Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86651) 3L1T3 válasza Plata (#86650) üzenetére


3L1T3
addikt

Legion nekem is jobban tetszett, de azért kitartok. Főleg most hogy 8 hónapig nem voltam előfizetve kimaradtam megint tök sok jóból.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86652) Plata válasza 3L1T3 (#86651) üzenetére


Plata
félisten

Egy dolog most eszembe jutott ami érdekelhet,az engineering talán izgalmasabb lesz 8.2-ben.
Jó lenne ha kicsit izgalmasabbá tennék a szakmákat.
De jövőhéten megint Bc timewalking,szeretném legalább három kis karival tolni xp miatt,ha ma este lesz kedvem akkor legalább 70-es szintre felhúzom a warrimat,holnap meg 71-ig,akkor már három kis karival is tudom tolni.Huntit kicsit túl toltam már 81. :D

(#86653) szaszab válasza Plata (#86652) üzenetére


szaszab
aktív tag

No way! Legfeljebb guild társakkal vagy community-s ismerősökkel vagyok hajlandó TBC timewalking-ra menni. A sámin 41, a huntin 11 szintet kéne rántani ehhez. :) A többi már bőven 71 feletti. Ha ezt a két karit felrántom, és minden karakterrel megcsinálom a +500 tw badge-ért a quest-et, akkor össze is szedek 5k badge-et. :D Amúgy Legion tw várható valamikor? :D
TBC tw insták sok xp-t adnak?

Én csak az alchemy-t és az anchant-ot húztam ki maxra. A többi szakmát, amivel felvehető item-et csinálhatsz (bs, tailor, lw), nem látom értelmét kimaxolni, ha nem raidelsz. Persze, lehet, hogy 8.1 óta már voltak változtatások, amik miatt megéri. Nem követem a szakmákat annyira. A cooking, encsa és alchemy bőven elég.

(#86654) Plata válasza szaszab (#86653) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem TBC tw insták adják a legtöbb xp-t.
Vagy azért mert marha sok trash van vagy nem tudom.
De nekem most a cél az hogy 3 kiskari 71 legyen akkorára,kettő már megvan a warri 67,de az két nap kb.
Sámán és a rugó túl kicsit,velük nem foglalkozom most,bronzebearden ha minden jól megy olyan 10 ezer token összejön.De remélhetőleg több is.Ragnán is fogok farmolni,hú tényleg,ragnán is van egy kiskari aki mehet BC timewalkingra.Azt el is felejtettem.Arathoron hordás karik vannak,azt is meg próbálom,talán BC nem olyna megterhelő a hordás játékosoknak. :DDD
Nekem mindegyik szakmából van,de már légióban is csak engivel foglalkoztam igazán,mert abban volt még vicces cucc.
Régebben Lk és korábbi kiegekben volt értelme a szakmának,engi kifejezetten jó móka volt.

[ Szerkesztve ]

(#86655) Eugene Roe válasza gbela (#86648) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Kár érted, kiváló ügynök voltál! Ja, nem! :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#86656) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Van most valahol akciósan BFA kiegészítő? Lehetséges, hogy több darabra is szükségem lenne.
Vagy a Blizzard Storeosnál nincs olcsóbb?

(#86657) whitezo88 válasza Faith (#86656) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kulcsos oldalakon nézelődj. Cdkeys-en 45 eur helyett 35 font (-1900)

(#86658) warcat válasza Faith (#86656) üzenetére


warcat
veterán

Elképzelhető, hogy hamarosan megint akciózzák, akkor a legolcsóbb nálam lesz (vagy aki szintén hasonló váltóaránnyal árul dolgokat a battle.net shopból ;] )

Szétnézve a piacon most meglepően drága, kulcsboltok közül ahol az ár még jó de nem alja/gyanús stb az az instant-gaming, de ott belefuthatsz olyanba, hogy bekérnek egy személyi ig másolatot.

EA: It's in the crate!

(#86659) hunvarlan válasza warcat (#86658) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Ezt mire érted a bolt kéri a személyit vagy a blizzard?

(#86660) warcat válasza hunvarlan (#86659) üzenetére


warcat
veterán

Instant-gaming elkéri ha gyanús nekik a fizetési tranzakció, de ettől függetlenül még jobb fajta kulcsbolt.

"Instant Gaming has the right to verify the User’s method of payment, billing and shipping addresses before accepting the User’s Order."

EA: It's in the crate!

(#86661) hunvarlan válasza warcat (#86660) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én elég sok mindent ott vásárlok jó igaz mastercard-al de eddig még soha nem kértek semmit és nem is volt velük soha semmi gond sem!

(#86662) Plata válasza hunvarlan (#86661) üzenetére


Plata
félisten

Nekem sem kértek még soha semmit,paypal-al meg kártyával szoktam fizetni.

(#86663) warcat


warcat
veterán

Persze,de meg is magyaráztátok miért, egy már bejáratott fiók, bejáratott fizetési móddal kicsi eséllyel fut ebbe bele.
De mivel eléggé véleményezhetően újoncként vásárolna ott rá ez nem vonatkozik, és nagyon kellemetlen, ha pl este már játszanál :)

EA: It's in the crate!

(#86664) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Lv60 AV test elindult (stream) [link]

(#86665) Plata


Plata
félisten

Lehet hogy csökkentik a karakterek max szintjét 120-ról?
[link]
Szerintem fura lenne ha le szinteznék a karikat 120-ról 100-ra.

(#86666) 3L1T3 válasza Plata (#86665) üzenetére


3L1T3
addikt

Felesleges szerintem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86667) Lacee1986 válasza Plata (#86665) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem baromi jó ötlet lenne ha megfeleznék 60-ra, nagyon sok már ez a 120 szint.

(#86668) Plata válasza Lacee1986 (#86667) üzenetére


Plata
félisten

Igen csak akkor lenne vagy 3-4 talent,így is röhejes a talent rendszer már.
Franc essen bele meg az is felidegesített hogy hülye 8.2 peccs ha jön a repüléshez elkell menni az új zónába is revered reput elérni,hogy fulladna bele a jó mamája annak az állatnak a ló itatóba aki ezt kitalálta.

(#86669) hunvarlan válasza Plata (#86668) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Nekem ezzel inkább az a bajom hogy csak ezt tudják kitalálni repuzz reveredig aztán repülhetsz de pl a FFXIVben sokkal jobban van a repülés megoldva ott sem egyszerű de 1 nap alatt megvan és nem kell csak menni benne meg területenként van 5-6 quest hozzá és kész sokkal inkább meg akartam azt csinálni mint ezt persze ez is meglesz csakúgy mint a többi de akkor is ez már lejárt lemez! Ha kijön az új patch akkor amíg megnem lesz a hc endboss kill addig játszunk megint a klánnal utána megint mindenki offline lesz szerintem egyszerűen nincs mit csinálni wowban jelenleg az meg hogy felhúzzam a 32. karit már nem vonz sajnos hiába akármilyen allied race akkor sem megy egyszerűen elkezdek játszani és 20 perc után megunom!

(#86670) Plata válasza hunvarlan (#86669) üzenetére


Plata
félisten

Nekem meg az a bajom hogy szeretek kis karizni.
Nem is tudom mondjam-e,de a reggelem azzal indult hogy 40 karakterrel letoltam admiraltyt STO-ban. :D
Jó az kb 1 órás elfoglaltság,na és pénz lesz belőle.Ha sietek és gyors vagyok 1 óra alatt megvan.
Cserébe most már cseszett sok pénzem van.
Dark iron dwarf sámli mókás.Persze a pasi törpe kicsit olyan ronda de még az is jól áll neki.
Kul tiran humanoid rugó meg olyan veszett mókásan tohonyán tud settenkedni hogy röhej. :D
Pocakos pasi ahogy stealthben esetlenkedik,hát haláli.
Még ezt az öt karit felhúzom és szerintem egyenlőre vége.
Lightforge paladin 112,kul tirna hunti 81,kul tiran warri 71,dark iron törpe sámli 30,kul tiran rugó 28.
Csak azt nem tudom utána mi lesz.8.2 nem fog lekötni az fix,de talán majd classic.Ha lesz normal szerver,ha nem fel sem megyek.pvp-s szerverre biztos nem megyek,nincs semmi kedvem a sok állathoz.

(#86671) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Barátnőm szeretném kicsit bevonni a Wow világába. Neki egy i5, radeon 4000-el szerelt elitebookja van, de minimumon is éppen hogy elszaggat. Gondolom az állandó legacy dx11 sok már neki. Ez anno ennél sokkal rosszabb gépemen is szépen ment. Lehet erre valami megoldást találni? ☺

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#86672) Plata


Plata
félisten

Paladinról jutott eszembe,hogy nekem nagyon tetszik a paladin BC-s szettje.
Mekkora esélyem van nekem arra hogy ha lemegyek 120-as karival black temple-ben ki is essen?
Lightforge draenei palámnak jól állna.

(#86673) whitezo88 válasza Plata (#86672) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jo esellyel esik mivel 3 fele set 3 darab esik bossonkent.

(#86674) Viktor77 válasza Plata (#86672) üzenetére


Viktor77
titán

Semekkora, paladinnak nem esik semmi.

Istenem, ilyen hülye kérdést... :(

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86675) HoaryFox válasza GoTReX (#86671) üzenetére


HoaryFox
őstag

Biztos, hogy a Radeon-on fut? Ha min. grafikán van, onnan már csak a felbontás csökkentése játszik.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#86676) Lirion válasza Lacee1986 (#86667) üzenetére


Lirion
addikt

Attól, hogy csökken a szintek száma, még nem csökkenne az eléréséhez szükséges idő és a content már úgyis csak max szinten van lényegében.. Sokkal jobb megoldás lenne, ha azt mondanák, hogy alapértelmezetten 100-as szintről indulna az új kari és opcionálisan lehetne 1-esről is, aztán max lenne vmi kozmetikai reward, ha 1-ről indulsz, mint most az allied race-nél.

(#86677) Viktor77 válasza Lirion (#86676) üzenetére


Viktor77
titán

Valahogy így.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86678) Plata válasza Viktor77 (#86674) üzenetére


Plata
félisten

Nem szoktam járni transmog miatt kis instákba,így nem tudom hogy kb mekkora eséllyel esik régi szett.
De eddig egy vállas és egy gatya esett,no meg két pet.Az egyik pet nagyon klassz.Most jön illidian.
Na és az a fura hogy öszvissz 2 plate esett,meg sok mail és leather. :D
Na és illidian mit dobott,cloth leather bow reci. :(((

Ha valakinek kell egy fragment of suffering szójjon. :D

[ Szerkesztve ]

(#86679) whitezo88 válasza Plata (#86672) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Amúgyse a tierek kiszedése tart időben hanem pl ezek:
[link]

(#86680) Plata válasza whitezo88 (#86679) üzenetére


Plata
félisten

A kard az tetszik,de a buzogányokért nem vagyok oda.
De az a kard transmogolható?

(#86681) Viktor77 válasza Plata (#86680) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, Legendary.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86682) Plata válasza Viktor77 (#86681) üzenetére


Plata
félisten

Sajnos akkor semmi értelme neki fogni kiszedni.
Ha lehetne transmogolni akkor neki is állnék.

(#86683) szaszab válasza GoTReX (#86671) üzenetére


szaszab
aktív tag

A Radeon 4000 az egy 10-11 éves kártya, ha jól rémlik. Ha ez igaz, akkor egy kb 10 éves laptoptól ne várj csodát. Ma már nem az van, hogy a WoW elfut egy mikrón is... Egy consumer laptopot meg nem 10 évre terveznek.
A másik tippem pedig az, hogy a hűtés nem bírja el. Ha a vga és a proci bírná is, ha jól le vannak hűtve, nyáron, egy nem légkondis szobában, ahol van 30 fok, felejtsd el...

(#86684) whitezo88 válasza Plata (#86682) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az hogy minek van értelme, relatív, magadnak gyűjtöd vagy másnak? Nekem 10 éve ott figyel egy Splinter of Atiesh a zsákomban mikor 70en Naxx runok voltak. (sajnos nem voltam minden, volt gmate aki kiszedte a full t3at, asszem még az Atiesht is de az nem biztos) Azt se tudom kitenni de jó hogy ott van mivel már lehetetlen megszerezni (+3 t3 setdarab)
(én a Tmogot eleve nem tartom a legjobb dolognak. Előtte számított kin mit látsz, most magad döntöd el, az aktuális top tierek meg nem feltűnőek már. Anno TBCben meg nyilván vanillában volt jelentősége ha láttál valakit BGn t6ban vagy akár a fővárosban)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#86685) Plata válasza whitezo88 (#86684) üzenetére


Plata
félisten

Csak magamnak,most például ez a paladin szett érdekelne,de nem akar esni.
Már második menetet tolom black temple-ben de semmi,esett egy szép pajzs,persze pont nem pajzsos karival vagyok. :DDD
Na és két csodás staff.
Ez direkt szívat. :D

Fura de, a karim amivel letoltam nagrand terokkar zangarmarsh és helfire küldijeit nem ismeri outlandet,nincsenek griffesei,hogy a fenébe van ez?

[ Szerkesztve ]

(#86686) Viktor77 válasza Plata (#86685) üzenetére


Viktor77
titán

Ugye tudod, hogy 2 darab Hyjalban esik (meg egy öv is)?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86687) Plata válasza Viktor77 (#86686) üzenetére


Plata
félisten

Igazából a fejes és a chest érdekelne.

(#86688) Viktor77 válasza Plata (#86687) üzenetére


Viktor77
titán

A fejes az pont Hyjal.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#86689) Csapoati válasza Plata (#86687) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na a fejes az pont ott esik (Hyjalban, az utolsó bossból). Persze token, nem maga a konkrét set darab.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#86690) Plata


Plata
félisten

Ciki,akkor mehetek oda is. :D

(#86691) Plata


Plata
félisten

Sajna pont paladin sapi nem esett,hyal marha unalmas,rém hosszú. :D

(#86692) hunvarlan válasza Plata (#86691) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Én anno a t2-öt szedtem ki a palámnak hát az kb 3-4 hónap volt mire minden set iteme meglett és persze a Molten core-ból ragnarosból kell a gatya azt hiszem nem emlékszem már de fúúú azt hittem sose lesz meg!

(#86693) Plata válasza hunvarlan (#86692) üzenetére


Plata
félisten

Háát,igen,de úgy döntöttem farmolja a fene.
Megvettem a pvp változatát. :D
[kép]

(#86694) GoTReX válasza szaszab (#86683) üzenetére


GoTReX
őstag

Ohh,akkor nem sok esély. Arra céloztam, hogy anno amd x2-vel toltam, nem okádékra butítva. Persze az jó rég volt.Az asztali gép is i5 a 4440-es szériából egy ma már szerény hd950-el megtámasztva.Azzal persze semmi gond. 🙂

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#86695) Lacee1986 válasza Lirion (#86676) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Azt, hogy magas szintről induljunk eléggé kizártnak tartom, túl közel lenne a boost-hoz ami pénzbe kerül.

Inkább úgy képzelem el, hogy ugyan annyi XP kell, de csak 60 a max szint. Ezen a 60 szinten viszont akárhol fejlődhetsz. Jó is lenne skippelni TBC-t és Wotlk-et, azoktól a területektől sokan rosszul vannak, köztük én is.

A talenteket és spelleket is jobban ellehetne osztani, kevesebb lenne az olyan szintlépés, ahol gyakorlatilag semmit sem kapsz.

(#86696) Plata válasza Lacee1986 (#86695) üzenetére


Plata
félisten

Wotlk terület jó.
Panda vacak,cata nagyrésze szintén,draenor pár óra.
58-90 szint közt az ami pocsék.Addig classic insta egész jó,utána lk insták amíg lehet.De sajnos nem mindig elég,kell pár bc insta is.Utána panda insták és ha mázlid van akkor eléred 90-et.
Utána draenor már laza.Csak 98 után légió megint dögunalom.Na és 110-től bfa

[ Szerkesztve ]

(#86697) 3L1T3


3L1T3
addikt

Szerintem nem a fejlodes reformja a legnagyobb gond. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86698) szaszab válasza Plata (#86696) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ahány ember, annyi szokás. Nekem már az egész fejlődés kész macera. WoD és Legion (még nincs meg egyikhez sem a pathfinder acsim) dög unalmasak. Ez a kettő fly nélkül nem olyan laza ám.:)

(#86699) Joezyka válasza Plata (#86691) üzenetére


Joezyka
senior tag

te nyomtad anno BC-t ? Gyanítom, hogy nem.
Sok szép 4 órás esti raid-eket el lehetett ott tölteni, és érdekes sose volt unalmas (na jó haverral aki MT volt mindig pókereztünk raid alatt :D)

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#86700) Plata válasza Joezyka (#86699) üzenetére


Plata
félisten

Bc és négy órás?
Volt ott 6-8 órás classic insta is. :D
De nem csak Bc-ben volt négy órás,emlékeim szerint még lich king idejében is voltak jó pár órás raidek.
Bc-ben még hunterrel is tankoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.