Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63741) 0ttó


0ttó
tag

Sziasztok,

A legtöbb programot teljes méretűben szeretem, ha megnyílik (Windows Intézőt, Internet Explorer stb.).
Ezek (egy része) rögzítve is van a tálcán. A parancsikonjaik tulajdonságában meg is adtam a Futtatás - Teljes méretű parancsot.
Ennek ellenére hol teljes méretben nyílnak meg az ablakok, hol meg nem.
Azt sem mondhatni, hogy emlékezik egy korábbi ablakméretre, mert ezeket mindig csak teljes méretben futtatom, használom.

Mi lehet az oka ennek? Hogyan lehet elérni, hogy valamilyen program ténylegesen mindig teljes méretben nyíljon meg?

Korábbi Windows verzióknál a beállításokban közvetlenül paraméterezhetőek voltak a programok exe fájljai.
Ott ezáltal az is elérhető volt, hogy ha nem a módosított parancsikonnal indítottam el a kívánt alkalmazást, akkor is úgy jelent meg ahogy akartam.

Most viszont, ha egy USB-s eszközt (pl. külső HDD) csatlakoztatok, akkor az Intézőt választva a felkínált lehetőségek közül, úgy jelenik meg az adott ablak ahogy éppen a Win-nek tetszik, és általában nem teljes méretben.

Ez a Windows 7-ben orvosolható valahogyan?

Windows 7 Home Premiumot (64 bites) használok.

Köszönöm a segítségeteket.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.