Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109551) turikoczka válasza adrian94 (#109548) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Hát a chat szerintem 0-24 elérhető, telefonon meg estig ha tippelnem kéne.

(#109552) Zjunior


Zjunior
veterán

Xbox One X Sales Already Soar Past PS4 Pro On Amazon

Ez van!://

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#109553) pzstm


pzstm
titán

köszönöm mindenkinek a segítséget. Új címet felvettem amazonon, és hibátlanul megeszi magyar kártyámat :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#109554) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Cuphead gameplay

Live-Die-Respawn

(#109555) zsocy válasza l.skywalker (#109547) üzenetére


zsocy
őstag

Azt hittem élete párja alatt a sólymot érted :)

Várós már nagyon!

(#109556) Zoleee83 válasza turikoczka (#109549) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Meglepő információk szivárogtak ki a meglepetésektől mentes Gamescomos Microsoft előadást követően az Xbox One X-ről: e szerint alig pár nap alatt a redmondi vállalat masinája már előrendelések tekintetében is megverte a legnagyobb konkurenciáját, a PlayStation 4 Prót az amerikai Amazon webáruházában az idei évben. A hír annál is inkább meglepő, mivel a Sony masinája egész évben kapható volt, de a Microsoft gépe csak előrendelhető pár napja – úgy tűnik tehát, hogy a tengerentúlon feltétel nélkül bizalmat szavaznak a vásárlók az új Xboxnak"
by IGN

kíváncsi vagyok én is mert több helyen már out of stock

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109557) r.levente75 válasza adrian94 (#109548) üzenetére


r.levente75
addikt

Magyar nyelvű telefonos ügyfélszolgálat: 10,00-18,00-ig.

(#109558) Madoc válasza Zoleee83 (#109556) üzenetére


Madoc
veterán

Mert nem tudják hogy Hungary-bol kell rendelni, itt korlátlan a készlet :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109559) l.skywalker válasza Zoleee83 (#109556) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kicsit furcsán van a szöveg fogalmazva, de a lényeg, hogy az Xbox One X hamarabb lett Nr1. Best seller az Amazonon, mint a PS4 Pro. Nem konkrét számokban hagyta le a rivális konzol csúcs gépét, hanem csak az amazonos eladások után kapható Nr1. Best seller plecsnit érte el. Arról nincs szó, hogy ez többet is jelent, mert ugye ez időszakos plecsni.

(#109558) Madoc: ahogy ismerem a hazai fekete péntek és egyéb akciók folyamányait lesz sírás :D (Nem csak, hogy kifogyhatatlan a készlet, de sokaknak ingyenes is lesz (mert nem kapnak ló...t sem :D)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109560) rdt89


rdt89
addikt

Troll on:

Sima Xbox FAT-re nem jön olyan patch amivel tudni fogja a Scorpio minden tulajdonságát? Ha az apple-nél sikerült vízálló frissítést csinálni, itt is megoldhatnák, hogy egy frissítéseel minden xbox még a 360 is Scorpio szintű legyen és nem kell megvenni a konzolt. :DD :DD :DD

Troll off

Marhára kíváncsi vagyok milyen lesz a Project X Scorpio vagy már magam sem tudom melyik a valódi neve konzol. :)

(#109561) l.skywalker válasza rdt89 (#109560) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One X a neve és akik előrendelték az elmúlt napokban azoknak egy Project Scorpio Edition alnevű gép érkezik de elővételben meg lehet rendelni egy Project Scorpio Edition alnevű változatot is

*így már jó Madoc? :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109562) Madoc válasza l.skywalker (#109561) üzenetére


Madoc
veterán

Tévedsz. A sima one x-et is elő lehet rendelni ugyanugy.
:C

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109563) rdt89 válasza l.skywalker (#109561) üzenetére


rdt89
addikt

Nem spóroltak az elnevezésekkel és alnevekkel, van itt minden, még a leghosszabb nevű konzol díjat is besöpörhetnék egy Xbox One X Project Sorpio Edition 4k Day One Version névvel. :DD

[ Szerkesztve ]

(#109564) adrian94 válasza r.levente75 (#109557) üzenetére


adrian94
őstag

Köszi, már megoldódott a probléma :)

(#109565) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox Hírek 2017.08.24

XBOX ONE HÍREK
- A Microsoft saját bevallása szerint az elővételi készleteket 1 hétre tervezte, ehhez képest kevesebb mint 1 nap alatt elfogytak azok. És mindez azt jelenti, hogy kevesebb idő alatt lett nr1 Bestseller termék az Amazonon, mint a PS4 Pro (természetesen itt hozzá kell tenni, hogy nem lehet tudni, hogy melyik cég mekkora készletet adott ki előrendelésre). Sőt! Jez Corden tweetje szerint töb Xbox One X került értékesítésre elővételben az elmúlt 3 napban, mint amennyi Ps4 Pro-t adtak el eddig egész évben idén (hozzávetőleg ez több, mint 12millió darabot jelent) [link]
- a Microsoft keresi a megoldást, hogy a 4K patch-ek méretéből fakadóan a felhasználóknak ne legyenek tárhely gondjaik az új készüléken, az egyik lehetséges megoldási formát a felhő-tárhelyben látják [link]
- A Microsoft 8. generációs konzoljának első 2 kiadása, az Xbox One (FAT) és az Xbox One S (Slim) eladásai elérték a 30milliót 2017 júniusában. Ezzel teljesült az elvárt értékesítési adat. Egész pontosan: 30.075.137 darab konzolt vásároltak a felhasználók [link]
- a Path of Exile fejlesztői beszéltek kicsit részeltesebben a Xbox One X tulajdonságairól [link]
- a Microsoft az Xbox One X témájában beszélt arról, hogy pl. a Call of Duty: WWII vagy a Destiny 2 híján vannak Xbox One X fejlesztéseknek (Enhancements) [link]

JÁTÉKHÍREK
- 3 új karakter érkezik az Injustice 2-höz. Black Manta, Raiden és Hellboy a Fighter Pack 2 kiegészítőben illetve az Ultimate Edition verzióban lépnek színre augusztus 27-én [link]
- ma (itteni idő szerint este 11 körül) jelenik meg Xbox One-ra a Path of Exile teljes verziója INGYENESEN. Minden amit a megjelenéssel kapcsolatban tudni érdemes a hivatalos oldal gyűjtötte össze Xbox One tulajdonosoknak [link] (fordítás: [link])
- The Crew 2 Gamescom trailer [link]
- A Playerunknown Battlegrounds első kiadásakor mindenképpen Xbox konzol exkluzívként érkezik és egyenlőre nagyon nincs hír arról, hogy PS4-re is megjelenne a játék [link]
- Ellenben az előző játékkal az Attack of Titan 2 PS4 Pro és Xbox One X támogatással fog megjelenni [link]
- Új DLC jön a Sniper Ghost Warrior 3-hoz szeptember 5-én, The Sabotage címmel [link]
- az Assassin's Creed Origins idén, október 27-én debütáló a sorozat legújabb része nem csak különleges történelmi időkbe és helyekre vezet vissza minket, hanem a főhős bővebb családi életét is megismerhetjük, legalábbis lesz alkalmunk rá, hogy ne csak a főhőst Bayek-et hanem annak feleségét Aya-t is irányítsuk a játék során. Volt már hasonló az AC III-ban, amikor a főhős (Connor) apjával játszhattuk végig a játék elejét [link] további részletek a játékról [link]
- pénteken új kiegészítőt kap a Dark Souls III. A Souls-széria legújabb részének 1.15-ös verziójú frissítésében javítások és kisebb változtatások lesznek [link]
- a Rise of the Tomb Raider Xbox One X verziója november 7-én érkezik. Azoknak akiknek már megvan vagy addig megvásárolják a játékot ingyenes lesz az update [link]
- új játékon dolgozik a Bandai Namco és a Life is Strange-t fejlesztő Dontnod Entertainemnt. Eddig annyit lehet tudni róla, hogy elbeszélő jellegű kalandjáték lesz és valamikor 2018-ban kerül kiadásra [link] (német)
- elérhető a Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series 3. része 1.290.- HUF-ért [store] [trailer]
- az off-road autó szerelmeseienk örömhír, hogy új játék érkezik. A Milestone fejlesztésében készülő Gravel című alkotás 2018 elején érkezik és többek között olyan autók lesznek benne, mint a Ford Raptor F150, a Toyota Celica ST185 GTFour, a Ford Fiesta ST vagy a Volkswagen Touareg 3. [trailer]
- részleteiben is látható a Sloclap harcművészeti játéka Az Absolver karakter személyre szabása és az első játékképek is megtekinthetőek. Az augusztus 29-én PC-re és PS4-re érkező játék Xbox One portolása a kiadás után fog elkezdődni . [link] [link]
- a Warner Brothers kiadott pár képernyőképet a Gamescom alatt bemutatott játékmenetekből a Middle-earth: Shadow of War játékhoz. A játék október 10-én érkezik! [link]
- szintén Gamescom-os képernyőképek érkeztek a lengyel Madmind Studio fejlesztéséből az Agony-ból [link]
- Jeff Kaplan az Overwatch igazgatója bejelentette, hogy a következő verseny-évadhoz masszív frissítések fognak érkezni. A legszignifikánsabb változás az évad hosszát fogja érinteni, az eddigi 3 hónap helyett 2 hónapos lesz. További részletek [link]
- Felütötte a fejét egy kép a Twitteren, amelyen az Xbox elkövetkező idényben tervezett játék megjelenései szerepelnek [link]. A képről időközben kiderült, hogy hamis [link] (német)
- Már lehet jelentkezni a Dragon Ball FighterZ bétájára. Xboxosok az Insider program keretében kaphatnak hozzáférést a tesztelői verzióhoz. Minden egyéb tudnivalóról érkezett egy összeállítás [link]
- lekerült az Xbox One X Enhanced listáról a DOOM [link] (német)
- 15 percnyi Xbox One X játékvideó érkezett a Super Lucky's Tale-hez [link]
- új trailer érkezett az Unruly Heroes c. 2018 elején érkező játékhoz. [link]
- jön Beckham a PES2018-ba [link]
- Wolfenstein II képernyőképek a Gamescom-ról [link]
- Titanfall 2 Postcards from the Frontier DLC érkezik a következő héten [link]
- a Tropico 6-ban akár a szabadságszobrot is ellophatjuk [link]

ÚJONNAN MEGJELENT
ChromaGun 2.990 .- HUF
Masquerada: Songs and Shadows 3.990.- HUF
Rivals of Aether 2.990.- HUF
Knock-Knock 1.390.- HUF
Blacksea Odyssey 2.990.- HUF
BLEED 1.990.- HUF
ACA NEOGEO PUZZLED 2.390.- HUF

ÚJONNAN ELŐRENDLEHETŐ
The Crew 2
Standard Edition 21.990.- HUF
Gold Edition 29.990.- HUF
Deluxe Edition 24.990.- HUF
Megjelenés: 2018. március 16.

Pure Farming 2018
Standard kiadás 12.990.- HUF
Digital Deluxe verzió 14.990.- HUF (most akciósan: 13.491.- HUF)
Megjelenés: 2018. március 13.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109566) turikoczka válasza Zoleee83 (#109556) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Az előrendelések h alakultak a fat xone-al?Az jobban érdekelne mint a tavaly megjelent ps4 prohoz képest.

(#109567) l.skywalker válasza turikoczka (#109566) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One FAT értékesítési mérföldkövek:
2013: 3 millió
2014: 10 millió
2015: 19 millió
2016: 26 millió (de ebben már van 2 havi Xbox One S is)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109568) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez komoly, hogy 14ezerért megrendelem az Anthemet tőlük, akkor 1 év múlva ennyiért ideadják?
[link]

Ráadásul checkout-nál az van, hogy ingyen kihozzák... hm...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109569) lacuska74


lacuska74
tag

A Fat és az S gép között, csak méretbeli különbség van?
Akarok még egy xboxot venni, a fiam szobájába és akkor lehet majd együtt tolni :)
Az új Xbox One X, az abban fog különbözni a meglévőtől, hogy 4k-ban is lehet játszani és esetleg nagyobb fps számmal?
Olyan játék nem lesz, ami csak az új gépre jelenik meg ugye?

(#109570) Bishi válasza lacuska74 (#109569) üzenetére


Bishi
tag

A Fathoz képest az S:
kisebb,
belülre került a táp,
4Ks felskálázás,
HDR,
Beépített IR blaster,
4Ks Blu-ray lejátszó,
Kinect csak átalakítóval köthető rá,
a kontrollere BT-s.

Én simán el tudom képzelni azt, hogy pár év múlva már csak XOX-re jelenik meg játék, de eddig ilyenről nem hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#109571) Jovanny2 válasza Madoc (#109532) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ennyiért már elsőnapos lenne 500-ért csak karácsonyi szerintem. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#109572) Zoleee83 válasza turikoczka (#109566) üzenetére


Zoleee83
addikt

l.skywalker kolléga meg is válaszolta neked tehát 3 millió FAT volt, és mint a napi hírekből kiderült sacc/kb. 12 millió körül lehet az előrendeltek száma a ONE X-ből, ami nagyon-nagyon erős kezdés lehet ha igaz, tekintve hogy 20 milliót szeretnének összesen eladni a XOX-ból 2022-ig !?!

Ha sok ember úgy fog gondolkodni hogy vesz inkább egy XOX-ot 500$-ért, mint egy PC-be ennyiért videokártyát pl. nagyon nagyot is kaszálhat az M$ + ez hozni fogja magával a fejlesztőket/game-eket is.
Én ezt tenném, inkább egy XOX ennyiért mint egy PC, kényelmesebb sokkal, de elfogult vagyok :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109573) Stauffenberg válasza l.skywalker (#109565) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Gondolom azért nem lehet rálelni arra az információra, hogy a Path of Exile támogatja-e a local coop-ot, mert nem támogatja. A store sem jelöli ezt a funkciót. Rákeresve a témára leginkább csak fórumokat talál az ember, ahol ugyanezt kérdezik egyesek, de válasz semmi.

Nekem nagyon úgy néz ki, hogy fogták a PC-s verziót, ahhoz csináltak egy kontroller támogatást, kiadták Xboxra és csá.

(#109574) MasterMark válasza lacuska74 (#109569) üzenetére


MasterMark
titán

"nagyobb fps számmal"

Váo. Nagyon szalad a marketinggépezet. :DDD

Switch Tax

(#109575) Medocsabi válasza Zoleee83 (#109498) üzenetére


Medocsabi
addikt

Erre majd akkor lehet érdemben válaszolni,ha megjelent a gép.Addig csak ami kiszivárgott,amit Én speciel jó adag fentartással kezelek.Én várok majd 1-2 játékot az új boxra,aztán döntök.Mert a MS azt nyilatkozta,hogy a jövőben megjelenő játékok mindegyik gépen futnak majd,szóval ha látványban nem lesz egetrengető különbség(nem papíron,meg ilyen-olyan benchmark fps mérő videókon),részemről nem váltok. :)

[ Szerkesztve ]

(#109576) Nayrobi válasza Zoleee83 (#109572) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az a 12 inkább 2, vagy inkább kevesebb, olvassátok el újra a cikket.

[ Szerkesztve ]

(#109577) l.skywalker válasza Stauffenberg (#109573) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

BETA-t Oriic-vel coopban toltuk ;)

(#109576) Nayrobi: melyik cikket? Jez Corden írta ezt ki (habár én is erős fenntartásokkal kezelem...), de ha igaz, akkor az azt jelenti, 60 millió eladott PS-nek a 20%-a PS4 Pro. Ez akárhonnan is számolom 12 millió.

(#109574) MasterMark: de ez végül is jó! Több eladott hardver, több fejlesztő, több élvezet nekünk. Csak nagy levegő kell és sok türelem a fórumra :D De majd te úgy is megoldod az újoncokat :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109578) Zoleee83 válasza Medocsabi (#109575) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezzel ÉN is így vagyok, ha lesznek jó játékok a jelenleg kihozható látvánnyal én sem váltok XOX-ra legalább 2018 végéig, mert számomra nem ér annyit hogy X képkockával élesebbnek lássam a karaktert/tájat, vagy hogy 5 másodperccel hamarabb töltsön be valami.
Ráadásul a játékaim 90%-a multiplatform az meg ugye mindenhol van, DE szeretnék igényes Single game-eket mint a túloldalon, és ezeknek nagyon drukkolok.

@Nayrobi-én ezt láttam, de ha csak 2 millió igaz, akkor is szép szám, tekintve hogy 5+ év alatt szeretnének 20 milliót eladni.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109579) Stauffenberg válasza l.skywalker (#109577) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Localban? Ez volt a kérdésem. Azt tudom, hogy van online multiplayer, de engem a local co-op érdekelne.

(#109580) norbi2010 válasza l.skywalker (#109565) üzenetére


norbi2010
őstag

Azért a "több Xbox One X került értékesítésre elővételben az elmúlt 3 napban, mint amennyi Ps4 Pro-t adtak el eddig egész évben idén"-hez tegyük hozzá, hogy ez csak az Amazon-on eladottakra igaz, nincs az 12 misi. ;) Gondoljunk csak bele, mennyire reális az, hogy az összes one-nak, amit 2013-óta eladtak majdnem a felét három nap alatt hozták egy jóval drágább konzollal.

(#109581) Def26 válasza l.skywalker (#109577) üzenetére


Def26
félisten

Nem tudom, ez a 12 millió előrendelésben nekem is kurva soknak tűnik. :D Ehhez két és fél év kellett a sima fatnek, az x meg egy nap alatt behúzza? :D Amúgy örülnék neki, mert akkor talán nem pangana úgy a bf4 szerverkereső mint mostanában. :D

Szerintem ez az egész csak arra jó, hogy menjen a találgatás, és Pistike is meggondolja, hogy ha ennyire viszik a gépet nem e kell e nekem is cserélnem. :D Valahogy nem hiszek az MS -nek, soha nem közölnek eladási adatokat, kivéve akkor amikor lecsapták 200$ -ra fat gépek árát, és büszkén lehozták, hogy megverték az adott hónapban a ps -et.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109582) Nayrobi válasza Zoleee83 (#109578) üzenetére


Nayrobi
őstag

A pro októberben jelent meg, azóta nagyjából 10 millió ps4 ment el, ebből minden ötödik pro. Az 2 millió. És ahogy ti is írtátok és más fórumon is olvasom, mindenki 2-3 helyről rendelte elő, szóval nehezen hiszem, hogy day1 elmenne belőle 2 millió.

Mielőtt kapnék pár szép kommentet, szerintem a xox egy fasza konzol és több is fog fogyni belőle mint a proból, szóval peace.

[ Szerkesztve ]

(#109583) Bishi válasza Stauffenberg (#109579) üzenetére


Bishi
tag

Úgy tűnik nincsen local coop benne.
[link]
[link]

(#109584) norbi2010 válasza norbi2010 (#109580) üzenetére


norbi2010
őstag

Ehhez kis adalék: [link], itt írják, hogy csak Amazon-on verte meg a Pro-t.

(#109585) Def26


Def26
félisten

Francia amazon -on újra lehet rendelni, a limitedet. [link] Gondolom majd szépen lassan a többiről is.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109586) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szeptemberi játékokról van infó?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#109587) Madoc


Madoc
veterán

Eladási számokról van szó és szépen lett megint egy csomó uj tagunk. Csak így tovább.. Gyarapszik a létszám.

Szerk: hopp a szmájli lemaradt :C

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109588) Zoleee83 válasza Nayrobi (#109582) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze tisztában vagyok vele hogy el van túlozva írtam is "de ha csak 2 millió igaz, akkor is szép szám, tekintve hogy 5+ év alatt szeretnének 20 milliót eladni"
Tegye a szívére a kezét aki nem ezt tenné, végre egy marketing fogás ami sikerült M$-nek, orrba-szájba kellene reklámozni legyen hír róla, hogy Bélabá a szomszédban is tudja hogy "jaaa ez az az új izé, a hogyishíjják' amit a pulyák nyomkodnak".

Erről beszélek egy ideje hogy nem túl jók a marketingeseik, mindenféle sportban/sorozatban/tv-ben reklámoznám ahol lehet, kezdeti hullámot kell meglovagolni mert ha az sz*r utána nehéz lesz elhitetni az emberekkel hogy jó az, pedig tényleg jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#109589) l.skywalker válasza Nayrobi (#109582) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És tényleg. Köszi a felhomályosítást :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109590) oriic válasza mobal (#109586) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg semmi. Talan a hetvegen.

Live-Die-Respawn

(#109591) Madoc válasza Nayrobi (#109582) üzenetére


Madoc
veterán

Itt csak Oriic írta hogy több helyről rendelte, senki más.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109592) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Xbox Hírek 2017.08.24.

HELYREIGAZÍTÁS

Mielőtt még valaki átmenne a kék topikba kárörvendeni, itt egy kis javított hír a mai levélből:

- A Microsoft saját bevallása szerint az elővételi készleteket 1 hétre tervezte, ehhez képest kevesebb mint 1 nap alatt elfogytak azok. És mindez azt jelenti, hogy kevesebb idő alatt lett nr1 Bestseller termék az Amazonon, mint a PS4 Pro (természetesen itt hozzá kell tenni, hogy nem lehet tudni, hogy melyik cég mekkora készletet adott ki előrendelésre). Sőt! Jez Corden tweetje szerint töb Xbox One X került értékesítésre elővételben az elmúlt 3 napban, mint amennyi Ps4 Pro-t adtak el eddig egész évben idén (hozzávetőleg ez több, mint 12millió darabot jelent 2 millió példányt jelent) [link]

Kéretik ezt észben tartani

Ja és köszönöm a reálmatekot Nayrobi-nak :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#109593) Madoc válasza l.skywalker (#109592) üzenetére


Madoc
veterán

Nem kell átmenni, jönnek onnan maguktól.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109594) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Xbox One S Porsche 919 Hybrid Edition. Remélem X-ből is lesz ilyen :)
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#109595) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#109588) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Pont erről vartyogtam pár napja. Én is nagyon szeretném, ha jönnének az Xboxos sikerek, de azért mert valamit nagyon szeretnénk még nem érdemes felfújni magasra a füstjét a dolognak.

Felvettek egy csomó előjegyzést? Tök jó! Ki is fizették már? Dohh.. Mennyi ebből a teljesen új játékos és mennyi az, aki csak a régi gépét cseréli le? Na ugye...

Persze legyen sikeres a One X, csak ezt tudom kívánni neki. De ezeket a számokat erős túlzásnak érzem komolyan venni. Főleg ha azt akarjuk belelátni, hogy jönne-e ettől új exkluzívok, új fejlesztők. Jöjjenek! De majd utólag igyunk rá! :)

(Lehet megint mindenféle szitkot a fejemre olvasni.)

[ Szerkesztve ]

(#109596) Nayrobi válasza Madoc (#109593) üzenetére


Nayrobi
őstag

Remélem rám gondoltál ;)

(#109597) Def26 válasza Nayrobi (#109596) üzenetére


Def26
félisten

vagy rám. :D De szerintem előbb lesz gépem mint neki. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#109598) Madoc válasza Nayrobi (#109596) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, te régen is jártál erre, utolso infok szerint boxod is van. Igaz sűrűn nem szólsz hozzá..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109599) Madoc válasza Def26 (#109597) üzenetére


Madoc
veterán

Nem nyert, te azért aktivabb vagy itt. Hogy kinek lesz előbb az meg majd nov. 7.-én...😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#109600) frankdelgado válasza Stauffenberg (#109595) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az ign-en volt egy video, ott ket maki arról beszélt, h a box nagy bajban van, és hogy most "ciki" box tulajnak lenni. Az amazonos hir azért megnyugtató, h mégsem olyan rossz a helyzet.

A legutóbbi game of thrones-ban Sandor Clegane megmondta: ha szavak hagyjàk el a szàdat és valami miatt panaszkodsz, azt hívjàk nyavajgàsnak. Hàt ne nyavajogjatok,, :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.