Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86201) szaszab válasza Plata (#86200) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nekem, ha jól emlékszem, 104-ről lett 107 a warri-m. Nem tudom, hány tw-t mentem. De sok van még hátra.
Közben a huntit is húztam, már 44-es.
Igazság szerint megcsináltam az 500 emblemért minden lehetséges karakterrel a quest-et, és nem látom értelmét, hogy csak az emblemért gürizzek. Május elsején úgyis lesz megint tw, majd akkor letolom megint az 500-ért, és meglesz a full heirloom a hunternek és a sámlinak. Jelenleg 100-as szintig tudtam kiváltani. Ja, meg arra sem lesz időm, hogy az 5 120-asommal letoljam az 5 tw-t. Pedig annak látnám is értelmét. Aztán meg el kéne dönteni lassan, melyik legyen a main karakterem. De egyikhez sem értek annyira, hogy neki merjek ugrani a hatos szint feletti mythic-eknek.

Amúgy jól gondolom, hogy a time walking-ok a kiegek megjelenésének sorrendjében váltakoznak? TBC -> WoTLK -> Cata -> MoP -> WoD -> Legion -> GOTO TBC?

(#86202) Error válasza Plata (#86199) üzenetére


Error
csendes tag

Mázli. Nemem Meg Titan Residuum kellene és vagy 5 hete niem kapok olyan küldit...

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86203) Plata válasza Error (#86202) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az jött két karival is.
190 meg 177.
Többel nem toltam.
Mióta kul tiran karim elérte a 110-et nem volt kedvem játszani,most timewalking miatt lett újra kedvem.
De ha vége akkor megint unalom,vagy húzom ESO-ban a karim.
Jah meg ma leszedem Anno béta klienst is.
Ha csak nem inkább timewalking.

(#86204) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sylvanas után ki lehetne a jelenlegi lore szerint a következő esélyes warchief? :F
Kicsit fura nekem most a sztorivezetés. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86206) Hunner válasza Micsurin (#86204) üzenetére


Hunner
senior tag

Thrall :DDD

Viccet félretéve szerintem Baine. Ráció is van benne, hiszen ez a Warcraft. Vagy mindkét frakcio kikap az Old Godoktól, vagy valamilyen oknál fogva "békét" kötnek. Bainen kívül senki nem alkalmas jelenleg a Hordában arra, hogy ezt meg tudja tenni. Oké Lort'hemar szóbajöhetne, de nem gondolom hogy a blizzard Elfekre bízná a hordát.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#86207) Plata válasza Micsurin (#86204) üzenetére


Plata
félisten

Jaina. :C

(#86208) Fandango válasza MegalodonS (#86205) üzenetére


Fandango
veterán

Ez nekem új, hogy lesznek mount equipmentek.

(#86209) Viktor77 válasza Fandango (#86208) üzenetére


Viktor77
titán

Itt volt az ideje, Idegesítő volt, hogy minden kieg elején egy mountot kellett használni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86210) Viktor77 válasza Micsurin (#86204) üzenetére


Viktor77
titán

Az Azshara raid végén megtudjuk ki a főgonosz a kiegben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86211) Micsurin válasza Viktor77 (#86210) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, jó lesz akkor tisztul a kép!

Nem annyira rossz amúgy a BfA (csak rászántam azt a kilenc rugót kulcsos csúnya oldalról :DDD) mint amennyien sírnak miatta, szerintem.

@Plata: Be is..na! Ahhoz szerintem nagyon bele kéne magyarázzanak már.

@Hunner: Azt hiszem őt hagyhatnánk végre, elégszer kavarta már meg a biliben a kását.

Bainet nagyon eltudnám képzelni! Talán lehetne egy második aranykora is akkor a hordának. :K
Én még Saurfangon agyalok még ha meg is próbált megfutamodni / elmenni bőven lehetne helye attól még a horda élén, nagyon régóta van már "velünk" és kevesen harcoltak annyit Thrall "eszméjéért" talán mint ő.
Amit sokan szidnak official fórumon, hogy a fagyos hulla exelf hölgyemény gonosz lett és berágott és világot égetne nem tudom miért lepett meg sokakat, szerintem sose volt szigorúan véve "jó" / pozitív szereplő. Pusztán nem volt a kezében megfelelő mértékű hatalom.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86212) Plata válasza Micsurin (#86211) üzenetére


Plata
félisten

Poén volt. :DDD

(#86213) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Rise of Azshara Content Preview

Sok erdekes, uj dolog jon,kivancsi vagyok ez az Azerite + artifact hibridizacio,hova vezet majd :F

A video:

Rise of Azshara 8.2 Content Preview in WoW BfA 8.2
New Zones: Nazjatar, Mechagon
New Raid: Azshara's Eternal Palace
New Megadungeon: Operation: Mechagon
New System: Heart of Azeroth
New Quests: Magni and the Heart
New Quests: The War Campaign
Heritage Armor: Gnome and Tauren
New Islands: Crestfall and Snowblossom Village
Heroic Warfront: Arathi Warfront
New Arena: The Robodrome
Epic Battleground: Ashran
Flying
New Items: Mount Equipment
New War Mode Content
New Professions

(#86208) Fandango
Meg senki sem tudja,milyen craft lesz,mennyibe fog kerulni ;] de nezd meg a videot

[ Szerkesztve ]

(#86214) 3L1T3 válasza MegalodonS (#86213) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó lesz, én is most jöttem vissza, ebben az évben még nem játszottam! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86215) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Nem tudjátok miért veszik most ezeket mint a cukrot?
[Laribole]
[Scarlet Diamond]

Kell valami új cucchoz amiről nem tudok?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86216) Plata válasza Csokishurka (#86215) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom azért mert 385-ös cuccot lehet belőle kraftolni.

(#86217) Csokishurka válasza Plata (#86216) üzenetére


Csokishurka
őstag

De az soulbondos nem?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86218) Viktor77 válasza Csokishurka (#86217) üzenetére


Viktor77
titán

De, de random statos, így többet is kellhet belőle craftolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86219) Csokishurka válasza Viktor77 (#86218) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ahhh így valamelyest érthető...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86220) Error válasza MegalodonS (#86213) üzenetére


Error
csendes tag

"New Professions"
Ez inkább csak "New Profession recipes".
Nekem egyébként bejönnek az itt bemutatott dolgok, várós.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86221) Plata


Plata
félisten

Tegnap este wailing caverns-ban sikerült úgy pofon vágnom Lord cobrahn-t hogy felpattant a falra és beszorult. :D
De ott is megdöglött,de vicces volt hogy beszorult.

(#86222) Csokishurka válasza Error (#86220) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jó lenne látni azokat az új reciket...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86223) Error válasza Csokishurka (#86222) üzenetére


Error
csendes tag

Volt valami, hogy kapnak érdekes/egyedi bónuszokat azok az itemek amiket legyártunk. Nem emlékszem pontosan és m,ost hirtelen nem is találtam, de viszonylag használhatónak tűntek azok amiket megszellőztettek.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86224) Csokishurka válasza Error (#86223) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hm jól hangzik, ha esetleg megtalálod, főleg azt hogy milyen alapanyagok kellennek majd a legyártáshoz azt szívesen fogadnám :)
Akkor előre el kezdek bevásárolni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86225) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ismerősöm megkért, hogy posztoljam ki hátha érdekel valakit(ket)

Sziasztok!
A Serenity (Alliance PVE) klán tagfelvételt hirdet a hamarosan megjelenő World of Warcraft Classic-ra. Célunk hetente legalább 2-3 napot raidelni, ha aktuális lesz pontosítjuk a tagokkal. Jelenleg minden posztra van még hely a progress és casual raidcsapatban is. Jelentkezz itt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#86226) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ha most húzok egy zandalari droidot, akkor az artifact kinézetek is megváltoznak feralon vagy az marad ahogy van?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86227) Peetey91 válasza Csokishurka (#86226) üzenetére


Peetey91
senior tag

Artifact skinek maradnak.

(#86228) Csokishurka válasza Peetey91 (#86227) üzenetére


Csokishurka
őstag

:R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#86229) Lei559


Lei559
tag

Sziasztok! :R

Mint azt már sokan tudjátok ez év nyarán visszatér az életünkbe a Wolrd Of Warcraft Classic világa! Ezért lassan mindenkinek fel kell tennie néhány nehéz kérdést magának!

"Jó lenne e , egy felkészült , segítőkész csapattal nekivágni a kalandozásoknak és szert tenni új barátokra?"

"Bátor vagyok és nem riadok vissza a PVP szerverek "rémségeitől" ezért a társaimmal vállvetve fogok harcolni a horda hadigépezete ellen?"

"Szeretném újra átélni a 40fős raidek hangulatát , lehetőleg tapasztalt vezetőkkel ahol a Gnomeokat is megbecsülik?"

Amennyiben mind a három kérdése igennel felelnél , akkor már csak annyi a dolgod , hogy csatlakozol hozzánk az alábbi linken: https://www.facebook.com/groups/1803946783049342/

Várunk minden veteránt és "újoncot" , akik most fognak megismerkedni a játék hőskorával! Készüljünk fel együtt a ránk váró megpróbáltatásokra és kovácsolódjunk közösséggé a megjelenés napjáig! 🙂

(#86230) Plata


Plata
félisten

Ma este kiskarival voltam Scarlet halls-ban,Armsmaster Harlan amikor elkezd be pörögni és hív segítséget,a be futó őrök alsóban voltak.Nem volt rajtuk rendes ruha.
Na most ez eddig is így volt és csak nekem nem tűnt fel?
Vagy ez valami lökött bug?
Az összes többi sügér népség rendes páncélban meg felszerelésben mászkált.

(#86231) Plata


Plata
félisten

Kellene nekem egy kis segítség holy paladinnal kapcsolatban.
Hátha valamelyikőtök ért hozzá és tud tanácsot adni.
Van egy 55-ös holy paladinom,eddig semmi gondom nem volt vele,sosem volt még holy palám,tank és dps volt.
Az első talent pontomat 15-ös szinten a Bestow faith-re tettem.
Szerintem elég jó és nem volt eddig gond vele,de ma random instában egy pap azon problémázott hogy miért nem Light's Hammer-e raktam a talent pontot mert az jobb.Erre meg mage is beszállt a vitába szerinte meg az a jó amire én raktam.
Ezen aztán én meg jól el bizonytalanodtam mert gőzöm sincs melyiknek volt igaza.
Ezért kellene valami tapasztaltabb híler pala tanácsa.

(#86232) Viktor77 válasza Plata (#86231) üzenetére


Viktor77
titán

Kis szinten tökmindegy, de 120-on alap a BF.

Illetve, a most nagyon menő Glimmer buildnél a Crusader.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86233) Plata válasza Viktor77 (#86232) üzenetére


Plata
félisten

Értem,köszi,akkor megnyugodtam.
Csak elbizonytalanodtam,mert nagyon okoskodott a pap,de akkor nem rontottam el.

(#86234) szaszab válasza Plata (#86233) üzenetére


szaszab
aktív tag

Röviden: próbáld ki mindegyik lehetőséget, és dönts saját tapasztalat alapján.

TLDR:
Sosem volt hpalám (eredetin), de én is mindig bajban vagyok a talent pontokkal. Mindig azzal kezdem, hogy elolvasom és értelmezem (néha rosszul:D), hogy mit tud. Aztán kiválasztom a szerintem legerősebbet (az aktuális kontenthez). Amikor nagyon nem tudtam dönteni, megnéztem valami guide-ot, mit javasol. Utána kipróbáltam, mennyire tudok együttélni vele. Ha nem állt kézre, nem tetszett, kevésnek éreztem, váltottam, ízlelgettem.
Többször előfordult, hogy beszóltak nekem is, hogy nem ezt vagy azt kéne, hanem.... Olyankor mindig elgondolkodtam, hogy mennyire érzem kényelmesnek az aktuális talent elosztással a karaktert, mennyire kezelem nehezen, mennyit adna vagy venne el (pl megszokni az új spell-t/ability-t) a változás. Aztán ennek függvényében vagy kipróbálom a javaslatot, vagy nem. De, ha azt látom, hogy pl heal-ként az addigi beállításokkal is ritkán hal bárki is, ritkán kerülök izzasztó szituációba, akkor nekem nem éri meg feladni az addig megszokott, saját magam szájízére kialakított talentet.

Én most a prot warri-val vagyok bajban. Kb 3 talent pontot kell módosítanom, hogy jobb legyen a többieknek. Itt az a szitu, hogy be kell nyeljem ezt a békát, meg kell szokjam az új talenteket, ha nagyobb mythic-et akarok tankolni.

[ Szerkesztve ]

(#86235) malacka87 válasza szaszab (#86234) üzenetére


malacka87
senior tag

Már nem kell sokáig tankolnod vele jön a nerf. :O Egyik altom wari tank fáj a szívem. 😁😎

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#86236) Error válasza Plata (#86231) üzenetére


Error
csendes tag

Ahogy Viktor77 is írta teljesen jó választás a BF. Én többnyire azzal tolom mythic+ okat. Annyi hogy érdemes macro-zni, hogy gyorsan feltudd rakni. Aki ezen problémázik egyébként az vagy nagyon pro és tud valamit vagy nagyon hülye. Főleg úgy, hogy lvl55 nél nem hinném, hogy annyira nagy lehet bármelyik javára a különbség....

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86237) laceszgamer válasza malacka87 (#86235) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tudtommal csak sebzést nerfelnek nem?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86238) Viktor77 válasza Error (#86236) üzenetére


Viktor77
titán

Inkább nagyon pro, hiszen a már említett Glimmer build megköveteli a CM-ot (logs-on első 200 (de persze jóval több) pala nem is tol mást.
Más kérdés, hogy azért ott nagyon figyelni kell, hiszen melee-zel, cserébe van dps-ed, ami M+-ban nagyon jól jön.
Én nem is tudom megtanulni, öreg vagyok már hozzá. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86239) Error válasza Viktor77 (#86238) üzenetére


Error
csendes tag

Egyetértek. Nekem is nagyon elég azt figyelni amit egyébként is kell healerként, nemhogy még a DPS dolgát is elvégezzem :). Próbáltam a Glimmer build-et szintén és tényleg nagyon jó, de nekem is az van, hogy én is öreg vagyok hozzá. :) Most kicsit DPS specben tolom, és ha megy akkor nekifutok mégegyszer a buildnek hátha a két kombóból összetudom jól rakni egy raidre.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86240) szaszab válasza malacka87 (#86235) üzenetére


szaszab
aktív tag

Annyit változtatnak, hogy az "Unstoppable Force" talentnek köszönhetően eddig ugye 100%-kal növelte a Thunderclap sebzesét az Avatar. Most csak 50%-kal fogja növelni. Ettől még nem megyek falnak.:)

(#86241) Plata


Plata
félisten

Észrevettétek hogy a héten valami megváltozott?
A WQ jutalmak nem a karakter ilvl-hez igazodnak mindig.
Friss 120-as karival a térképen megjelentek a 370 ilvl jutalmak.
Megyek be is gyűjtöm mindet.
Nem is rare itemek esnek hanem epic.

[ Szerkesztve ]

(#86242) Viktor77 válasza Plata (#86241) üzenetére


Viktor77
titán

Nagyon nem kellett észrevenni, napok óta kint van a hírportálokon az ilevel emelés. Minden itemreward minimum +10-et kap, a 385-ös azerite armorok 15-öt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86243) Plata válasza Viktor77 (#86242) üzenetére


Plata
félisten

Hát én meg nem néztem már egy ideje híreket.
Csak ugye heti bossra gondoltam elmegyek a kis karimmal,az dob tán neki majd valami jót.
Erre a lófing ilvl-jéhez képest a térképen 370-es itemek is vannak. :Y
Közben meg még a béka segge alatt az ilvl-je.

(#86244) Plata válasza Viktor77 (#86242) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként a térkép bugos.
Ha egy karakterrel megcsinálom a wq-kat és át logolok másikra,nem azt mutatja neki a térkép amit kapni fog.
Az előbb is meglepődtem mert dudunak azt mutatta a térkép hogy 365 öv a jutalom,megcsináltam a küldit és kaptam egy 375 nacit.
Őrültem neki mert vacak volt neki,de akkor miért övet mutat a térkép ha gatya a jutalom.

(#86245) Plata


Plata
félisten

Dk karival is elmentem WQ-zni,kiírta hogy a küldi jutalma 370 waist,a jutalom persze gatya volt mint a másik karinak is..
Nem messze tőle térkép szerint 370-es chest jutalom,leölöm akit kell a jutalom egy 370 back. :D

(#86246) szaszab válasza Plata (#86245) üzenetére


szaszab
aktív tag

Nem lehet, hogy egy add-on beakadt neked? Nekem nincs ilyen gondom. Pedig tegnap négy karakterrel is wq-ztam.

(#86247) Plata válasza szaszab (#86246) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy néhol az addon kavar be,de van ahol nem,ugyanazt a wq-t letoltam sok karival,legalább 10-el,mindnek gyűrűt dobott,paladin karinak is gyűrűt mutatott,erre kapott egy kezest. :D

(#86248) Joezyka


Joezyka
senior tag

a hati ládában bármi lehet, vagy abból az instából lesz valami amelyik(ek)ben voltam?
tehát ha egy instát nyomok csak több M+ szinten, akkor abból lesz a loot-om, vagy bárhonnan ?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86249) Error válasza Joezyka (#86248) üzenetére


Error
csendes tag

Nekem a hetiben WM es loot volt és nem voltam a héten WM ban...Ebből azt gondolnám, hogy bármi lehet.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86250) Viktor77 válasza Joezyka (#86248) üzenetére


Viktor77
titán

Bármelyik 5 fősből bármi, ami a specednek megfelelő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.