Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109351) #73737728 válasza r.levente75 (#109350) üzenetére


#73737728
törölt tag

Van olyan resze, ahol botok ellen tudsz menni, de azert megvenni nincs ertelme.

(#109352) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#109353) pzstm válasza Def26 (#109341) üzenetére


pzstm
titán

ááá...nem tudom megtenni...de nem is akarom.....mondjuk 60-ért ha úgy van lehet elpasszolom az S-t...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109354) debcamp válasza r.levente75 (#109350) üzenetére


debcamp
aktív tag

de igen, tudsz egyedül is játszani, annyi hogy nincs olyan értelemben sztory line benne.. csak solo illetve offline coop különböző játék módokban és pályákon.

(#109355) eL Geri válasza debcamp (#109354) üzenetére


eL Geri
őstag

Ez így van, de nagy hiányossága, hogy a solo pályák csak az alap verzióból vannak benne, semelyik dlc-ként kapott pályából nincs offline verzió. Ez nagy fájdalmam.

(#109356) debcamp válasza eL Geri (#109355) üzenetére


debcamp
aktív tag

Oh, ezt nem tudtam. Köszi :R így akkor valóban kérdéses még ez az 1800 ft-t is.. :S

(#109357) Zoleee83 válasza Bogyi007 (#109335) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hozta a cimborám a 2 hetes PS PRO-ja kontrollerét, én meg a One S-ét, hát érdekes első fogásra a PS.
De a lényeg megegyeztünk egy 1-2 hetes cserében.

Én adok: EA Accesst + Live-ot + kb. 15 komolyabb játékot (Wolfensteinek, Metrok, Quantum B, Alan W, The Evil W, Battlefield összes, CoD-ok),
Ő ad: Uncharted széria+ szerzek hozzá Last of Us-t, 1886-t.

Szerintem win-win, és a Box kontrollere egyértelműen győzött nálam a nagy kezem és az aszimmetria miatt. :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109358) eL Geri válasza Zoleee83 (#109357) üzenetére


eL Geri
őstag

Biztos simán megszokható lenne a PS kontroller (csak akarni kellene)... de nálam is legfőképpen a kontroller miatt nyerő az Xbox.
Pedig nagyon anno volt PS1-em.

(#109359) Zoleee83 válasza eL Geri (#109358) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ebben biztos vagyok, nem kellemetlen csak fura.
Viszont nem szívesen kukáznám a digitálisan megvett játékaimat, meg a gépet sem.
Mint írtam legtöbbször multiplatformot tolok, így 1-2 hetes cserével meg a Ps exclusive-ok is ki lennének pipálva, és ki is derülne hogy akkor melyik.
Az akciók egyértelműen Box nálam, ezen az Evil Within-en is kiégtem most, majdnem megvettem múlthéten 6k-ért. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109360) bajzal válasza balazs025 (#109332) üzenetére


bajzal
őstag

Ja persze, van. Elfelejtettem írni :D

(#109361) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány Assassin's Creed: Origins gameplay:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109362) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Sziasztok Azt lehet tudni hogy a one x nél megmarad a home lehetőség? Ha netalántán vennék és a sogornak meg marad a sima one. Válaszokat köszönöm

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#109363) danilla válasza oriic (#109352) üzenetére


danilla
őstag

Mar nagyon varom ezt a jatekot :) mar csak a pc-s baratokat kell rabeszelnem a box-ra, hogy ne csak soloban toljam.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#109364) oriic válasza Dadpool (#109362) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maga a funkció megmarad, de mivel új gép, így újra kell home-olni majd.

Live-Die-Respawn

(#109365) Dadpool válasza oriic (#109364) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm az infót. Öröm boldogság :)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#109366) Chumlee válasza oriic (#109352) üzenetére


Chumlee
senior tag

Nincs cím ami első napos lenne nálam ,de ez lehet az lesz :DDD

(#109367) Bogyi007 válasza Zoleee83 (#109359) üzenetére


Bogyi007
veterán

Remélem maradsz a Boxon. Amit kérdeztem a másik topicban az nem játszik?

Ellenpélda: Deadpool most volt akciós boxon 5200 forint körül - Psn Storeban ez most 10 font...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#109368) l.skywalker válasza bajzal (#109360) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

szia. ide kéne (s)írni az EA-nek [link]

A magyar supportnak asszem csak telefonos elérhetősége van, de ha megy az anglis, akkor tudsz chatelni az amerikai oldalon (jobb felső sarokban tudsz váltani)

(#109363) danilla: mármint hogy a PC-s ismerősöket akarod átcsábítani Xbox-ra vagy lesz Cross-Play?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109369) danilla válasza l.skywalker (#109368) üzenetére


danilla
őstag

Rebesgettek a crossplayt, de nem hiszek benne. Igy marad a pc-s baratok atcsabitasa vagy keresek uj, xbox-os baratokat :DD

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#109370) oriic válasza danilla (#109369) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt a Cross-play sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#109371) Zoleee83 válasza Bogyi007 (#109367) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nagy valószínűséggel maradok.
Nem jellemző rám de néha elsírom én is a bánatom az exclusive-ok miatt.
De amíg ilyen Evil Wihin 2 / Wolfenstein II. szintű Bethesda játékok jönnek multicímként nem sok értelme lesz csak PS-t tartani, ráadásul az Xbox-ot én (nem ér röhögni!) tényleg szórakoztató központként használom, van hogy csak megy a háttérben a Youtube-on a metál.
Igen láttam a kérdésed a másik topicban, de nem szeretnék +1 konzolt otthonra, helyhiány miatt sem, meg gyanúsan megduplázódna a játékidő is.
(Így is motorok, könyvek, xbox, tetoválások, sorozatok, filmek van pár hobby a család/munka mellett.)

Majd valamikor a Multiba is bele kéne kóstolni , vagytok itt páran akikkel jól elvagyunk fórumon biztos fun lenne, bár fél év alatt csak 10 percet multiztam BF1-ben, annyira rookie vagyok hogy 4-7 másodbercenként halok halomra. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109372) gduck válasza pzstm (#109337) üzenetére


gduck
addikt

Nekem FAT van és nem hiszem hogy eladom. Ugyanis 40-ért számítanák be, eladni nem tudom mennyiért lehetne. Mivel majdnem 20 a kontroller, 20-ért adjam oda a gépet? NaNeeeee :W

(#109373) oriic válasza gduck (#109372) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fat gépek kontrollerrel 40-45k körül mennek (de láttam már alatta is). Afölött már S-et lehet kapni.

Live-Die-Respawn

(#109374) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ReCore összehasonlító videó:

[link]

Live-Die-Respawn

(#109375) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


(kicsit hosszú lett, de megéri)

Xbox Hírek 2017.08.22

XBOX LIVE SERVICES
- Gamestop véletlenül (?) kiposztolta az eredeti Xbox játékcímek egy részét, amelyek elképzelhető, hogy jönnek a Backward Compatibility programba [link]
- Felütötte a fejét az Xbox Avatar Editor BETA változata, hamarosan érkezhet Alfásoknak [link]

XBOX ONE X
- Vajon az Xbox One X a megfelelő lépés volt/lesz az MS részéről? Erre a kérdésre próbál választ találni a következő cikk [link]
- Az amerikai Amazon oldalán, a Video Games szekcióban az Xbox One X Project Scorpio Edition Nr1 Best Seller lett, olyan termékeket megelőzve, mint a 20$-os Playstation Store feltöltőkártya vagy az Uncharted: The Lost legacy c. PS4 játék [link]
- Élő blog bejegyzés a Hot Chisp konferenciáról Cupertino-ból, ahol John Sell beszél az Xbox One X "skorpió" motorjáról [link]
- a Black Desert Online is csatlakozik az Xbox One X 4K-s játékai közé [link]

ÚJ MEGJELENÉS
- ahogy tegnap említettem. Előrendelők már tölthetik a Destiny 2-t. A mérete 29GB körül van (az 1-es anno 49 volt) [store] (közben az is kiderült, hogy nem kap HDR támogatást megjelenéskor konzolon, Bungie később tervezi hozzáadni [link])
- 3 nappal az eredetileg megadott dátum előtt megjelent a Madden NFL 18 G.O.A.T kiadása. 26.490 Forintért (EA előfizetés esetén 23.841 Forintért) megvásárolható a store-ban [store] (és persze sok más helyen)
- Battlefield 1 & Titanfall 2 Ultimate Bundle 26.490 Forint (EA Access előfizetéssel 23.841 Forint) [store]
- Battlefield 1 Revolution 15.990 Forint (EA Access esetén 14.391 Forint) [store]
- Super Comboman: Smash Edition 2.990 Forint [store]
- SwapQuest 1.990 Forint [store]
- The Escapist 2 3.990 Forint [store]

ÚJONNAN ELŐRENDELHETŐ:
The Coma: Recut 2.990 Forint (1 hónapig: 598 forint kedvezménnyel 2.392 Forint) [store]
White Noise 2 1.990 Forint (10 napig 398 forint kedvezménnyel 1.592 Forint) [store]
DreamBreak 1.990 Forint (24 napig 398 forint kedvezménnyel 1.592 Forint) [store]
Killing Floor 2 11.990 Forint [store]
Knock-Knock 1.390 Forint [store]

HAMAROSAN ÉRKEZIK
- Új stroy trailer érkezett a Witcher kártyajátékához, a jelenleg nyílt bétaként futó Gwent-hez Thronebreaker címen [link] a Preview változat ingyenesen tölthető le a store-ból [link]
A játék egyébként cross-play játszható lesz Xbox One - PC ill. PS4 - PC viszonylatban, valamint Windows10 és Xbox One között UWP módban meg lesznek osztva a felhasználói fiók eredményei, adatai.
Megjelenés: remélhetőleg még idén, 2017-ben
- Új Forza Motorsport 7 képernyőképek [link] (német). Új infó: szeptember 29-étől elérhető a demó a játékhoz [link] (német)
Megjelenés: 2017. október 3. Play Anywhere
- A Gamescomon új trailerrel jelentkezett a Need for Speed Payback játék, melynek középpontjában az új BMW M5-ös szerepel. A videó mellett az EA munkatársainak kommentjei és néhány screenshot is megtalálható [link]
Megjelenés: 2017. november 10.
- A tegnap bemutatott Biomutant c. játékról az Amazon leplezett le részleteket, majd a hivatalos oldal [link] is frissítette a játék adatlapját. [link] + gameplay trailer [link] (tiszta Kung-Fu Panda)
Megjelenés: 2018
- a Dragon Ball FighterZ feléleszti a történetből ismert androidokat. Ahogy az alcím írja: a trailer emlékeztet rá, hogy Android 18 a legjobb... [link] + Gamescom trailer [link]
Megjelenés: 2018. február
- Külön posztban már beszámoltam róla, de ide is berakom: 17 év után érkzik a Fear Effect, Reinvented címmel. [link]
Megjelenés: 2018
- Az eddig zárt bétaként futó Path of Exiles érkezik Xbox One-ra, rögtön az első kiegészítővel, ami a The Fall of Oriath címet kapta [link]
Megjelenés: 2017. augusztus 24.
- Várhatóan még idén megjelenik az Earth of Atlantis című játék, amelyhez most új trailer érkezett. A leginkább művészi/grafikai megvalósításban jeleskedő játék nagy sikert aratott a világ távol-keleti felén a bemutatkozásával [link]
Megjelenés: 2017
- RUINER néven érkezik hamarosan egy cyberpunk anime shooter játék a lengyel székhelyű Reikon Games-től [link]
Megjelenés: 2017. szeptember 26.
- Rugby18 Carrier and My Squad trailer érkezett [link]
Megjelenés: 2017. október
- A bivalyerős járművek és a lehetetlen utak szerelmeseinek érkezik hamarosan a fórumon már más által belinkelt Spintires: MudRunner. A Spintires széria korábban több mint 1 millió példányban kelt el PC-re, így sokaknak régi jó élményeket idézhet fel [link]
Megjelenés: 2017 év vége
- Exkluzív interjúban derülnek ki részletek a Far Cry 5-ről [link]
Megjelenés: 2018. február 27.
- az EA Gamescomom bejelentésében érkezik a Fe (Fa, hö-hö) című indie alkotás, amely látványában mindenképp különleges, de engem a trailer zenéje is magával ragadott... [link]
Megjelenés: 2018. eleje
- Hogy minden korosztálynak legyen élménye, hamarosan érkezik egy lovas játék My Little Riding Champion címmel, amelyben meglepő módon saját lovunk lehet és díjugrató bajnokok lehetünk ha ügyesek leszünk [link]
Megjelenés: 2018. Q1
- A Gamescomon bemutatkozott a Star Wars Battlefront II egyik űr csata módja is Starfighter Assault címen [link]
Megjelenés: 2017. november 17.
- Szintén Gamescom, szintén EA: új trailert kapott a FIFA18 is [link]
Megjelenés: 2017. szeptember 29.
- a Paradox Interactive új gameplay trailert adott ki a Surviving Mars [link]
Megjelenés: 2018
- 5 érdekes megfigyelés a Playerunknown's Battlegrounds Xbox verziójával kapcsolatban amit a Gamescomon vett észre a gaminformer.com csapata [link]
Megjelenés: hamarosan

JÁTÉKFRISSÍTÉSEK
- Hamarosan új pályával bővül az Overwatch. Junkrat és Radhog otthona, Junkertown egy ausztrál bányászvároshoz hasonlítható leginkább. [link] Egy story-t is kapunk mellé, miszerint a 2 jómadár Junkrat és Radhog magukra haragítják Junkertown királnyőjét és száműzik őket a városból. Bosszúból azt tervezik, hogy felrobbantják az egészet. [link]
- Rainbow Six Siege Operation Blood Orchid kiegészítő érkezik [link]
- a Friday the 13th: The Game című játék nyárra ígért single player módja úgy néz ki később fog csak érkezni, legalább is ez derül ki egy a hivatalos tweet csatorna által adott válaszból [link]
- a Recore ezeket a frissítéseket kapja meg a Definitive Edition keretében [link]
- Hamarosan érkezik a BF1 legújabb kiegészítő csomagja az In the Name of the Tsar, amely az orosz csatamezőkre vezet el minket. A Battlefield 1 Revolution keretében az első map már játszható (Lupkow Pass) prémium usereknek Early Access keretében ill. dupla XP szerezhető. És egyben ezzel a pályával mutatkoznak be az orosz hadsereg egységei, köztük a női elitalakulat katonái vagy a lándzsás lovas [link]
- Szintén BF1, de ez már Competitive irány. Elkezdődött a BF1 felkészítése az eSport-ra, ennek fényében érkezin az Incursions címá Alpha szeptemberben PC-re, amelyben 5v5 csaták, új pontozó rendszer és egyebek lesznek [link] - Az EA és a BioWare kinyírják a Mass Effect Andromeda-t (EA Access :C) azzal, hogy nem érkezik több frissítés a jövőben az egyszemélyes játékmódhoz. R.I.P [link]

EARLY ACCESS
- Conan Exiles frissítés érkezik hamarosan [link], mindeközben kiderült, hogy a Koch Media adja ki majd a játék lemezes verzióját [link]

ÉRDEKESSÉG
- Így alakult az elmúlt 16 évben a különböző Xbox konzolok Dashboardjainak kinézete [link], kinek melyik rémlik? Nekem az első a Metro volt 360-on :P
- Így készült a Bioshock nyitójelenete [link]
- Recore Definitive Edition Xbox One vs. Xbox One X (4K) grafikai összehasonlítás [link]
- Rise of the Tomb Raider Xbox One X vs. PS4 Pro vs. PC 4K összehasonlítás [link]
- megtalálták oriic kolléga elveszett kocsiját [link]
- a THQ Nordic lesz a kiadója ezentúl a Black Forest Games stúdiónak, akik pl. a Giana Sisters, a Helldorado vagy a Rogue Stormers játékokat fejlesztették [link]
- Egész héten át tartó Technical Alpha időszak jön a mai naptól a Sea of Thieves-hez. Akinek van zárt béta kódja az jöhet, akinek nincs igényelhet a hivatalos oldalon [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109376) Madoc válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


Madoc
veterán

Uj avatar editorunk, 2 verzioval ezelőtt óta van már csak nem indul el, nincs élesítve.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109377) oriic válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Fe című játék az nem friss bejelentés amúgy, E3-on már láttuk. :)

Warthog kocsiba meg szerelmes vagyok. Állítólag megkapja engedélyeket és közúton is használható majd. :)

Live-Die-Respawn

(#109378) frankdelgado válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


frankdelgado
őstag

Gondolom a Rise of Tomb Raider tulajdonosoknak ingyér jön a tuning, csak a hardvert kell hozzá megvenni. Akkor ezzel is várok, beáll a sorba a Witcher3 mellé....

(#109379) l.skywalker válasza oriic (#109377) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem láttam a Fe-től az erdőt :D

(#109376) madoc: és ugyanez ami a képen van? BETA?
(#109378) frankdelgado: minden 4K patch ingyenes, csak valami új gépet kell hozzá venni. Asszem olyan 160k körül van az ára :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109380) oriic válasza l.skywalker (#109379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocs, nem idei, hanem a tavalyi E3-on mutatkozott be:

[link]

Live-Die-Respawn

(#109381) Madoc válasza l.skywalker (#109379) üzenetére


Madoc
veterán

Igen, csak hibaüzenettel leáll.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109382) l.skywalker válasza oriic (#109380) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem sietik el :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109383) NoMagix


NoMagix
addikt

Hoppá! MudRunner!
Azt hiszem ettől a fiacskám lehasal!

(#109384) rdt89 válasza Stauffenberg (#109343) üzenetére


rdt89
addikt

Ez benne a poén, hogy ilyet nem tudsz a valóságban megtenni, hogy a "susnyásban" egy Lamborghini-vel 180-al kertészkedsz, vagy a haverokkal fogócskázol és rombolod a környezetet, túrod a sárt, dagonyázol, hatalmasat ugratsz, tetőre csapod a luxus verdát. Legnagyobb élményem a Rolls-Royce gépkocsival szétkapartattam a szántóföldet, és tiszta mocsok volt a kicsike. :DD
De azzal tökéletesen egyetértek, hogy ilyen autósjáték vagy hasonló minőség nincs a piacon, még megközelítőleg se. Már 1500 órám van a játékban, rég kipörgettem de 1-1 csapatásra, tájban gyönyörködésben, 1 Goliath versenyre mindig bekapcsolom, mert frenetikus az egész látványvilága. Nem tudom mi lesz a Horizon 4-ben de ezt megugrani, nem lesz kis feladat. :)

(#109349) Bogyi007:
Én anno xbox 360-al kezdtem, kb. most volt 10 éve, hogy egyik munkatársam jutányos 30 ezer forintos áron átadta nekem 2 joy-al a gépet, így kezdődött az xbox pályafutásom, majd Hardverapron lassan 2 éve sikerült 40-ért egy fat géphez hozzájutni, ami a mai napig remekül teljesít. Közben volt ps3 az egyik megadta magát 1 hónap után (a zongora lakkos fat) így váltottam a slim-re. Kipörgettem a God of War-t meg a 3 UC-t és leginkább a Gran Turismo miatt vettem ,de olyat csalódtam az 5-6-ba a Motorsport 4 mellett ,hogy majdnem kivágtam a konzolt az ablakon, itt nekem a GT érdektelenné vált. Most sikerült egy első generációs hangos és meleg PS4-hez hozzájutni 40-ért UC4-el ajándékba, így nem hagyhattam ki a PS4-et sem. De azt már előre borítékolom, hogy több GT-t én nem játszok mikor minden Forza meg van One-n és a 7 is meg lesz minden bizonnyal. :DDD De az valamit elárul, hogy a Xbox One szinte napi szinten megy a PS4 meg csak ha barátnőmmel játszok az UC4-el ez kb. 1-2 hetente 1 alkalom. Jó konzol a PS4 de számomra nem ér fel az XO-val semmilyen téren. Ha nem lennének ezek az exclusive címek akkor sose lett volna se PS3, se PS4. Én megosztanám a Turn10-et a PS táborral a Naughty Dog-ért cserébe, maradjunk ennyiben. :)

(#109385) pzstm válasza Madoc (#109381) üzenetére


pzstm
titán

ha van elfekvőben egy @microsoft.com-os mailcímed ami a LiveID-al össze van kapcsolva, akkor működik :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109386) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Az mitől lehet, hogy játékok közben random elindul a youtube app, és feldobál számomra teljesen érdektelen videókat, amikre sosem kerestem rá ? Baromi idegesítő, mikor forzában kanyart próbálok bevenni replay nélkül, vagy a wormsben éppen lerakok egy holy handgrenadet....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#109387) Stauffenberg válasza rdt89 (#109384) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem viszont végtelenül illúzióromboló. Az még oké, hogy mondjuk egy terepjárónak hazudott BMW X5-el csapatod a szántóföld közepén, de egy Lamborghini egy fekvőrendőrön nem jut át külső segítség nélkül, nemhogy Marcsi néni megkapált krumpliföldjén... :)

Tudom ez egy arcade játék, de legalább ennyiben maradhatna a valóság talaján. Főleg ha már van benne egy rakás off-road járgány is, ami meg pont oda való. Szerintem.

(#109388) oriic válasza hülyegyerek (#109386) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csaladban valaki YT videot nez es rabok arra ikonra ami kiteszi XO-ra a kepet, ha azonos halozaton van. Lehet veletlen, lehet szivatas, lakotarsammal es velem anno elofordult mar.

Esetleg szomszeddal is elofordulhat ilyen ha a ti halozatotokat hasznalja.

Ha nalatok nincs itthon senki eppen rajtad kivul, es a szomszed sem fer hozza a netedhez, akkor hagyd abba a jatekot es hivd a szellemirtokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#109389) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Bioshock-os dokumentumfilm linkjéért kiosztok neked egy Rapture's Hero díjat! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#109390) hülyegyerek válasza oriic (#109388) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Otthon, tök egyedül fordult ez elő. A router szerint csak az én eszközeim voltak a hálózaton, szóval sem a szomszéd Bélanéni, sem a jobbik felem nem indíthatta el. Mi is a Szellemirtók száma ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#109391) MasterMark válasza hülyegyerek (#109390) üzenetére


MasterMark
titán

Kapcsold ki, hogy engedélyezze az ilyen lejátszást.

Lehet valamelyik gépeden van valami nem odavaló.

Switch Tax

(#109392) Medocsabi válasza oriic (#109370) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hál istennek.azért fps multiban az összes konzolos szívnam mint a torkosborz.

Durva hogy idén összesen 3-4 alkalommal volt bekapcsolva a boxom,annyira nincs olyan új játék ami érdekelne.Viszont visszataláltam a régi jó Warcraft 3 hoz notebookon :K Várom nagyon a Q3at a játékok miatt.->ez külön hsz akart lenni nem válasz :)

[ Szerkesztve ]

(#109393) csikaszka35 válasza l.skywalker (#109375) üzenetére


csikaszka35
tag

Uhh.. de rég volt.
A pengés dashboard de zsír volt, imádtam.
A kedvenc viszont az nxe .... :)

(#109394) pelenka35 válasza NoMagix (#109383) üzenetére


pelenka35
őstag

Gyereknek ez se lesz rossz : Super Comboman: Smash Edition :)

Gamertag:Rob3rt75

(#109395) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#109389) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109396) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KV-nál 22k az Astro A10. Próbálta már valaki ezt a típust?

[link]

Live-Die-Respawn

(#109397) rdt89 válasza Stauffenberg (#109387) üzenetére


rdt89
addikt

Az lehet, de ha mondjuk sok kocsival nem tudnál terepre menni, meg az lenne, hogy mennyire nem törődtek a játékkal, hogy nem minden autóval élvezheted a szabadságot és a barangolást minden fele. :)

(#109398) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

este csapatás. :3

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109399) Csapoati válasza IntelKiller7 (#109398) üzenetére


Csapoati
nagyúr

25-én jelenik meg, most csak előtölthető tudtommal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#109400) IntelKiller7 válasza Csapoati (#109399) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

már tolom. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.