Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63701) sfdrakex válasza Dr. Romano (#63700) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Driver a gyártó oldaláról?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63702) Dr. Romano válasza sfdrakex (#63701) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ahogy írtam is driver nincs hozzá gyárilag, se ott, se a nemlétező hozzá nem adott lemezen :) Szóval drivert csak a Windows tud hozzá beszerkeszteni ami működik is a notin (magyarán bedugás után egyből leszedi a windows updateből), de az asztalin nem. Ez az érdekes hogy ott miért nem tudja felismerni.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#63703) petakpa1 válasza Dr. Romano (#63702) üzenetére


petakpa1
őstag

Notin készíts egy mentést a Win által letöltött driverekről pl. double driver prigival, majd az asztali gépen manuális driver telepítéssel telepítsd fel amit notiról lementettél.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#63704) Dr. Romano válasza petakpa1 (#63703) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hasonlóra gondoltam hogy a driver által használt fájlokat átviszem pendriveon. Ugye ha az eszközkezelőben az illesztőprogram részleteire kattintasz ott mutatja a fájlokat amik az eszközhöz tartoznak, azonban itt nem. Ha notira dugva (ahol működik) megnézem a játékvezérlőknél, ahol listáznia kéne az illesztő fájlokat csak annyit ír hogy ennek nincs szükség driverre.
Gondoltam még hogy a noti vinyót kiszedve külső házba téve, majd az asztalin kézzel betallózva a vinyót és azon indítani egy manuális driver frissítést/keresést, de próbálom a legegyszerűbb megoldást megtalálni inkább. :)

Köszi a tippet lehet megpróbálok akkor egy ilyen third party programmal valamit... ha más nem lesz.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#63705) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

win + L -lel lezárom a wint. hogyan tudom az itt megjelenő hátteret lecserélni?

(#63706) karlkani válasza Sanyi.mTs (#63705) üzenetére


karlkani
aktív tag

Szerintem ez a legegyszerűbb módszer. A kép .jpg kiterjesztésű legyen, mérete NEM lehet nagyobb 256 KB-nál!

(#63707) lj510126 válasza rgeorge (#63696) üzenetére


lj510126
tag

Köszönöm az ötletet!
WinDirStat-tal kitöröltem a C:/Windows/Temp könyvtárból az összes cab file-t, majd újraindítottam a gépet.
Kapásból legalább 140 GB hely felszabadult a gépen, most úgy tűnik normálisan működik.

(#63708) brd válasza karlkani (#63706) üzenetére


brd
nagyúr

Apró, ámde fontos megjegyzés, hogy ez a konkrét esetben 256000 byte-os felső korlátot jelent, tehát nem 262144-et (ahogy a Windows egyébként használja a KB kifejezést).

The only real valuable thing is intuition.

(#63709) krealon válasza lj510126 (#63707) üzenetére


krealon
veterán

"WinDirStat-tal kitöröltem a C:/Windows/Temp könyvtárból az összes cab file-t, majd újraindítottam a gépet.
Kapásból legalább 140 GB hely felszabadult a gépen, most úgy tűnik normálisan működik.
"

Egy ismerosomnel a Windows Update hibas mukodes okozta a sok cab fajl letrejottet.
A topik feljleceben levo modszerrel megjavitottam, azota ugy mukodik, mint a kisangyal.

(#63710) Doky586 válasza lj510126 (#63693) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a TreeSize Free program sokkal jobban mutatja a helyfoglalást [kép]
de az biztos hogy nem rajzol felesleges képernyőfoglaló matyómintát mint ami a képeden látszik... :U

(#63711) quailstorm válasza Doky586 (#63710) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a blokkábra tök jó, mert kattintható és odavisz a file-hoz.

(#63712) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Érdeklődnék, van -e itt tapasztalat arról, hogy c2d e8400 és c2q q9400 között van-e érdemi különbség általános felhasználásra? ( Víriskereső, torrent, net, youtube, skype, netes játékok).

-

(#63713) atees


atees
őstag

Sziasztok! Lehet, nem pont ide tartozik, de megkérdezem:
Win 7 64bit, 2-3 hónapos telepítés és sem chrome sem safari alatt nem indulnak el a youtube videók, html5 problémát ír, de minden szir szart telepítettem és így sem. Volt már valakinek hasonló, hol lehet a hiba?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#63714) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kabinetfájlokat (*.cab) hogyan lehet telepíteni? Frissítésről van szó. Örököltem egy rakás frissítetlen gépet, és a tavalyi nagy SP1 utáni összegző, meg a havonta frissített kisebbik nem fed le minden frissítést.
Wsusoffline-al viszont le lehet szedni sok dolgot, csak annak a telepítője elég lassú.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63715) old-dog


old-dog
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy régi Asus laptop amin Win7x32 van..Állandóan újraindul, nem akarom javítani, de a merevlemezéről a képeket szeretném lementeni. Kivettem a HDD 250Gb lehet-e valamilyen formában menteni róla adatokat.

(#63716) #73959936 válasza old-dog (#63715) üzenetére


#73959936
törölt tag

Persze, ha nem sérült az a terület, ahol a képek találhatók.

Vagy összedugod a csatlakozó felületén 1 kábelen keresztül valami pc-vel, lapossal vagy dokkolóba rakod.

A képek áthúzásához sima másolás parancs is megteszi, valamilyen fájlkezelő alatt...

(#63717) brd válasza 7Sony7 (#63712) üzenetére


brd
nagyúr

Ha hasonló árban van és van lehetőség egy kis tuningra, akkor egyértelműen a Q9400 a nyerő. Ugyanazt tudják, kivéve, hogy az E8400-nak magasabb az órajele, ám 2 maggal kevesebb van benne. Így az órajelek különbsége miatt max. 12%-kal lehet gyorsabb egy szálon, ami kb. mérési hiba, és tuninggal behozható (ezek a C2D-k nagyon jól tuningolhatóak, így jórészt alaplap/tápegységfüggő csak a dolog).

The only real valuable thing is intuition.

(#63718) brd válasza Dilikutya (#63714) üzenetére


brd
nagyúr

DISM.exe /Online /Add-Package /PackagePath:C:\updates\valami.cab

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#63719) 7Sony7 válasza brd (#63717) üzenetére


7Sony7
addikt

Értem, köszönöm. Tulajdonképpen egy athlon 64 x2 4200 at váltana. Tuningolni nem szeretném, csak szeretném, ha nem gondolkozna annyit a progik betöltésénél, váltáskor.

-

(#63720) old-dog válasza #73959936 (#63716) üzenetére


old-dog
aktív tag

Köszi a választ. Hol tudok szerezni megfelelő adatkábelt amivel esetleg USB-b-n keresztül egy normál PC-re tudom menteni az adatokat? Nagy valószínűséggel jó a HDD.

[ Szerkesztve ]

(#63721) Spec válasza 7Sony7 (#63719) üzenetére


Spec
őstag

Nem mintha amúgy ebbe a topikba tartozna, mert ez inkább processzoros téma, mint win 7, de nem teljesen értem, hogy akarsz cserélni egy Athlon 64 X2-t, Core 2 Duo, vagy Core 2 Quad procira? Az AMD AM2 foglalatba megy bele, az Intel procik meg LGA775 foglalatba mennek. Alaplapot is akarsz talán cserélni emiatt, mert ha igen, akkor már kétséges a megtérülése, hogy érdemes-e ezekre a rendszerekre még költeni.
Amúgy ha engem kérdezel a Core 2 Quad proci a 4 mag miatt egyértelműen jobb választás a Duo-nál, de annyival nem jobb az AMD-nél, hogy emiatt alaplapot is cserélj.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#63722) #73959936 válasza old-dog (#63720) üzenetére


#73959936
törölt tag

storno

[ Szerkesztve ]

(#63723) 7Sony7 válasza Spec (#63721) üzenetére


7Sony7
addikt

Az amd megy a kölöknek, komplett, és kell egy másik gép. Használtan garival 25-26 körül van c2d és c2q is. Nincs rá több keret, úgyhogy ezek közül kell választanom. Azért ebbe a topicba írtam, mert nem játékra kell, és itt talán többen vannak akik win7 alatt próbálták mindkettőt.

-

(#63724) Spec válasza 7Sony7 (#63723) üzenetére


Spec
őstag

Ok, így már értem. Én nem régen fejlesztettem C2D-ról, C2Q-ra az egyik gépemet, és érezhető a különbség a Windows-ban is, nem csak a programokban, játékokban. Szóval az a 4 mag nem hazudik. Én mindenképpen azt javaslom, ha nincs árban nagyobb különbség köztük.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#63725) 7Sony7 válasza Spec (#63724) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi. 2:0 a c2q javára, döntöttem.
Még egyszer kösz mindenkinek!

-

(#63726) horvii96


horvii96
tag

Sziasztok.
Adott egy Lenovo G50-30 laptop.
Windows 10 van rajt ( így vettem), lassú, mostanában egyre többször befagy, fekete képet ad, nem reagál semmire.
Azt szeretném kérdezni ha át váltok win7-re attól lehet megjavul? :F

Adatok:
Intel N3540 4mag processzor 4x2666mhz
4GB DDR3 RAM
Intel HD Graphics saját memória 2gb.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#63727) sfdrakex válasza horvii96 (#63726) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Elsőkörben nézd meg w7 driverek vannak e hozzá. A fagyás, feketekép inkább hardver hiba mint OS.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63728) horvii96 válasza sfdrakex (#63727) üzenetére


horvii96
tag

Vannak hozzá, már utána néztem.

(#63729) r92king


r92king
tag

Üdv. Valahogy lehet telepíteni Windows 7-et egy aktiv Windows 10 alól egy másik külön meghajtóra? Mert akárhogy próbálom pendrivos telepítő nem indul el, lefagy a töltésnél. 2 féle ISO-t is néztem. Rufusal csináltam a pendrive-ot.

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#63730) Dilikutya válasza r92king (#63729) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én csak simán felmásolom a pendrive-ra a lemezről/iso-ból a telepítőt, de a gyári telepítő készítő eszköz is működik. FAT32-re van formázva?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63731) King Unique válasza r92king (#63729) üzenetére


King Unique
titán

Először is a Rufus esetében a boot módnak megfelelő opciót választva kell kiírni a telepítőt a pendrive-ra. Másrészt, ha jelenleg UEFI boot van a gépen, akkor az a W7 esetében problémás tud lenni. Példa: [link], [link]. Ennek támogatása az újabb Windowsok esetében már teljes, de a 7-esnél nem, ezért azt lehetőség szerint inkább Legacy módban érdemesebb telepíteni.

Lehet közvetlenül Windows alól egy másik Windowst is telepíteni helyi meghajtóra pl. a WinToHDD programmal. Valamint akár a telepítő helyi lemezről történő bootolása is megoldható ennek mintájára. De mondjuk pl. UEFI-ben az újabb Windows-verzióknál az a módszer is működik és elég, ami a pendrive-os telepítő esetében. Vagyis csak simán rámásoljuk egy FAT32-es partícióra az ISO tartalmát és hozzáadjuk a bejegyzést a boot menühöz.

(#63730) Dilikutya:
Ez a sima másolásos módszer általánosan inkább a W8.1/10 ISO-k esetében opció, ellenben a W7-nél nem minden esetben és nem minden gépen működik (példa).

[ Szerkesztve ]

(#63732) Doky586 válasza Dilikutya (#63730) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Igen én is így szoktam. W7 esetén is. Vannak akik nehezen tudják elképzelni hogy valamihez nem kell külön program. (XP idők beidegződése?) De a rufus szerű programok valóban el tudják cseszni a pendriveot hogy az ne bootoljon amíg ugyan azzal le nem szedem róla a 'rontást'.. :) (aztán készülnek a hibás mérések)

(#63733) King Unique válasza Doky586 (#63732) üzenetére


King Unique
titán

Úgy emlékszem ezt a nagy elcseszést már korábban sem nagyon sikerült kellőképpen alátámasztani és igazolni. Ez a hibás mérések meg megint nem világos, hogy pontosan hogyan is értendő... :F

Az pedig tény, hogy a W7 ISO-knál a natúr fájlmásolásos módszer korántsem minden gép, illetve alaplap esetében működik. Mármint nem minden esetben fog bootolni a telepítő a pendrive-ról, mert ehhez pl. Legacy boot módban még aktívvá is kell rajta tenni a partíciót, meg esetleg boot sectort kreálni rá stb. Ezt külső programok eleve megcsinálják az írási műveletnél, de persze egyesek szerint kényelmesebb parancssorban külön babrálni vele. Ellenben az újabb Windows ISO-k rugalmasabbak ilyen téren és azoknál inkább lehet elég a manuális fájlmásolásos módszer.

[ Szerkesztve ]

(#63734) Doky586 válasza King Unique (#63733) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Nem akarok meggyőzni egyetlen rufus hívőt sem, mert tudom hogy az igazi mission impossible lenne.. :)

Esetedben megelékszek azzal hogy még évekkel ezelőtt 3-ból 2 os esetén ezt sikerült elérnem.

[ Szerkesztve ]

(#63735) #18193920 válasza Doky586 (#63734) üzenetére


#18193920
törölt tag

Ez az "évekkel ezelőtt", gondolom egy régi verziót takar a rufusból.
Akkor olyan mintha azt mondanánk, hogy sz.r a Windows, mert kipróbáltam a Windows Millennium-ot és nem volt túl jó?
;]

(#63736) Dilikutya válasza King Unique (#63733) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy típus kivételével eddig minden gépnél működött a sima formázás és rámásolás. Kezdve régi HP P4-től modern DELL gépekig. Egyetlen Lenovo Thinkcentre nem akart csak elindulni. Ami bizonyos, hogy Rufus-szal készített pendrive (bár az nem Windows volt) simán formázva nem működött egy Philips tévén, valami külső programmal kellett formázni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#63737) King Unique válasza Dilikutya (#63736) üzenetére


King Unique
titán

Az egy dolog, hogy egyes gépeken működött, de attól még általánosan nem ez a jellemző minden gépen. Ezt pedig az előző hsz-ben linkelt példa is jól mutatja. Vagyis pl. a 8.1 ISO-nál nem kellett semmit babrálni, ellenben a 7-esnél aktívvá kellett tenni a partíciót stb., máskülönben nem bootolt a pendrive-ról a telepítő. De már a régi W7 USB/DVD Download Tool is eleve aktív partíciót állít be. Aztán az UEFI megint speciális eset, ahol az ISO "megpatkolására" még külön leírás is van. De, ha nem támogat a hardver régebbi UEFI szabványt, akkor nyilván nem fog bebootolni, vagy kifagy közben stb. Ellenben az újabb Windows-telepítők esetében nem kell ilyennel trükközni és az UEFI támogatása is jobb, teljesebb.

A tv és társai példák meg eleve nem mérvadók. Ugyanis az USB-s eszközök, illetve háttértárak elsődlegesen támogatott hardver- és szoftverkörnyezete a PC + Mac & desktop OS. Ellenben ettől eltérő környezetben már nem garantálható minden esetben a megfelelő kompatibilitás és működés, amire a gyakorlatban számos példa akad. Sok ilyen "egyéb" készülék ráadásul jellemzően csak MBR partíciós táblát tud kezelni, ellenben GPT-t nem. Ha UEFI-s telepítő lett készítve a pendrive-ra az említett programmal, akkor annál meg eleve GPT lesz beállítva. Viszont ez egy normális hardver és modern desktop OS esetében nyilván nem okoz semmilyen problémát. De szükség esetén az újraparticionálás is könnyen megoldható, akár a Windows helyi eszközeivel (pl. diskpart) is. Aztán lehetne még említeni a különféle fájlrendszerek, fájlformátumok, USB-vezérlők stb. kezelését is, amelyek terén megint lehetnek hiányosságok az ún. másodlagos hardver- és szoftverkörnyezetben.

[ Szerkesztve ]

(#63738) r92king válasza King Unique (#63731) üzenetére


r92king
tag

Köszi a segítséget, végül kiderült nem a telepítő forrással volt a baj. Eddig én is mindig csak simán felmásoltam, a telepítő fájlokat és a bootx64.efi trükköt használtam, csak hogy most az install.wim az 4gb+ a fríssitésekkel, így maradt a RUFUS, hogy megoldja a bootolást NTFS miatt UEFI-hez. így nem ment. Másik alap SP1 telepítő FAT32-es pendrive. Se RUFUS, se másolgatós módszer. Aztán néztem a progit, amit ajánlottál WinToHDD. Azzal se sikerült. Most bemegyek az UEFI-be és látom van ilyen menú, hogy Windows 8 features. Na azt átraktam Other OS-re és láss csodát a pendrive megy, a WinToHDD-val készített lemez bootol. Gondolom a Secure Boot vagy valami kavart be. :C. Igazából csak leszeretnék tesztelni pár játékot, hogy van-e valami teljesítmény változás win7 és 10 között.

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#63739) sz.j válasza sh4d0w (#63699) üzenetére


sz.j
nagyúr

Aránylag simán megoldódott a probléma, mert találtam egy régi biztonsági mentést (Macrium Reflect), amit egy-két éve még én csináltam, és azt egy új ssd-re visszaraktam.
A frissítések meg szépen lejöttek maguktól ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#63740) stefyY


stefyY
őstag

Lehet-e Win7 probléma:

Játék közben elment a kép. VGA tesóm gépében működik, ez a ludas nem lehet. Csak csökkentett módban hajlandó elindulni, normál módban a W7 logó után fekete kép és semmi. Rendszervisszaállítás nem segített. A válaszokat előre is köszönöm.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#63741) 0ttó


0ttó
tag

Sziasztok,

A legtöbb programot teljes méretűben szeretem, ha megnyílik (Windows Intézőt, Internet Explorer stb.).
Ezek (egy része) rögzítve is van a tálcán. A parancsikonjaik tulajdonságában meg is adtam a Futtatás - Teljes méretű parancsot.
Ennek ellenére hol teljes méretben nyílnak meg az ablakok, hol meg nem.
Azt sem mondhatni, hogy emlékezik egy korábbi ablakméretre, mert ezeket mindig csak teljes méretben futtatom, használom.

Mi lehet az oka ennek? Hogyan lehet elérni, hogy valamilyen program ténylegesen mindig teljes méretben nyíljon meg?

Korábbi Windows verzióknál a beállításokban közvetlenül paraméterezhetőek voltak a programok exe fájljai.
Ott ezáltal az is elérhető volt, hogy ha nem a módosított parancsikonnal indítottam el a kívánt alkalmazást, akkor is úgy jelent meg ahogy akartam.

Most viszont, ha egy USB-s eszközt (pl. külső HDD) csatlakoztatok, akkor az Intézőt választva a felkínált lehetőségek közül, úgy jelenik meg az adott ablak ahogy éppen a Win-nek tetszik, és általában nem teljes méretben.

Ez a Windows 7-ben orvosolható valahogyan?

Windows 7 Home Premiumot (64 bites) használok.

Köszönöm a segítségeteket.

(#63742) horvii96


horvii96
tag

Hello.
Újra telepitettem a laptopom.
Win10 volt rajt win7et raktam rá.
Telepítés végig fut. Újra indul, es a win logonal meg akad es kék halállal újra indul.

Próbaltam többszöri felrakással, de mindig ez van..
Mi lehet a gond?

(#63743) sfdrakex válasza horvii96 (#63742) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van W7 támogatottsága a laptopnak? Bios alapon van vagy piszkáltál valamit?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63744) horvii96 válasza sfdrakex (#63743) üzenetére


horvii96
tag

Van tamogatasa.
Biosban csak a pendriveot allitottam be hogy arrol bootoljon.

(#63745) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok,

Milyen komponenseket cserélhetek a gépemben anélkül, hogy újra kellene aktiválni a windowst?
Ha esetleg alaplap+cpu+ram-t cserélnék, akkor mindenképp clean install kell vagy valahogy lehet 'backup'-olni a jelenlegi rendszert?

(#63746) Spec válasza Fboy (#63745) üzenetére


Spec
őstag

Az újratelepítés szükségessége, meg az aktiválás szükségessége két külön dolog. Ha OEM win van a gépeden akkor alaplapot tuti nem cserélhetsz, mert bukod a licenszed. Az OEM licensz alaplaphoz kötődik. Dobozos (reteail) licensz alatt alaplapot is gond nélkü tudsz cserélni, bár újraaktiválásra szükség lehet. Ha tönkrement a lapod, és muszáj cserélned, akkor talán ki tudod dumálni a dolgot Microsoftéknál, de nincs rá garancia OEM licensz esetén. Procit, ramot elvileg tudsz cserélni, azok nem érintik a licensz aktiválást.
Az hogy érdemes-e újrarakni a wint, már más kérdés. Ram bővítés nem indokolja, elvileg procinál se szükséges, bár én ajánlom. Alaplap csere esetén, és főleg ha mindhárom elemet cseréled akkor szerintem mindenképpen ajánlott egy clean install, hogy az illesztőprogramok nehogy összeakadjanak.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#63747) Fboy válasza Spec (#63746) üzenetére


Fboy
aktív tag

Köszi a választ.
Itt vettem az aprón a win 7 licenszem, úgy hogy gondolom OEM. Akkor ha alaplapot váltok mindenképp vennem kell új licenszet is ezek szerint.

(#63748) core i7 válasza Fboy (#63747) üzenetére


core i7
addikt

Nem 2 gépre jó egy OEM licensz? Csak mert én úgy tudom...

(#63749) szabonagyur válasza core i7 (#63748) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#63750) kraftxld válasza Fboy (#63745) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nagyjából Windows 2000 óta kb mindenféle cserét meg lehet oldani, komolyabbakat (ahol a storage driver is változik) némi mókolással.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.