Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63451) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni:
Windows 7 alatt a hálózati meghajtók hozzáadásánál ha hozzáadok egy webdav útvonalat egy nextcloud szerverről. Először kér felhasználónév + jelszó párost, utána már nem.
Az a kérdésem, hol lehet azt a cache-t üríteni, ahol a bejelentkezést tárolja?

Köszi előre is! :R

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#63452) tjsz válasza Honkydoo (#63451) üzenetére


tjsz
senior tag

Vezérlőpult - Hitelesítési adatok (azt hiszem így hívják magyarul, angolul tutira Credential Manager)

(#63453) Kékes525


Kékes525
félisten

Ha a lemezkarbantartóval törlőm A Windows Update-tot és A Windows frissítési napló fájljait, akkor milyen hátrányom származhat?

Ez jó: a Windows Update-tot töröltem, 2.89 GB-ot jelölt ki a lemezkarbantartó. A törlés előtt picivel több mint 15 GB-om volt a lemezen, a törlés után picivel kevesebb mint 15 GB lett. A rendszert nem indítottam újra. Hogy a francba lehet ez? :F A lemezkarbantartó szerint törölve lett, mert most már csak 2.13 MB-ot mutat.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#63454) brd válasza Kékes525 (#63453) üzenetére


brd
nagyúr

Újra kell hozzá indítani.

The only real valuable thing is intuition.

(#63455) Kékes525 válasza brd (#63454) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Most letöltök, utána újraindítom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#63456) Honkydoo válasza tjsz (#63452) üzenetére


Honkydoo
őstag

Köszi!

Ott én nem találtam meg. De azért megnézem még egyszer hétfőn.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#63457) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Pár napja valami nagyon hamar megtölti a c-n a szabad helyet. Volt ott 1-2 program a windowson kívül aminél jól jött az ssd sebessége, de leszedtem tegnap. Felszabadult 3 giga. Amúgy 120 gigás az ssd. Most megint csökken folyamatosan és előbb pl 0 kb-ot mutatott szabadnak. Frissítéseket kikapcsoltam és karbantartásnál minden ilyen letöltést töröltem. Tempeket ürítem folyamatosan, de az is max pár 100 mega szokott lenni. Mit érdemes még megnézni? Ha vírus van a háttérben, akkor mivel érdemes átnézni? Avirát használok most.

Előre is köszi!!!

(#63458) krealon válasza malibu (#63457) üzenetére


krealon
veterán

A WinDirStat admin modban inditva, megmondja, hogy hol fogy a hely.

A legutoobi hasonlo esetnel a Windows Update akadt el egy Silverlight frissitessel, es a hibajelentesek toltottek a HDD-t.

(#63459) istvankeresz válasza malibu (#63457) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Ha be van kapcsolva az a rendszer mentés, akkor kapcsold ki. Az is meg tudja zabálni a helyet. Jah, és töröld ki a régi mentéseket, ha direkt be van kapcsolva, mert használod.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#63460) akoska23


akoska23
aktív tag

Sziasztok. Adott egy Lenovo G580 Laptop i5 procival,8GB Rammal nVidia GT 635 2GB videókártya 1TB HDD.
A probléma : Friss Win 7 telepítés driverek elvileg rendben , automatikusan induló programok szelektálva mégis kell vagy 3 perc mire feláll a windows. Munka közben is olyan mintha egy régi -10 éves géppel dolgoznák ...lassan indulnak a programok akár egy nyomtatásnál is várni kell több percet is.. Mivel és hol tudnám megnézni hogy minden driverből a legoptimálisabbat használom, hogy tudnám gyorsítani a rendszert?

Ákos

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#63461) quailstorm válasza akoska23 (#63460) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Lenovo, ez normális. A létező leglassabb vinyóval adják.
Venned kell SSD-t, egyébként ez ilyen, ennél sokkal gamerebb Lenovonál is.

[ Szerkesztve ]

(#63462) krealon válasza akoska23 (#63460) üzenetére


krealon
veterán

"Adott egy Lenovo G580 Laptop i5 procival,8GB Rammal nVidia GT 635 2GB videókártya 1TB HDD.
A probléma : Friss Win 7 telepítés driverek elvileg rendben , automatikusan induló programok szelektálva mégis kell vagy 3 perc mire feláll a windows.
"

Ha jol sejtem, a HDD-n csak 1 darab particio van. Ez esetben egy 100-150 GB-os rendszer-particio ( C: ) es egy adatparticio a tobbinek, valamit javitana a betoltesi sebessegen, tekintve, hogy HDD van hasznalatban sok jora nem szabad szamitani.
Az igazi sebesseg novekedest, SSD-vel lehetne elerni.

"Win 7 telepítés driverek elvileg rendben"

Erre Albert Einstein mondasa jut eszembe:
"Elmeletileg az elmelet es a gyakorlat megegyezik. Gyakorlatilag viszont nem." :)

A lenovo support oldalarol erdemes letolteni a Win7 x64-es drivereket, es az alabbi sorrendben telepiteni (egy erintetlen SP1-es MSDN lemezkeprol tortent telepites utan) :

- Intel Chipset Driver
- Atheros LAN Driver
- Intel Management Engine Interface
- (opcionalisan, de ez is sokat dob a sebessegen, foleg SSD eseten) Intel Rapid Storage Technology
- Realtek Audio Driver
- Intel USB 3.0 Driver
- Intel Video Driver
- Nvidia VGA Driver
- Wireless LAN Driver
- Touchpad Driver
- Bluetooth Driver
- Camera Driver
- Card Reader Driver

Sorozatszam megadasa eseten, a fenti support oldal a gyari konfiguraciohoz szukseges meghajtoprogramokat listazza.

[ Szerkesztve ]

(#63463) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

A rendszer mentése már rég ki van kapcsolva és az auto frissítés is. Mindent kitöröltem elvileg amiket régebben mentett, vagy letöltött. Tegnap is felszabadítottam programok törlésével 2 gigát, de már most 6 mega hely maradt...Amúgy eddig is a biztonsági mentés(amit nem használok) és a virtuális memória is másik hdd-re volt állítva. Hol érdemes keresni a híbát? Néztem a WinDirStat programot, de ott nem annyira tudok kiigazodni, hogy mi az ami hirtelen nőtt meg mostanában. Méreteket és utoljára módosítást látom. Írtátok, hogy esetleg folyamatos jelentéseket készít valami hibáról és az meg tudja tölteni. Hol keressem ezeket, vagy milyen mappákat érdemes ellenőrizni amik tartalma törölhető? (tempeken és ilyen alapvető mappákon kívül)

(#63464) akoska23 válasza krealon (#63462) üzenetére


akoska23
aktív tag

Szia! 2 partíció van egy 50GB a rendszernek a maradék pedig háttértárnak.
A lenovo support oldalán lévő win7 hez való Nvidia VGA driver nem megy a gépen nem lehet installálni.
Azért elvileg mert a Nvidia VGA driver a Lenovo supportról van de win8 hoz csak azt hagyta telepíteni.
Azért még elvileg mert van egy ismeretlen eszközöm.......

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#63465) brd válasza malibu (#63463) üzenetére


brd
nagyúr

Ha semmi titkos nincs a könyvtárnevekben, akkor kezdésnek megmutathatnád a C: gyökerét, egy képen, vagy egy táblázat formájában, ahol látszanak a könyvtárak méretei. Aztán majd megyünk lejjebb a struktúrában, ha valami extrém nagynak tűnik.

The only real valuable thing is intuition.

(#63466) efi99 válasza akoska23 (#63464) üzenetére


efi99
senior tag

ACPI\VPC2004 = Lenovo Energy Management

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#63467) krealon válasza akoska23 (#63464) üzenetére


krealon
veterán

"A lenovo support oldalán lévő win7 hez való Nvidia VGA driver nem megy a gépen nem lehet installálni."

Ezzel en is szivtam mar.
Csak akkor megy fel, ha az alaplapi intel VGA driver-e, mar fel van telepitve. A Microsoft beepitett Intel VGA driver-rel nem mukodik.
Illetve a dot-Net 4 vagy 4.5 is kellhet a VGA driver telepitese elott. :((

Szoval nem veletlenul irtam a driver telepitesi sorrendet. :B

(#63468) allein


allein
addikt

Sziasztok. Van egy régi Sony Vaio laptopom aminek az alján gyári eredeti win 7 matrica található amin a kulcs van. Sajnos kopott a matrica és nem tudom leolvasni a kulcsot. Hogyan tudom ezt visszaszerezni?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#63469) krealon válasza allein (#63468) üzenetére


krealon
veterán

"Van egy régi Sony Vaio laptopom aminek az alján gyári eredeti win 7 matrica található amin a kulcs van. Sajnos kopott a matrica és nem tudom leolvasni a kulcsot. Hogyan tudom ezt visszaszerezni?"

Osszefoglalo:
"A számítógép BIOS-ába integrált licenszkulcs segítségével is aktiválható a Windows" :)

(#63470) allein válasza krealon (#63469) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm szépen.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#63471) sfdrakex válasza akoska23 (#63464) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Rendszernek szerintem minimum 100 nem árt, de 50 kevés az biztos.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63472) Terminator17


Terminator17
senior tag

üdv miért van az hogy ujra raktama gépet, majd mikor leszívja magának a frissítést újra indítóm és azt irja induláskor biosnál piros háttér fehér betűkkel nagyjából röviden h nem tud bootolni ... wtf ?? egészen addig amig nem rakta fel ezt a giga frissitést magánaka winfos műküdött a rendszer :F :F

egészen pontosan ha ezt felrakom utána kuka az egész és csak reinstal segit. Ötlet?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#63473) krealon válasza Terminator17 (#63472) üzenetére


krealon
veterán

"egészen pontosan ha ezt felrakom utána kuka az egész és csak reinstal segit. "

Nem ezt, hanem ezeket. A kepen lathato hogy 184 db.

Tapasztaltom alapjan, egyszerre csak a legritkabb esetben lehetseges telepiteni a frissiteseket.
En 20-40-es "csomagokban" szoktam telepiteni es igy meg soha sem volt gond.

(#63474) amdni válasza King Unique (#63381) üzenetére


amdni
aktív tag

Üdv!
Már megoldottam a a problémákat, a windows -ba beleintegráltam a frissítéseket, nagyon jól működik.
Mikor a windows7 kiírja hogy "windows beállítások véglegesítése",egy idő után ki kellett adni egy újraindítás parancsot, mert magától nem indult újra és csak "várt". Utána már rendesen elindult a windwos. Tehát nem az általam vásárolt windows-al volt a gond, hanem csupán egy manuális újraindítás volt szükséges.
Köszönöm mindnekinek ezzel kapcsolatban a segítséget!

(#63475) Terminator17 válasza krealon (#63473) üzenetére


Terminator17
senior tag

nekem sosem volt problémám. Volt hogy egész éjjel ment a frissítés utáni kikapcs és semmi gond nem volt :F

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#63476) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Üdv!

Mi történt a W7 frissítésekkel? 2.5 éve volt utoljára újrarakva a notebook, akkor még patentül ment minden, most pedig órák alatt töltött le 800 mb -os frissítési pakkot, a feltelepítésig nem is jutottam el, mivel az is halál lassú volt.

Váltanom kell W10 -re? :O

(#63477) kraftxld válasza ad4m1337 (#63476) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Topikösszefoglaló elolvasása? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#63478) ad4m1337 válasza kraftxld (#63477) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Igaz! :DDD

De mostantól már csak alternatív módokon tudom rendesen használni a W7 -et (pl. az update meghackelésével)? Érdemes lenne-e W10 -re váltanom?

Teljesen átlagos user vagyok, csak már megszoktam a 7 -et....

(#63479) King Unique


King Unique
titán

Üdv!

Korábban említettem, hogy a W7 ISO-k letöltése bizonyos forrásokból már nem lehetséges. Viszont ezek most újra működnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#63480) w.miki


w.miki
veterán

Most tettem egy régebbi notira egy Win7x64Pro verziót. ASUS K53BR-SX035D
Felfrissítettem a WU-ról a legfrissebbre, azóta lassabb lett, mint telepítés után volt.
Mit tanácsoltok, mennyire érdemes megfrissíteni, vagy mit érdemes csinálni, egy régi gépen?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63481) Zoz válasza ad4m1337 (#63478) üzenetére


Zoz
őstag

Nem kell hackelni, 3 (hivatalosan kiadott) csomagot kézzel felteszel, utána már megy rendben.

(#63482) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Valakinek van ötlete, hogy miért mocsok lassú a wifis netem miután újraraktam a 7 -et? Még ilyen nem fordult elő. UPC -s 30-40 mbites, telefonon nyomtam tesztet, ott hozza....

(#63483) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Megcsináltam azt a pár műveletet ami a topick leírásban található a W7 Update hiba megszüntetésérét, miután végig mentem a lépéseken, visszakapcsolhatom az update -et automatikusra, és elvileg utána már gyorsan fognak töltődni és települni?

(#63484) quailstorm válasza ad4m1337 (#63483) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elvileg igen, most már kumulatív frissítések vannak, havi 2-3.

(#63485) Kékes525


Kékes525
félisten

Miért írja ki a Duplicate Cleaner Pro az "E" lemezemre, hogy Fixed NTFS?

A chkdsk e: /f paraméterrel a parancssorból indítva akkor is javíthat, írhat a lemezre, ha azt írja ki, hogy nem talált hibát? Ilyen esetben biztos, hogy mindig csak ellenőriz? E tekintetben megbízható?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#63486) Kékes525


Kékes525
félisten

Mostanában nagyon sok programnál találkozok ezzel, amikor szabályosan bezárom őket (kilépek a programból).

Az Eseménynaplóban ezt találtam erre vonatkozóan:

"A hibát okozó alkalmazás neve: soffice.bin, verzió: 5.4.0.3, időbélyeg: 0x5977cc6b
A hibát okozó modul neve: HSTxtCap64.dll, verzió: 1.0.4.0, időbélyeg: 0x593467d4
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x0000000000002f8d
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1bac
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d318d55dff8419
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\LibreOffice 5\program\soffice.bin
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files\HyperSnap 8\HSTxtCap64.dll
Jelentés azonosítója: a0938b25-84c8-11e7-a9ca-c8600006cbdc"

Egy másik programnál:

"A hibát okozó alkalmazás neve: Far.exe, verzió: 3.0.5000.0, időbélyeg: 0x5987be94
A hibát okozó modul neve: ntdll.dll, verzió: 6.1.7601.23864, időbélyeg: 0x595fa942
Kivételkód: 0xc000000d
Hiba pozíciója: 0x0000000000096ccf
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x418
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d318cdc4912afe
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\Far Manager\Far.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll
Jelentés azonosítója: 12257c7f-84c1-11e7-a9ca-c8600006cbdc"

Ez mitől lehet? :F

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#63487) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Ismerősnek van egy notebookja, amivel gond van. Újratelepítette, de a Windows 7 telepítésnél a telepítő kb 80%-ig jut el és leáll a telepítő az alábbi hibával:

A számítógép váratlanul újraindult, vagy váratlan hibát észlelt. A windows telepítését nem lehet folytatni.
A windows telepítéséhez az "OK" gombra kattintva indítsa újra a gépet, és indítsa újra a telepítést.

Csak OK-ézni lehet a hibaüzenetet, de a hibakód nem látszik. Szerintetek ez hardveres hiba?
Remélem nem az alaplap ment tönkre!
Mivel tesztelhetem, hogy megtudjam mi a hiba? Memtest86 csak memóriát tesztel, vagy mást is?

kösz.

(#63488) Top cat válasza tpeter77 (#63487) üzenetére


Top cat
őstag

Memtest csak memóriára való.

Nem ártana a vinyót is lecsekkolni pl HD Sentinel-el.

(#63489) bobace


bobace
őstag

Sziasztok!
Az alábbi problémával fordulnék hozzátok, amit már több napos próbálkozások és google keresések után sem sikerült megoldani.
A DELL 6530-as laptopomon volt a hibajelenség, ami a topik fejlécében is olvasható (nem talál frissítást), így a megoldásról mit sem tudván újraraktam a rendszert a DELL support oldaláról service tag alapján letölött image-dzsel és driverekkel.
Egyszer csak egy újraindítás után (már majdnem feltelepítve,belakva) fekete képernyő fogadott egy kurzorral és semmi tovább: se ctrl-alt-del, se beragadó billentyűk, se indítási helyreállítás, se csökkentett mód, Kaspersky rescue disk sem talál vírust, tényleg semmi nem segített rajta, így újra újra telepítettem. (Ezt még eljátszottam párszor azóta; más image-dzsel is próbáltam).
Már most elég jól megfigyeltem a hibajelenséget... A Windows az egyik leállítás alkalmával elkezdi konfigurálni a szolgáltatásokat, 30%-ig eljut, leáll, és újraindítás után már a fent említett fekete képernyő fogad kurzorral. Úgy hogy kicsit több időt hagytam neki a programok feltelepítése között, így a gépet egy korábbi időpontra vissza tudja állítani az indításai helyreállításból, de persze sok mindent így is mindig újra kell telepíteni (Office, Firefox, Dropbox, Vírusírtó pl). A frissítétek ki vannak most kapcsolva. Az előbb említett programok után még történt restart és használat is, majd egy következő reboot során jön elő a dolog.

Látott már valaki hasonlót, tud megoldást, meg lehet tudni a Windows mit akarhat konfigolni? (Úgy hogy igazából nem lehet belépni semmilyen módon..valami fájlból esetleg?)

Köszi!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#63490) Oldman2 válasza JoceeHunt (#51599) üzenetére


Oldman2
veterán

Nálam ugyanez a gond tegnap óta, szerintem valamelyik új Update tönkre vághatott valamit.

Évekkel ezelőtt telepített és azóta gond nélkül működő hivatalos Windows 7 x86-os rendszer.

Pedagógus licenc, ThinkPad X200 4GB, 32 bit

(#63491) Gstyler


Gstyler
senior tag

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék, mert nagyon rendetlenek az ikonjaim :D

2 megjelenítő van rákötve a gépre 1 monitor és 1 TV, képernyő kiterjesztésével. Amikor játék miatt átállítom az elsődleges kijelzőt a TV-re (ami nagyobb felbontású), majd utána vissza, akkor a szépen rendezett ikonjaim, összekavarodnak és 1-2 sorba rendeződnek.

Mivel lehetne ezt orvosolni? Előre is köszönöm :R

(#63492) efi99 válasza Oldman2 (#63490) üzenetére


efi99
senior tag

Új update?
2 éves hsz-ra válaszoltál :)

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#63493) Oldman2 válasza efi99 (#63492) üzenetére


Oldman2
veterán

:-)

Lehet, de nálam most állt elő ez a helyzet, így csak valamelyik update-re tudok gondolni...

(#63494) Armagedown


Armagedown
őstag

A laptopom a Chrome inditásakor a nagy teljesítményű energiaprofilra vált át, ha bezárom, visszaáll arra, amin volt.
Mit lehetne tenni ez ellen, nem akarom, hogy magától váltson a profilok között.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#63495) szabonagyur válasza Armagedown (#63494) üzenetére


szabonagyur
félisten

Beállítani a VGA beállításaiban :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#63496) sfdrakex válasza Armagedown (#63494) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Állítsd fixre a profilt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#63497) Armagedown válasza sfdrakex (#63496) üzenetére


Armagedown
őstag

Hogy lehet fixre állítani a profilt?

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#63498) w.miki


w.miki
veterán

Win7Prox64-en a rendszer számára fenntartott D meghajtót, hogyan tudom elrejteni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#63499) King Unique válasza w.miki (#63498) üzenetére


King Unique
titán

A rendszer számára fenntartott kisebb partíció(k)nak normál esetben eleve nem kellene megjelenniük a fájlkezelőben, illetve betűjelet sem kapnak. Sőt, pl. a lemezkezelő alapból nem is enged velük semmit csinálni. Ha esetedben ez pár restart után sem áll helyre, akkor célszerű manuálisan elvenni a betűjelet az adott partíciótól. Ha esetleg a lemezkezelő netán engedi, akkor ott, ha nem, akkor diskpart / külső particionáló program segítségével (példa).

[ Szerkesztve ]

(#63500) sfdrakex válasza Armagedown (#63497) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Energiabeállításokban nézz szét. Egyébként miért baj, hogy ha erőforrás igényes programot indítasz akkor feltekeri magát a gép? Lassabb lesz ha nem vált teljesítmény centrikusra.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.