Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86901) Ereshkigal válasza Zimmi91 (#86900) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Classicban az lesz a jó, amikor hónapokat vársz, hogy kiessen raiden az adott cucc (és te vihesd el).

(#86902) Csokishurka válasza Atish19 (#86886) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szia,

Úgy látom senki sem válaszolt,ezért megteszem. Az összefoglalóban le van írva:

"Mennyibe kerül?
Jelenleg elég letölteni magát a játékot, például innen, majd befizetni tetszőleges hónapnyi előfizetést és utána megkötések és korlátok nélkül játszható a teljes játék (A Legion kiegészítő tartalmával bezárólag).
A legújabb kiegészítő, a Battle for Azeroth átlagos bolti ára 12000 Ft.

Ha lejár az előfizetés, akkor vagy bankkártyával vagy GameCard-dal (GC) tudsz plusz játékidőt vásárolni. A GC ára hazánkban ~8000 forint körül mozog, mely 2 hónap (60 nap) játékidőt biztosít.
Ha bankkártyával szeretnél fizetni, akkor bizonyosodj meg róla, hogy internetes tranzakciókat támogat-e a banki számlacsomagod, ez ügyben hívd fel a bankod bővebb információért. Általában dombornyomott bankkártyákkal lehet fizetni a játékidőért. E fizetési mód választása esetén 1,3 illetve 6 hónapra lehet előfizetni.
1 hónap ára: 12.99€, 3 hónapé: 35,97€, 6 hónapé: 65.94€."

Őszintén ez nekem is új mert anno úgy volt hogy megvettem a battle chestet még Legion idején, ugye azzal meglett a WoW WoD-al bezárólag és külön meg kellett venni a Legiont.
De most ahogy látom csak kell aktív gametime és Legionig tudod nyomatni.
Javaslom vegyél egy havi gametimeot, húzd fel legionig a karit, ha úgy érzed bejön akkor vedd meg a BfA-t. Én anno így csináltam.

Amikor megveszed a gametimot ki tudod valahol választani, hogy melyik accounton akarod aktiválni wow1, wow2.... válaszd ki amelyiket szeretnéd (ebben nem vagyok 100%-ig biztos, mert lehet mindegyikre megadja a gametimot). De mivel kb lvl20-ig egy-két óráig tart felhúzni ezért akár egy újat is kezdhetsz. Törölni accokat meg szerintem a blizzard oldalán a profilodnál tudsz.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86903) Whysperer válasza Ereshkigal (#86901) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezért megyek Classicba BG-i haverokkal és nem Raidelni. Régen nem volt az embernek tapasztalata meg minden új volt. Classicban múgy mész vissza, hogy azért ott van 15 év tapasztalatod és egy szintig a PVP gear elég lesz raid elkezdéshez bizonyosan.
Annó Én a 12-es palaval haeleltem Raidet meg a 12 -es warriorral Dpseltem szóval elvagy vele legalább is gearezni elég. PVP-be meg 1005 ha eléred ott van/ lesz é s régen mindig FUN volt a PVP. Imádtam a régi AV-t is. STB.

Mindegy sajnálom ,hogy ez a BFA így kiengedte nekem is sok haveromat. Legionbe sokan visszajöttek és azt szerették is ,de most áhh. Azon nevettem ,hogy a Dk tankomnak még mindig 385-s fegyója van és sehonnan sem esik neki pedig mythicbe raiden szereztem anno és a shamanomat utána húztam fel az meg már 405-be van. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#86904) Atish19 válasza Csokishurka (#86902) üzenetére


Atish19
őstag

Köszönöm a választ :R Most látom Júl. 7.-ig akciós a BFA (25Eu). Lehet érdemesebb lenne akkor azt megvennem.

(#86905) Viktor77 válasza Zimmi91 (#86900) üzenetére


Viktor77
titán

Még mindig nyitva a guildünk gyakorlatilag bárki elött. Jön az új raid, casual részlegünk normalban, majd HC-ban fogja tolni, csak jobb guildben csinálni (de semmi nem kötelező).

Kis reklám, tegnapelötti Mythic Jaina kill (egyedüli magyar allis guildként): [link].

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86906) Zimmi91 válasza Viktor77 (#86905) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hordás vagyok, de köszönöm a meghívást :DDD

Grat a killhez ;)

" Just remember Manchester is RED! "

(#86907) warcat válasza Zimmi91 (#86906) üzenetére


warcat
veterán

Ugyan, bedobsz mindössze egy új játék (kulcsbolti) árát a perselybe, és máris a kék oroszlán oldalán vagy ;]

EA: It's in the crate!

(#86908) Viktor77 válasza Zimmi91 (#86906) üzenetére


Viktor77
titán

Ó, bocs, hirtelen kevertelek a protpalával kicsit visszábbról.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86909) Zimmi91 válasza warcat (#86907) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nem nem, szeretem a kis kannibál (Undead) Lockom ;] ;]

(#86908) Viktor77

Np, még1szer grat a killhez!

ui.: Ha vki elvinne HC Jaina killre hordás, az ne habozzon írni, köszi a boostot :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#86910) Csokishurka válasza Atish19 (#86904) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nincs mit. Szerintem is érdemes, én most tuti azt venném. :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86911) warcat


warcat
veterán

Nincs is jobb annál, amikor neked még a földet kell nyalnod farmolás közben, feletted meg röpködnek a druidák, köszönjük Blizzard, igazi játékélmény! :P

EA: It's in the crate!

(#86912) Viktor77 válasza warcat (#86911) üzenetére


Viktor77
titán

Azért azt döntsd el, melyik a jobb, az élet vagy hogy egy szaros játékban elöbb repülsz pár nappal mint más.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86913) Plata válasza Viktor77 (#86912) üzenetére


Plata
félisten

Én BfA eleje óta tudok druidával repülni. :DDD

(#86914) Lajtorja válasza Viktor77 (#86912) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Lehet valaki sikeres a játékban úgy hogy közbeb van családja, élete stb... és raidelhet valaki heti 4+ alkalommal is úgy, hogy még egy world 3000ben sincs benne. Hatékonyan kell eltölteni az időt ingame ;)

--- ---

(#86915) Viktor77 válasza Lajtorja (#86914) üzenetére


Viktor77
titán

Ez nem igaz. Este 7-8 körül tudok belogolni (mint egy átlagos dolgozó ember), van 1-2 órám bent. Ezzel nem lehet meg a repülés, azzal viszont igen, ha egész nap rare-eket vadászok, WQ-kat csinálok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86916) Plata válasza Viktor77 (#86915) üzenetére


Plata
félisten

Mechagon-ban van 1 vagy 2 wq.
És rare sem ad szerintem mindig reput.
Nazjatar meg hányinger.
Ott vannak wq-k meg idióta küldik,de az a hely egy rakás trágya.

(#86917) Viktor77 válasza Plata (#86916) üzenetére


Viktor77
titán

1-2? Mikor esténként belogolok és körberepülök, van vagy 6-7.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86918) Plata válasza Viktor77 (#86917) üzenetére


Plata
félisten

Nekem csak 1 van vagy 2.Akkor valamit rosszul csináltam?
Egyik egy pet battle a másik meg 3 rare megölése.

[ Szerkesztve ]

(#86919) Viktor77 válasza Plata (#86918) üzenetére


Viktor77
titán

Tegnap amire emlékszem: troggokat ölni, robotokat visszavinni, 6 láda kinyitása (ez fontos, 985 repu), fegyvert építeni, robopókokat ölni, az érkezőhelyre támadó robotokat ölni, 3 vagy 4 ember megmentése.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86920) Plata válasza Viktor77 (#86919) üzenetére


Plata
félisten

Semmi ilyesmi.
3 rare meg egy trutyi legyőzése.
Három rare megvolt,a trutyi nehéz falat,egy ütéssel leüti a petjeim.

(#86921) Viktor77 válasza Plata (#86920) üzenetére


Viktor77
titán

Nem látszódnak a térképen, körbe kell repülni és kék felkiáltójeleket keresni,

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86922) Plata válasza Viktor77 (#86921) üzenetére


Plata
félisten

Jah,hogy az is wq.
Na olyan volt,lőjek le 12 sügeret,szedjek 20 szöszt,élesszek fel 12 robotot.Satubbi.

(#86923) Ereshkigal válasza Viktor77 (#86919) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ezek napi küldik, nem world questek.

[ Szerkesztve ]

(#86924) Viktor77 válasza Ereshkigal (#86923) üzenetére


Viktor77
titán

Sok különbség nincs a kettő között.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86925) szaszab válasza Viktor77 (#86915) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nekem is ez a bajom. Gyűjteni az upgrade-hez az item-eket és a repukat, azaz tolni a daily/world quest-eket. Nem tudom, egy szigeten mennyi idő, de most, hogy bejött a heti 3 nap edzés, így nem most lesz, mire bármit is összegyűjtök.
Mondjuk, elvileg csak a Benethic armor upgrade-elhető (420-ig). Ami dungeon-ben / raid-en esik, az nem.
Most, a 411 itemlevel-ben lévő warrior tankommal már m+5-re simán mehetnék, mert onnan esik 415. Elvileg. Aztán majd meglátjuk.:D

A community-ben már épp azt pedzegettem, hogy fizettek IRL egy ráérő ismerősnek, hogy minden nap tolja le a main-emmel a napi "teendőket", amíg nincs meg a fly...
Na, majd meglátjuk, mi lesz jövő hét szerdán, hogy fognak alakulni a gear-ek.

(#86926) Lei559 válasza Whysperer (#86903) üzenetére


Lei559
tag

A Classicban mindennek volt értéke , az lehet , hogy 60* többet kellett érte teperni , de ha valamit megszereztél , azt tényleg egy sikerélménynek élted meg. A PvP rangok is a kitartásodat , eltökéltségedet jelezték a többieknek , kitűnhettél a tömegből! Ismerték a nevedet a szerver lakói ha már Marshal/Grand Marshal voltál...

Az Open World pvpről nem is beszélve. Válogatott szemétségekkel aprítottuk a hordát , és ők is minket! Hatalmas ereje volt a közösségépítésben...

És még napokig sorolhatnám az ottani élményeket , ami a játék összetételének volt köszönhető. Sajnos a mai Live wowban szinte semmit sem találok ami miatt megszerettem ezt a játékot. Sajnos az én ismerőseim , barátaim is mind mellőzik már a játékot úgy a Cataclysm invázió óta.

Viszont örömmel látom , hogy egyre többen keressük meg egymást az Augusztus 27.ei dátummal... :) Már lefektettük a klánunk alapköveit ahol már lassan 230an vagyunk. elkezdtük a kőkemény theroy craftot a PvP ; PvE kontentekre... mintha 15 évet ugrottam volna vissza az időben! :) Alig várom , hogy újra STVben aprítsuk egymást questelés közben a hordával! :D

(#86927) Whysperer válasza Lei559 (#86926) üzenetére


Whysperer
addikt

Figyelj mint írtam 2004-es BETA óta tolom, szóval napokig évekig.. Imádtam és most is fogom szóval nincs gáz. már fel van készülve minden. 8)

Fél cég WOW-ik meg jönnek vissza High Warlord haverok. Csupa PvP lesz megint végre. 8)) Laptop felkészítve bent munkahelyre. otthon is készen van a gép orrvérzésig. 8)

Lei559 nem magasztalom fel a Vanillat reloaded-et ,de má rmost több ingame szociális közösség van benne majdnem mint a BFA-ba és még ki sem jött!

Végre megint a vásáros c..gány öltözékbe rohangáltak minden színű set... 98% Shaman leszek mint világéletemben ,de most kicsit megcsapott a kísértés,hogy mindig ez voltam kezdetek óta és nem tudom újra élni akarom vagy valami újat. de sosem volt warlockom és azon agyaltam csak amikor megláttam ,hog ya két opció a Warlock és a mage ami kiváltalán az shamanomat
együtt összesen 35% tesz ki az össze létező kasztból. Akkor kicsit elnyomtam ezt a gondolatot szóval 2% esély még mindig ott van ,de valószínű csak alt lesz a warlockom!!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#86928) kkdesign válasza Plata (#86913) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ha nem trollkodásképp mondtad, akkor komolyan kérdezném, hogy hogyan? :D :DDD

(#86929) Plata válasza kkdesign (#86928) üzenetére


Plata
félisten

Trollkodás volt félig.
Légiós class hallban lehet venni druidnak azt hiszem Flap skillt.
Azzal druida tud repülni lefelé bárhol.
Fel nem.De lefelé igen.Nem lezuhan hanem vicces formában le repül

(#86930) szaszab


szaszab
aktív tag

Egyébként, ha jövő héten úgy látom, hogy igen, kívánom folytatni a wow-os pályafutásom, akkor megéri fél évre előre fizetni (a mount nem érdekel)? Vagy van más, olcsóbb lehetőség? Jelenleg havonta fizetek a Blizznek.

(#86931) warcat válasza szaszab (#86930) üzenetére


warcat
veterán

Nézz szét a hardveraprón, én ismerek ott egy nagyon tuti eladót aki WoW gametimeot árul.... ;)

EA: It's in the crate!

(#86932) Atish19 válasza warcat (#86931) üzenetére


Atish19
őstag

Ez hasznos infó. Én is fel fogom keresni az illetőt köszi a tippet :DD

[ Szerkesztve ]

(#86933) KTony válasza warcat (#86931) üzenetére


KTony
tag

Szia azt nem tudod véletlen hogy kódot árul vagy B.net en giftel? Augusztus végétől lesz majd időm játszani ha gift akkor fel kell vennem barátnak előre.😎

(#86934) Viktor77


Viktor77
titán

Gyerekek, ésszel. Pár hsz nyugodtan mehetett volna privátban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86935) warcat


warcat
veterán

Ismét egy nagyon eltalált Dark Legacy: Casuals

EA: It's in the crate!

(#86936) Whysperer válasza warcat (#86935) üzenetére


Whysperer
addikt

Egy kis off...

Van a GTX 1080-as gépem persze aton full minden ,de gondoltam néha utón jó lesz egy laptop is . elővettem a régi ezer éves i3 5010 + Gt 940-es laptopomat . + raktam bele +4 gb ramot így van 8 meg egy 240-es SSD-t arra a windows meg a WOW. ÉS Ömömömre. 17-es colos monitornak 1600*900-as az optimális felbontása és 5 settings 45-50 FPS 4-es settingesn meg 55+. Nagyon jó. Jó lesz rajta LVLingezni a Classic karit!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#86937) whitezo88 válasza Whysperer (#86936) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Annak idején a 2010-es, Core2 Duo 2.4Ghz-es, 320M vga-s macbook prom is egész jól vitte a retailt. Ugyan a Classic nem a 15 éves motor alatt megy, de hacsak nem tolod fel 200%-ra meg 10/10-re, teljesen jó lesz gyenge gép is.

(#86938) Whysperer válasza whitezo88 (#86937) üzenetére


Whysperer
addikt

Én tudom cask leírtam ,mert találkoztam olyannal aki ockodott hasonló laptoppal és a BFA-ra is azt írta ,hog ynem fog futni ezzela configgal a can i run it. . Athlon-nal meg 6800gt-vel kezdtem én is a WOW classicot.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#86939) Plata


Plata
félisten

Ma gondoltam elmegyek Mechagon-ba küldizni kicsit,hátha nem unom meg gyorsan.
Küldizés közben esett egy ilvl 100 rare item. :D
Nem is tudtam hogy ilyen alacsony szintű vackokat is lehet találni ott.

(#86940) Csapoati válasza Whysperer (#86938) üzenetére


Csapoati
nagyúr

BC alatt egyszer-kétszer játszottam a szüleim gépén (akkor albérletben laktam, csak hétvégén mentem haza), AMD Duron 1200 MHz, 384 MB RAM és egy Ati Radeon 9100 64 MB vga volt benne. Hát mit ne mondjak, a 30 fps-nek már örültem majdnem teljesen low beállításon, Zul Aman meg diavetítés volt, de végighealeltem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86941) Ereshkigal válasza Plata (#86939) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem ilvl 1-es szintű cucc esett. Igaz, shirt. :)

(#86942) Whysperer válasza Csapoati (#86940) üzenetére


Whysperer
addikt

nagyon örülök neki ,hogy basszus tudtam életet lehelni abba 17 colos gt 940-be... így má ra Zbrush Maya és houdini is elmegy rajta. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#86943) MegalodonS válasza Plata (#86939) üzenetére


MegalodonS
őstag

Mechagon egy szemettelep :D :D :D Ott minden van ;] Nem is gondoltam hogy a Mecha''MEGA''dungi kizarolag Mythic szinten lesz elereheto :Y

Oda milyen gear kell majd,min ilvl400+?? (mert akkor ott sem kell majd tankolnom :F )

Ma meglett a repules :R hat Nazjatar repu elegge lassan jon, amikor a vegen mar csak 600+ kellett,akkor beadta az Nazjatar Emissary Questet, amivel azonnal meglett!!Azert sokkal konyebb lett az altoknak :K

[ Szerkesztve ]

(#86944) Plata válasza Ereshkigal (#86941) üzenetére


Plata
félisten

Valami irtó baromi hülyén kinéző kard esett nekem.
Transmogba jól jött. :D
Rávittem a kardra az egeret,valami pandás instában esik elvileg.
Nem tom mi a rákot keres mechagonban. :D
Pár ha pandás akkor hogy hogy csak 100-as.
Mindegy ott helyben disenchantoltam és valami ótvar vackot adott.

(#86943) MegalodonS
Én mechagon-al állok hadilábon,nazjatar repu már félig kész.
Kb 6 vagy 7k repu kell reveredhez.Fejből nem emlékszem.
Mechagon ma lett honored talán.
Annyira tele lett a hócipőm a játékkal hogy mechagon-hoz semmi hangulatom nem volt már.
Naz jatarba elmegyek és megcsinálom gyökér követőm napi 3 küldijét és kb el is megy a kedvem a játéktól egy napra.Ha nagy nehezen erőt veszek magamon akkor letolok még 1-2 wq-t aztán húzok a rákba.Jó eséllyel ennyi volt a játékból mára. :U
Tegnap erőt vettem magamon és három kiskarival is mentem három kis random instát,jó kikapcsolódás volt szar BfA terület helyett.

[ Szerkesztve ]

(#86945) Viktor77 válasza MegalodonS (#86943) üzenetére


Viktor77
titán

Kieg elején Boralus is csak mythic szinten volt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86946) MegalodonS válasza Viktor77 (#86945) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miert van ez igy :F ??Par honap mulva meg sima lesz??Milyen gear kell hozza??

[ Szerkesztve ]

(#86947) Plata


Plata
félisten

Van most olyan insta ami ad reput?
Nazjatar vagy mechagon repu nem lenne rossz.

(#86948) Ereshkigal válasza Plata (#86947) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Gondolom az új insták adnak majd. :U

(#86949) Viktor77 válasza Ereshkigal (#86948) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fognak. Eddig se adtak (régebben igen).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86950) Plata válasza Viktor77 (#86949) üzenetére


Plata
félisten

Igen Légióban még adtak reput.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.