci90 válasza Zjunior (#109652) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Vezetékes...

(#109654) Zjunior válasza Jegesmaci90 (#109653) üzenetére


Zjunior
veterán

:((

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#109655) Madoc


Madoc
veterán

Insider alpha ringen már hardvereket is lehet venni a támogatott store-okból! Kontroller, konzol stb..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109656) pzstm válasza Madoc (#109655) üzenetére


pzstm
titán

mire is gondolsz? vagy hogy?

jah konzolon az accessories rész store-nál?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109657) Madoc válasza pzstm (#109656) üzenetére


Madoc
veterán

Hát abba vagy te is, nem? Insider appba nézz be néha. Ott van a hardver store.

Insider content xbox store hardware. [kép]

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109658) pzstm válasza Madoc (#109657) üzenetére


pzstm
titán

elég gyakran belenézek ;)

de köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109659) pzstm válasza Madoc (#109650) üzenetére


pzstm
titán

Amazon gift card vásárlásom története...

I did check the order and I see that the order has been cancelled as an fraudulent order.

:(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109660) gduck


gduck
addikt

Jó lesz ez, jöhetne már a béta :)

SW BFII

UI: ha esetleg már volt, bocs ;)

[ Szerkesztve ]

(#109661) pzstm


pzstm
titán

Xbox One X at Gamescom - Enhanced Games Previewed!

Digitalfoundry vélemény a személyesen látott Enhanced games szekcióból ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109662) twi452 válasza gduck (#109660) üzenetére


twi452
senior tag

Jó lenne ha végre rászánnák magukat és lenne egy modern x-wing vs tie fighter játék.. minden megvan hozzá már csak össze kéne rakni :D
Nem hiszem ,hogy ne lenne rá érdeklődés :)

(#109663) MrPeekaboo válasza pzstm (#109659) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Legutóbb másfél hónapja itt vettem egy 5-ös US feltöltőt és nem volt vele gond.

(#109664) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Urak, Amazon megszuntette digitalis jatekkodok arusitasat?

Destiny 2 pl csak lemezesen kaphato.

Live-Die-Respawn

(#109665) sugarforce válasza oriic (#109628) üzenetére


sugarforce
őstag

Azért egy Dino Crisis miatt nem sértődnék meg.

(#109666) norbi2010


norbi2010
őstag

Nem emlékszem már sima One-nál, hogy volt, mert nem a magyar premierkor vettem, de volt valamilyen beszámításos akció amikor megjelent? Néztem mennyiért árulnak One-okat mostanában és már kb. sz.rért-h.gyért lehet venni, pláne a fat-et, így inkább beszámítattnám az X-be valami konzolboltban.

(#109667) Medocsabi válasza norbi2010 (#109666) üzenetére


Medocsabi
addikt

576nal volt,360at beszamitottak.

(#109668) l.skywalker válasza oriic (#109664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én április óta gyakran nézem és nem sok címből van egyszerre fizikai és digitális termék is. Sőt, meglehetősen kevésből.

Más:
TC's Rainbow Six Siege másnak sem elérhető a Free Play-ben? Nekem változatlanul vásárlásra kínálja csak fel...

Path of Exile megvan 9.19GB

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109669) oriic válasza l.skywalker (#109668) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja furcsa a dolog, korabban siman lehetett venni.

Live-Die-Respawn

(#109670) Def26 válasza oriic (#109664) üzenetére


Def26
félisten

Biztos az is elfogyott. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109671) l.skywalker válasza Def26 (#109670) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azok akik előrendelték az XoX-t azok felvásárolták a digitális játékokat is :o

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109672) oriic válasza l.skywalker (#109668) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na kozben Gamestop oldalan talaltam letoltokodot. 60 dolcsiert jo lesz, van PayPal is, kodot meg aktivalom uj-zelandi store-ban, es igy meg korabban is jatszhatok. \o/

Live-Die-Respawn

(#109673) l.skywalker válasza oriic (#109672) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Destiny 2?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109674) oriic válasza l.skywalker (#109673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen azaz. Fizukor meg is veszem szerintem.

Live-Die-Respawn

(#109675) l.skywalker válasza oriic (#109674) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C

Más:
Ez a Day One verzió mennyi idő alatt menne el? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109676) oriic válasza l.skywalker (#109675) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siman vennem en is, imadtam classic Xbox-ot.

Live-Die-Respawn

(#109677) pzstm válasza oriic (#109672) üzenetére


pzstm
titán

tudtommal szerverek egyszerre indulnak....bár nekem mindegy, hatodikáig szabin vagyok :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109678) oriic válasza pzstm (#109677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Release date: Tuesday, 5 September 2017, 2:00:00 PM"

5-en delutan 2-tol mar lejet jatszani. Szervereket akkor inditjak amikor elso regioban megjelenik jatek.

Live-Die-Respawn

(#109679) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az Edge böngésző sem támogatja az USB-s egeret Xbox-on? Mintha láttam volna korábban, hogy ez működőképes...

bulikavagyok (#109646): köszi bulika. Megvan a mai programom. Egyre jobban tetszik az AC: Origins. Ha nem is megjelenéskor, de jövő év első felében tuti beszerzem azzal a feltétellel, hogy addig minden korábbi részt kijátszok. Eddig csak az AC III pipa :P

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109681) Siffredi válasza pzstm (#109659) üzenetére


Siffredi
senior tag

Tudom, sokan szidják a g2a-t, de én mindig ott veszek gift cardot.

Regisztráció nélkül, paypallal, 98-99%-os értékelésű eladótól vásárolva szerintem nem lehet gond.

(#109682) l.skywalker válasza Siffredi (#109681) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én azóta nem vásároltam amióta kiderültek a dolgaik. De emiatt nem kell magad rosszul érezni, de érthető az az oldal is aki azóta blokkolj a G2A-t.

De most komolyan ez miért éri meg ennek a portálnak? [link]

Most 30 fontért (9k HUF) elővételben meg lehetett venni pl. a SWBFII-t, lemezezesen. Van mellé egy ilyen megjegyzés:

Pre-Order Guarantee
Order now and if the GameSeek price increases between the time you place your order and the release date, you'll be charged the lower price.

Tehát amennyiért elővételben megveszed, annyiért kapod meg. Még ha kiadáskor magasabb is lesz az ára.

Miközben a store oldalán ugyanez 18ezer...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109683) pzstm válasza Siffredi (#109681) üzenetére


pzstm
titán

scratchmonkey-t teszteltem, paypallal hiba nélkül azonnal megjött a kód és be is váltottam..nem értem amazonnak miért nem jó egy mastercard gold dombornyomott kártya :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109684) Zoleee83 válasza l.skywalker (#109679) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor húzzál bele mert iszonyat content van mindegyikben, ha csak nem Main Storyt játszol. :D
Én is haladok sorban Unity-nél járok éppen, Syndicate már a polcon, és várós az Origins is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109685) zsuha


zsuha
aktív tag

Sziasztok, új vagyok xbox one témában. Olvastam pár hozzászólást, de sajnos nincs időm mindet elolvasni.
Digitális játékokkal kapcs lenne kérdésem: lehet venni US feltöltőkártyát, és ha jól értem:
- a boxon átállítva a régiót US-re
- újraindítom a boxot
- aktiválom a feltöltőkártyát
- elköltöm a zsét játékra,
- majd visszaállítom a régiót HU-ra
- box újraindítás után le tudom tölteni a játékot, és tudok vele játszani HU régión
- és ezt akárhányszor meg lehet csinálni? Nem tiltanak/törölnek x alkalom után?

Ergo, ennyire egyszerűen lehet HU régión maradva végül US áron játékokat venni/játszani?
Köszi,
Zs

[ Szerkesztve ]

(#109686) Sify válasza zsuha (#109685) üzenetére


Sify
senior tag

Igen!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#109687) i@lex válasza l.skywalker (#109679) üzenetére


i@lex
őstag

Nálam is most pont ez van a nagy játékpangás közepette. Elterveztem, hogy 100% sync lesz minden ac.

AC III, AC 4 Black Flag +DLC, Unity +DLC, és Syndicate +DLC-vel vagyok meg. A Unity meglepően jó volt, utoljára a nagy fps drop mizériánál dobtam el, óriási csalódás volt akkor ez a hiba, meglepett, hogy egyetlen drop sem volt végig mostmár. Picit elszálltak benne a sok ládával,és kokárdával... kétszer dobtam el az agyam mire összeszedtem az összeset.

A következő nagy pangáskor az Ezio Collectiont szeretném majd kivégezni. Most úgy is Destiny 2 lesz, másra nem lesz idő. :D

Az AC I ha jól láttam már sajnos nem megvásárolható.

(#109688) Madoc válasza zsuha (#109685) üzenetére


Madoc
veterán

Igen de a kódot telefonon vagy pc-n is be tudod váltani, igy nem kell a boxot ujrainditgatni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109689) l.skywalker válasza Zoleee83 (#109684) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezek vannak eddig meg:

Assassin's Creed
Assassin's Creed - Directors Cut
Assassin's Creed Chronicles: China
Assassin's Creed II
Assassin's Creed III
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed Unity
Assassin’s Creed IV

Az 1-essel éppenhogy el kezdtem játszani.

Egyébként történelmileg hogy lenne a helyes sorrend? Közben megtaláltam (OFF-ban a filmek)
AC I. > AC Lineage sorozat > AC II. > AC film > AC: Ascendance rövidfilm > AC: Brotherhood > AC: Revelations > AC: Embers animációs rövidfilm > AC Chronicles: China > AC IV > AC IV DLC: Freedom Cry > AC: Rogue > AC: III > AC Liberation > AC IV DL: Aveline > AC: Unity > AC Chronicles: India > AC: Syndicate > AC: Syndicate DLC: Jack the Ripper > AC Chronicles: Russia

Jól van, mire ennek a végére jutok addig 2ezer lesz az Origins és kijön a legújabb rész :D

/És még ott vannak a könyvek is.../

Még mindig az AC: Origisn videókat nézem. Mekkora, hogy fel lehet mászni a piramisba és bemászik valami nyíláson... nagyon tetszik.

(#109687) Madridista83: de meg lehet venni az I-est is. Xbox360 Marketplacen 2.590.- HUF és BC-s [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109690) i@lex válasza l.skywalker (#109689) üzenetére


i@lex
őstag

Áhh, köszi. Be is húztam. :)

(#109691) Zoleee83 válasza l.skywalker (#109689) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szép lista, mire a végére érsz tényleg hozzádvágják az Originst szinte ingyen.
Én a III.-mal kezdtem, a régebbiek a grafika miatt nem kötöttek le, csak! main story-t játszok, így is hosszú, talán a Syndicat-et kimaxolom decemberben, amikor év végi szabadság lesz. :K
Egyébként a Unity tényleg meglepően jó, 0 technikai hiba, közepénél járok, tetszik.

Más.: Nem kaptunk új Tomb Raider részt a Gamescom-on, sajnálatos... :(

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109692) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#109620) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem már megvan a Forza 5 (kérdés, hogy ez melyik verzió, nekem GOTY van). Ha még nem játszottál újabbal, akkor simán tök jó. Egy Forza 6 után viszont siralmasan kevés a tartalom (pedig még az sem érte el a Forza 4 szintjét).

Sajnos az újabb Forzák fejlettebb Driveatar rendszerét sem kapta meg patch-ben, ahogy a "limit agression" kapcsolót sem, így a mesterséges intelligencia egyedül a kíméletlen roncsderbiben hisz, amit van aki szeret, van akinél illúzióromboló.

Ingyen egynek elmegy (de én sem fizettem érte többet 2 ezer forintnál). Néha megyek pár kört, de a karrier módot már feladtam.

Én egy Forza Horizon 2-nek jobban örültem volna. Lemezesen volt meg, de vissza kellett adnom.

(#109693) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott The Evil Within 2 játékmenet videó

Live-Die-Respawn

(#109694) istvankeresz válasza i@lex (#109687) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

De milyen jó érzés volt, mikor összeszedted az összes kokárdát, és kinyitottad az összes ládát a Unity-ben és kaptál egy acsit. :D

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#109695) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nekem változatlan süket a Rainbow Six Siege, de már letojom :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109696) Silεncε válasza l.skywalker (#109695) üzenetére


Silεncε
őstag

Itt se megy, pedig ki akartam próbálni :O

(#109697) szandra1988 válasza Siffredi (#109681) üzenetére


szandra1988
tag

Pont ma próbáltam vásárolni onnan. A pénzt levonta, de sikertelen fizetést írt. Most se kódom, se pénzem, pedig eddig nem volt velük gondom.

(#109698) MasterMark válasza szandra1988 (#109697) üzenetére


MasterMark
titán

Sikertelen fizetésnél a bank zárolja az összeget, nincs levonva...

Switch Tax

(#109699) Jegesmaci90 válasza szandra1988 (#109697) üzenetére


Jegesmaci90
kezdő

Nem véletlenül nem ajanlott oldal...de tanulopenznek jo az ilyen.

(#109700) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Crew 2 megjelenés március 16-án.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.