Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86051) echterion válasza fonok87 (#86049) üzenetére


echterion
nagyúr

Tegnap már volt, mert be tudtam logolni az egyetlen 120-as karimmal. :))

**********

(#86052) Iginotus válasza Plata (#86050) üzenetére


Iginotus
őstag

Én is vissza vérpistikéztem most 5 napra :D
De én 110 en ;)

Plug and Pray... :)

(#86053) Joezyka


Joezyka
senior tag

ha letolok egy X szintű mithicet. pl Boralus 10-est, de nekem is van egy pont ugyanilyen kulcsom, akkor mi történik, ha azzal a kulccsal is megyek egy kört? azaz mi történik a második 10-es boraluson?

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86054) Error válasza Joezyka (#86053) üzenetére


Error
csendes tag

Minden olyan mintha új instát tolnál. Nincs mentés mythic+ okban. Akárhányszor letolhatod és kapcs lootot meg mindent.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#86055) Joezyka válasza Error (#86054) üzenetére


Joezyka
senior tag

zsír, köszi.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86056) Plata


Plata
félisten

Mai frissítés valamit eltolt.
Kul tiran humanoid karinak nincs sokszor hang,travel formba ha átmegy semmi hang effekt,bányászik akkor sem.Vagy meg tanult némán bányászni vagy nem tudom. :DDD
Cica vagy maci forma hangja rendben van,de travel form hangja eltűnt.

(#86057) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tegnap fogalmam sem volt a 100-as monkomon mi merre hány méter ezért kezdtem egy újat. Hát panda kezdő konkrétan üres volt Ragnaroson. :F
Rossz szeron vagyok és ideje lenne tovább állni?

Ha haverom kezd egy trial karit akkor az megmarad neki ha vesz BfA-t? (Trial110 + 1 free boostja lenne akkor?)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86058) Fandango válasza Micsurin (#86057) üzenetére


Fandango
veterán

Panda kezdőből azért még ne vonj le messze menő következtetéseket, lévén egy teljesen külön terület, aminek köze nincs a többihez.
Majd ha onnan kikerültél, akkor lesz nagyobb élet.
Most úgy is az allied race fajok a menők, és azokkal kezdenek új karaktert leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#86059) Plata válasza Micsurin (#86057) üzenetére


Plata
félisten

Ragnaroson nagy élet van.
Legalább is alli oldalon.
Nekem night elf és vonyít elf karim van ott.
Az egyik boraluson dekkol már másik sw-ben.
Még csak 80 valamennyi.
De elég nagy élet van.
Panda kezdőn nincs élet mert oda nem mehetnek be csak kezdő pandák.
Panda már nem olyan menő.

(#86060) laceszgamer válasza Plata (#86059) üzenetére


laceszgamer
addikt

És a ragna még egy erősen hordás szerver :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86061) Micsurin válasza Plata (#86059) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+Fandango: Kimásztam a rendes monkkal a Garisonból, nem 5 perc volt Ogriba visszatalálni. :W :DDD

Megnyugodtam van itt élet bőven, mintha semmi nem változott volna WoD óta. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86062) Plata válasza laceszgamer (#86060) üzenetére


Plata
félisten

Az este sw-ben voltam a bank mellett.
Egy kamikaze maghar orc sámán szenvedett.
De mindig lecsapták.
Nem tom minek erőltette,de egyedül volt.

(#86063) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Még egy hülye kérdés aztán szívódok. :D

Régi cuccoknak letolták az item levelét? Monkomnak furcsán nagyon alacsonynak tűnik az item levele. :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86064) Fandango válasza Micsurin (#86063) üzenetére


Fandango
veterán

Igen, átalakították az item level rendszert. Most valahol 425 körül van a top gear.

(#86065) Micsurin válasza Fandango (#86064) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm! :R

Akkor jócskán mélyről indulok megint, remek. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86066) Plata


Plata
félisten

Tudja valaki hogyan lehet 77-es karinak légiós class hall mountja?
Úgy látszik nekem az ki maradt hogy kis karival is lehet használni class hall mountot.
Most láttam 77-es karit légiós class hall mounton.

(#86067) Viktor77 válasza Plata (#86066) üzenetére


Viktor77
titán

Lehet. Kis palámmal már egyből azzal mentem 20-ason.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86068) Plata válasza Viktor77 (#86067) üzenetére


Plata
félisten

Na de hogyan?
Vagy ez druidának pont nincs?

(#86069) Plata válasza Viktor77 (#86067) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,igazad van,én azt hittem hogy majd csak 110-es szinten tudom megszerezni.
Rákerestem wowheaden és kiderült hogy druid macerásabb,neki el kell menni dreamgrove-ba vagy moonglade-ba egy NPC-vel dumálni.

A kul tiran humanoid druid form aranyosabb mint a night elf.
Most jut eszembe,másik két druiddal is el kéne oda baktatni,troll meg worgen is érdekel most már,eddig eszembe sem jutott,nem is tudom trollal eddig miért nem mentem el,ő már légió alatt is 110 volt,de eszembe sem jutott eddig.

[ Szerkesztve ]

(#86070) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Már értem miért csak a egy pandam volt eddig is ...

A teknős healeles group nélkül esélytelen, de még két fővel is hála annak, hogy a védendő NPCknek 196 HPja van, retek egy quest...
Van rá valami shortcut? A pandaren NPC aoe-jaba húztam már a gyík vackokat de állandóan legyalulják a healereket, 40 perc próbálkozás után a quest bebuggolt és a progression bar is eltűnt a francba. :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86071) Plata válasza Micsurin (#86070) üzenetére


Plata
félisten

Melyik küldetés ez?
Nekem is van két pandám,de nem emlékszem hogy valaha is elakadtam volna velük.

(#86072) Micsurin válasza Plata (#86071) üzenetére


Micsurin
nagyúr

The Healing of Shen-zin Su

A hajót miután kirobantottad a szigetből, 1-12 Healert kell oda vigyél a sérüléshez, és meg kell védeni őket.
Egyedül vagy kettő emberrel esélytelen, utána jöttem rá, hogy beletudom húzni a mobokat az allis és a hordás npc gruntokba azok meg leaprítják őket. Másodjára meg is lett... Ha meghalsz akkor meg nullázza magát a progression bar.

Legion!

Elkezdtem, Broken Shoret letoltam este, meg a warchiefes cinematicig a dolgokat.
Ez a játék újabban magát játssza? :(
Csak loholtam Thrallék nyomában és kb semmi nem történt csak npc ütötte az npct negyedórán át.
Ugye nem ezt a vonalat fogja a legion követni? :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86073) echterion


echterion
nagyúr

BFA-ban lehet már repülni? Ha nem, azért lehet már tudni, mi fog hozzá kelleni?

**********

(#86074) Viktor77 válasza echterion (#86073) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Egy részét lehet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86075) Plata válasza Micsurin (#86072) üzenetére


Plata
félisten

Emlékszem a küldire,de nekem nem volt gond,két pandát húztam fel,volt egy harmadik is,de pár szint után meg gondoltam magam és panda sámán helyett highmountain tauren sámánt kezdtem.
Én mindkétszer monk karival csináltam.
Allis panda monkom híler lett,hordás dps.
Legionban csak a bevezető küldi olyan,BfA óta ilyen laza kb,nem igazán kedveltem azt a küldit,szerencsére csak párszor kellett le tolnom,utána a többivel skippeltem azt a baromságot.
De légióban az még eredetileg úgy ment hogy keresett egy csapatot és akkor hívott be.
Később,talán 7.2 vagy 7.3 körül lett lazább majd BfA-val még lazább.

(#86073) echterion
Felfelé nem,de lefelé druiddal és mage esetleg pap karival igen. :B
Feltéve ha megvetted a druidnak a dagi maci repülést légiós class hallban. :D
Azzal még instában is lehet repülni.Igaz csak lefelé. :D
De 7.2-ben jön a repülés,de az valamikor nyáron jön,talán július?

[ Szerkesztve ]

(#86076) Plata válasza Micsurin (#86072) üzenetére


Plata
félisten

Jut eszembe,ha már légióban vagy ne hagyd ki a légiós invázió eventet.
Heirloomban másfél két szint is összejöhet,a démonok dobhatnak 110-es epic itemeket.
Itt megnézheted mikor van invázió.a következő mindjárt kezdődik.

(#86077) echterion válasza Plata (#86075) üzenetére


echterion
nagyúr

Most kicsit gugliztam is, gondolom, a part one is fog hozzá majd kelleni. Basszus, ez a farmolós módszer nekem már kiegek óta nagyon nem jön be... :U

**********

(#86078) Plata válasza echterion (#86077) üzenetére


Plata
félisten

Az nem volt nehéz szerintem,Mage karimat mire felhúztam 120-ra kész lett a sztori kb háromnegyede,a repuból csak a teki meg az azerothi gyökerek hiányzott.A többi küldizés közben revered lett úgyis.
A 100 wq meg nem nagy szám.
De tényleg jó lenne a repülés,druidával most 81-es szinten imádok repkedni,a kul tiran druid légós nagy madár form igazán klassz.
Az alap kul tiran druid madár form randa,de ez a légiós állati szép.

[ Szerkesztve ]

(#86079) echterion válasza Plata (#86078) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem nehéz, csak időben sok.
A WQ-eket hol adja? Kettőt megcsináltam valamikor, de ezen a hétvégén még egyet se találtam se Stormsong-ban, se Boralus-ban.

**********

(#86080) Plata válasza echterion (#86079) üzenetére


Plata
félisten

WQ az van mindenhol,sok.
Lehet hogy neked még nincs unlockolva a Bfa WQ?
Mert wq minden zónában van sok.

(#86081) echterion válasza Plata (#86080) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, achi szerint már kettőt megcsináltam, de azért ki tudja. Ahhoz is kell valami q-line?

**********

(#86082) Plata válasza echterion (#86081) üzenetére


Plata
félisten

Igen,kell hozzá hogy legyél friendly 3 frakcióval,legyen kész a 3 war campaign,
És ez a küldetés.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#86083) Joezyka válasza Plata (#86082) üzenetére


Joezyka
senior tag

az a küldetés annyi, hogy felveszed és kb ugyanott le is adod.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86084) Plata válasza Joezyka (#86083) üzenetére


Plata
félisten

Tudom.
De a linkben van az is hogy mi kell hozzá.

Egyébként ma reggel valami érdekes dolog volt STV-ben.
86-os druiddal repültem duskwood-ból stv-be amikor felugrott egy world quest,de meg sem tudtam nézni a játék kivágott valami errorral,visszaléptem és sehol semmi.Nem találtam wq-t,összevissza repkedtem stv-ben de többé nem jött fel.
Az a fura hogy stv-ben volt és 86-os karival.

(#86085) Micsurin válasza Plata (#86075) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Ezek szerint a player szám miatt ilyen laza. A panda kezdő is az lenne, ha lenne player egyedül túl sok mob van nem tudod őket időben lerángatni a védendő NPC bagázsról. Próbáld ki szerintem egészen szivatós.

Köszi megnézem majd az eventeket.
Most a sztorit próbálom felfrissíteni mert úgy Panda előtt az mintha kiesett volna. Ezt tudom pótolni valahonnan?
Ha fel rántok egy karit, hogy tudok csak a main story questeken végig menni? (lista valami, addont nem használok)

PVP szettekkel mi lett? Régen mintha szintet növelt volna meg statokat PVP-ben a WoD-os S1 szettem. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#86086) Fandango válasza Micsurin (#86085) üzenetére


Fandango
veterán

Nincs már olyan értelembe vett külön pvp gear.

(#86087) Plata


Plata
félisten

Valamiért kul tiran karival kalimdorban nem tudok tolni napi pet battle küldiket.
Egyik pet battle master sem áll velem szóba.
Másik karival ment,kul tiran druiddal nem.

(#86088) laceszgamer válasza Plata (#86087) üzenetére


laceszgamer
addikt

Bug report.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86089) Plata válasza laceszgamer (#86088) üzenetére


Plata
félisten

Hát az kimaradt.
Toltam ma este egy durva xp maratont.Így már légióban járok.
Durva maraton volt,sok farmolással,de most hogy már tudok repülni draenorban is sokkal gyorsabb a fejlődés.
86-ról 98-ra húztam.

(#86090) Iginotus válasza Plata (#86089) üzenetére


Iginotus
őstag

Dreanoros repülés még mindig olyan sok az elő feltétele, hogy kb egy hét mire megvan?

Plug and Pray... :)

(#86091) Plata válasza Iginotus (#86090) üzenetére


Plata
félisten

Van az több hét is.

(#86092) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ivus WQ-ja csak nekem változik, hogy melyik karinak mit ad? Valamelyik AP-t kap valamelyik meg War Resource ot.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#86093) Iginotus válasza Plata (#86091) üzenetére


Iginotus
őstag

Akkor az úgy is marad :D

Plug and Pray... :)

(#86094) Plata válasza Iginotus (#86093) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem egy két peccs és kiveszik,légió alatt megkaptuk a panda repülést is.
Régebben 90-es szint kellett panda repüléshez és meg kellett venni egy idióta npc-től valley of eternal blossoms-ban.De aztán talán 7.3.5 után a karakterek alapból tudtak repülni pandán,nem kellett hozzá perkálni talán 2k goldot és 90-es szint sem kellett többé.
Viszont én örülök hogy megszereztem,repüléssel draenor pár óra mászkálás.
Bár híler druiddal nem olyan egyszerű öldösni.

(#86095) Lacee1986 válasza Iginotus (#86090) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pár hét és jön a Wod timewalking hét, repus badge-ekből simán kifarmolható lesz a flying. Kivenni nem fogják, ezt már párszor elmondták.

(#86096) Joezyka válasza Lacee1986 (#86095) üzenetére


Joezyka
senior tag

nekem csak a "védős" q-k hiányoznak, abból pontosabban 3 db, de hogy sose adja őket, az felháborító, aztán egy ideje meguntam és nem is nézem.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86097) Plata válasza Joezyka (#86096) üzenetére


Plata
félisten

Védős küldi?
Repüléshez csak 3 repu kell.Összes zóna sztorija,felfedezése,meg 50 kincs megszerzése.

(#86098) Lacee1986 válasza Joezyka (#86096) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem amire te gondolsz azt megtudod venni resourceból a garrisonban és akkor megcsinálhatod azt a napi questet.

(#86099) Joezyka válasza Plata (#86097) üzenetére


Joezyka
senior tag

minden nap az asztalkánál választhatok 2 küldi közül. Azokból van 1 lista, azt kell végigcsinálni.
azt mondjátok, hogy ezt ki lehet kerülni valahogy? jó lenne

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86100) Plata válasza Joezyka (#86099) üzenetére


Plata
félisten

Úgyemlékszem a főépület bejárata mellett áll egy Si7 vagy mi a rosseb vendor.
Nála meglehet venni az összeset.
Még inváziót is árul talán.
Még melózok és csak mobilról tudok írni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.