Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70157) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Adott egy DELL 7720-as gép, melyhez volt eredeti Win8-as DVD-m, rendszert + programokat feltettem, vagyis kellett újratelepítést végeznem.
Viszont kérdésem az, hogy frissíthető napjainkban a Win8 x64-es rendszer 8.1-re?

Amit próbáltam:
- Áruházból telepíteni : Azt írja a telepítést nem siekrült befejezni (sajnos itt Local userem van csak , em vagyok Microsoft fiókba bejelentkezve, mert haeom jelszavát és felhasználónevét nem tudom)
- Próbáltam manuálisan is : => Itt a KB 28 XXXXX és 2919355 frissítéseket leszedtem és a linken lővő programcsomagot leszedtem , vártam 30 percet de egyszerűen nem akarja frisíteni.

Ezenfelül sikerült egy oylasmit is leszednem ami KB 2919355 néven futott ~ 700MB-os frissítés mert gondolom manuálsian engedné feltelepíteni a 8.1-et de sjanos az első lépés az hogy ,,FRissítések keresése"... és ezt is meguntam 30 perc után mert homokórázik.

Van más ötletetek?

manapság ha nem lett volna külön kérés akkor lendületből Win10-et tettem volna fel, de ez sajnos nem volt lehetséges. Ezért kell 8-ról 8.1-re updatelnem és szívnom sajnos.

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.