Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63463) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

A rendszer mentése már rég ki van kapcsolva és az auto frissítés is. Mindent kitöröltem elvileg amiket régebben mentett, vagy letöltött. Tegnap is felszabadítottam programok törlésével 2 gigát, de már most 6 mega hely maradt...Amúgy eddig is a biztonsági mentés(amit nem használok) és a virtuális memória is másik hdd-re volt állítva. Hol érdemes keresni a híbát? Néztem a WinDirStat programot, de ott nem annyira tudok kiigazodni, hogy mi az ami hirtelen nőtt meg mostanában. Méreteket és utoljára módosítást látom. Írtátok, hogy esetleg folyamatos jelentéseket készít valami hibáról és az meg tudja tölteni. Hol keressem ezeket, vagy milyen mappákat érdemes ellenőrizni amik tartalma törölhető? (tempeken és ilyen alapvető mappákon kívül)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.